مهمترین نکاتی که باید در مورد بوتاکس , رووفیل بدانید

سلامت نیوز: امروزه با گسترش پیری زودرس و بروز چین و چرزوک روی پوست، روش های زیبایی در حال افزایش هستند. روش های کم تهاجمی برای درمان علائم پیری پوست نتایج بسیار خوبی دارند. یکی از بهرتین روش های جوانسازی پوست، بوتاکس است...

مهمترین نکاتی که باید در مورد بوتاکس , رووفیل بدانید

سلامت نیوز:

امروزه با گسترش پیری زودرس و بروز چین و چرزوک روی پوست، روش‌های زیبایی در حال افزایش هستند. روش‌های کم‌تهاجمی برای درمان علائم پیری پوست نتایج بسیار خوبی دارند. یکی از بهرتین روش‌های جوانسازی پوست، بوتاکس است. دلیل استقبال زیاد از تزریق بوتاکس چیست؟ بوتاکس چه فوایدی دارد؟ چرا خرید بوتاکس روز به روز در حال افزایش است؟

علاوه بر بوتاکس، روش‌هایی مثل تزریق ژل نیز طرفداران زیادی دارند. تزریق ژل‌های هیالورونیک اسید موجب آبرسانی عمیق پوست و درمان چین و چروک‌ها می‌شود. یکی از پرکاربردترین ژل‌های جوانسازی رووفیل است.

بوتاکس چیست؟

روش درمانی بوتاکس بر پایه تزریق سم تضعیف شده بوتولونیوم است. مواد بوتاکس ارتباط اعصاب در عضله را با مغز قطع می‌کنند. بر اثر حرکت عضلات پوست، چین و چروک‌ها ایجاد می‌شوند. اما با تزریق بوتاکس دیگر پیام‌های حرکت اعصاب به بافت پوستی ارسال نمی‌شود. این کار سبب درمان چین و چروک‌های پوستی می‌شود. همچنین از بروز مجدد علائم پیری در پوست جلوگیری می‌کند.

بوتاکس روشی کم‌تهاجمی و شناخته شده برای درمان خطوط روی صورت است. این روش از ایمنی بالایی برخوردار است. به همین دلیل برای تزریق در نقاط حساس پوست مانند اطراف چشم و لب، مناسب است. سازمان FDA نیز روش درمانی بوتاکس را تایید کرده است.

چه برندهایی برای خرید بوتاکس معتبر هستند؟

اولین برند تولید کننده فراورده‌های بوتونولیوم، برند بوتاکس است. برند بوتاکس توسط شرکت آلرگان تهیه شده است. به همین دلیل فراورده‌های بوتولونیوم با نام بوتاکس نیز معروف شده است.

یکی از ایمن‌ترین برندهای بوتاکس، دیسپورت است. این برند در اکثر کشورهای دنیا به فروش می‌رسد. بوتاکس دیسپورت در کشور انگلستان تولید می‌شود. دیسپورت رضایت مصرف کنندگان را جلب کرده است. به دلیل اثربخشی فوق‌العاده و بروز حداقل عوارض جانبی پس از تزریق، به محبوبیت فراوانی در این زمینه دست پیدا کرده است.

نورونوکس نیز برند محبوب بعدی در زمینه تزریق بوتاکس است. این برند توسط کشور کره تولید می‌شود. این برند قیمت پایین‌تری نسبت به دیسپورت دارد. اثربخشی آن مشابه دیسپورت است.

برند ایرانی مصپورت نسبت به سایر برندهای ذکر شده قیمت پایین‌تری دارد. عملکرد آن مشابه بوتاکس‌های خارجی است.

کاربردهای تزریق بوتاکس

بوتاکس کاربردهای فراوانی دارد. این ماده برای مصارف درمانی و زیبایی تزریق می‌شود.

کاربردهای درمانی بوتاکس

بوتاکس برای درمان افتادگی پلک، میگرن، رفع گرفتگی عضلات، تعریق بیش از حد بدن و رفع پرکاری مثانه تزریق می‌شود.

کاربردهای زیبایی بوتاکس

آمارها نشان می‌دهند بیشترین استفاده از بوتاکس در زمینه زیبایی انجام می‌شود. ایمنی بالا، عوارض جانبی بسیار کم، دوره نقاهت کوتاه و اثربخشی فوری موجب استفاده گسترده بوتاکس در زیبایی شده است. رفع خطوط عمیق تا سطحی پوست، درمان خط اخم، رفع خطوط دور لب، خطوط گردن و اطراف بینی از کاربردهای بوتاکس برای زیبایی است.

خطرات تزریق بوتاکس چیست؟

تزریق بوتاکس در مقایسه با عمل‌های جراحی خطرات، هزینه و ریسک بسیار کمتری دارد. در صورتی که بوتاکس در مراکز معتبر تزریق شود، هیچ گونه خطری بیمار را تهدید نمی‌کند. مراکز معتبر از بوتاکس استاندارد برای تزریق استفاده می‌کنند. اما برخی آرایشگاه‌ها و مراکز درمانی بدون مجوز، از مواد بی‌کیفیت برای تزریق استفاده می‌کنند. تزریق بوتاکس با این روش موجب بروز عوارض جانبی شدید می‌شود. یکی از عوامل مهمی که موجب کاهش ریسک در تزریق بوتاکس می‌شود، تجربه پزشک متخصص است. پزشک باتجربه با اصولی‌ترین روش بوتاکس را تزریق می‌کند.

از عوارض جانبی بوتاس می‌توان به سردرد و بروز علائم سرماخوردگی اشاره کرد. این علائم کاملا موقتی هستند و پس از مدت کوتاهی از بین می‌روند.

ماندگاری بوتاکس چقدر است؟

معمولا اثرات بوتاکس بین 4 تا 6 ماه ماندگار است. اما ماندگاری آن به عواملی مثل سن، میزان ماده تزریق شده، نوع پوست و عمق چین و چروک‌ها بستگی دارد. بوتاکس اصل ماندگاری خوبی دارد و تجزیه آن به آرامی انجام می‌شود. همچنین پس از اتمام دوره ماندگاری، شرایط پوست به حالت اولیه باز نمی‌گردد. تزریق مجدد بوتاکس نیز می‌تواند به افزایش مدت زمان ماندگاری کمک کند. اما بهتر است نزدیک‌ترین زمان تزریق مجدد، حداقل 3 ماه پس از تزریق قبلی باشد. تزریق مجدد و زودتر از موعد، ممکن است بدن شما را به مواد بوتاکس مقاوم کند و در این صورت بوتاکس اثربخشی مناسبی نخواهد داشت.

دوره نقاهت بوتاکس چقدر است؟

تزریق بوتاکس دوره نقاهت کوتاهی دارد. تقریبا بلافاصه پس از تزریق می‌توانید به فعالیت‌های روزانه خود بپردازید. از انجام فعالیت‌ها و ورزش‌های سنگین تا چند روز پس از تزریق پرهیز کنید. مراقب باشید تا چند ساعت بعد، به محل تزریق فشار وارد نکنید.

هزینه تزریق بوتاکس

همان‌طور که ذکر کردیم، برندهای مختلف بوتاکس، قیمت متفاوتی دارند. پس برای خرید هرکدام از آن‌ها باید هزینه متفاوتی بپردازید. همچنین کلینیک‌ها بنابر دوز تزریق مواد بوتاکس، محل تزریق و عمق چین و چروک‌ها، هزینه متفاوتی دریافت می‌کنند. تجربه پزشک متخصص، ارائه خدمات جانبی و... نیز بر قیمت بوتاکس تأثیر می‌گذارد.

ژل رووفیل

رووفیل ژل جوانسازی بر پایه هیالورونیک اسید است. این ژل فاقد مواد حساسیت‌زا است و تأثیرات آن بلافاصله پس از تزریق قابل مشاهده است. رووفیل با به‌‌روزترین تکنولوژی در زمینه تزریق ژل تهیه می‌شود. این ژل در تمامی نقاط صورت تزریق می‌شود. از فواید آن می‌توان به زاویه سازی فک، افزایش حجم گونه و لب‌ها، درمان فرورفتگی‌های پوست و جوانسازی اشاره کرد. فیلر رووفیل با فناوری پپتیدی تولید می‌شود. به این صورت که پیوند هیالورونیک اسید با پپتید موجب افزایش مدت زمان ماندگاری ژل می‌شود. ماندگاری رووفیل نسبت به سایر ژل‌های هیالورونیک اسید بیشتر است. این ژل حداقل 12 ماه ماندگاری دارد. این ژل مانع تجزیه هیالورونیک اسید در پوسیت می‌شود. به همین دلیل به مدت طولانی پوست را جوان و شاداب نگه می‌دارد.

فواید تزریق رووفیل

خرید ژل رووفیل راهی بی‌خطر و بدون نیاز به عمل جراحی برای جوانسازی پوست است. رووفیل با جذب هیالورونیک اسید به پوست آن را آبرسانی می‌کند. همچنین پوست را برای تولید کلاژن تحریک می‌کند. نتایج تزریق رووفیل کاملا طبیعی است و ظاهر مصنوعی به صورت نمی‌دهد. تمامی مراحل تولید رووفیل با استانداردهای جهانی بررسی می‌شود. این ژل با مواد اولیه کاملا طبیعی و سازگار با پوست تهیه می‌شود. ژل رووفیل اثر فوق‌العاده‌ای بر پوست می‌گذارد. این ژل حالت ارتجاعی پوست را افزایش می‌دهد. رووفیل به طور یکنواخت در پوست پخش می‌شود.

انواع ژل رووفیل

این ژل در انواع مختلفی مثل: رووفیل فاین، پلاس و اولترا تولید می‌شود. رووفیل اولترا حجم دهی فوق‌العاده‌ای دارد. این ژل به عمیق‌ترین لایه پوست نفوذ می‌کند و چین و چروک را از بین می‌برد. رووفیل پلاس توانایی کمتری برای حجم دهی دارد و پوست را آبرسانی می‌کند. رووفیل فاین چین و چروک‌های ظریف را از بین می‌برد.

بازرگانی آدینا مد وارد کننده بوتاکس اصل و ژل رووفیل با بهترین کیفیت به ایران است. این شرکت برندهای متنوع را به بازار عرضه می‌کند.

درمان سلامت زیبایی   اخبار برگزیده
  

موافقت‌نامه تجارت آزاد ایران با اتحادیه اقتصادی اوراسیا در تقابل با سیاست‌های تحریمی آمریکا استوزیر نیرو اظهار داشت: پیچیدگی‌های حاکم بر نظام اقتصاد بین‌الملل، باعث شده که مساله تجارت بین‌المللی، به امر پیچیده و کاملا تخصصی تبدیل شود و قواعد و ضوابط سازمان جهانی تجارت و سایر موافقت نامه‌های تجاری نیز بر دامنه این پیچیدگی افزوده است.
ایلنا تجارت تجارت آزاد ایران 

  

ادعاهای بی اساس سفیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل متحد علیه ایرانسفیر رژیم صهیونیستی در سازمان ملل متحد به بیان ادعاهای بی‌اساس علیه ایران پرداخت.
ایلنا سازمان ملل متحد سازمان ملل شورای امنیت سازمان ملل 

  

‌غایبان اجماع یا نامزد‌های 1400؟ | واکنش‌ها به انتشار نام‌های شخصیت‌های حقیقی سازوکار انتخاباتی اصلاح‌طلبان ادامه دارداسامی شخصیت‌های حقیقی نهاد اجماع‌ساز معرفی شدند که در میان آنها چهره‌های برجسته جبهه اصلاحات به چشم می‌خورد اما در این میان غایب‌های مهمی نیز وجود دارند که شاید بتوان از نام‌هایی مانند محمدرضا عارف، محسن هاشمی‌رفسنجانی و مسعود پزشکیان یاد کرد؛ خاصه غیاب محمدرضا عارف که تا چندی‌پیش رئیس شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان بود این پرسش را به وجود آورد که علت غیبت چیست؟ آیا اختلاف‌ن...
۵۵ آنلاین مسعود پزشکیان ریاست جمهوری محسن هاشمی رفسنجانی 

  

بایدن بارها برای مذاکره با ایران چراغ سبز نشان داده، چه در زمان رقابت‌های انتخاباتی‌اش و چه حالا که رئیس‌جمهوری ایالات متحده شده.
نامه نیوز ایران ایران و آمریکا سکه و طلا 

  

حاشیه های جنجالی انتخاب رئیس جدید بورسانتخاب رئیس جدید سازمان بورس بعد از استعفای حسن قالیباف‌اصل، یکی از موضوعات پر بحث و پر حاشیه در شبکه‌اجتماعی توییتر، گروه‌های تلگرام و سایت‌های اقتصادی‌تحلیلی است.
اقتصادنیوز حسن قالیباف اصل تلگرام 

  

آخرین جزییات از واکسن ایرانی کرونادبیر کمیته علمی ستاد ملی مقابله کرونا با اشاره مراحل اخذ مجوز و کارآزمایی بالینی واکسن‌های ایرانی کرونا، در عین حال از تولید واکسنی مرتبط با وزارت دفاع با نام «میلاد نور» خبر داد و گفت: این واکسن هم در نوبت ورود به فاز مطالعات انسانی است.
گسترش کودکان وزارت دفاع تولید 

  

خرید و فروش «تارا» در دیوار ممنوع شدامروز اعلام شد خرید و فروش حواله خودروی «تارا» به فهرست ممنوعه سایت دیوار اضافه شده است.
خودروتک ایران خودرو سایت دیوار خودرو 

  

نظر ظریف درباره تیم جدید کاخ سفیدایرنا/ «محمدجواد ظریف» وزیر امور خارجه ایران گفت: آنچه برای ما در دولت جدید آمریکا مهم است و به آن توجه خواهیم کرد رفتار دولت بایدن در حذف عملی تحریم هایی هست که در دوران ترامپ بر جمهوری اسلامی ایران تحمیل شد.
مثلث محمدجواد ظریف کاخ سفید ایرنا 

  

بترسید از روزی که مردم یکجا به حساب همه‌ شما برسندگمان نکنید مردم این خلف وعده‌های شما و سرپوش گذاشتن بر خلاف‌ها را فراموش خواهند کرد. بترسید از روزی که کاسه صبر مردم لبریز شود و یکجا به حساب همه‌ی شما برسند. اگر می‌خواهید مردم شما را باور کنند، این نماینده قانون‌شکن را از مجلس اخراج کنید.
مستقل‌آنلاین مجلس شورای اسلامی روزنامه دموکرات 

  

شرط کاهش قیمت کارخانه خودروبازار منتظر کاهش قیمت خودرو است و خودروسازان به دنبال واقعی کردن قیمت خودرو. این دو انتظار شاید در ظاهر با یکدیگر متضاد باشند. اما در شرایطی می توان امیدوار بود که قیمت خودرو در کارخانه و بازار، هر دو کاهش یابند.
خودروتک قیمت خودرو خودروسازان 

  

نهضت آزادی انحصارطلب بوددر گفتگویی با محمد سلامتی آخرین دبیرکل مجاهدین انقلاب اسلامی تلاش کردیم تا روایتی بی‌واسطه از حضور این سازمان در انقلاب، نحوه فعالیت‌هایش و خط مشی‌های این گروه انقلابی و بعدها جریان ساز سیاسی به دست بیاوریم.
مستقل‌آنلاین نهضت آزادی مدرسه بازی 

  

اول آمریکا باید حسن‌نیت خود را ثابت کندوزیر امور خارجه کشورمان در توییتی نوشت: ایالات متحده می‌بایست خطایش ر ا جبران کند؛ سپس ایران پاسخ خواهد داد. .
مملکت‌آنلاین قطعنامه شورای امنیت قطعنامه شورای امنیت سازمان ملل شورای امنیت سازمان ملل 

  

حمله موشکی به پایتخت عربستان صحت دارد؟برخی منابع از حمله موشکی به ریاض خبر دادند. بنا به گزارش برخی رسانه‌ها، صدای انفجار در پایتخت عربستان به گوش رسیده است.
اقتصادنیوز پایتخت عربستان ریاض 

  

مدیر شبکه چهار تکذیب کرد؛ مجری برنامه ای که مهمانش به روحانی توهین کرد، اخراج نشدهمدیر شبکه چهار سیما، اخراج حبیب رحیم‌ پورازغدی سردبیر و مجری برنامه «زاویه» را تکذیب کرد.
۵۵ آنلاین شبکه چهار سیما 

  

اظهرات تخت روانچی درباره مذاکره با آمریکاتخت روانچی نماینده جمهوری اسلامی ایران در سازمان ملل در گفتگوی اختصاصی با NBCNEWS آمریکا گفت :توپ در زمین آمریکا است.
مثلث بانک جمهوری اسلامی ایران جمهوری اسلامی 

  اخبار داغ
  

قیمت دلار در بازارهای مختلف (99/11/08)قیمت ارز در بازارهای روز چهارشنبه روندی صعودی داشت.
گسترش قیمت ارز قیمت دلار 

  

آخرین اقدامات برای واردات واکسن کرونا/ نگرانی از خیز بیماری به گزارش خبرنگار مهر، سعید نمکی در خصوص آخرین وضعیت بیماری کرونا در جهان گفت: متأسفانه طی 24 ساعت گذشته در کشورهای مختلف جهان 15 هزار و 879 نفر به دلیل ابتلاء به کرونا جان خود را از دست دادند که بیشترین آمار فوتی‌ها مربوط به کشور آمریکا با 4045 نفر و پس از آن نیز انگلیس با 1331، برزیل با 1206 و آلمان با 988 مورد بوده است. همچنین ایران 91 مورد فوتی داشته که اگرچه نسبت به کشورهای…
مهر واردات خبرنگار درمان 

  

اعلام زمان ساخت واکسن ایرانی-کوبایی کرونا از زبان وزیر بهداشتوزیر بهداشت با بیان این‌که واکسن تولید مشترک با کوبا تا اردیبهشت ماه سال 1400 با انتقال دانش فنی در انستیتو پاستور ساخته می‌شود، هزینه تجهیزات و داروهای کرونا را 850 میلیون دلار اعلام کرد.
اقتصادنیوز کوبا تولید ماه 

  

افزایش تعداد مبتلایان به کرونای انگلیسی در کشور + فیلمتعداد مبتلایان به کرونای انگلیسی در کشور افزایش یافت.
گسترش ویروس هلند 

  

تعداد مبتلایان به کرونای انگلیسی در کشور افزایشی شدوزیر بهداشت از ابتلای هفتمین هموطن به کرونای انگلیسی خبر داد.
گسترش ویروس هلند 

  

بورس هفته را قرمز تمام کرد+نمادهای تاثیرگذار​شاخص کل بورس در روز چهار شنبه 7 بهمن و در پایان معاملات هفته با رشد منفی 7 هزار و 279 واحدی همراه شد و به 1 میلیون و 207 هزار و 753 واحد رسید.
گسترش شاخص نویسنده وزن 

  

مرگ 91 نفر دیگر بر اثر کرونا در کشور/ شناسایی هفتمین مورد ابتلا به ویروس کرونای اروپایی/ وضعیت استان‌های شمالی ملتهب است/واکسن کرونای مشترک با کشور کوبا به نتیجه رسیده استسعید نمکی گفت: هفتمین مورد ابتلا به ویروس جهش یافته کرونا یا اروپایی را روز گذشته(سه‌شنبه) شناسایی کردیم که مربوط به یک مسافر از هلند بود و در یکی از استان‌های جنوبی مستقر است.
برنا ویروس کوبا هلند 

  

وزیر بهداشت : هزینه‌کرد 850 میلیون دلاری برای تجهیزات و داروهای کروناوزیر بهداشت با بیان این‌که واکسن تولید مشترک با کوبا تا اردیبهشت ماه سال 1400 با انتقال دانش فنی در
خبرفوری وزارت بهداشت هزینه تجهیزات پزشکی 

  

آمار قربانیان کرونا در جهان (99/11/08)آمار جهانیِ مبتلایان به کروناویروس تاکنون به 100 میلیون و 839 هزار و 430 نفر رسیده و مرگ دو میلیون و 167 هزار و 167 نفر بر اثر ابتلا به این بیماری تأیید شده است.
گسترش اوکراین روسیه اندونزی 

  

قیمت انواع سکه و طلا در بازارهای روز چهار‌شنبه/افزایش 400 هزار تومانی قیمت سکه +جدولقیمت سکه در معاملات امروز (چهارشنبه) 10 میلیون و 750 هزار تومان ثبت شد که نسبت به قیمت بسته شده روز ‌سه‌شنبه 400 هزار تومان افزایش داشته است.
اقتصادنیوز قیمت سکه و طلا جدول 

  

رویه بورس برخلاف اصول علم اقتصاد است / محسن رضایی تحلیل می‌کنددبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: وجود ربای بانکی باعث خشم‌ مردم و کاهش ارزش پول ملی کشورمان شده است.
اعتماد اقتصاد سیاست پولی محسن رضایی 

  

اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال ساحلی ایران به دلیل مثبت شدن تست کرونای برخی از اعضای این تیم، تعطیل شد.
ورزش۳ کار والیبال ایران 

  

با ماندگاریِ کرونا، برپایی نمایشگاه مجازی اجتناب‌ناپذیر بودمدیر انتشارات مقسم در گرگان گفت: برپایی نمایشگاه مجازی برای ناشرانی هم که تعداد کتاب‌هایشان کم بود، فرصت تازه‌ای ایجاد کرد.
ایبنا گرگان