همتی: 28 خرداد حماسه بزرگی اتفاق خواهد افتاد

عبدالناصر همتی، کاندیدای مورد تایید شورای نگهبان گفت: من فکر می کنم این روزها و 28 خرداد حماسه بزرگی اتفاق خواهد افتاد و این حماسه باعث افتخار مردم ما و باعث افتخار کشور و تقویت استقلال و قدرت منطقه ای کشورمان خواهد شد. به‌گزارش ایرنا، همتی عصر پنجشنبه در گفت و گوی تلویزیونی با مردم … نوشته همتی: 28 خرداد حماسه بزرگی اتفاق خواهد افتاد اولین بار در انصاف نیوز پدیدار شد.

همتی: 28 خرداد حماسه بزرگی اتفاق خواهد افتاد

عبدالناصر همتی، کاندیدای مورد تایید شورای نگهبان گفت: من فکر می کنم این روزها و 28 خرداد حماسه بزرگی اتفاق خواهد افتاد و این حماسه باعث افتخار مردم ما و باعث افتخار کشور و تقویت استقلال و قدرت منطقه ای کشورمان خواهد شد.

به‌گزارش ایرنا، همتی عصر پنجشنبه در گفت و گوی تلویزیونی با مردم کرمان افزود: اگر تورم مهار نشود، سفره بخش بزرگی از جامعه را کوچک‌تر و سفره های بزرگ بخش کوچکی را بزرگ‌تر می کند که این مشکل به اختیارات بانک مرکزی و تحریم ها برمی گردد.

وی اظهار داشت: باید مجموعه‌ای در کنار بانک مرکزی فعالیت کند زیرا این بانک به تنهایی نمی‌تواند مشکلات اقتصادی و تورم را رفع کند و قدرتی بیش از آن نیاز است که بر مشکلات فائق آییم.

رییس پیشین بانک مرکزی جمهوری اسلامی گفت: برخی از نامزدها توان و بینش اقتصادی لازم برای مدیریت کشور را ندارند که اقتصاد را از مسیری که می رود، برگردانند ‌اما این قدرت و برنامه در خود می بینم.

دولت آینده نمی‌تواند غیر اقتصادی باشد

وی در بخش دیگری از سخنانش با تاکید بر اینکه شرایط اقتصادی کشور ما به گونه ای است که نیاز به اقدامات جدی و فوری و اصلاح ساختار اقتصادی داریم تصریح کرد: نظرسنجی‌ها نشان می دهد بیش از 60 تا 70 درصد مسایل امروز کشور معیشتی و اقتصادی است لذا دولت آینده نمی تواند غیر اقتصادی باشد و باید حکمرانی اقتصادی بر کشور حاکم باشد.

همتی افزود: نیاز داریم تا دیر نشده، از اشتباهات گذشته جلوگیری شود و همچنین روش اقتصاد کشور را تغییر دهیم، حکمرانی اقتصادی اشتباه را اصلاح کنیم زیرا این روند سال های گذشته روندی مطلوب نبوده و میزان قدرت خرید مردم عزیز را که کاهش یافته با سرمایه گذاری، رشد تولیدات جبران کنیم.

وی با بیان اینکه رشد سه دهه گذشته ایران سه درصد بوده که این آمار در شان مردم نیست گفت: اصل توسعه و اشتغال به رشد تولید برمی‌گردد باید موانع را برداشته‌ و به‌صورت جدی از آن حمایت کرد اما چگونه؟

وی ادامه داد: تورم مزمن ساختاری ایران در سه دهه گذشته 20 درصد بوده اما این آمار با تشدید تحریم ها افزایش یافت که باید این تورم از میان برود.

رییس پیشین بانک مرکزی جمهوری اسلامی با اشاره به تحصیل در رشته اقتصاد و اینکه صاحب کرسی در دانشگاه تهران هستم عنوان کرد: نزدیک به 35 سال مدیریت بنگاه های اقتصادی کشور و بانک مرکزی جمهوری اسلامی را برعهده داشته‌ام که عمق چالش‌ها و مشکلات کشور را می دانم لذا ضمن فعالیت عاجل در حوزه اقتصادی، فرصت تداوم اشتباهات گذشته را نداریم.

اقتصاد بر سیاست حاکم شود

وی تاکید کرد: باید اقتصاد بر سیاست حاکم شود نه اینکه برعکس آن باشد، زیرا اگر مسائل اقتصادی فضای حاکم بر کشور نباشد و این مسیری را که طی کردیم، اقتصاد را در راستای اهداف سیاسی سیاستمداران پیش ببریم، ناکارامدی و مشکلات ما ادامه می‌یابد، قیمت گذاری دستوری، مداخلات دولت ادامه می‌یابد و وضع کشور این می شود که اکنون است.

کاندیدای سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری ایران خاطرنشان کرد: باید دولت پای خود را از اقتصاد کشور کنار بکشد و مردم و بخش خصوصی به صحنه تولید بیایند.

تعامل از خانه تا جهان شعار عملیاتی دولت من

وی یادآور شد: یکی دیگر از عوامل موثر در اقتصاد کشور تعامل داخلی و خارجی است و در این زمینه شعار عملیاتی دولت من، تعامل از خانه تا جهان است که این شعار از تعامل بین زن و شوهر در داخل خانه، بین جامعه، افراد، سازمان ها، نهادها، بین قوای سه گانه و کشورها در سطح جهانی آغاز می‌شود.

همتی افزود: اکنون این فرآیند یک تعامل نیست و بیشتربه تقابل شبیه است لذا نیروی ما را مستهلک می کند و باید حل و فصل شود و قدرت دولت بر این باشد که با تعامل مسایل را رفع کند.

کشور نیاز دارد که از انزوا خارج شود

همتی اضافه کرد: کشور امروز نیاز دارد که انزوای خارجی آن را از بین ببریم و در این خصوص ناکارآمدی تحریم‌ها صحت ندارد زیرا تحریم‌های حداکثری علیه ایران، درآمدهای دولت و روابط بانکی کشور را مختل و روابط اقتصادی را به‌حالت تعلیق درآورده است.

وی گفت: درآمدهای سال‌های گذشته از 100 میلیارد دلار به پنج میلیارد دلار در سال 99 رسیده و این پدیده مشکلات عدیده‌ای برای مردم به وجود آورده است.

همتی با بیان اینکه دولت نمی تواند حقوق کارکنان خود را پرداخت نکند بیان داشت: مردم انتظار دارند شب سی‌ام حقوق ماهیانه خود را دریافت کنند که با توجه کاهش تولید و رشد تورم بایدکار جدی در اقتصاد را آغاز کرد.

تدوین 15 اولویت اقتصادی و غیر اقتصادی

این اقتصاددان ایرانی تاکید کرد: برنامه های دولت آینده را در 15 اولویت در بخش های اقتصادی و غیر اقتصادی تدوین کرده‌ام که در این خصوص می‌توان به رشد اقتصادی کاهش تورم و بیکاری، توسعه اشتغالزایی، کنترل و پیشبرد رفاه و احیای معیشت مردم اشاره کرد که تحت تاثیر تحریم تورم و کاهش ارزش پول ملی دچار مشکل جدی شده‌اند.

وی افزود: با عادلانه کردن پرداخت یارانه، بازتوزیع درامدهای کشور، اخذ درامد از مالیات و کاهش فشار مالیاتی بر تولید کنندگان باید این برنامه را پیش ببریم که به‌نتیجه برسیم.

جوانان را دریابیم

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: باید به جوانان خارج از کشور احترام بگذاریم و ما بدنبال اذیت کردن جوانان نیستیم و باید به جوانان این مرز و بوم افتخار کنیم .

همتی با طرح این پرسش که زنان ما نقششان در اقصاد، سیاست و جامعه چیست؟ تصریح کرد: بنای من بر اینست که 30 درصد از مشاغل در دولت باید در اختیار زنان باشد و 50 درصد از کابینه حتما باید در اختیار جوانان و زنان باشد، ما می توانیم این کار را بکنیم و برنامه من این است.

باید از حقوق زنان دفاع کرد

همتی ادامه داد: حتما باید از حقوق زنان دفاع شود، زنان کشورمان افتخار آفرین هستند و باید به آنها اعتماد کنیم، زنان ما به دین مبین اسلام و احکام شرعی اعتقاد کامل دارند و باید بدانیم که بیش از 50 درصد از جمعیت ما زنان غیوری هستند که در جنگ و مقاومت بودند و در تحریم مقاومت کردند و صدایشان در نیامد.

وی اظهار داشت: سه سال مشکلات اقتصادی و اجتماعی مردم را تحت فشار قرار داده، اما مردم از کشورشان دفاع کردند و کشورشان را پاس داشتند، ما باید خودمان تشخیص بدهیم چگونه با اینها باید برخورد کنیم.

رقبای من پنج نامزد دیگر نیست

رئیس سابق بانک مرکزی افزود: نکته دیگر شرکت مردم در انتخابات است، بارها گفتیم رقابت من با پنج کاندیدای دیگر نیست، رقابت من با قهر با صندوق است و اگر قهر صندوق برداشته شود من رقیبی ندارم.

وی تاکید کرد: اگر مردم در انتخابات شرکت کنند، من مطمئن هستم با برنامه هایی که دارم و شناختی که از خودم به مردم ارائه خواهم داد، قضاوت آنها حتما درست خواهد بود. مردم ما نشان دادند که هیچ موقع تصمیم اشتباه نمی گیرند و خرد جمعی هیچ زمان اشتباه نمی کند.

همتی بیان کرد: من فکر می کنم این روزها و 28 خرداد حماسه بزرگی اتفاق خواهد افتاد و این حماسه باعث افتخار مردم ما و باعث افتخار کشور و تقویت استقلال و قدرت منطقه ای کشورمان خواهد شد.

تاکید بر حفظ منافع ملی

همتی با اشاره به مبحث سیاست خارجی گفت: سیاست خارجی بسیار مهم است و من در دولت آینده حتما توجه جدی به آن خواهم داشت.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: باید منافع ملی را حفظ کنیم و منافع ملی به صورت کلان در کشور ما طرح می شود و سیاست خارجی ما مجری سیاست هایی است که این منافع ملی را حفظ و تقویت کند.

وی ادامه داد: با تعامل در کشورهای دنیا چه در ارتباط با شرق با محوریت چین و روسیه و چه در ارتباط با همسایگان که روابط با آنها بسیار مهم است و چه در ارتباط با غرب که با تعامل و احترام متقابل می توانیم روابط را توسعه دهیم و چه در بقیه بخش ها در آفریقا و آمریکای لاتین، می توانیم اقدامات خوبی برای توسعه و تعامل داشته باشیم.

همتی گفت: ما در تقابل به جایی نمی رسیم و نیاز داریم از انزوایی که ظالمانه بر ما تحمیل کردند خارج شویم.

وی تصریح کرد: معیشت مردم با تداوم انزوا، تقابل و تداوم تحریم ها حل نمی شود و اگر ما فکر می کنیم بدون اینها می توانیم به توسعه و از بین رفتن فقر برسیم اشتباه می کنیم.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: وقنی کشور در دنیا بتواند صادارت و واردات، سرمایه گذاری خارجی داشته باشد و منابع ایرانیان خارج از کشور به داخل بیاید و نظام بانکی ما بتواند در دنیا فعالیت گسترده ای داشته باشد، در آنصورت ما به رشد اقتصادی و معیشت مردم خواهیم رسید.

وی تصریح کرد: در کشور ما امکانات، زمینه و منابع بسیار گسترده ای داریم و این منابع گسترده نباید و نمی تواند مانع توسعه باشد و می تواند توسعه ما را با جهش جدی مواجه کند.

همتی گفت: مساله بسیار مهمی که در کشور ما بسیار ضعیف شده، سرمایه اجتماعی است، سرمایه اجتماعی سنگ زیربنای توسعه است و کشورهایی در دنیا وجود دارند که با منابع انسانی و سرمایه های فیزیکی یکسان، اما سطح توسعه متفاوت دارند، به خاطر سرمایه اجتماعی شان است.

رئیس سابق بانک مرکزی اظهار داشت: کشوری که سرمایه اجتماعی آن در واقع اعتماد بین مردم، اعتماد بین مردم و دولت، مردم و حاکمیت است باید تقویت شود، متاسفانه این لطمه خورده و مردم نسبت به یکدیگر پرخاشگر شده اند و اعتماد شان نسبت به یکدیگر کاهش پیدا کرده است و ما باید ببینیم که دلایل آن چه است و باید سریع ترمیم شود و ما قدرت این کار را داریم و به سرعت باید انجام شود.

دولت باید دولت کالای عمومی باشد

وی ادامه داد: دولت باید دولت کالای عمومی باشد، دولت باید اتوبان بسازد، بسترهای مخابراتی و اینترنتی فراهم سازد و در واقع برای قطار ریل گذاری بکند و این کارهای بستر سازی دولت و در واقع کالاهای عمومی است.

همتی بیان کرد: دولت باید سرمایه گذاری اش در این زمینه ها باشد و در زیرساخت ها باشد و دولت نباید در اقتصاد و جزئیات اقتصاد دخالت کند، دولت نباید قیمت گذاری کند و دولت نباید مانع شود و این موارد بسیار مهمی است که باید به آن توجه شود.

وی با بیان اینکه تولید در کشور ما مشکل پیدا کرده است؟ چون موانع ایذایی بسیار زیادی کسی که سرمایه گذاری می خواهد بکند را پشیمان و منصرف می کند و مشکلات مالیات، بیمه و گرفتن مجوز، بانک ها و بخش های مختلف دیگر باعث شده تولید آنگونه باید و شاید شکل نگیرد.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: ما باید تمام فضای کسب و کار را برای توسعه تولید مهیا کنیم و فضا باید اصلاح شود، رتبه جهانی ما از نظر فضای کسب و کار قابل قبول نیست و معلوم است که جایی گیر داریم.

وی تاکید کرد: آزادی اقتصادی ما خیلی درجه پایینی دارد و ماباید اینها را اصلاح کنیم و وارد جرگه و باشگاه کشورهایی که فضا کسب و کار در رتبه های خوب دنیا هستند، بشویم.

همتی ادامه داد: بخش خدمات در کشور ارزش افزوده بالایی در کشور دارد و 55 درصد از ارزش افزوده کشور مربوط به خدمات است که به خاطر کرونا، این بخش آسیب جدی دیده است و دولت آینده به صورت جدی در اولویت دارد که این بخش را به وضعیت سابق، بلکه به وضعیت بهتری درآورد.

وی بیان کرد: کرونا به رغم همه مشکلات و اذیت ها و اینکه جان هموطنان ما را گرفت این حسن را داشت که اصلا شیوه تجارت و تولید در کشور ما را دگرگون کرد.

رئیس سابق بانک مرکزی گفت: شیوه فروش و ارتباطات در فضای مجازی آنقدر توسعه پیدا کرده و استارت آپ ها وارد شده اند و ما در مسیری داریم وارد می شویم که که دگرگونی جدی در بخش خدمات ایجاد می شود.

وی تاکید کرد: فکر می کنم مرکز و زمینه خوبی برای توسعه و اشتغال جوانان است، جوانانی که مسلط به این امور هستند و مسلط به نرم افزار های جدید و به روز هستند که می توانند با استفاده از این روش ها و شبکه فضای مجازی و اینترنتی غوغایی در بخش خدمات ایجاد کنند و رشد اقتصاد ما به این سمت در کنار تولید کالاهای مهم و اساسی برود.

همتی تصریح کرد: باید به زنجیره های تولید به طور جدی اهمیت دهیم و اگر ما بتوانیم زنجیره تولید را گسترش دهیم با ارتباط پسین و پیشینی که دارند، می توانند تولید را به جای خوبی برسانند.

رشد 50 درصدی صادرات غیرنفتی و داخلی‌سازی صنایع کشور

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری همچنین با تاکید بر اینکه زنجیره تولید را به‌صورت جدی گسترش دهیم گفت: می توانیم در دولت آینده 50 درصد صنعت کشور را تولید داخل و بومی‌سازی کنیم که این آمار امکانپذیر است.

وی تصریح کرد: توسعه صادرات غیرنفتی در حوزه روابط تجاری خارجی طی سال‌های گذشته خوب بوده و استان ها می توانند نقشی کلیدی در این بخش داشته باشد.

همتی با بیان اینکه صادرات غیر نفتی ظرفیت دارد که حتی 50 درصد افزایش یابد و در این حوزه طی 2 ماهه امسال رشد داشتیم ادامه داد: این رقم را از طریق افزایش تولیدات صادرات محور پیش می‌بریم که به اشتغال و قدرت خرید مردم نیز کمک می‌کند و معتقدم که در سال اینده شرایطی رقم می‌خورد که می توانیم به مسایل مهم کشور بپردازیم.

وی افزود: انسداد داخلی و مانع‌های توسعه را باید از بین ببریم، انزوای خارجی مانع روند رشد اقتصادی فعلی کشور شده که می توانیم از این راه به نتیجه مطلوب برسیم.

توجه به اقوام مختلف ایرانی باید رایج شود

همتی با اشاره به اینکه مردم ما در شرایط فعلی کشور هوشیار و سیاسی شده اند و بینش بسیار بالایی دارند افزود: باید به اقوام و زبان های ساکن در ایران احترام بگذاریم زیرا قدرت فرهنگی ما در توجه به اقوام چهارگوشه ایران نهفته می‌باشد که این امر شعار نیست، بلکه اعتقادی است که باید رایج شود.

رییس سابق بانک مرکزی جمهوری اسلامی بیان داشت: نمی توانیم با ایجاد نگرانی و جداسازی اقوام مختلف کار خود را تداوم دهیم زیرا فرایندی ضد ملی است که قدرت ملی را کاهش می دهد و قدرت ایران در یکپارچگی و وحدت بین تمامی مردم این سرزمین است.

تورم کشور را طی چهار سال کنترل می‌کنیم

همتی گفت: محورهای اساسی در دولت سیزدهم که با رای اعتماد مردم در کشور برقرار می کنم، اقتصاد است و در این خصوص مقام معظم رهبری فرمودند که نیاز داریم مسائل اقتصادی کشور را طی چهار سال حل و فصل کنیم که این فرایند زمانی نتیجه می‌دهد که باید به رشد اقتصادی حداقل پنج درصد در سال برسیم که شدنی است.

وی ادامه داد: تلاش می کنیم که ظرف چهار سال تورم سالانه را به بین هشت تا 12 درصد برسانیم ‌که رسیدن به این آمار بر اساس بررسی های عمیق ، اطلاعات به‌روز و شاخص ها امکان پذیر است.

همتی ابراز داشت: اگر تحریم ها را از اقتصاد کشور حذف کنیم و با وجود سرمایه خارجی که وارد می‌شود، حتی می توان بهتر عمل کرد.

وی با تاکید بر اینکه تورم را طی چهار سال کنترل می کنیم تصریح کرد: این امر به معنای کنترل و افزایش قدرت خرید ‌مردم است.

فرایند توزیع درآمد کشور به‌صورت واقعی اصلاح می‌شود

وی با اشاره به احیای قدرت خرید آسیب دیده مردم گفت: با توجه به برنامه ها و جایگاه علمی‌ام نمی توانم پوپولیستی و بدون پشتوانه سخن بگویم که میلیون‌ها تومان یارانه می دهم زیرا نمی‌توان ‌فعالیتی کرد که امکانات و منابعش را در اختیار نداشته باشیم.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری تاکید کرد: معتقدم باید فرایند توزیع درامد در کشور اصلاح شود که ظرف 2الی سه سال این برنامه در کشور محقق می‌شود.

وی افزود: نیاز داریم مردم آرامش بیشتری در سایه درآمد و رفاه در جامعه داشته باشند، مردم روی دریای منابع نفتی و باوجود سرمایه نیروی انسانی نمی توانند این سطح رفاه را تاب بیاورند لذا برنامه هایی تهیه کردم که در اختیار افکار عمومی قرار می دهم.

مردم با صندوق‌های رای آشتی کنند

همتی تاکید کرد: تقاضا دارم که مردم یکبار دیگر با حضور چشمگیر خود پای صندوق های رای به ویژه افرادی که با روش عملکردی مسئولان گذشته قهر کردند، ضمن آشتی با صندوق‌های رای به‌من اعتماد کنند و اینجانب را در معرض انتخاب خود قرار دهند.

وی خاطرنشان کرد: در کنار مردم، قوای سه‌گانه کشور و تعامل بین دستگاه ها روزهای خوبی برای مردم ایران، برقرار می‌کنیم زیرا استحقاق آن را دارند.

برخورد با ریشه‌های رشد فساد در کشور

همتی با اشاره به برقراری روابط اقتصادی سالم عنوان کرد: ریشه و علت‌های رشد فساد را ریشه کن کنیم و برخورد با معلول مشکلی از کشور را حل نمی‌کند و موجب ناامیدی بیشتر در جامعه می شود.

وی اظهار داشت: بسیار نسبت به آینده خوشبین هستم و معتقدم کشور در آینده در جهان خواهد درخشید و مردم به آن افتخار خواهند کرد.

انتهای پیام

برچسب هاانتخابات 1400 عبدالناصر همتی

شورای نگهبان جمهوری اسلامی تورم   اخبار برگزیده
  

شایعات عجیب درباره دختر رئیسی و همتی / واکنش همتی چه بود؟+ سنداین روزها شایعات زیادی درباره کاندیداهای ریاست جمهوری شکل گرفته است؛ شایعاتی که شکل آن‌ها تغییر پیدا کرده و خانواده‌ نامزدها را هدف قرار داده است.
نامه نیوز وام کودکان شورای نگهبان 

  

اقدامات اسرائیل هیچ سنخیتی با اندیشه‌های یهود ندارد/ زمان آن فرارسیده که اسرائیل را مجبور به پرداخت هزینه‌های بازسازی غزه کنیمحقوق بشر، حقوق بشر است و طبق منشور سازمان ملل متحد بخشی از حقوق بین الملل قلمداد می‌گردد. خواه پرونده سین کیانگ و اویغورها، میانمار و روهینگیا باشد یا اسرائیل و اعراب فلسطینی. روش صحیح دفاع از حقوق بین الملل از طریق سازمان ملل متحد است و از تحقیقات مستقل تحت نظارت شورای حقوق بشر سازمان ملل آغاز می‌شود.
ایلنا سازمان ملل متحد سازمان ملل شورای حقوق بشر سازمان ملل 

  

بمب نقل و انتقالاتی در پرسپولیس؟+جزئیات بیشتریکی از افراد فعال در امور نقل و انتقالات که با بازیکنان خارجی ارتباط خوبی دارد، مدعی شد یکی از بازیکنان خارجی مطرح در فوتبال ایران خیلی دوست دارد پرسپولیسی شود.
خانه فوتبال پرسپولیس فوتبال بازی 

  

مصوبه‌ای برای جلوگیری از واگذاری سِمت‌‌های متعدد به مسئولان نداریم/ برخی چند شغله‌ها حتی صلاحیت یک شغل را هم را ندارند/ "احساس مسئولیت" در کشور خیلی کم استعضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر اینکه "احساس مسئولیت" در کشور خیلی کم است، گفت: در حقیقت مقوله تربیت در کشور ما خاموش است، اگر احساس مسئولیت را در بحث تربیت تفهیم می‌کردند، خیلی از مشکلات کاسته می‌شد.
ایلنا شورای عالی انقلاب فرهنگی عکس رسانه 

  

رفتار دوگانه جریان اصلاحات در قبال لاریجانیعضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری می‌گوید شورای نگهبان نه معصوم است و نه علم غیب دارد. به همین دلیل نیز مبرا از اشتباه نیست، اما در جامعه قانونمند باید حتی از تصمیم غلط یک نهاد قانونی تبعیت کرد.
فردا علی لاریجانی شورای نگهبان بانک مرکزی 

  

گاف نامزد انتخابات ریاست جمهوری درباره چینرئیس اتاق ایران و چین ادعای علی رضا زاکانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در 1400 را درباره چین زیر سئوال برد.
۵۵ آنلاین انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری چین 

  

کراس اوور جدید چینی با برند ایرانی به نمایندگی ها رسید + عکسبهمن موتور در ادامه دور جدید فعالیت خود در بازار خودروهای کراس اوور شهری ، دومین محصول خود را راهی نمایندگی های فروش کرد.
خودروتک بازار خودرو عکس خودرو 

  

صداوسیما امروز برای کاندیداها چه برنامه ای دارد؟امروز سه شنبه (11 خرداد ماه) و در پنجمین روز از تبلیغات نامزدها در صداوسیما، پنج برنامه تلویزیونی و چهار برنامه رادیویی مربوط به کاندیداهای ریاست جمهوری برای نخستین بار به پخش‌ می رسد.
مثلث ایران محسن رضایی ماه 

  

خداحافظی بازار خودرو با دلالانچهارشنبه گذشته طرح اخذ مالیات از عایدی سرمایه در صحن علنی مجلس مصوب شد. این طرح با هدف حذف دلالان و سفته‌بازان در بازارهای عمومی کشور از جمله بازار خودرو و مسکن در دستور کار قرار گرفته بود. به نظر می‌رسد تصویب کلیات طرح در صحن علنی مجلس تا حدود زیادی بر کاهش رانت بازار‌ها از جمله خودرو تاثیرگذار باشد.
خودروتک بازار خودرو خودرو مالیات 

  

همتی جفت پوچسه شب پیش در حالیکه همتی در کلاب‌هاوس گفتگوی مستقیم داشت، جو انتخاباتی بازار ارز را زیر و رو کرد. دلار بیش از 600 تومان رشد کرد و به کانال 24هزار تومانی قدم گذاشت.
مستقل‌آنلاین ارز قیمت ارز نرخ ارز 

  

دروغ گویی به سبک احمدی نژاد!احمدی نژاد : آقای دکتر الهام ممکنه در یک جلسه بقیه هیچ وقت حضور نداشته.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد عکس شورای نگهبان 

  

قالیباف رئیس مجلس باقی ماندانتخابات هیات رئیسه مجلس در سال دوم در صحن علنی مجلس برگزار شد.
۵۵ آنلاین اصولگرایان فریدون عباسی 

  

یک دولت متعادل و انقلابی باید مذاکره را در دستور کار خود قرار دهد/ شأن سپاه اجل از این است که بازوی یک جناح شود/ سیاست بنزینی دولت خاتمی درست بود/ احمدی‌نژاد نباید خدمات جریان‌های دیگر را به نام خودش می‌زدمعاون سیاسی وزیر کشور دولت نهم، گفت: به نظر من یک دولت متعادل و انقلابی باید مذاکره را در دستور کار خود داشته باشد اما در حد خودش و در حاشیه نه در متن.
ایلنا فیزیک مکانیک دولت 

  

مجمع نیروهای خط امام به رد صلاحیت نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اعتراض کرددر پی رد صلاحیت گسترده نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان، مجمع نیروهای خط امام بیانیه‌ای صادر کرد.
ایلنا امام خمینی انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری 

  اخبار داغ
  

رشد 4 هزار واحدی شاخص کل بورس در ابتدای معاملات امروز 25 خرداددرابتدای معاملات امروز سه شنبه 25 خرادماه شاخص کل بورس با بیش از 4 هزار واحد رشد به عدد یک میلیون و 155 هزار واحدی رسید.
برنا شاخص 

  

بازدید سرزده رئیسی از تالار بورس +فیلمنامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری صبح امروز (سه‌شنبه) وارد تالار بورس تهران واقع در سعادت‌آباد شد.
فردا بورس تهران انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری 

  

هشدار به معامله گران ارز/ کاهش احتمال نوسان بزرگ قیمت دلاراقتصادنیوز: آیا قیمت دلار در بازار ارز به سرنوشت قیمت دلار در سال 92 و پس از انتخابات ریاست جمهوری دچار می شود؟
اقتصادنیوز ارز قیمت دلار 

  

حساس شدن بازارها به انتخابات/ 8 افزایش سرمایه جدید بورسی هااقتصادنیوز: بازارها همچنان در وضعیت انتظار به سر میبرند. هر چند که هر چه روز انتخابات نزدیک میشویم و مذاکرات وین هم فرسایشی میشود، خریداران بیشتری وضعیت خود را استحکام میبخشند.
اقتصادنیوز سرمایه وین 

  

رشد 3 هزار واحدی بورس امروز 25 خرداددر ابتدای معاملات امروز سه شنبه 25 خرداد بورس تهران با رشد 3 هزار واحدی آغاز به کار کرد.
برنا بورس تهران تهران کار 

  

ارتش برای مقابله با کرونا همه امکانات خود را پای‌ کار آوردمعاون هماهنگ کننده ارتش جمهوری اسلامی ایران، گفت: به درخواست وزارت بهداشت، ارتش برای مقابله با ویروس کرونا تمام امکانات خود را پای کار آورد و قول می‌دهیم که هر امکاناتی که بخواهند یا داشته باشیم در اختیار قرار دهیم تا مرحله تزریق واکسن به خوبی تمام شود.
ایلنا ارتش جمهوری اسلامی ایران ایران جمهوری اسلامی ایران 

  

ابراهیم رئیسی به بورس رفت+ فیلمابراهیم رییسی نامزد انتخابات ریاست جمهوری وارد تالار بورس شد.
اقتصادنیوز انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری 

  

آزمایش واکسن های کرونا بر روی کودکان آغاز شدکوبا اولین مرحله از آزمایش انسانی واکسن های تولید این کشور علیه کووید 19 را بر روی کودکان و نوجوانان آغاز کرد که داوطلبان طی یک طرح واکسیناسیون ناهمگن، دو دوز "سوبرانا 02" به علاوه یک دوز واکسن "سوبرانا پلاس" دریافت خواهند کرد.
برنا کودکان کوبا تولید 

  

جزئیات مهم از تزریق واکسن کرونا برای بیماران خاصرئیس مرکز پیوند وزارت بهداشت گفت: بیماران خاص برای تزریق واکسن کرونا باید به سامانه‌های وزارت بهداشت مراجعه کنند.
اقتصادنیوز وزارت بهداشت 

  

انجام تست pcr از 26 هزار نفر در مبادی مرزی کشور/ قرنطینه‌ 68 مسافر مشکوک به کرونارییس سازمان امداد و نجات از قرنطینه 68 مسافر مشکوک از ابتدای طرح مراقبت بهداشتی و پیشگیری از شیوع بیماری کرونا در مبادی مرزی رسمی کشور خبر داد.
ایلنا درمان وزارت بهداشت آموزش 

  

صعود شاخص بر دوش لیدرهای بازار/ رشد 4300 واحدی بورس تهرانشاخص کل بورس تهران امروز سبزپوش شد و با صعود 4300 واحدی در ارتفاع یک میلیون و 154 هزار واحد قرار گرفت
اقتصادنیوز شاخص بورس تهران تهران 

  

دو نقطه حساس برای قیمت سکهسکه بازان اگر امروز شاهد ادامه افت دلار و اونس طلا باشند، فروش های خود را تا حمایت 10 میلیون و 500 هزار تومان بالا خواهند برد.
گسترش قیمت دلار اقتصاد 

  

اجرای طرح‌های فصلی در دوران کرونا موجب رونق کتابفروشی‌هاستمدیر کتابفروشی «گزینگ» در شهرستان مهاباد گفت: اجرای طرح‌های فصلی در دوران کرونا موجب رونق کتابفروشی‌هاست.
ایبنا کتابفروشی مهاباد