اهداء لوح سپاس مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بافق صبح امروز با حضور در دفتر مدیرعامل شرکت سنگ آهن به نمایندگی از مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور با اهدای لوح تقدیر از مساعدت ها و همکاری های رضا فلاح مبارکه در رزمایش کمکهای مومنانه تجلیل کرد.

اهداء لوح سپاس مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور به مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی

به گزارش شمانیوز به نقل از روابط عمومی شرکت سنگ آهن مرکزی بافق؛ سرهنگ نصیری فرمانده ناحیه مقاومت بسیج شهرستان بافق صبح امروز به همراه حجت الاسلام دهستانی نماینده ولی فقیه در سپاه، رضایی پور فرمانده بسیج کارگری و رنجبر با حضور در دفتر رضا فلاح مبارکه مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی با اهدای لوح تقدیر مسئول سازمان بسیج کارگران و کارخانجات کشور از مساعدت های وی در رزمایش کمکهای مومنانه شهرستان ، تشکر و قدردانی کرد.

سرهنگ نصیری در ابتدای این دیدار ضمن تقدیر و تشکر از زحمات مدیرعامل گفت: شرکت سنگ آهن همیشه پیشگام و در خط مقدم کمک و یاری به شهرستان بوده که در مبحث کرونا نیز بسیار خوب عمل کرده است.

وی خواستار همکاری و حمایت همه جانبه شرکت سنگ آهن مرکزی شد.

سپس دهستانی از حمایتها، مشارکت و فعالیتهای مدیر عامل شرکت تقدیر و تشکر کرد و از فخری بافقی جانشین پایگاه نبی اکرم (ص) در برگزاری منظم حلقه های صالحین قدردانی نمود .

در ادامه رضایی پور فرمانده بسیج کارگری شهرستان بافق با گرامیداشت هفته بسیج،فلاح مبارکه را از نیروهای بسیجی جوان و متعهد دانست که در بحث های حمایت از کالاهای ایرانی و رونق تولید در شرکت بسیار خوب عمل کرده و افزود: وی در بحث بیماری کرونا و راه اندازی کارخانه گندله سازی علیرغم تحریم ها برگ زرین دیگری به افتخارات این مجموعه اضافه نموده و خوشبختانه با مدیریت فلاح مبارکه شاهد کمترین مشکل ها در خصوص کارگران هستیم.

وی همکاری روابط عمومی شرکت سنگ آهن در اجرای برنامه های فرهنگی و همایش های متعدد با موضوعات مختلف چون خانواده و آسیب های اجتماعی که نتایج بسیار خوبی داشته را بسیار حائز اهمیت دانست.

رضایی پور با اشاره به عملکرد خوب پایگاه نبی اکرم (ص) و اجرای برنامه های متعدد و خوب در سطح شهرستان و شرکت بیان داشت: شرکت سنگ آهن مشارکت خوبی در رزمایش کمکهای مومنانه داشته و خوشبختانه مدیرعامل این مجموعه در هر سه مرحله کمک های قابل توجهی برای یاری نیازمندان و خانواده های بی بضاعت و آسیب دیده از کرونا نموده است.

همچنین رنجبر ضمن تبریک هفته بسیج از خدمات و مشارکت مدیرعامل شرکت سنگ آهن مرکزی قدردانی نمود.

سپس فلاح مبارکه ضمن خوش آمدگویی و تبریک هفته بسیج و گرامیداشت یاد و خاطره همه شهیدان به ویژه سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی، هر گونه اقدامی از سوی این شرکت را به عنوان  وظیفه دانست و گفت: کار اصلی به دوش مجموعه سپاه و بسیج بوده که پل ارتباطی بین مردم و مجموعه ها برای مشارکت در طرح ها و برنامه هایی چون رزمایش کمکهای مومنانه است.

وی با بیان اینکه شیوع بیماری کرونا وضعیت اقتصادی و معیشت مردم را به شدت تحت تاثیر قرار داده،اظهار کرد: در همین راستا از شرکت ها، نهادها و افرادی که از توانایی مالی برخوردار هستند خواسته شد تا به کمک نیازمندان و آسیب دیدگان کرونا آمده و این برنامه و مدیریت توسط سپاه و بسیج با برگزاری رزمایش کمک مومنانه انجام گرفت.

مدیرعامل شرکت سنگ آهن با توجه به آنکه زمان پایان ویروس کرونا مشخص نیست،خاطرنشان کرد: مجموعه شرکت سنگ آهن و پایگاه نبی اکرم (ص) آمادگی دارد به سهم خود در این زمینه مساعدت نمایند و در این راستا برای کمک به کادر درمان و بیمارستان ولیعصر(ع) با تامین تجهیزات به میدان آمد و این امر با مشارکت پرسنل انجام گرفت.

وی ادامه داد: کنترل این بیماری با توجه به آنکه بخش اعظمی از جمعیت شهرستان و خانواده های آنان تحت پوشش شرکت سنگ آهن هستند،با رعایت پروتکل های بهداشتی امکانپذیر خواهد شد. واحد HSE شرکت با تدابیر اتخاذ شده در بحث کنترل و مقابله با کرونا و نظارت دقیق بر دستورالعمل های بهداشتی در قسمت های مختلف شرکت و نیز توزیع ماسک و مواد ضدعفونی کننده در بین پرسنل اقدامات موثری انجام داده است.

فلاح مبارکه خاطرنشان کرد: مجموعه روابط عمومی شرکت سنگ آهن نیز با فرهنگسازی و اطلاع رسانی گسترده پیرامون این بیماری در سطح شرکت و شهر نشان داد که می توان به مراحل بهتر برای کنترل بیماری رسید.

 

 

 

بسیج خانواده ویروس   اخبار برگزیده
  

امتحانات دانش‌آموزان حضوری است مگر اینکه متخصصان بهداشت اجازه ندهند/ آموزش حضوری کلاس اولی‌ها را توصیه می‌کنیم​وزیر آموزش و پرورش گفت: به محض خارج شدن از این تعطیلی دوهفته‌ای به خانواده‌ها توصیه آموزش حضوری به ویژه برای کلاس اولی‌ها را داریم و خود ما بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی تاکید می‌کنیم.
ایلنا آموزش اینستاگرام همراه اول 

  

ترور فخری‌زاده بی‌پاسخ نخواهد ماند/ در دام توطئه اسرائیل نخواهیم افتادرئیس‌جمهور در جلسه ستاد مقابله با کرونا با اشاره به ترور دانشمند هسته‌ای ایران ضمن تاکید بر بی‌پاسخ نماندن این اقدام، گفت: در دام توطئه رژیم صهیونیستی نخواهیم افتاد.
ایلنا رئیس جمهور هسته ای ایران 

  

ایران: نشانه‌های جدی مسئولیت اسرائیل در ترور شهید فخری زاده وجود داردامروز ، 27 نوامبر 2020 ، در شهر آبسرد استان تهران ، آقای محسن فخری‌زاده دانشمند برجسته ایرانی، در یک حمله تروریستی ترور شد...
۵۵ آنلاین ایران جمهوری اسلامی ایران حمله تروریستی 

  

نتیجه کالبدشکافی دیه گو مارادونا مشخص شددلیل دقیق مرگ دیه‌گو مارادونا، اسطوره فقید فوتبال آرژانتین و جهان روشن شد.
مملکت‌آنلاین دیه مارادونا مرگ 

  

عملیات تروریستی دیروز بر بورس چه تاثیری می گذارد؟یک تحلیلگر بازار سرمایه با بیان اینکه اگرچه اتفاق تلخی به دلیل ترور یکی از دانشمندان ارزشمند کشور در روز گذشته رخ داد، اما به نظر نمی‌رسد بازار به این اتفاق واکنش منفی نشان دهد.
اقتصادنیوز سرمایه نرخ سود بانکی خودرو 

  

اطلاعات دانشمندان هسته‌ای را چه کسی لو داد؟ + فیلممشاور رهبر انقلاب درباره‌ی لورفتن اطلاعات دانشمندان هسته‌ای اظهار نظر کرد.
گسترش هسته ای مشاور رهبر انقلاب 

  

«بهروز کمالوندی» معتقد است روند بازرسی آژانس بین المللی انرژی اتمی از اماکن غیر اعلام شده در چارچوب موضوعات پروتکلی مشخص است و نمی تواند از هر مکانی بدون ارائه توضیحات به کشور عضو بازرسی کند.
نامه نیوز سازمان ملل سازمان انرژی اتمی آژانس بین المللی انرژی اتمی 

  

هدف روحانی از بازگشت به برجام حل مشکلات دولت خودش استسید محمد غرضی: اوباما اعلام کرد که بایدن به برجام برمی‌گردد؛ چون برجام خصوصیت بین المللی دارد بنابراین ارزشمندتر از سیاست‌های دولتی و یا فردی است. اقای روحانی از مطرح کردن برجام به دنبال حل مشکلات دولت خودش است اما ما نگران منطقه و حضور بیگانگان هستیم. استعداد داخلی ایران بسیار قوی است و قدرت سیاسی ما بالاخره آمریکا را از لشکرکشی مایوس کرد.
مستقل‌آنلاین الناز شاکردوست دولت محمد غرضی 

  

ادعای تکراری پمپئو درباره برنامه موشکی ایرانوزیر امور خارجه آمریکا در پی تحریم علیه چهار نهاد روسی و چینی در بیانیه ای ادعاهایی را درباره برنامه موشکی ایران مطرح کرد.
مثلث مایک پمپئو برنامه موشکی ایران ایران 

  

خودروهای تولید داخل که کاهش قیمت بیش از 100 میلیون داشتندکاهش یا به تعبیر بهتر ریزش اخیر خودروها به گونه ای بوده که برخی خودروهای تولید داخل کاهش قیمت بیش از 100 میلیون تومان و برخی چند صد میلیون تومان را هم تجربه کرده اند.
خودروتک تولید قیمت بازار خودرو 

  

کاهش قیمت خودرو به 30 درصد رسید/ سقوط قیمت پژو 207در حال حاضر خریداران خودرو با توجه به روند کاهشی قیمت ها در بازار دست از خرید برداشته و منتظر کاهش بیشتر قیمت ها هستند.
خودروتک قیمت ارز قیمت خودرو 

  

اسرائیل، در پشت پرده ترور دانشمندان هسته‌ای ایرانمحسن فخری‌زاده دانشمند هسته‌ای کشورمان، عصر امروز، مورد سوءقصد قرار گرفت. منابع رژیم صهیونیستی اعلام کرده بودند که سازمان جاسوسی این رژیم «موساد» تلاش کرده یک دانشمند هسته‌ای ایران را ترور کند اما عملیات او موفق نبوده است.
مستقل‌آنلاین خودرو هسته ای ایران 

  

رایزنی وزاری خارجه ایران و آذربایجان مسائل دوجانبه و شرایط پسا جنگ قره‌باغ محوروزیران امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان بصورت ویدئو کنفرانس آخرین تحولات روابط دو جانبه و شرایط پسا جنگ در منطقه را بررسی کردند.
ایلنا ایران جمهوری اسلامی ایران جمهوری اسلامی 

  

گزارش قالیباف از راهکارهای چهارگانه نجات اقتصادی + فیلمقالیباف از اقدامات مجلس در خصوص راهکارهای چهارگانۀ اقتصادی گزارشی ارائه کرد.
گسترش رهبر انقلاب کسری بودجه بودجه 

  

درخواست بی‌شرمانه آل سعود از آژانس بین المللی انرژی اتمیایسنا/ عربستان سعودی از آژانس بین المللی انرژی اتمی درخواست کرد که بازرسی های خود برای کشف ''فعالیت‌های غیرصلح آمیز هسته‌ای'' ایران را افزایش دهد.
مثلث دبی آژانس بین المللی انرژی اتمی انرژی 

  اخبار داغ
  

با این روش کرونا را در دهان تان از بین ببریداقتصادنیوز : دانشمندان به تازگی اقدام به تحقیق درباره تاثیرات دهان شویه و اسپری بینی در جلوگیری از انتقال ویروس کرونا کردند.
اقتصادنیوز درمان خانواده ویروس 

  

چه کسانی پروتکل‌های ضد کرونا را رعایت نمی کنند؟طی حدود 10 ماهی که کرونا به کشور آمده است، اقداماتی برای مقابله با بیماری اتخاذ شده است و بر اساس آخرین تصمیمات و اعمال محدودیت‌های شغلی و عدم تردد شبانه، تغییراتی در بار بیماری مشاهده می‌شود، اما سهم هر شهر، شغل و... در رعایت پروتکل‌ها و دستورالعملهای ضد کرونا چقدر بوده است؟
۵۵ آنلاین فروشگاه های زنجیره ای تهران شیراز 

  

ویروس کرونا نمی تواند به مدت زیادی روی لباس باقی بماند، اما کرونا می تواند در مدت زمان و دمای خاص از بین برود. پس با این تفاسیر نحوه ضد عفونی کردن البسه ها در ایام کرونایی باید مورد توجه همگان قرار بگیرد.
نامه نیوز مهاجرت ویروس خودرو 

  

تغییرات کرونایی «جمعه سیاه»محدودیت های کرونایی در آمریکا سبب شد تا بلک فرایدی خریدهای آنلاین را 21.5 درصد نسبت به سال قبل افزایش دهد. در همین رابطه ایالتهایی که محدودیت ها در آنها جدی تر از سایرین بوده است فروش بیشتری را تجربه کرده اند.
اقتصادنیوز بازی اقتصاد ویروس 

  

شناسایی کرونا مثبت‌ها از طریق کارت ملی در کسری از ثانیهسخنگوی وزارت بهداشت جزئیات نحوه شناسایی افراد کرونا مثبت در مراجعه به ادارات و وسایل حمل و نقل عمومی از طریق کارت ملی را تشریح کرد و گفت: ماموران انتظامات این مراکز با استفاده از اپلیکیشن ماسک، بارکد کارت ملی مراجعان را اسکن کنند و در کمتر از یک ثانیه وضعیت قرنطینه یا عدم قرنطینه فرد نمایش داده می‌شود.
۵۵ آنلاین کارت ملی وزارت بهداشت مترو 

  

روایت یک شاعد عینی از فضای بیمارستان‌ها در روزگار کروناکارگردان مستند «پرستاران» که درباره کادر درمان به عنوان خط مقدم مبارزه با کرونا ساخته شده است، می‌گوید بسیاری از پرستاران دچار مشکلات حاد تنفسی، ریوی، آلرژی و مشکلات روحی شده‌اند. این کارگردان به نقل از پرستاران می‌گوید، «کاش مردم یک ساعت خودشان را جای آنها بگذارند.»
۵۵ آنلاین بیمارستان درمان مصاحبه 

  

همدستی خطرناک دیابت و کرونادیابت لزوما احتمال بیشتر ابتلا به کووید-19را ایجاد نمی‌کند، اما خطر ابتلا به بیماری شدید یا مرگ و میر بر اثر عارضه‌های بیماری را افزایش می‌دهد.
گسترش دیابت ورزش ویروس 

  

بیشترین مرگ و میر کرونا در این سه استانسخنگوی وزارت بهداشت ضمن تشریح وضعیت بیماری کرونا طی هفته اخیر در کشور، گفت: بیشترین میزان مرگ و میر کرونا طی هفته گذشته مربوط به استان‌های یزد، سمنان و خراسان جنوبی بوده است.
گسترش مرگ وزارت بهداشت سلامت 

  

اقتصاد ایران هم ردیف فرانسه و لهستان در مواجهه با کرونابلومبرگ، نیوزلند را بهترین اقتصاد در مقابله با کرونا در جهان معرفی کرد.
۵۵ آنلاین اقتصاد رشد اقتصادی ایران 

  

دانشمندان سازمان بهداشت جهانی تصمیمی به بررسی یک آزمایش دیگر برای اطمینان از ایمین و اثربخشی واکسن کرونای دانشگاه آکسفورد دارند.
نامه نیوز سازمان بهداشت جهانی فضای مجازی الناز شاکردوست 

  

اعلام زمان پایان محدودیت‌ کرونایی در انگلیسنخست وزیر انگلیس ناگزیر از افزایش انتقادها نسبت به عملکرد دولت در خصوص مدیریت بحران کرونا اعلام کرد که محدودیت‌های جدید کرونایی سوم فوریه (15 بهمن) پایان می‌یابد.
اقتصادنیوز انگلیس وزارت بازرگانی وزارت بهداشت