"سیمکارت سازمانی همراه اول" پیشنهادی جذاب برای کسب‌وکارها

همراه اول با داشتن گسترده‌ترین پوشش شبکه ارتباطی در کشور بستر ارائه سیمکارت‌های دائمی و اعتباری مبتنی بر دیتای مورد نیاز سازمان‌ها و شرکت‌ها را به‌صورت متمرکز و یکپارچه ایجاد و علاوه بر تسهیل ارتباط در زمان و هزینه هم صرفه‌جویی کرده است.

"سیمکارت سازمانی همراه اول" پیشنهادی جذاب برای کسب‌وکارها

به گزارش شمانیوز؛ سازمان به عنوان یک نهاد یا بنگاه زمانی معنا و مفهوم پیدا می‌کند که نقش نیروی انسانی در آن دیده شود و عملا بدون در نظر گرفتن همه اجرای آن عینیت خارجی پیدا نمی‌کند یا نمی‌تواند به اهداف خود دست پیدا کند.

حال با توجه به اینکه کارمندان در ایجاد روابط سازمان درون‌سازی و برون سازمانی در کانال‌های ارتباطی‌شان از عنوان سازمانی استفاده می‌کنند، صیانت از این عنوان و استفاده از ارتباطات در راستای تحقق اهداف اهمیت ویژه‌ای دارد؛ بنابراین برای خدشه‌دار شدن ارتباطات سازمان در مواردی همچون تغییر سمت یا جابه‌جایی پرسنل، ارائه سیمکارت‌هایی با مالکیت سازمانی اقدام موثری در راستای مدیریت و استمرار این نوع ارتباطات است.

از این‌رو در شرایط کنونی، همراه اول به‌عنوان نخستین اپراتور تلفن همراه کشور با داشتن گسترده‌ترین پوشش شبکه در ایران، این قابلیت را دارد تا سیمکارت‌های دائمی و اعتباری مبتنی بر دیتا، مورد نیاز سازمان‌ها و شرکت‌ها را به‌صورت متمرکز و یکپارچه تأمین کند.

سیمکارت سازمانی دیتای همراه اول با هدف تسهیل ارتباط با دستگاه‌های اندازه‌گیر، مودم‌ها، انواع سیستم‌های کنترلی و ‌بکارگیری انواع برنامه‌های کاربردی سازمان تهیه شده است؛ برای راه‌اندازی نیازمند بسترهای انتقال دیتا است و با فعال شدن بسته‌های سازمانی دیتا سایر سرویس‌های مبتنی بر دیتای همراه اول کسب‌‌و‌کار بر روی آن قابل ارائه هستند.  

 در گام نخست همراه اول، فروشگاه آنلاین سازمانی (b2bshop.mci.ir) برای تسهیل در خرید محصولات و خدمات سازمانی را بدون نیاز به مراجعه حضوری راه‌اندازی کرده است که تمامی شرکت‌ها و سازمان‌ها می‌توانند از طریق وب‌سایت سازمانی همراه اول به آن دسترسی پیدا کنند.

نماینده سازمان یا شرکت‌ها پس از ایجاد حساب کاربری معتبر، می‌توانند سفارش خرید محصولات و خدمات سازمانی را به دفعات انجام دهند و در کوتاه‌ترین زمان ممکن محصولات خریداری شده را در محل دریافت کنند.

در فروشگاه آنلاین سازمانی همراه اول، اطلاعات و مدارک مورد نیاز برای دریافت خدمت و محصولات قابل مشاهده و انتخاب است؛ از این رو امکان پیگیری سفارش خریداری شده برای مشتری وجود دارد. در این حالت مشتریان سازمانی می‌توانند با ترک تشریفات اداری در کوتاه‌ترین زمان ممکن محصولات و خدمات مورد نیاز را به صورت رایگان در تمام نقاط کشور دریافت کنند.

همچنین در فروشگاه آنلاین امکان مشاهده، بررسی ویژگی‌ها، قابلیت‌ها و قیمت محصولات و خدمات وجود دارد؛ از طرف دیگر پشتیبانی ویژه همراه اول به منظور رفع مشکلات احتمالی در حین ثبت سفارش به صورت آنلاین راهنمایی‌های لازم را ارائه خواهد کرد؛ علاوه بر این پنل Ecare و مرکز تماس 9995 برای بخش خدمات سازمانی استقرار یافته است.

باید توجه داشت که سیمکارت‌های سازمانی با قیمت‌های ترجیحی به صورت یکجا ‌عرضه و فعال می‌شوند و همراه اول این امکان را فراهم کرده که شماره‌های متوالی با بسته متنوع در مکالمه، پیامک و دیتا تخصیص پیدا کند؛ علاوه بر این سازمان‌ها می‌توانند از خدمات صورتحساب سازمانی، افزایش ودیعه، تخصیص اعتبار ریالی و شارژ گروهی سازمانی بهره‌مند شوند.

در واقع سرویس تخصیص اعتبار ریالی با فراهم کردن بستر تخصیص مبالغ مشخصی برای مصارف ارتباطی کارکنان بدون محدودیت زمانی، فرآیند پرداخت هزینه‌های ارتباطی سازمان را تسهیل کرده است. از طرف دیگر این سرویس قابلیت پرداخت مبالغ مورد نظر سازمان در یک صورت‌حساب برای یک یا چند نوبت استفاده از سرویس را فراهم کرده و در صورت نیاز سازمان‌ها می‌توانند بدهی انباشته شده را به صورت چند مرحله‌ای پرداخت کنند.

همچنین سرویس شارژ گروهی با هدف تسهیل فرآیند شارژ سیمکارت‌های اعتباری مشتریان سازمانی یک پنل اختصاصی در بستر اینترنت ایجاد می‌کند که سازمان‌ها هزینه‌های ارتباطی را مدیریت و در زمان خرید شارژ صرفه‌جویی کنند و اگر ارتباط مالی سیمکارت‌های ارتباطی با حساب سازمان قطع باشد، مدیریت هزینه‌های ارتباطی بر عهده استفاده‌کننده سیمکارت بوده و از آنجایی که مانده اعتبار سیمکارت‌های اعتباری قابل مشاهده است، در شارژ گروهی این امکان را فراهم می‌کند که شماره دلخواه به مبالغ مورد نظر به صورت یکجا شارژ شود.

 

 

همراه اول تلفن همراه پوشش   اخبار برگزیده
  

افزایش قیمت کارخانه خودرو برای فصل زمستان منتفی شدسرانجام در حالی که این احتمال وجود داشت که به مانند دو فصل قبل قیمت کارخانه خودرو در زمستان نیز افزایش پیدا کند، با اعلام رئیس شورای رقابت افزایش قیمت کارخانه خودرو فعلا منتفی شد.
خودروتک افزایش قیمت قیمت ایران خودرو 

  

مقصر اصلی سقوط بورس کیست؟آیا مقصر اصلی ریزش‌های پی در پی در بورس را می‌توانیم به دلار نسبت دهیم. تحلیلگران چه دورنمایی را در بازار سهام پیش‌بینی کرده‌اند.
گسترش بورس تهران ایران تهران 

  

احمدی‌نژاد: حاضرم که تضمین محضری دهمدست همه دولتها را می بوسم می گویم شما بیایید و کل کشور را اصلاح کنید و همیشه خودتان باشید و من حاضر هستم که تضمین محضری دهم و بگویم من حتی یک صندلی هم از شما نمی خواهم و شما فقط اصلاحات ساختاری انجام دهید و همیشه خودتان رأی بیاورید.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد شورای نگهبان یارانه 

  

تخت روانچی: شاید برجامی نداشته باشیم که دولت بعدی بخواهد آن را ادامه دهدنماینده ایران در سازمان ملل با بیان اینکه برجام موضوعی بوده که مجموعه نظام درباره آن صحبت کرده است و الان به مرحله حساسی داریم می رسیم و بر اساس مصوبه مجلس داریم پیش می رویم، گفت: اگر روزی برجام هم وجود نداشت، انتهای دنیا نیست، ما کار خودمان را ادامه می دهیم و بر اساس منافع ملی مان تصمیم می گیریم که در آن زمان چه اقدامی انجام دهیم...
مثلث مجید تخت روانچی دولت ایران 

  

سقوط دلار ادامه دارد/ نرخ در آستانه ورود به کانال 20 هزار تومانصرافی‌های بانک‌ها از صبح امروز، سی‌ام دی‌ماه، قیمت دلار را برای فروش به مردم 21 هزار و 590 تومان اعلام کرده‌اند که نسبت به روز گذشته کاهش 600 تومانی دارد. نرخ خرید در این صرافی‌ها نیز 21 هزار و 90 تومان است.
ایلنا دلار دلار آمریکا صرافی 

  

فرزند آیت الله مصباح یزدی شایعه مطرح شده در فضای مجازی مبنی بر درگذشت مرحوم آیت الله مصباح یزدی بعد از تزریق واکسن فایزر به ایشان را شایعه ای دروغین خواند. او گفت: این شایعه ای است که تصویر آن را با ترفندهای فتوشاپ و امثال آن درست کرده اند.
نامه نیوز ایران خودرو خودرو فضای مجازی 

  

علت نمازخواندن ظریف جلوی جان کری/ با صدام مذاکره کردم لذت بردم؟/ از نظر رهبری هنوز برجام نه بوی گند می دهد و نه دفن شدهوزیر امور خارجه گفت: ما، ترامپ و سیاست فشار حداکثری آمریکا را با مقاومت مردم شکست دادیم.
اقتصادنیوز محمدجواد ظریف جان کری نماز 

  

وظیفه سیاست خارجی جلوگیری از موفقیت سیاست‌های آمریکا استوزیر امورخارجه کشورمان تاکید کرد:سیاست خارجی در واقع وظیفه و هدفش جلوگیری از موفقیت سیاست‌های آمریکا، رقبا و دیگران است.
۵۵ آنلاین سیاست خارجی موفقیت ریاست جمهوری 

  

اصولگرایان، رئیسی را برای انتخابات می‌خواهنداز شنیده‌ها و اخبار بر می‌آید اصولگرایان به آمدن ابراهیم رئیسی تمایل بیشتری دارند تا دیگر نامزدها. اخیرا یک تشکل اصولگرا از رئیسی برای شرکت در انتخابات دعوت کرده بود و حمیدرضا ترقی هم به برنا گفته در نظرسنجی‌ها، رئیسی بسیار جلوتر از قالیباف است.
مستقل‌آنلاین اصولگرایان ائتلاف اصولگرایان انتخابات ریاست جمهوری 

  

قیمت خودرو همراه با دلار می ریزدنایب رئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران خودروی تهران گفت: طی چند روز گذشته به دلیل کاهش نرخ دلار، قیمت ها در بازار خودرو کاهشی شده است و هر روز شاهد ریزش قیمت ها در این بازار هستیم.
خودروتک قیمت خودرو بازار خودرو 

  

در بازی جنجالی: پرسپولیس بالاخره بعد از فینال آسیا بردپرسپولیس به اولین برد خود در لیگ برتر بعد از فینال لیگ قهرمانان آسیا دست یافت.
مملکت‌آنلاین بازی پرسپولیس فینال 

  

شرط ایران برای مذاکره برجامی با آمریکا: شرایط را به قبل از دولت ترامپ برگردانندرئیس دفتر رئیس‌جمهور موضع ایران در قبال بازگشت احتمالی آمریکا به برجام را بازگشت شرایط تحریمی به دوره قبل از دولت ترامپ اعلام کرد.
مثلث ایران ترامپ وام ازدواج 

  

افشاگری درباره علت فروش 12 برابری تابلوی آیدین آغداشلو در حراج بزرگ تهرانفروش 12 برابری تابلوی آیدین آغداشلو در حراج تهران، انتقاد‌هایی را به دنبال داشت که موضوع این گزارش است.
اقتصادنیوز آیدین آغداشلو تهران ایران 

  

فرمانده ناجا درباره واکسن‌های آمریکا انگلیس و فرانسه: اینها رسوا شدند؛ دیدیم که چگونه این واکسن‌ها موجب مرگ و میر شدسردار حسین اشتری گفت: در موضوع واکسن هم مقام معظم رهبری یک موضوع داشتند. تمام صحبت‌های ایشان گره گشا بود. در موضع ایشان در مورد استفاده نکردن از واکسن‌های آمریکا انگلیس و فرانسه، رسانه‌های بیگانه و تعدادی در داخل موضع گرفتند. این درحالی است که دلسوز تر از ایشان برای ملت ما وجود ندارد. اگر به بیگانه‌ها اعتماد کنیم باید به هوشمندی خود شک کنیم...
۵۵ آنلاین نیروهای مسلح بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس انگلیس