شعبون بی‌مخ پای زنان را به باشگاه ورزشی باز کرد

شعبان جعفری معروف به شعبون بی مخ از لات‌های مشهور دوران محمدرضا شاه در مصاحبه‌ای که در کتاب خاطراتش منتشر شده، می‌گوید اولین کسی است که علی رغم مخالفت‌ها، زنان را به باشگاه ورزشی راه داده است. به گزارش انصاف نیوز، مسعود دیانی به نظر با زبانی کنایی در اینستاگرام نوشت: «صرفا جهت ثبت در … نوشته شعبون بی‌مخ پای زنان را به باشگاه ورزشی باز کرد اولین بار در انصاف نیوز پدیدار شد.

شعبون بی‌مخ پای زنان را به باشگاه ورزشی باز کرد

شعبان جعفری معروف به شعبون بی مخ از لات‌های مشهور دوران محمدرضا شاه در مصاحبه‌ای که در کتاب خاطراتش منتشر شده، می‌گوید اولین کسی است که علی رغم مخالفت‌ها، زنان را به باشگاه ورزشی راه داده است.

به گزارش انصاف نیوز، مسعود دیانی به نظر با زبانی کنایی در اینستاگرام نوشت: «صرفا جهت ثبت در تاریخ و دفاع از مظلوم خواستم یادآوری کنم افتخار راه دادن زنان به ورزشگاه‌ها از آن کسی نیست جز شعبان خان جعفری بزرگ که از دهه‌ها پیش ضرورت و اهمیت این کار را برای فرهنگ و هنر جامعه‌ی ایرانی درک کرده بود. شعبان جعفری دل در گرو رنگ آبی و تیم تاج نداشت اما تاج‌بخش واقعی او بود و صاحب تاج هماره خود را مدیون او می‌دانست. فراموشی نام و خدمت او در ورود زنان به ورزشگاه‌ها ظلم به تاریخ است‌. همین».

مثل اینکه شما اولین کسی بودید که زنها را به زورخانه راه دادید؟

اصلا این آخوندا با من مخالف سخت بودن که من چرا زنا رو راه میدم.

پس با اینکه با شما مخالفت میشد، زنها را به باشگاه راه می‌دادید؟

اصلا بیشتر زنا تو باشگاه ما میومدن. هم زنا هم هنرمندا. یه دفعه همین گوگوش با این ویگن با هم بودن دیگه! یه دفعه همین گوگوش با این ویگن، با هم قهر بودن. میخواستن اینا رو آشتی بدن نمیومدن جلو آشتی کنن. آوردمشون تو باشگاه بهشون گفتم: «اگه آشتی نکنین نه من نه شما!». یه شوخی باهاشون کردم حالا جاش نیس بگم. فرداش دیدم تو مجله‌ی جوانان عکس منو انداخته بود که دارم این دو تا رو آشتی میدم.

انتهای پیام

لینک کوتاه شده: http://www.ensafnews.com/FSFXW برچسب هاحضور زنان در استادیوم شعبان جعفری شعبون بی مخ ویگن گوگوش

ورود زنان به ورزشگاه زنان اینستاگرام   اخبار برگزیده
  

سخنان رهبر انقلاب درباره مدیریت مصرف سوخت تا ساعتی دیگر منتشر می‌شودحضرت آیت‌الله خامنه‌ای، در درس خارج فقه امروز خود، سخنانی را درباره مدیریت مصرف سوخت مطرح کرده‌اند.
مثلث رهبر انقلاب مصرف سوخت ماه 

  

روند بازار خودرو پس از تغییر قیمت بنزینبازار خودرو در روزهای آینده احتمالا تغییراتی در قیمت خودروها را شاهد باشد. هر چند دیروز در اولین روز هفته اثر قابل اعتنایی را در بازار شاهد نبودیم. اما پیش بینی می شود که تقاضای خودروهای کم مصرف تر در بازار افزایش پیدا کند.
خودروتک بازار خودرو ایران خودرو خودرو 

  

جزئیات سهمیه بنزین تاکسی‌های اینترنتی ، درون شهری و برون شهری اعلام شدوکیل زاده جزئیات بسته تکمیلی سهمیه سوخت ناوگان حمل و نقل شهری و بین شهری را تشریح کرد.
خودروتک بنزین تاکسی وزارت کشور 

  

پیش‌بینی آینده بازار ارز پس از افزایش قیمت بنزین توسط رئیس‌کل بانک مرکزیاقتصادنیوز: رییس‌کل بانک مرکزی معتقد است: نرخ فعلی ارز تحت تاثیربیش جهش قبلی ناشی از عوامل انتظاری و تداوم تحریم‌ها بوده و از پیشتوانه عوامل بنیادی برخوردار نیست.
اقتصادنیوز ارز افزایش قیمت قیمت 

  

وزیر کشور با اشاره به تجمعات امروز در برخی ‌شهرها گفت: هر اعتراضی در بستر قانونی امکان‌پذیر است.
نامه نیوز تجمعات اعتراضی عبدالرضا رحمانی فضلی شبکه یک سیما 

  

بنزین 3هزارتومنی با دلار 12 هزار تومانی آمدبر اساس تجربه و افزایش قیمت حامل‌های انرژی در سال‌های گذشته مشخص شد افزایش نرخ این حامل‌ها تأثیر آن چنانی بر تورم ندارد اما برای جلوگیری از افزایش قیمت کالاها، وزارت صنعت، معدن و تجارت و ستاد تنظیم بازار آمادگی کامل دارند و برنامه ریزی کرده‌اند.
مستقل‌آنلاین سهمیه بندی بنزین بنزین بانک مرکزی 

  

واکنش عجیب مجمع تشخیص به گرانی بنزیندر میان واکنش‌های گوناگون نسبت به افزایش بهای بنزین، به نظرم واکنش مجمع تشخیص مصلحت نظام از همه عجیب‌تر باشد.
مستقل‌آنلاین مجمع تشخیص مصلحت نظام گرانی بنزین 

  

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت: طرح دو فوریتی لغو افزایش نرخ بنزین فردا تقدیم مجلس خواهد شد.
نامه نیوز افزایش قیمت بنزین مجلس شورای اسلامی 

  اخبار داغ
  

اولین دادگاه متهمان قاچاق ارز و پولشوییاولین جلسه دادگاه رسیدگی به متهمان قاچاق ارز و پولشویی، امروز 26 آبان، در مجتمع قضایی انقلاب مشهد به
خبرفوری قاچاق ارز قیمت ارز 

  

ای کاش همه مسئولان برای اظهارنظرهای کارشناسی با پشتوانه عملی ارزش قائل می‌شدندعضو کمیسیون کشاورزی، آب، منابع طبیعی و محیط زیست مجلس خواستار تصمیم‌گیری مسئولان بر اساس نظر کارشناسان شد.
ایلنا مجلس شورای اسلامی قوه قضاییه افزایش قیمت 

  

مردم هر چقدر ارز بخواهند در اختیارشان خواهیم گذاشترییس کل بانک مرکزی اظهار داشت: از مردم خواهشمندم گرفتار سودجویی و سودجویان نشوند تا خسارت نبینند چرا که بازار ارز دوباره به حالت قبل باز خواهد گشت و قیمت‌ها تعدیل خواهد شد و ما مشکلی برای تامین ارز نداریم.
ایلنا تهران ارز قیمت ارز 

  

بنزین ارزان؛ خوب یا بد؟بنزین ارزان خوب است یا بنزین گران؟ پاسخ بدیهی است: هیچکدام، بنزین مجانی از هر دو بهتر است! اما مسأله اصلی آن است که در اقتصاد ناهار مجانی وجود ندارد. به عبارت دقیق‌تر، هر جا کالای مجانی یا ارزان دریافت کردید شک نکنید که هزینه آن را در جایی دیگر با شما حساب خواهند کرد و چه بسا گرانتر!
اقتصادنیوز بنزین دولت مسکن 

  

کارشناسان بر این باورند حتی اگر قیمت خودروهای کم مصرف و ارزان قیمت نیز کاهش قیمت را تجربه کنند، این کاهش قیمت موقتی است و با عادی شدن جو روانی افزایش قیمت بنزین ازاد قیمتها به روال عادی باز می‌گردد.
نامه نیوز افزایش قیمت قیمت بنزین 

  

امروز فضای ایران، فضای مقاومت و مبارزه با فساد استرئیس قوه قضائیه در دیدار با قائم مقام دبیرکل حزب الله لبنان با بیان اینکه امروز فضای ایران مملو از حس مقاومت و مبارزه با فساد است، گفت: پرچم مبارزه با فساد مانند پرچم مقاومت در دستان مقام معظم رهبری است و ما نیز به عنوان سربازان ایشان تلاش داریم این دو پرچم را به سرمنزل مقصود برسانیم.
ایلنا ایران جمهوری اسلامی ایران آستان قدس رضوی