اعتماد   |  ورزشی  |  

آقای سجادی وضعیت مدیریت را مشخص کند/ به خاطر لو رفتن ترکیب کسی را بازجویی نمی‌کنم

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس می‌گوید می‌داند که هواداران از نتایج این تیم ناراحت هستند.

آقای سجادی وضعیت مدیریت را مشخص کند/ به خاطر لو رفتن ترکیب کسی را بازجویی نمی‌کنم

اعتمادآنلاین| یحیی گل‌محمدی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش برابر صنعت نفت آبادان در هفته ششم لیگ برتر، اظهار کرد: بعد از این که ما در سه بازی اخیر نتایج خوبی نگرفتیم و انتظارات را برآورده نکردیم، قطعا بازی حساسی فردا داریم. گرفتن سه امتیاز برای ما از نان شب واجب‌تر است. فردا با تیم خوبی بازی داریم و با بازیکنان درباره بازی فردا صحبت کرده‌ایم. می‌دانیم هواداران ناراحت هستند و ناراحتی آن‌ها را درک می‌کنیم. لیگ مثل ماراتن می‌ماند و باید با کمک هم تلاش کنیم و تا پایان راه تلاش کنیم.

 

به گزارش ایسنا، وی افزود: آماده بازی هستیم و تمرینات خوبی انجام داده‌ایم، باید با اتحاد و همدلی تا آخر پیش رویم، نباید اسیر حواشی شویم و باید حمایت از تیم در اولویت باشد. ما تلاش خودمان را می‌کنیم و بازیکنان ما با وجود مشکلات زیادی که داشتند و دارند همه برای اعتلای نام پرسپولیس تلاش می‌کنند.

 

وی درباره حضور هواداران در بازی برابر صنعت نفت آبادان هم گفت: از این موضوع خوشحالم بعد از حدود دو سال برابر هواداران بازی کردن لذت بسیار زیادی دارد. بی صبرانه منتظر بازی فردا هستیم تا حضور هواداران را ببینیم. برای بازی هم انگیزه زیادی داریم تا دوباره به شرایط خوبمان برگردیم.

 

گل محمدی همچنین گفت: هر تیمی در طول فصل ممکن است دچار افت شود. ما هم تلاش می‌کنیم که راهمان را تغییر بدهیم و با تغییر شکل تیمی بتوانیم دوباره به روزهای خوب برگردیم اما همه چیز به مسائل فنی و تیمی بر نمی‌گردد. اتفاقاتی که بیرون زمین رخ می‌دهد تاثیرش را روی ذهن همه ما می‌گذارد و کار را سخت می‌کند. تیمی که می‌خواهد قهرمان شود باید آرامش فکری داشته باشد. در فوتبال ایران همیشه مشکلات وجود دارد اما اگر این مشکلات کمتر شود، می‌توانیم به آینده بیشتر امیدوار بشویم.

 

او در پاسخ به این سوال که چرا وحید امینی عملکرد خوبش در تیم ملی را در پرسپولیس به نمایش نمی‌گذارد هم گفت: وحید امیری در تیم ما هم خوب بازی می‌کند و من این سوال را قبول ندارم. وحید امیری هر زمان برای ما بازی کرده بهترین عملکرد را داشته است. کیفیت فوتبال او برای ما راضی کننده بوده است و همیشه همه تلاشش را انجام می‌دهد.

 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت‌هایش در پاسخ به سوالی درباره همکاری باشگاه پرسپولیس با تیم ملی فوتبال ایران هم گفت: مشکلاتی که برای تیم ما درباره فیفادی‌ها رخ می‌دهد همه از آن آگاهی دارند. ما به دنبال این نیستیم که درباره این موضوع موضع متقابل بگیریم و مقابل فدراسیون فوتبال باشیم. دوست داریم تیم ملی شرایط خوبی داشته باشد چون تیم متعلق به 80 میلیون ایرانی است، تیم ملی شرایط خوبی داشته باشد، حال همه مردم ما خوب است. این تعامل همیشه از طریق پرسپولیس با تیم ملی بوده است اما در هر صورت دوستان باید تعامل بیشتری با تیم ما داشته باشند. به طور مثال وحید امیری بهترین بازیکن تیم ملی بود اما چرا ما نباید این بازیکن را در اختیار داشته باشیم. ما در بازی برابر مس رفسنجان بخاطر این موضوع مشکل داشتیم. تعامل باید دو طرفه باشد.

 

گل محمدی درباره اینکه چرا اخبار رختکن پرسپولیس به بیرون درز می‌کند و چرا یک روز قبل از بازی ترکیب تیم در رسانه‌ها منتشر می‌شود، گفت: من نمی‌توانم جلوی این مسئله را بگیرم. چون متاسفانه از سال‌ها قبل هم وجود داشت و اخبار تیم و ترکیب تیم را به بیرون می‌دادند. دوست نداریم این اتفاق رخ بدهد. به این موضوع زیاد اهمیت نمی‌دهم و به دنبال این نمی‌روم که بازجویی کنیم تا مشخص شود چه کسی این کار را می‌کند. تیمی که یک روز قبل از بازی ترکیب تیمش مشخص شود، همیشه این مشکل را دارد که ممکن است ترکیبش به رسانه‌ها درز پیدا کند.

 

وی در ادامه درباره کیفیت البسه تیم فوتبال پرسپولیس هم گفت: بحث لباس بحث بسیار مهمی است، متاسفانه کیفیتی که اول فصل قرار بود به ما بدهند رخ نداده است و الان لباس ما رنگ و کیفیت مناسبی ندارد. من فکر می‌کنم این اجناس در ایران تولید می‌شود. صحبت‌هایی داشته‌ایم و به احتمال زیاد کیت لباس پرسپولیس تغییر می‌کند، چون هم جنس و هم طرح و هم رنگ لباس‌ها باید تغییر کند.

 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه آیا باز هم احتمال تغییر دروازه‌بان تیم وجود دارد یا خیر، گفت: وقتی گل می‌خوریم فقط دروازه‌بان مقصر نیست، وقتی تیم گل می‌خورد همه تیم اشکال داشته‌اند. ایراد باید تیمی مورد بازبینی قرار گیرد. به خصوص در بحث دفاع تیمی باید بهتر کار کنیم. اگر در سال‌های قبل قهرمان شدیم بخاطر دفاع تیمی شده است.

 

گل محمدی در مورد بسته بودن پنجره نقل و انتقالات تیم فوتبال پرسپولیس هم گفت: متاسفانه این موضوع چون برای پرسپولیس رخ داده کسی به آن اهمیت نمی‌دهد. اگر برای باشگاه دیگری اتفاق افتاده بود زمین و زمان را به هم می‌زدند چون ما صحبت نمی‌کنیم و سرمان در کار خودمان است، هر اتفاق ناخوشایندی تا کی برای تیم رقم می‌خورد کسی به آن اهمیت نمی‌دهد. این موضوع به تیم ما ضربه می‌زند. الان دو هفته است که برای تیم ما مشکل ایجاد کرده است.

الان بازیکنان تاجیک به تهران آمده‌اند اما نمی‌توانیم از آن‌ها استفاده کنیم. بازیکنانی که جذب کردیم بازیکنان جوان و آینده داری هستند و می‌توانند در آینده برای ما تاثیرگذار باشند.

 

او در ادامه درباره مشکلات داوری هم گفت: به عنوان مربی پرسپولیس نمی‌خواهم درباره داوری صحبت کنم. در بیانیه باشگاه همه چیز نوشته شده بود. دوست دارم فردای خوبی را برای داوران شاهد باشیم. یعنی یک فضای با احترام و با آرامش را ببینیم. مشکلاتی که داوری ما دارد واقعا زیاد است. داوران ما در کارشان سختی‌های زیادی را تحمل می‌کنند. به خصوص نبود VAR داوری را سخت کرده است، اگر VAR باشد کار داوری ساده‌تر می‌شود اما با این حال ما می‌بینیم که در برخی از بازی‌ها داوران حتی ابزار ارتباط رادیویی هم ندارند. انتظار داریم که با این حال داوران در صحنه‌های تاثیرگذار تصمیمات درستی را بگیرند. من همیشه به داوری احترام می‌گذارم.

 

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در ادامه به بلاتکلیفی مدیریتی باشگاه هم اشاره کرد و گفت: قطعا این موضوع آسیب می‌زند. من به عنوان مربی باید بدانم تیمم تشکیلاتی دارد و وضعیت مدیریتی آن مشخص است. مشکلات ما کاملا واضح است و پیچیده نیست. تشکیلات بزرگی مثل پرسپولیس باید اعضای هیات مدیره مشخصی داشته باشند و یا حتی کمیته انضباطی باشگاه مشخص باشد. این کمک می‌کند که تیم با تمرکز بیشتری کارش را ادامه بدهد حالتی که الان برای پرسپولیس وجود دارد در شأن و شخصیت این تیم نیست. امیدوارم آقای سجادی هم وضعیت مدیریتی باشگاه را مشخص کند تا ثبات را در باشگاه شاهد باشیم.

 

گل محمدی درباره وضعیت مصدومیت سیامک نعمتی هم گفت: نعمتی تازه به تیم اضافه شده است اما سید جلال حسینی از ناحیه زانو هنوز مشکلاتی دارد و بعید می‌دانم که این دو بازیکن به بازی برسند. کامیابی‌نیا هم دوران سخت مصدومیت را پشت سر گذاشته و هنوز به روزهای آماده خود بازنگشته است.

 

گل محمدی در پایان درباره تغییر سیستم تیمش هم گفت: درباره این مسائل نمی‌توان زیاد توضیح داد. تغییر سیستم نسبت به نیاز تیم اعمال می‌شود. ما هم با سیستم چهار دفاع و هم با سیستم سه دفاع می‌توانیم کار کنیم. این موضوع در آینده بیشتر به ما کمک خواهد کرد.

ایران تهران تیم ملی فوتبال ایران 



  اخبار برگزیده
  

امام جمعه قم: ما آمریکا را بی آبرو کردیمهشیاری مردم در این سال‌ها و جدا کردن صف خودشان از فتنه و آشوب‌ها عامل اصلی شکست فتنه گران و دولت‌های مستکبر بوده است و در حوادث اخیر نیز هشیاری و بصیرت مردم برای چندمین بار باعث بی آبرویی آمریکا، هم‌پیمانش و فریب‌خوردگان داخلی خواهد شد.
مستقل‌آنلاین امام حسین نماز جمعه قم 

  

علم الهدی: نظام و انقلاب برای مردم مهم‌تر از نان و آب است43 سال از پیروزی انقلاب می‌گذرد و مردم ثابت کرده‌اند که اصول انقلاب، رهنمودهای امام(ره) و مدیریت‌های داهیانه رهبر معظم انقلاب بر همه چیز زندگی‌شان مقدم است.
مستقل‌آنلاین سید احمد علم الهدی رئیس جمهور جوانان 

  

سامانه‌ها در برابر حملات سایبری بیمه می‌شوندرییس بیمه مرکزی مطرح کرد: جدیدترین محصول صنعت بیمه، بیمه سامانه‌ها در برابر حملات سایبری است.
ایلنا بیمه بیمه مرکزی صنعت 

  

سیاست‌گذاری ما باز کردن دامنه نوسان استرئیس سازمان بورس و اوراق بهادار اظهار داشت: موضوع دامنه نوسان، ابعاد مختلفی دارد. اگر بخواهیم دامنه نوسان را حذف کرده و یا آن را افزایش دهیم، نوسانات بازار بیشتر خواهد شد. از آنجایی که تصمیمات با ثبات نیستند تلاطمات حاصل از آنها در بازار بورس قابل پذیرش نخواهد بود اما سیاست‌گذاری کلی ما باز کردن دامنه نوسان خواهد بود.
ایلنا بیمه تامین اجتماعی تامین اجتماعی ماه 

  

آغاز جنگ روایت‌ها از وین/ مذاکرات در هاله ابهام فرو رفتدور هفتم مذاکرات یا به روایت تیم مذاکره‌کننده جدید دور نخست، در حالی روز جمعه پس از 5 روز به پایان رسید که جنگ روایت‌ها بیش از هر موضوع دیگری توجه مخاطبان و دنبال‌کنندگان مذاکرات را به خود جلب کرده است.
اقتصادنیوز جنگ وین 

  

سکه در آستانه 13 میلیونی شدن؟قیمت سکه در صورت ادامه رشد دلار در روز جاری می تواند به سوی مقاومت بلندمدت 13 میلیون و 200 هزار تومان حرکت کند.
فردا قیمت دلار وین 

  

خشم آمریکا از رویکرد ایران در دور جدید مذاکراتسخنگوی کاخ سفید گفت: رئیس‌جمهوری آمریکا متعهد به بازگرداندن این کشور به پایبندی به تعهدات برجامی خود است.
نامه نیوز ایران کاخ سفید وین 

  

تحویل چهارمین محموله میعانات گازی ایران به ونزوئلاایران در راستای قرارداد با ونزوئلا برای صادرات میعانات گازی به این کشور و دریافت نفت خام، چهارمین محموله میعانات گازی خود را به این کشور تحویل داد.
۵۵ آنلاین ایران ایران و ونزوئلا ونزوئلا 

  

تمام مشکل کشور عدم توجه رئیس جمهور به مجلس انقلابی بود؟عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تصریح کرد: تفاوت بین رئیسی و روحانی در تعامل با مجلس از زمین تا آسمان است.
مستقل‌آنلاین رئیس جمهور ریاست جمهوری مجلس شورای اسلامی 

  

نتیجه دربی در دستان هافبک هایک پیشکسوت تیم فوتبال استقلال می‌گوید نقش هافبک‌ها در داربی 97 پایتخت بسیار می‌تواند در نتیجه مسابقه تاثیرگذار باشد.
خانه فوتبال دربی فرهاد مجیدی فوتبال 

  

منطق غیرمعقول تیم بایدن در مذاکراتجان گلاسر در توئیتی از منطق غیرمعقول تیم بایدن در مذاکرات گفت.
مثلث عکس گوشت ترامپ 

  

لایحه نظام جامع رسانه‌ای در حال بررسی برای تدوین استوزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: لایحه نظام جامع رسانه‌ای در وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی در حال بررسی برای تدوین است.
ایلنا لایحه بودجه رسانه مجلس شورای اسلامی 

  

جدیدترین وضعیت حضور کمال کامیابی‌نیاوضعیت جدیدترین مصدوم پرسپولیس در آستانه دربی
خانه فوتبال پرسپولیس دربی فوتبال 

  

محمد صالح جوکار: یکی از مسائل بحث اقتصاد آب است که بسیار مهم استنماینده مردم یزد در مجلس گفت: صنایع آب‌بر که عمدتا در استان‌های کویری تاسیس شده‌اند نباید از آب‌های حوزه‌ای استفاده کنند بلکه باید آب این صنایع از طریق انتقال آب از دریا تأمین شود.
فردا اقتصاد انتقال آب مجلس شورای اسلامی 

  

صرفه‌جویی 13 میلیاردی شهرداری در یک مناقصه با ورود سازمان بازرسی​سرپرست سازمان بازرسی شهرداری تهران از ورود به موقع سازمان بازرسی ‌و صرفه جویی 13 میلیاردی شهرداری تهران در یک مناقصه خبر داد.
ایلنا صرفه جویی شهرداری تهران تهران 

  اخبار داغ
  

روز خوب سیمانی ها در بورس کالاتالار سیمان بورس کالای ایران امروز شنبه 13 آذر ماه، میزبان دادوستد 832 هزار و 125 تن سیمان بود.
گسترش خودرو بورس کالا سیمان 

  

خودروهای گران قیمت در راه بورسمجید عشقی، رئیس سازمان بورس می گوید فعلا برنامه ای برای ورود خودروهای پرتیراژ به بورس وجود ندارد. اما مقدمات عرضه خودروهای گران قیمت طراحی شده و باید منتظر عرضه این خودروها در بورس باشیم.
گسترش قیمت اکو 

  

دومین سیگنال مثبت پولی به بورسپس از اینکه دولت در راستای حمایت از بازار سرمایه، انتشار اوراق بدهی را به حداقل‌ترین میزان ممکن رساند، اکنون نرخ بهره بین بانکی پس از 6 ماه نیز کاهش پیدا کرد که کارشناسان کاهش این نرخ را عاملی برای رونق بورس می‌دانند.
نامه نیوز کاهش نرخ بهره دولت درآمد 

  

بورس اسیر تردید خریداران/ شاخص در مسیر نزولیاقتصادنیوز: در روز نخست در هفته جاری، بازار سهام اسیر تردید خریداران و فشار فروشندگان بودند.
اقتصادنیوز شاخص سهام 

  

روند صعودی قیمت دلار ادامه دارد؟قیمت رمزارزها در 24 ساعت گذشته کاهش بسیار زیادی را تجربه کرد و در مقابل در بازارهای داخلی قیمت طلا و دلار روند صعودی چشم‌گیری داشتند. بورس همچنان در روند نزولی شاخص قرار دارد.
گسترش قیمت افزایش قیمت دلار 

  

افزایش قیمت دلار و طلا ادامه دارد؟ +‌ فیلمقیمت رمزارزها در 24 ساعت گذشته کاهش بسیار زیادی را تجربه کرد و در مقابل در بازارهای داخلی قیمت طلا و دلار روند صعودی چشم‌گیری داشتند. بورس همچنان در روند نزولی شاخص قرار دارد.
گسترش قیمت دلار شاخص 

  

چرا افراد مسن در برابر کروناویروس آسیب‌پذیرتر هستند؟گروهی از پژوهشگران ایتالیایی و آمریکایی در بررسی جدید خود، به بررسی علت ابتلای افراد مسن به کووید-19 شدید و مرگ و میر ناشی از آن پرداخته‌اند.
مملکت‌آنلاین کودکان موش پژوهش 

  

رئیس سازمان بورس: خودرو‌های لاکچری وارد بورس می‌شوندرئیس سازمان بورس و اوراق بهادار اظهار کرد: در این مرحله خودرو‌های لاکچری که عمدتا داخلی و مونتاژی هستند و حساسیت قیمتی روی آن‌ها وجود ندارد به تدریج وارد بورس می‌شوند، اما برای بقیه خودرو‌ها برنامه‌ای نداریم.
اقتصادنیوز سازمان بورس و اوراق بهادار خودرو 

  

تاثیر دلار 30 هزار تومانی بر بورسامروز شاخص کل کف حمایتی یک میلیون و 340 هزار واحد را از دست داد. کارشناسان معتقدند این افت ممکن است تا یک میلیون و 310 هزار واحد ادامه یابد.
گسترش دلار شاخص بودجه 

  

واکنش عجولانه قیمت دلار به نتیجه مذاکراتقیمت دلار امروز و در واکنش به پایان دور جدید مذاکرات احیای برجام در حالی صعودی شده است که به اعتقاد کارشناسان احتمال بروز شوک ناگهانی به بازار ارز کشور بسیار بعید است.
فردا قیمت قیمت نفت دلار 

  

قیمت سکه امامی امروز شنبه 1400/09/13قیمت سکه امامی در بازار امروز گران شد.
اقتصادنیوز قیمت 

  

سرمایه گذاری در بازار رمزارزها بهتر است یا بورس؟مدیر نظارت بر نهادهای مالی سازمان بورس گفت: بازار رمزارزها با وجود آنکه قابلیت تحلیل ندارند و اطلاعاتی که بتوان بر اساس آن تحلیل قابل اتکاء ارائه داد و در دسترس نیست برای سرمایه‌گذاران و معامله گران جذاب است. در حالی که در بازار سرمایه شرکت هایی با اطلاعات شفاف و بنیاد قوی که برای تریدرها جذابیتی ندارد.
گسترش سرمایه دانش بنیان سازمان بورس و اوراق بهادار 

  

آیا سویه اُمیکرون کرونا خطرناک است؟«سومیا سوامیناتان»، دانشمند ارشد سازمان جهانی بهداشت، اعلام کرد: "نسبت به سویه اُمیکرون کرونا وحشت نکنید، زیرا شواهد اولیه نشان می‌دهد بسیاری از موارد ابتلا، خفیف یا بدون علامت هستند."
۵۵ آنلاین کانادا اورژانس آفریقای جنوبی 

  

تست‌های کرونا "امیکرون" را به راحتی شناسایی می‌کنندرییس بخش عفونی بیمارستان لقمان حکیم با بیان اینکه تست های موجود کرونا این سویه را به راحتی شناسایی می کنند، گفت: تست کرونای افرادی که به سویه امیکرون مبتلا هستند هیچ تفاوتی با گونه های دیگر کرونا ندارد و قابل شناسایی است.
ایلنا بیمارستان کودکان آموزش 

  

آخرین تغییرات قیمت دلار (13 آذر)قیمت دلار و قیمت یورو برای تاریخ 13 آذر ماه 1400 اعلام شد.
گسترش قیمت دلار یورو