آذری: از محمود فکری شکایت کردیم، نه باشگاه بزرگ استقلال

سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره حاشیه‌های پیش آمده بعد از بازی این تیم مقابل استقلال تهران در لیگ برتر توضیحاتی داد.

آذری: از محمود فکری شکایت کردیم، نه باشگاه بزرگ استقلال

به گزارش مملکت‌آنلاین، سعید آذری مدیرعامل باشگاه فولاد درباره حاشیه‌های بعد از بازی مقابل استقلال تهران عنوان کرد: بازی فوتبال چالش‌های همیشگی خود را دارد، مخصوصا زمانی که تیم بزرگی مثل استقلال بازی را در خانه حریف پیش می‌افتد و بعد نتیجه را از دست می‌دهد و نمی‌تواند برتری خود را حفظ کند.

او ادامه داد: مشکلاتی روی نیمکت استقلال وجود داشت و سرمربی این تیم با بازیکن خودشان نیز درگیری پیدا کرده بود. او در این بازی نتوانست خودش را کنترل کند، طبیعتا زمانی هم که بازی را واگذار می‌کند مزید بر علت می‌شود که چنین صحبت‌های ناپسندی را بر زبان بیاورید.

آذری درباره صحبت استقلالی‌ها که شروع درگیری‌ با تیم فولاد خوزستان بود عنوان کرد: در فوتبال این که چه کسی شروع کرد و چه کسی به درگیری پایان داد مهم نیست، اینکه شما چه مقدار بتوانید بر خودتان مسلط باشید و همچنین احترام به پیروزی حریف مهم است.

آذری گفت: مربیان فولاد را همه می‌شناسند و می‌دانند چه زحمت‌هایی را در این سال‌ها برای فوتبال کشور ما کشیده اند.

او ادامه داد: ادبیات ما اینگونه نیست، ما اجازه نمی‌دهیم چنین صحبت‌هایی درتیم ما انجام شود، ممکن است نیمکت ما نیمکتی مبارز باشد، اما اهل توهین نیست.

آذری بیان کرد: من محمود فکری را سال‌های زیادی است که می‌شناسم و از او بسیار تعجب کردم که این گونه عصبی شده بود و چنین صحبت‌هایی را انجام داد، ولی هر اتفاقی که افتاده باشد توهین به نوامیس اصلا پذیرفتنی نیست.

او درباره شکایت از باشگاه استقلال عنوان کرد: ما از باشگاه استقلال شکایت نکردیم، بلکه از شخص محمود فکری شکایت کردیم.

آذری گفت: زمانی که همسر من روی تخت بیمارستان بود و سختی‌های بسیاری را می‌کشید، شما به خانواه من توهین ناموسی می‌کنید، این برای ما اصلا پذیرفتنی نیست. ما هم خیلی محترمانه با این قضیه برخورد کردیم، اما بعضی‌ها مدعی این هستند که رفتار فولادی‌ها باعث دامن زدن به این مسئله شده است که برای آن‌ها متاسفم. اصلا شما فرض را بر این بگذارید که ما استقلالی‌ها را تحریک کردیم، شما باید چنین توهین‌هایی را به ما انجام دهید؟

او گفت: با توجه به احترامی که برای تمام مربیان استقلال، مخصوصا پرویز مظلومی قائلم، این رفتار‌ها در شان آن‌ها نبود و اشتباه بوده است.

آذری گفت: فکری می‌تواند به یکی از مربیان آینده دار ما تبدیل شود، ولی از همین تریبون به فکری می‌گویم که، "فکری عزیز! فوتبال برد و باخت دارد، ولی شما باید به عنوان یک مربی، بازیکنان خود را تربیت کنید نه اینکه اول با بازیکن خودتان (دیاباته) درگیر شوید و بعد تمرکز خودتان را از دست بدهید و تیمتان ده دقیقه را در زمین مسابقه ده نفره بازی کند و آن هم رفتار پایان بازی که نشان گر همه چیز بود."

او گفت: باشگاه بزرگ استقلال و هواداران این تیم با توجه به اصالت و ریشه‌ای که دارند خودشان نیز این رفتار‌ها را تحمل نمی‌کند و با این گونه صحبت‌ها مخالف هستند.

بازی باشگاه استقلال باشگاه فولاد خوزستان   اخبار برگزیده
  

خروج از پروتکل الحاقی و زدن بندر حیفا مجازات دشمن نیست/ رفتار برخی در روزهای اخیر، انتقام از دولت است نه عاملان ترور/ به گونه‌ای رفتار کنیم که برای دشمن هزینه درست شود نه این‌که خودمان هزینه بپردازیمیک نماینده سابق مجلس شورای اسلامی گفت: امروز باید در نظر بگیریم هر تصمیم می‌تواند بر بازار کشور که در هفته‌های اخیر به یک ثبات رسیده است تاثیر بگذارد، بنابراین نباید با سر دادن شعار در داخل التهاب ایجاد کنیم.
ایلنا مجلس شورای اسلامی وزارت خارجه دولت 

  

رشد 28 هزار واحدی بورس در 20 دقیقه/ جهش قیمتی اغلب نمادهای معاملاتیبورس امروز همانند روز گذشته با افزایش تقاضا و جهش قیمت در اکثر نمادها آغاز به کار کرد.
اقتصادنیوز بورس تهران خودرو فولاد 

  

رئیس‌جمهوری منتخب آمریکا مصدوم شدرسانه‌های امریکا گزارش دادند که جو بایدن رئیس‌جمهوری منتخب این کشور از ناحیه پا دچار آسیب‌دیدگی شده و قرار است پزشک وی را معاینه کند.
گسترش ریاست جمهوری رسانه بازی 

  

برخی به صراحت می گفتند به مردم یارانه ندهیدکسانی به صراحت می گفتند به مردم یارانه ندهید. مردم خیال نکنند این دارایی برای خودشان است. اگر حس کنند این ثروت برای آنهاست دیگر ما را قبول نمی کنند. من هم گفتم خوب قبول نکنند. مگر وحی منزل است که مردم حتما ما را قبول کنند؟
مستقل‌آنلاین یارانه ثروت 

  

بهارستان به‌دنبال خروج از برجام؟ | با تصویب دو فوریت طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌هانمایندگان مجلس در جلسه علنی صبح روز گذشته با 232 رأی موافقت کردند که طرح اقدام راهبردی برای لغو تحریم‌ها را به صورت دو‌فوریتی بررسی کنند. محمد‌باقر قالیباف، رئیس مجلس، بعد از تصویب این طرح، گفت: «ان‌شاءالله این طرح در دستور هفته جاری مجلس شورای اسلامی قرار بگیرد و بتواند بُعد امکانات صنعت هسته‌ای را تقویت کرده و جلوی یاوه‌گویی‌ها و اقدامات تروریستی دشمنان را بگیرد».
۵۵ آنلاین مصاحبه غنی سازی رقابت انتخاباتی 

  

رییس دفتر رییس جمهور از تصمیم مهم روحانی در مورد شهید فخری زاده که به دلیل امنیتی رسانه ای نشد نوشت و فاش کرد که دانشمند شهید کشورمان ارتباط نزدیکی با دولت و وزارت خارجه در پیشبرد فعالیت های صلح آمیز صنعت هسته ای داشته است.
نامه نیوز رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران جمهوری اسلامی 

  

باید منتظر مجموعه‌ای از رویدادها در خاورمیانه باشیم/ واکنش به کنش‌های تحریکی، باید با هوشیاری تمام و همه جانبه‌نگری همراه باشد/ محافظت از دانشمندان هسته‌ای به عهده نهاد نظامی است​یک استاد روابط بین‌الملل گفت: از نشست نتانیاهو و بن سلمان و گزارش‌هایی که از آن منتشر شد و همچنین حضور پمپئو در خاورمیانه و احتمال حضور محرمانه پمپئو در آن نشست می‌توان نتیجه گرفت که ما باید منتظر مجموعه‌ای از رویدادها در فضای خاورمیانه باشیم.
ایلنا ایران شورای شهر تهران هسته ای 

  

عوامل ریزش سنگین قیمت خودرو وارداتی / کاهش تا 35 درصد هم رسیدبا کاهش تورم انتظاری و نرخ ارز از یکسو و اثرات روانی احتمال لغو ممنوعیت واردات خودرو، بازار خودروهای خارجی کشور نیز در مسیر سقوط قیمت قرار گرفت. طبق اخبار رسیده از بازار، طی سه تا چهار هفته گذشته، قیمت خودروهای وارداتی ریزشی شدید را تجربه کرده، تا آنجاکه فعالان بازار از افت قیمت تا مرز 35 درصد نیز صحبت به میان می‌آورند.
خودروتک قیمت کاهش قیمت ها واردات خودرو 

  

میراث حسن روحانی برای اصلاح‌طلبان چیست؟اصلاح طلبان جناحی بودند که در انتخابات 92 و 96 موجبات پیروزی حجت‌الاسلام روحانی را فراهم آوردند.
مثلث حسن روحانی دولت اصلاحات اصلاح طلبان 

  

قیمت خودرو به ثبات می رسد یا کاهش ادامه دارد؟ / آخرین وضعیت بازاربازار خودرو دیروز نیز با کاهش قیمت خودرو مواجه بود. با این حال نشانه هایی از ثبات نیز به نسبت روزهای قبل بیشتر دیده شد.
خودروتک قیمت ارز قیمت ایران خودرو 

  

چگونه وام یک میلیونی دولت را دریافت کنیم ؟ + نحوه ارسال پیامکمتقاضیان دریافت مرحله دوم وام یک میلیونی کرونا ابتدا کد ملی سرپرست خانوار را به شماره 6369 ارسال کنند، چنانچه پیامک ارسال نشد، بار دوم آن را به 986369+ ارسال کنند.
مستقل‌آنلاین وام دولت تلفن همراه 

  

جدیدترین اقدام پرسپولیس برای لغو محرومیت آل‌کثیرباشگاه پرسپولیس لایحه حقوقی جدیدی برای محرومیت عیسی آل‌کثیر را به دیوان داوری ورزش ارسال کرده است.
مملکت‌آنلاین باشگاه پرسپولیس پرسپولیس کنفدراسیون فوتبال آسیا 

  

حضور قالیباف در جلسه فوق‌العاده کمیسیون امنیت ملیسخنگوی کمیسیون امنیت ملی از حضور رئیس مجلس شورای اسلامی در جلسه فوق‌العاده امروز این کمیسیون خبر داد.
ایلنا کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی خبرنگار 

  

هشدار وزیر بهداشت درباره اوج گرفتن کروناوزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: موارد روزانه مرگ کرونا در کشور بعد از حدود یکماه برای دومین روز متوالی به زیر 400 نفر رسید و امروز 389 فوتی داشتیم.
گسترش وزارت بهداشت درمان وزارت کشور 

  

شرایط حفاظتی شهید فخری‌زاده سال‌ها مورد تهدید دشمنان بوده استسخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: آنچه که مشخص است ترور شهید فخری‌زاده از پیش طراحی شده و اقدامی پیچیده و ترکیبی بوده است.
ایلنا سیاست خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی 

  اخبار داغ
  

رییس گروه بیماری‌های واگیر معاونت بهداشت دانشگاه علوم پزشکی اراک گفت: 80 درصد موارد مبتلا به بیماری کرونا بی علامت بوده و تنها 20 درصد مبتلایان، علائم دارند.
نامه نیوز ایران خودرو خودرو ازدواج 

  

تاثیر کرونا بر حافظه انسان هامتخصصان مغز و اعصاب مشکلات مربوط به حافظه و توجه را پس از ابتلا به کووید 19 اعلام کردند.
اقتصادنیوز مغز جراحی مغز روسیه 

  

سبقت بورس از دلار و سکهشاخص کل بورس در سه روز ابتدایی هفته مجموعا 98 هزار و 764 واحد بالا آمده و بازدهی بورس در این سه روز 7.2 درصد بوده است. روند تغییرات نرخ رشد شاخص کل نیز روندی صعودی داشته است، در روز شنبه شاخص کل 1.7 درصد رشد کرد، روز یکشنبه 2.6 درصد و در روز دوشنبه 2.7 درصد رشد کرد.
اقتصادنیوز بورس تهران گاز دلار 

  

بورس امروز هم مثبت می شود؟ (99/09/11)روز گذشته بورس صعود پرقدرتی داشت اما امروز شرایط چگونه است؟
گسترش 

  

در تدارک نشست اعتراضی برای تئاتر هستیم/ ضرورت توجه مجلسی‌ها به بودجه سال آینده تئاتر/ هیچ خلاقیتی در سیاست‌گذاری و برنامه‌ریزی کرونایی به چشم نمی‌خوردمدیرعامل خانه تئاتر از ضرورت توجه ویژه نمایندگان مجلس در تنظیم بودجه سال آتی به مشکلات کرونایی تئاتر و حمایت از هنرمندان گفت و تصریح کرد: فعلا هیچ خلاقیتی در عرصه سیاست‌گذاری، برنامه‌ریزی و مدیریت بالادستی برای سامان دادن به وضعیت هنرمندان تئاتر به چشم نمی‌خورد.
ایلنا درآمد تئاتر خانه تئاتر 

  

سیگنال های جدید به قیمت خودرو رسید / قیمت پراید روی 95 میلیون تومانقیمت خودرو دیروز بیشتر از هر زمان دیگری در چند هفته اخیر به بازار ارز نگاه می کرد. سیگنال های جدید از بازار ارز روند کاهش قیمت خودرو را تحت تاثیر قرار داد.
خودروتک قیمت ارز قیمت افزایش قیمت 

  

نحوه مراقبت از سالمندان در ایام کروناافراد سالمند به دلیل این که اغلب بیماریهای همراه و نقص ایمنی دارند، ریسک عوارض و خطر مرگ و میر در آنها بالاتر و شدیدتر است، بنابراین خود مراقبتی در این گروه سنی از اهمیت بالایی برخوردار است.
برنا سالمندان مرگ 

  

نزدیک به یکسال از شروع همه‌گیری ویروس کرونا می‌گذرد، با این حال هنوز سوالات زیادی درباره آن وجود دارد که یکی از مهم‌ترین آن‌ها، مدت زمان مصونیت در برابر آن است. حالا پژوهشی جدید اطلاعات بیشتری در این زمینه در اختیار ما قرار می‌دهد.
نامه نیوز ماه مهناز افشار ازدواج 

  

تلویزیون باید عشق تبلیغ کند / مجبورم کار کنم حتی اگر قرار باشد کرونا بگیرمامیر غفارمنش با اشاره به اینکه تلویزیون درگیر خط قرمزهای بی‌مورد و سخت‌گیرانه‌ای است، تأکید کرد که رسانه ملی باید این خط قرمزها را کنار بگذارد و به مفاهیمی چون عشق بپردازد و این مفاهیم را تبلیغ کند.
برنا تلویزیون عشق کار