ایلنا   |  ورزشی  |  

آزمون: خوشحالم که باشگاه‌ها ملزم به تیمداری در بخش بانوان هستند

برای داشتن فوتبالی موفق در قسمت بانوان باید باشگاهها، فدراسیون و جامعه فوتبال کمک کنند تا شاهد رشد و توسعه در این بخش باشیم.

آزمون: خوشحالم که باشگاه‌ها ملزم به تیمداری در بخش بانوان هستند

برای داشتن فوتبالی موفق در قسمت بانوان باید باشگاهها، فدراسیون و جامعه فوتبال کمک کنند تا شاهد رشد و توسعه در این بخش باشیم.

به گزارش ایلنا، رقابت‌های فوتبال کافا با حضور تیم های افغانستان، قرقیزستان، تاجیکستان و ایران از 16 تا 22 خردادماه به میزبانی شهر دوشنبه تاجیکستان برگزار می‌شود. پس از انتخاب شبنم آزمون به عنوان سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان توسط اعضای هیات رئیسه، اردو های تدارکاتی این تیم از هفته آینده آغاز می‌شود تا ملی پوشان با آمادگی کامل در این دوره از بازیها حضور داشته باشند.

شبنم آزمون، سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان در خصوص برگزاری اردوی تدارکاتی در گفتگو با سایت رسمی فدراسیون گفت:تیم ملی فوتبال جوانان از هفته آینده با تشکیل دو اردوی انتخابی کار خودش را شروع می‌کند. در واقع اولین مسابقات رسمی ما از 16 تا 22 خرداد ماه در شهر دوشنبه با حضور تیم های افغانستان، قرقیزستان، تاجیکستان آغاز می‌شود. با توجه به زمان کوتاه و محدودیت سنی در این رده، کار بسیار سختی پیش روی خود داریم. با کادر فنی ام صحبت کرده و امیدوارم یک تیم خوب را راهی این مسابقات کنیم.

وی از حضور تیم ملی زیر 20 سال ( جوانان) در رقابتهای انتخابی جام ملتهای آسیا در مرداد ماه خبر داد و گفت: بعد از تورنمنت کافا، رقابتهای انتخابی جام ملتهای آسیا را داریم که مرداد ماه برگزار می‌شود. در واقع حضور در تورنمنت کافا باعث می‌شود تا نقاط ضعف و قوت تیم مشخص شود، بهترین بازی تدارکاتی برای بازیکنان خواهد بود و کادر فنی شناخت بیشتری از وضعیت تیم به دست خواهد آورد. البته پس از رقابتهای کافا، اردوهای تدارکاتی ما ادامه دار دارد. با استعدادیابی‌هایی که انجام می‌دهیم و رصد بازیکنان درلیگ امسال، می‌توانیم در مراحل بعدی بازیکنان خوبی را به تیم ملی اضافه کنیم.

آزمون در ادامه افزود: تیم های ملی در رده های مختلف مانند یک گروه هستند. باید در کنار هم کار کنیم و با یک هدف که همانا موفقیت فوتبال بانوان است پیش رویم. این امر زمانی میسر می شود که از حمایت فدراسیون، رسانه و علاقمندان در این زمینه بهره ببریم تا بتوانیم فوتبال را در آسیا و جهان به بهترین شرایط ممکن برسانیم. به عنوان یک مربی از فدراسیون فوتبال انتظارم این است که برنامه های دراز مدت در رده سنی جوانان و پایه داشته باشیم تا بازیکنان را تربیت و آینده تیم های ملی را تامین کنیم. در واقع این امر باعث می‌شود تا علاوه بر تحول در فوتبال بانوان، پشتوانه خوبی برای تیم ملی فوتبال بزرگسالان نیز داشته باشیم. بدون برنامه ریزی و سرمایه گذاری بر روی جوانان، موفقیت میسر نخواهد شد.

سرمربی تیم ملی فوتبال جوانان در پایان با تاکید بر اینکه اهمیت دادن به باشگاهداری در فوتبال بانوان، توجه و برنامه ریزی در فوتبال پایه باعث می‌شود تا آینده خوبی بر فوتبال بانوان حاکم شود، گفت: با توجه به اولین نشست هیات رئیسه فدراسیون در اسفند ماه سال 99 و مصوبه آن، تیم های باشگاهی را ملزم کرده تا تیم بانوان داشته باشند. بدون شک این اتفاق به نفع بانوان است و از این موضوع بسیار خوشحالم. بازیکنان با فراغ خاطر فوتبال بازی می‌کنند. خانواده ها با خیال راحت اجازه فعالیت به دختران خود در این رشته می دهند. مربیان بیشتری در فوتبال بانوان فعالیت کرده و نهایتا موارد فوق باعث می‌شود تا فوتبال ما در مسیر رشد و توسعه قرار گیرد. وقتی باشگاههای بزرگ اسمشان وسط می‌آید، مسابقات، تمرینات و فعالیتهای بانوان هم دیده می‌شود و رسانه ها به آن می‌پردازند. در این زمینه نیروی انسانی خوبی داریم و با حمایت از فوتبال پایه که پشتوانه تیم های ملی خواهند بود، به اهداف خود که همانا موفقیت بیش از پیش فوتبال در بخش بانوان است، می‌رسیم.

فدراسیون فوتبال فوتبال بانوان موفقیت   اخبار برگزیده
  

ویدئو| مذاکرات غیرمستقیم ایران و آمریکا به کجا رسید؟مذاکرات غیرمستقیم ایران و آمریکا در وین اکنون به کجا رسیده است؟
مثلث ایران ایران و آمریکا وین 

  

کاندیداهایی که برنامه‌های خود را به جبهه اصلاحات ایران ارائه دادند/ جلسه گفت‌و‌گو و ارائه برنامه کاندیداها ادامه داردسخنگوی جبهه اصلاحات ایران گفت: تاکنون آقایان مصطفی تاجزاده، محمود صادقی، مسعود پزشکیان، محمد شریعتمداری، محمد صدر، محسن هاشمی، صادق خرازی، عباس آخوندی و مصطفی کواکبیان و همچنین خانم‌ها شهیندخت مولاوردی و زهرا شجاعی برنامه‌های خود را ارائه و به پرسش‌های اعضای مجمع عمومی پاسخ دادند.
ایلنا ایران صادق خرازی عباس آخوندی 

  

مصوبه جدید شورای نگهبان ، نه شرعی است نه حقوقی و سیاسیعباس عبدی در روزنامه اعتماد نوشت:متنی که از سوی شورای نگهبان ابلاغ شد، اتفاق نادری در تاریخ 42 سال پس از انقلاب بود. به نظرم خودشان نیز خوب می‌دانند که این متن واجد اعتبار حقوقی نیست و به هیچ‌وجه الزام‌آور برای وزارت کشور و هیچ مرجع دیگری نیست. در نتیجه برای توجیه آن به نکاتی اشاره کردند که چیزی جز ادعای فوق را ثابت نمی‌کند.
۵۵ آنلاین شورای نگهبان انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری 

  

بررسی تاثیر ردصلاحیت‌های گسترده داوطلبان شوراها بر رفتار انتخاباتی شهروندانعضو شورای عالی استان‌ها معتقد است با ردصلاحیت‌های گسترده کاندیداهای شوراها و خالی ماندن برخی صندلی‌ها در برخی از شهرها، متاسفانه بخشی از مردم عملا در انتخابات شرکت نمی‌کنند و انگیزه مشارکت شهروندان به طور حتم کاهش خواهد یافت.
ایلنا شوراهای شهر خبرنگار شورای نگهبان 

  

اصرار خودروسازان به افزایش بیشتر قیمت خودروبا وجود تصویب افزایش 10 درصدی قیمت کارخانه‌ای خودرو، ظاهراً خودروسازان به افزایش 9 درصدی قیمت محصولاتشان رضایت نداده و در حال نامه نگاری و رایزنی برای آزادسازی قیمت خودرو هستند.
خودروتک خودروسازان بهره وری افزایش قیمت 

  

احمدی‌نژاد: مسئولین خودشان واکسن زده‌اند خیالشان راحت استمن احتمال می‌دهم مسئولین کشور خودشان واکسن زده‌اند. خیالشان راحت است. خیلی نگران مردم نیستند. سوز و گدازی نمی‌بینیم. آدم بگوید روزی 450 نفر فوت می‌کنند، خیلی راحت. هیچ تغییری در روش‌ها و منش‌ها داده نمی‌شود. این امر فضای ذهنی و روحی مردم را سخت می‌کند.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد دولت دهم مترو 

  

جزئیات جدید از ترور سردار سلیمانی/ چه کسانی تلفن حاج قاسم را ردیابی کردند؟سه تیم تک‌تیرانداز خود را در فاصله 500 تا 800 متر دورتر از "منطقه ترور" مستقر کرده بودند، که همان جاده ورودی به فرودگاه بود، و به نحوی قرار گرفته بودند تا هدف خود را هنگام خروج از فرودگاه در یک مثلث احاطه کنند.
اقتصادنیوز سردار سلیمانی تلفن جاده 

  

افشاگری سنگین پرسپولیسی ها علیه زردها+جزئیات بیشترتیم سپاهان در سال 1350 با هدایت محمود یاوری در برابر پرسپولیس قدرتمند آن زمان با نتیجه تحقیرآمیز 6 بر صفر شکست خورد.
خانه فوتبال بهاره رهنما فوتبال بازی 

  

توئیت جدید ظریف: بایدن باید تصمیم بگیردوزیر خارجه کشورمان تصریح کرد: رئیس جمهور بایدن باید تصمیم بگیرد که آیا ایالات متحده به بی‌قانونی ادامه خواهد داد و یا به قانون پایبند می‌شود.
فردا رئیس جمهور وین قانون 

  

اعلام پیش فروش سایپا با شاهین و 4 خودرو دیگر + مبالغ پیش پرداختسایپا برنامه پیش فروش خود به مناسبت عید سعید فطر را اعلام کرد. در این پیش فروش خودرو شاهین و 4 محصول دیگر سایپا عرضه شده است.
خودروتک سایپا خودرو خودروسازان 

  

ظریف روی مین رفتبه جهت بررسی دو مشکل عمده انتخابات یعنی رد صلاحیت‌ها و میزان مشارکت گفتگو کردیم با منصور حقیقت پور فعال سیاسی اصولگرا و نماینده مجلس نهم که مشروح آن را می‌خوانیم:
مستقل‌آنلاین دولت سردار سلیمانی رئیس جمهور 

  

تذکر رهبری به معنای نادیده گرفتن ظرفیت ظریف نیست/ پشت پرده افشای فایل صوتی باید مشخص شود/ جریان رقیب بدنبال ناامیدی اصلاح‌طلبان استیک عضو شورای مرکزی حزب اعتماد ملی گفت: سخنان رهبری درباره برخی از گفته‌های وزیر امورخارجه به معنای این نیست که آقای ظریف مهره سوخته است.
ایلنا محمدجواد ظریف اصلاح طلبان مجلس شورای اسلامی 

  

ظریف شناخته‌شده ترین رقیب جدی جریان اصولگرا است/ اصولگرایان به اجماع نخواهند رسید/ عملکرد شورای نگهبان مشخص می‌کند مشارکت چگونه باشدیک کنشگر سیاسی اصوگرا فضای انتخاباتی جریان‌‌های سیاسی کشور را مورد بررسی قرار داد و میزان مشارکت را وابسته به عملکر شورای نگهبان دانست.
ایلنا اصولگرایان انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری 

  

آغاز فروش اقساطی محصولات MVM با پیش پرداخت 30 درصدطرح جدید فروش اقساطی محصولات ام وی ام شرکت مدیران خودرو ویژه ماه اردیبهشت ماه آغاز شد.
خودروتک خودرو ماه ایران 

  

متن عجیب ارسالی به واتس آپ استقلالی‌ها+جزئیات بیشتر را بخوانیداستقلال نماینده پرقدرت کشورمان با اقتدار صدرنشین گروه خود در آسیا شد اما باز هم کادرفنی این تیم، آبی پوشان را ممنوع المصاحبه کرد!
خانه فوتبال مصاحبه کعبه فرهاد مجیدی 

  اخبار داغ
  

آمریکا چه میزان واکسن کرونا احتکار کرده است؟سخنگوی وزارت خارجه چین می‌گوید در حالی که مردم آمریکا تنها چهار درصد از جمعیت دنیا را تشکیل می‌دهند
خبرفوری ریاست جمهوری وزارت خارجه چین 

  

علائم مهم و هشداردهنده درگیری ریه در کرونابرخی از علائم درگیری ریه در کرونا به صورت هشدار دهنده وجود دارند که افراد باید به آن توجه کنند.
برنا 

  

یافته‌های هولناک اکونومیست از آمار واقعی کرونااقتصادنیوز: نشریه اکونومیست در شماره این هفته، نتایج مهم تحقیقات و مدل‌سازی‌های آماری خود را منتشر کرده و پرده از واقعیت‌های تکان‌دهنده‌ای برداشته که از چشم آمارهای رسمی پنهان مانده است.
اقتصادنیوز 

  

آمریکا یک چهارم واکسن‌ های کرونا را انبار کرده است«هوا چانیینگ»، سخنگوی وزارت خارجه چین در نشست خبری جمعه تصریح کرد مردم آمریکا تنها چهار درصد جمعیت دنیا را تشکیل می‌دهند اما آمریکا نزدیک به یک چهارم دوزهای واکسن موجود در دنیا را خریداری کرده است...
گسترش دونالد ترامپ ترامپ فرانسه 

  

سود سهام عدالت پشت چراغ قرمز شرکت های بورسی+ فیلمبا وجود گذشت تقریبا یک ماه از صحبت های رئیس سازمان بورس در خصوص واریز بخش دوم سود سهام عدالت اما تاکنون مبلغی در این زمینه به حساب سهامداران واریز نشده است.
اقتصادنیوز سود سهام عدالت سهام 

  

پیش‌بینی بازاربورس در هفته آیندهبه عقیده کارشناس بازار سرمایه بازار با شک و شبهه همراه است و نظر قطعی درباره مثبت و منفی بودن آن اشتباه است.
۵۵ آنلاین سرمایه پتروشیمی شاخص 

  

افزایش 500 هزار تومانی قیمت سکه در یک هفتهیکی از اعضای هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران، از صعودی شدن روند قیمت‌ها در بازار طلا و سکه پس از یک ماه آرامش نسبی و تعطیلی واحدهای صنفی خبر داد و اعلام کرد که نوسان افزایشی نرخ ارز طی یک هفته اخیر، سبب رشد قیمت‌ سکه و طلا در بازارهای داخلی شده است.
فردا افزایش قیمت قیمت سکه و طلا 

  

ضوابط واردات واکسن کرونا به کیش در قالب سند ملیدبیر شورای سلامت جزیره کیش اعلام داشت: واکسن های وارداتی کرونا به این منطقه برای تسریع روند واکسیناسیون ملی بوده و غیرقابل فروش است.
شما‌نیوز واردات وزارت بهداشت جزیره کیش 

  

افزایش 500 هزار تومانی قیمت سکهاقتصادنیوز : یکی از اعضای هیات مدیره اتحادیه طلا و جواهر تهران، از صعودی شدن روند قیمت‌ها در بازار طلا و سکه پس از یک ماه آرامش نسبی و تعطیلی واحدهای صنفی خبر داد و اعلام کرد که نوسان افزایشی نرخ ارز طی یک هفته اخیر، سبب رشد قیمت‌ سکه و طلا در بازارهای داخلی شده است.
اقتصادنیوز قیمت سکه و طلا تهران