ورزش۳   |  ورزشی  |  

حسینی: اگر ما هم کرونایی داشتیم، بازی را لغو می‌کردند؟/ واکنش سرمربی پیکان به جدایی کوشکی؛ عجول نباشید

سرمربی پیکان می‌گوید رابطه اش با یحیی گل‌محمدی همیشه خوب بوده و الان هم او بابت برخی مسائل در پرسپولیس دلخور است و استعفایی نداده است.

حسینی: اگر ما هم کرونایی داشتیم، بازی را لغو می‌کردند؟/ واکنش سرمربی پیکان به جدایی کوشکی؛ عجول نباشید

به گزارش "ورزش سه"، تیم فوتبال پیکان تهران در این فصل نتایج خوبی به دست آورده است؛ خودروسازان فوتبال ایران که سال گذشته رتبه هفتمی را کسب کردند تا پایان نیم فصل اول مسابقات جاری در رده ششم قرار دارند و امیدوار هستند رتبه شان را در آینده ارتقا هم بدهند.

سیدمجتبی حسینی سرمربی پیکان امروز با حضور در برنامه ورزشگاه شبکه پنجم سیما صحبت های جالبی را درباره مسائل مختلف بر زبان آورد که مشروح آن را در ادامه می‌خوانید:

 

**اهل مصاحبه نیستم

زیاد دوست ندارم در دید باشم و به همین خاطر کمتر مصاحبه می‌کنم.

 

**ذوب‌آهن قدر داشته‌هایش را ندانست

ذوب‌آهن داستان زیادی دارد. من نمی‌توانم تمام مسائل را بگویم. چیزی که هست قدر داشته‌هایی که دارند را ندانستند. بازیکنان و مجموعه خوبی که دور هم بودندرا می‌گویم. به راحتی اجازه دادند آن بازیکنان جدا شوند. بعد از آن استحکام تیمی را از دست دادند.

 

**ذوب‌آهن پارسال اول فصل ضربه خورد

نیم فصل دوم پارسال که به ذوب‌آهن رفتم، اصلا مساله حاشیه ای نداشت. اول فصل 10 بازیکن خود را از دست داده بود. به تیم های استقلال،‌پرسپولیس، فولاد و تراکتور بازیکن داده بودند. جایگزین کردن آنها کار سختی است. نیم فصل هم که من آنجا رفتم، نمی‌شد بازیکنی جابه جا کرد.کار سخت بود و تیم در نیم فصل اول فقط یک برد آورده بود و توانستیم 4 برد بیاوریم و خداراشکر تیم را نگه داشتیم. خیلی کار سختی بود و خیلی اذیت شدیم.

 

**منظورم مدیران پیکان با استقلال نبود

من فکر می‌کنم سوءتفاهمی پیش آمد. من مطمئن هستم منظور مدیران تیم ما تیم خوب استقلال نبود. سمت و سوی صحبت هایشان مسئولان برگزاری مسابقات بود. اینکه اگر این اتفاق برای تیم ما می‌افتاد هم بازی را لغو می‌کردند؟‌آنها 7، 8 بازیکن شان کرونا گرفتند که بین آنها بازیکنان خارجی بودند که اهمیت زیادی دارند. مدافعان میانی شان هستند. اگر برای ما هم چنین اتفاقی می‌افتاد دنبال این می‌رفتیم که بازی انجام شود.

 

**اگر ما هم کرونایی داشتیم،‌بازی مان لغو می‌شد؟

من می‌گویم 7، 8 بازیکن استقلال صد درصد کرونا گرفته بودند.ما می‌خواهیم بدانیم اگر مسئولان برگزاری برای ما هم این کار را می‌کردند و رای به کنسل شدن بازی می‌دادند.

 

**انتقام از استقلال در جام حذفی؟

بحث انتقام وجود ندارد. فوتبال یک بازی است و همه باید از هیجانات لذت ببرند. من هم در چشم‌انداز خود دیده‌ایم که یک بازی خوب انجام بدهیم. جام حذفی است. حتما باید یک تیم برنده شود. ببینیم خدا چه می‌خواهد.

 

**نداشتن زمین،عامل باخت های داخل خانه

ما با زمینی که در تهران بازی می‌کنیم مشکل داریم. زمین های تهران اجاره ای است. یک بازی در شهرقدس بودیم، بعد به کرج رفتیم و الان در دستگردی هستیم. مدیران باشگاه تلاش می‌کنند بهترین زمین را فراهم کنند اما امکانات در بحث چمن طبیعی دردسرساز شده است. ما خارج از خانه بهتر بودیم چون زمین های بهتری بودند.

 

**مشکلی با بازی مقابل استقلال در 18 بهمن نداریم

با برگزاری بازی در روز 18 بهمن ماه مشکلی نداریم. انشاالله هیچ تیمی دیگر کرونایی نداشته باشد و بازی در همان تاریخ انجام بشود.

 

**از بانک ملی میدان دادن به جوانان را یاد گرفتم

بحث جسارت نیست. بازیکن جوان و میانسال در فوتبال معنا ندارد. من از قدیم در بانک ملی بودم و یاد گرفتم وقتی بازیکن از جوانان بالا می‌آید، می تواند موفق باشد. من می دیدم بچه ها چقدر در بزرگسالان بانک ملی جا می‌افتد. مهدوی کیا،فنایی، مرحوم انصاریان و... از آنجا بالا آمدند. من این را مد نظر دارم و خودم هم بازی دادن به جوانان را دوست دارم.

 

**گل‌محمدی مثل برادر بزرگترم است

یحیی عین برادر بزرگ تر برای من بوده است. همکاری خوبی با هم داشتیم و روزهای خوبی را گذراندیم. الان هم ارتباط صمیمانه ای داریم و امیدوارم این ارتباط حفظ شود. رابطه ما خوب است و درباره فوتبال زیاد باهم حرف می‌زنیم.

 

**ماجرای اختلاف کوتاه با گل‌محمدی

ارتباط ما قطع نشد. من ذوب‌آهن را دوست داشتم و اگر من هم با یحیی جدا می‌شدم ضربه بدی می‌خورد. ما رده دوازدهم جدول بودیم و چند باخت پشت هم داشتیم. شاید هم اشتباه کردم و نباید در ذوب‌آهن می‌ماندم. اما چون خودم بازیکن ذوب‌آهن بودم، ماندم. یحیی هم درک کرد که دنبال منافعی نبودیم و می‌خواستیم آن تیم ضربه نخورد.

 

**پوزیشن فعلی ام را دوست دارم

من از خود فوتبال لذت می‌برم و زیاد در بند این صحبت‌ها نیستم که پرسپولیس و استقلال باشم یا تیم های دیگر . جایی باشم که مثمرثمر باشم و کار کنم. این پوزیشنی که در آن هستم خوب است.

 

**سیاسی ها به چرخه مربیگری ورود می‌کنند

ورود به چرخه مربیگری لیگ کار سختی است. کمی هم سیاسی ها دخالت می‌کنند و آدم پیشنهاد می‌کنند. نمایندگان مجلس و ... دخالت می‌کنند. خداراشکر درباره من چنین اتفاقی نیفتاده است.

 

**روزهای سختی در ذوب‌آهن داشتیم

من با اینکه در لیگ چهارم شده بودم و سهمیه آسیایی داشتم اما از چرخه بیرون افتادم و به لیگ یک رفتم. بعد هم به مسجدسلیمانی رفتم که هیچ چیزی نداشت. وقتی با آقای سلیمانی مسئول نفت نشستیم تیم یک بازیکن هم نداشت. خداراشکر توانستیم آن تیم را سر و سامان بدهیم و تیم را سیو کردیم. بعد هم به ذوب‌آهن رفتم و روزهای سختی داشتیم و حالا در پیکان به آرامش رسیدیم.

 

**جدایی ناگهانی از نفت مسجدسلیمان؟

کار حرفه‌ای نبود. اصلا من به نقل و انتقالات نیم فصل اعتقادی ندارم. هر بازیکن و مربی ای که موفقیتی در نیم فصل اول داشته اگر بخواهد جابه جا شود، اشتباه است. به نظرم جابه جایی های نیم فصل به خصوص بازیکن یا مربی ای که خوب کار کرده است، خوب نیست و باید کار را تمام کند.

 

**از همسرم ممنونم که فوتبال دیدنم را تماشا می‌کند

متاسفانه در منزل هم فوتبال می‌بینم. جا دارد از همسر عزیزم تشکر کنم که صبور است و اخلاق مرا تحمل می‌کند. من در خانه فقط فوتبال نگاه می‌کنم.

 

**حوصله پوشیدن کت و شلوار کنار زمین ندارم

برایم سخت است که لباس رسمی کنار زمین بپوشم. چون اگر کت و شلوار هم بخواهید بپوشید باید قبل از آن فکر کنید و آن را ست کنید. حوصله لباس رسمی پوشیدن ندارم. آدم با لباس ورزشی کنار زمین راحت‌تر است.

 

**رقابت سختی برای قهرمانی لیگ وجود دارد

رقابت در لیگ امسال شدیدتر است. تیم استقلال تقویت شده و خارجی های خوبی دارند. پرسپولیس هم مدعی است. سپاهان را هم فراموش نکنیم، تیم قدرتمندی است. رقابت سختی بین این سه تیم وجود دارد.

 

**یحیی دلخور است، استعفا نداده

مگر یحیی استعفا داده است؟ من فکر می‌کنم یحیی کمی دلخور است. تیمی که 5 سال قهرمان شده، او به عنوان نفر اول فنی انتظار دارد رسیدگی بیشتری به تیمش شود. کار بزرگی انجام شده است. او کمی دلخور است و بحث استعفا نیست.

 

**جدایی کوشکی و یکی دو بازیکن دیگر از پیکان؟

نیم فصل در ایران بد جا افتاده است. این اتفاقات اول فصل باید رخ بدهد. نیم فصل کسی دنبال بازیکن موفق تیم دیگری نمی‌رود. چون باشگاه احتیاج دارد. ما که ستاره ای نداریم و نباید این اتفاق بیفتد. برای بچه های جوان ما پیکان بهترین جا است. آنها جا افتادند و بازی می‌کنند. خدایی ناکرده اگر به تیمی بروند که رقابت شدید تر است شاید ضربه بدی به فوتبالشان بخورد. بچه ها عجول نباشند و باید از شرایطی که باشگاه پیکان فراهم کرده استفاده کنند و بگذارند هرچیزی به موقعش اتفاق بیفتد.

 

**نادر محمدی فوتبالیست باهوشی است

نادر محمدی در 3 دفاعه نقش دفاع وسط را خوب انجام می‌دهد. خصوصیات خوب دیگرش زیر سایه اوت دستی هایش قرار گرفته است. او باهوش است و بازیکن قابلی است. ما کمتر به اوت رو آوردیم اما هروقت نیاز بود، از پرتاب های او استفاده کند.

 

**ساخت استادیوم پیکانشهر؟

چشم انداز باشگاه این است که از زمین خودمان استفاده کنیم. استادیوم تمرینی ما خوب است اما نیاز به مرمت و کار دارد که بازی ها را نیز آنجا انجام بدهیم. واقعا حیف است.

 

وقتی خودمان استادیوم تمرینی خوب داریم می‌شود با هزینه کردن این ورزشگاه را بسازیم. بهترین جا برای مسابقات پیکان همان زمین خودمان است.

 

**امیدوارم زنان فوتبالیست موفق باشند

امیدوارم تیم ملی فوتبال زنان هم بتوانند عملکرد خوبی داشته باشند و در جام ملت های آسیا موفق باشند.

ماه بازی ایران   اخبار برگزیده
  

جزئیات افزایش حقوق سربازان از زبان سردار تقی مهریحوادث رکنا: رئیس سازمان وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی کل کشور (فراجا) جزئیات افزایش حقوق سربازان را تشریح کرد و گفت: معوقات حقوق در ماه های آینده به حساب سربازان و پایوران واریز می شود.
مثلث سربازی یارانه خودرو 

  

ریزش شاخص بازار سهام در روز آخر اردیبهشت/خروج نیم تریلیون تومان سرمایه از بورساقتصادنیوز: در معاملات امروز 31 اردیبهشت بازار سهام، ارزش خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار منفی شد و 447 میلیارد تومان پول حقیقی از بورس خارج شد.
اقتصادنیوز شاخص سهام سرمایه 

  

دستور رئیس سازمان بازرسی کل کشور در رابطه با ورود به موضوعات کلان بانکیرئیس سازمان بازرسی کل کشور با صدور دستوری به معاونت اقتصادی خواستار ورود این معاونت به موضوعات کلان بانک‌ها شد و با تاکید بر اینکه بانک‌ها نقش مهمی در اقتصاد کشور دارند، بر ضرورت شناسایی افراد متخصص و با تجربه برای همکاری با سازمان بازرسی برای ورود به موضوعات کلان بانک ها تاکید کرد.
ایلنا سازمان بازرسی کل کشور بانک مرکزی بانک 

  

از جایگاه امر به معروف و نهی از منکر صیانت شوددبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در نامه ای خطاب به معاون حقوق عامه و پیشگیری از جرم دادستان کل کشور خواستار صیانت از جایگاه امر به معروف و نهی از منکر شد.
ایلنا جمهوری اسلامی ایران قوه قضاییه جمهوری اسلامی 

  

فوت 9 نفر بیمار کرونایی دیگر / کویید 19 همچنان کشته می دهدآمار امروز کرونا طبق اعلام وزارت بهداشت اعلام شد.
۵۵ آنلاین بیمارستان وزارت بهداشت درمان 

  

آبله میمون ویروس جدید/اروپا به قرنطینه می رودسازمان بهداشت جهانینشستی اضطراری برای بحث در مورد شیوع آبله میمون پس از تایید بیش از 100 مورد در اروپا برگزار کرد.
مستقل‌آنلاین ویروس سازمان بهداشت جهانی مادرید 

  

اظهارات خطیب زاده درباره تامین حقابه ایران از هیرمندایرنا/ سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: از مجاری حقوقی موضوع برقراری حقابه ایران از رودخانه هیرمند را پیگیری می کنیم تا حقابه این رودخانه مرزی که ایران مستحق آن است از سوی افغانستان تامین شود.
نامه نیوز ایران جمهوری اسلامی ایران ایرنا 

  

وزیر کشور: وعده‌های امام (ره) در حال تحقق استوزیر کشور گفت: وعده های امام رحمت الله مانند فروپاشی غرب و دینداری مردم یکی پس از دیگری در حال تحقق است.
فردا امام خمینی وزارت بهداشت وزارت علوم 

  

توصیه به طارمی:به ایتالیا و اسپانیا بروتوصیه ملی‌پوش سابق کشورمان به طارمی؛ به اسپانیا یا ایتالیا برو
خانه فوتبال مصاحبه مهدی طارمی ایتالیا 

  

علائم اولیه آبله میمون چیست؟در پی هشدار سازمان جهانی بهداشت مبنی بر احتمال گسترش بیماری عفونی و واگیردار آبله میمون، موارد تازه‌ای از ابتلا به این بیماری در دو کشور دیگر اروپایی شناسایی شد.
مستقل‌آنلاین درمان کمردرد وزارت بهداشت 

  

قالیباف: زمانی که من فرمانده بودم جرائم 70 درصد کاهش داشتقالیباف: زمانی که فرمانده نیروی انتظامی بودم جرائم در ماه رمضان 70 درصد کاهش داشت. 4 سالی که من فرمانده نیروی انتظامی بودم خیلی دقیق می‌توانم بگویم بیش از 70 درصد جرایم در ماه رمضان کاهش پیدا می‌کرد.
مستقل‌آنلاین نیروی انتظامی ماه ماه رمضان 

  

فوری/ شاخص کل بورس به ابرکانال 1/6 میلیون واحد رسیدشاخص کل بورس با رشد 16 هزارو 200 واحدی به ابرکانال 1.6 میلیون واحد رسید در سطح یک میلیون و 600 هزار واحد قرار گرفت.
اقتصادنیوز شاخص 

  

آمریکا دست به آزمایش موفقیت آمیز یک سلاح مافوق صوت زدنیروی هوایی آمریکا اعلام کرد دست به آزمایش موفقیت آمیز یک سلاح مافوق صوت که سرعت پروازش پنج برابر سرعت صوت بوده، زده است.
۵۵ آنلاین موفقیت نیروی هوایی اوکراین 

  

مردم: آقای احمدی نژاد مملکت را درست کنید!مردم بوشهر خطاب به محمود احمدی نژاد: آقای احمدی نژاد دست ما جوانها را بگیرید، مملکت را درست کنید.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد یارانه 

  اخبار داغ
  

قیمت سکه بالا رفت/رشد 200 هزار تومانی در بازار سکهقیمت دلار در صرافی ملی و بازار ارز متشکل امروز آرامش نسبی را تجربه کردند اما قیمت سکه و قیمت طلا بالا رفت.
فردا قیمت بازار جهانی طلا دلار 

  

خرداد بورسی ها «سرخ» است؟با توجه به روندی که بازار سهام در روزها و هفته گذشته در پیش داشت بسیاری از تحلیلگران اعتقاد دارند که بورس تهران در طول خرداد ماه روزهای پرچالش تری را در پیش داشته باشد و احتمالا با افت به مراتب بیتشری نسبت به آنچه در طول هفته گذشته شاهدش بودند مواجه می شود.
گسترش سهام بورس تهران تهران 

  

اعلام جرم علیه عضو سابق ستاد مبارزه با کرونا به گزارش خبرنگار مهر یک منبع اگاه در قوه قضائیه از اعلام جرم علیه محمد رضا محبوب فر عضو سابق ستاد ملی مبارزه با کرونا خبر داد. وی افزود: پس از اعلام جرم علیه این فرد، پرونده قضائی تشکیل شده و تحقیقات ادامه دارد. این منبع آگاه به خبرنگار مهر اعلام کرد: علت تشکیل پرونده قضائی نشر اکاذیب بدون سند از سوی متهم است و وی تا کنون سند معتبری بابت ادعاهایش ارائه نکرده است.
مهر جرم خبرنگار 

  

کاهش 15 درصدی قیمت خودرو چه شد؟/پاسخ وزیروزیر صمت گفت: اعلام کرده بودیم قیمت تمام‌شده تولید خودرو 15 درصد کمتر از افزایش نرخ تورم خواهد بود، اما برداشت درستی نشد و گاهی مورد بازخواست قرار می‌گیریم که کاهش 15 درصدی قیمت خودرو چه شد؟
فردا قیمت خودرو خودروسازان 

  

نخستین محموله واکسن کرونا صادر شد/ مقصد: ونزوئلااقتصادنیوز: وزیر بهداشت گفت: نخستین محموله یکصدهزار دز برای ونزوئلا ارسال کردیم.
اقتصادنیوز ونزوئلا 

  

قیمت خودروهای مونتاژی/این خودرو 100 میلیون گران شدطبق آخرین بررسی های نوسانات قیمتی در بازار، قیمت خودروهای مونتاژ، سمند، پژو و دنا از چهارشنبه هفته گذشته تا امروز افزایش یافته است.
فردا قیمت افزایش قیمت خودرو 

  

ریزش؛ کلیدواژه پرتکرار در بورس امروز /نمادهای مؤثر بر شاخص‌‌هااقتصادنیوز: در روزی که همچنان ریزش متروپل در سرخط خبرهاست، شاخص‌های بورس نیز ریزش کردند تا «ریزش» کلیدواژه اصلی اخبار بورسی هم باشد.
اقتصادنیوز شاخص 

  

قیمت خودروی پیکاپ کلوت ویژه خرداد 1401 اعلام شد +جدولاقتصادنیوز: قیمت قطعی پیکاپ کلوت ویژه خردادماه 1401 با افزایش 148 میلیون تومانی به 987 میلیون تومان رسید.
اقتصادنیوز قیمت جدول 

  

بورس ریزش کرد / خروج سنگین سرمایه از بازار سهاماقتصادنیوز: شاخص های بازار سهام امروز 7 خرداد 1401 ریزش کردند و شاهد خروج سنگین پول حقیقی از بازار بودیم.
اقتصادنیوز سرمایه سهام شاخص 

  

پیش بینی اساسی از بورس فردابر اساس تحلیل کارشناسان، شاخص کل در محدوده یک میلیون و 550هزار واحد حمایت 20روزه و در واقع حمایت استاتیک سقف محدوده 14شهریور 1400 را دارد. این محدوده، محدوده‌ای مهم برای شاخص کل بوده و می‌تواند ناحیه چرخش بازار باشد.
گسترش شاخص وزن سرمایه 

  

نگاه خاص حکمرانان و مسئولان به بورس3مسئولان و مدیران کشور باید ضمن هدایت سرمایه‌ها به بازار سرمایه، نگاه ویژه‌ای به این حوزه داشته و برای تغییر و تحول این حوزه تلاش کنند.
گسترش فوتبال آموزش دولت 

  

ماموریت کمیته اجتماعی ستاد ملی مقابله با کرونا برای بهبود وضعیت نشاط اجتماعیسخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا با اشاره به برگزاری جلسه ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: بر اساس نکات مطرح شده در جلسه امروز، محدودیت‌ها و الزامات اجتماعات در شرایط اخیر افول بیماری کرونا باید بروزرسانی شود.
ایلنا وزارت بهداشت 

  

شناسایی 103 بیمار جدید کرونامرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در اطلاعیه ای آخرین وضعیت کرونا در کشور را تشریح کرد.
ایلنا روابط عمومی وزارت بهداشت آموزش 

  

الزام این گروه ها برای تزریق دز چهارم واکسن کرونااقتصادنیوز: معاون بهداشت وزیر بهداشت گفت: گروه‌های پرخطر بالای 70 سال و بیماران خاص حتما برای نوبت چهارم واکسن کرونا اقدام کنند.
اقتصادنیوز 

  

سقوط شاخص بورس تهران / شناسایی مسیر تغییر مالکیت سهاماقتصادنیوز:: شاخص‌های بازار سهام در اولین روز معاملاتی هفته 7 خرداد 1401 ریزش کردند و ارزش خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار منفی شد.
اقتصادنیوز شاخص بورس تهران تهران