اعتماد   |  ورزشی  |  

این تیم ملی از تیم جام‌جهانی روسیه هم با کیفیت‌تر است

کارشناس فوتبال عقیده دارد نمایش خوب تیم ملی در دوبازی آینده هم تکرار خواهد شد.

این تیم ملی از تیم جام‌جهانی روسیه هم با کیفیت‌تر است

اعتمادآنلاین| مجید جلالی در خصوص دیدار های تیم ملی مقابل هنگ کنگ و بحرین اظهار داشت: نکته مشترک در هر دو بازی این بود که ما در نیمه دوم هر دو بازی عملکرد بهتری نسبت به نیمه نخست داشتیم و بیشتر هم گل زدیم و تسلط بیشتری بر بازی داشتیم و این دلیل دارد و دلیلش هم شرایط بدنی خوبی بازیکنان ماست، خصوصاً اینکه بازی در شرایط جوی و آب و هوایی سنگین هم برگزار می‌شود این شرایط بدنی خوب نمود بیشتری پیدا می‌کند.

 

به گزارش ایلنا، دلیل دومش هم این است که ما نیمکت خوبی داریم و بازیکنان ذخیره تیم ما در حد فیکس بازی کردن برای تیم ملی هستند ولی خب بازی‌ها فشرده است و این نفرات باید منتظر بمانند تا فرصت بازی به آنها داده شود. در کل تیم ما تیم خوبی است و فکر می‌کنم دو بازی بعدی را هم بتوانیم مثل دو بازی گذشته با پیروزی پشت سر بگذاریم و مشکل خاصی نداشته باشیم.

 

وی افزود: ما از لحاظ نفرات یک تیم غنی هستیم و سرمربی تیم هم مهم است که بتواند یک مجموعه خوب را به درستی مدیریت کند و اسکوچیچ به نظرم در این مورد موفق عمل کرد و توانست هدایت خوبی روی تیم داشته باشد.

 

کارشناس فوتبال در مورد تعویض های اسکوچیچ در جریان بازی ها خصوصاً حضور قدوس در زمین مقابل بحرین گفت: سامان قدوس واقعا یک تغییر خوب بود که با ورودش به زمین جریان بازی را تغییر داد و سایر تعویضی ها هم مفید بودند و حتی در بازی قبل هم نگاه کنید کریم انصاری فرد و مهدی ترابی از زمان حضورشان در زمین توانستند چقدر مفید واقع شوند و روند بازی را تغییر دهند و روی بازی تاثیرات مثبتی بگذارند. در این بازی هم سامان و سعید عزت اللهی و سایرین خوب و تاثیرگذار ظاهر شدند.

 

جلالی در مورد بازی با عراق و کامبوج هم عنوان کرد: من با توجه به چیزی که از تیم دیدم این اطمینان را می‌دهم که بچه ها در دو بازی آینده به همین خوبی ظاهر شوند و نتایج خوبی بگیرند. بازیکنان خودشان می‌دانند رفتن به جام جهانی می‌تواند چه منزلت و موهبتی برایشان باشد و همین باعث شده بچه ها خیلی متمرکز و هدفمند عمل کنند و این شانس موفقیت تیم ما را بالا برده است.

 

کارشناس فوتبال در مورد اینکه تیم ملی با وجود داشتن داعیه صعود از مرحله حذفی جام جهانی در حال حاضر برای صعود از مرحله پیش مقدماتی با مشکل مواجه شده هم گفت: ببینید این اتفاقاتی است که در فوتبال همیشگی است و در کشورهای مختلف و سطوح مختلف فوتبال دیده می‌شود.

 

تیمی مثل آرژانتین که همیشه جزو بهترین تیم‌های دنیا بوده بارها پیش آمده در همین مرحله مقدماتی برای صعود به جام جهانی به مشکل خورده و این مسائل در فوتبال پیش می‌آید. ما به خاطر اتفاقات دور رفت و بازی‌های بدی که داشتیم و تیم خوب مدیریت نشد کارمان سخت شد و به این مشکلات خوردیم.

 

وی در مقایسه تیم حال حاضر با تیم جام جهانی قبلی هم گفت: به نظرم از نظر نفرات ما نسبت به 4 سال قبل به مراتب تیم بهتری هستیم و شرایط بهتری از لحاظ بازیکنان و کیفیت مهره‌ها داریم.

 

جلالی در مورد پیش بینی اش از دیدار مقابل عراق هم توضیح داد: همانطور که گفتم شرایط تیم ما خیلی خوب است و می‌توانیم بدون مشکل از سد عراق هم عبور کنیم و راهی مرحله بعدی شویم.

 

وی در رابطه با شرایط لیگ و رقابت پرسپولیس و سپاهان برای قهرمانی هم خاطرنشان کرد: به هر حال پرسپولیس و سپاهان در بازی‌های لیگ خودشان را با ثبات‌تر از تیم‌های دیگر نشان دادند و این ثبات در مدیریت، کادرفنی، بازیکنان و شیوه بازی وجود داشته و ثمره‌اش را هم دیده‌اند و این باعث شده یک رقابت جذاب را در بالای جدول شاهد بودیم. در مورد کیفیت کلی لیگ هم باید بگویم به دلیل وقفه زیاد در بازی ها کیفیت لیگ دچار افت شدیدی شده است.

 

جلالی در مورد بازگشتش به مربیگری در لیگ برتر هم خاطرنشان کرد: فعلاً باید ببینم در فصل بعد چه اتفاقاتی می افتد. در حال حاضر با تیمی صحبت نکردم و بحثی در این خصوص مطرح نشده است.

 

بازی جام جهانی روسیه   اخبار برگزیده
  

شایعات عجیب درباره دختر رئیسی و همتی / واکنش همتی چه بود؟+ سنداین روزها شایعات زیادی درباره کاندیداهای ریاست جمهوری شکل گرفته است؛ شایعاتی که شکل آن‌ها تغییر پیدا کرده و خانواده‌ نامزدها را هدف قرار داده است.
نامه نیوز وام کودکان شورای نگهبان 

  

اقدامات اسرائیل هیچ سنخیتی با اندیشه‌های یهود ندارد/ زمان آن فرارسیده که اسرائیل را مجبور به پرداخت هزینه‌های بازسازی غزه کنیمحقوق بشر، حقوق بشر است و طبق منشور سازمان ملل متحد بخشی از حقوق بین الملل قلمداد می‌گردد. خواه پرونده سین کیانگ و اویغورها، میانمار و روهینگیا باشد یا اسرائیل و اعراب فلسطینی. روش صحیح دفاع از حقوق بین الملل از طریق سازمان ملل متحد است و از تحقیقات مستقل تحت نظارت شورای حقوق بشر سازمان ملل آغاز می‌شود.
ایلنا سازمان ملل متحد سازمان ملل شورای حقوق بشر سازمان ملل 

  

بمب نقل و انتقالاتی در پرسپولیس؟+جزئیات بیشتریکی از افراد فعال در امور نقل و انتقالات که با بازیکنان خارجی ارتباط خوبی دارد، مدعی شد یکی از بازیکنان خارجی مطرح در فوتبال ایران خیلی دوست دارد پرسپولیسی شود.
خانه فوتبال پرسپولیس فوتبال بازی 

  

مصوبه‌ای برای جلوگیری از واگذاری سِمت‌‌های متعدد به مسئولان نداریم/ برخی چند شغله‌ها حتی صلاحیت یک شغل را هم را ندارند/ "احساس مسئولیت" در کشور خیلی کم استعضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر اینکه "احساس مسئولیت" در کشور خیلی کم است، گفت: در حقیقت مقوله تربیت در کشور ما خاموش است، اگر احساس مسئولیت را در بحث تربیت تفهیم می‌کردند، خیلی از مشکلات کاسته می‌شد.
ایلنا شورای عالی انقلاب فرهنگی عکس رسانه 

  

رفتار دوگانه جریان اصلاحات در قبال لاریجانیعضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری می‌گوید شورای نگهبان نه معصوم است و نه علم غیب دارد. به همین دلیل نیز مبرا از اشتباه نیست، اما در جامعه قانونمند باید حتی از تصمیم غلط یک نهاد قانونی تبعیت کرد.
فردا علی لاریجانی شورای نگهبان بانک مرکزی 

  

گاف نامزد انتخابات ریاست جمهوری درباره چینرئیس اتاق ایران و چین ادعای علی رضا زاکانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در 1400 را درباره چین زیر سئوال برد.
۵۵ آنلاین انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری چین 

  

کراس اوور جدید چینی با برند ایرانی به نمایندگی ها رسید + عکسبهمن موتور در ادامه دور جدید فعالیت خود در بازار خودروهای کراس اوور شهری ، دومین محصول خود را راهی نمایندگی های فروش کرد.
خودروتک بازار خودرو عکس خودرو 

  

صداوسیما امروز برای کاندیداها چه برنامه ای دارد؟امروز سه شنبه (11 خرداد ماه) و در پنجمین روز از تبلیغات نامزدها در صداوسیما، پنج برنامه تلویزیونی و چهار برنامه رادیویی مربوط به کاندیداهای ریاست جمهوری برای نخستین بار به پخش‌ می رسد.
مثلث ایران محسن رضایی ماه 

  

خداحافظی بازار خودرو با دلالانچهارشنبه گذشته طرح اخذ مالیات از عایدی سرمایه در صحن علنی مجلس مصوب شد. این طرح با هدف حذف دلالان و سفته‌بازان در بازارهای عمومی کشور از جمله بازار خودرو و مسکن در دستور کار قرار گرفته بود. به نظر می‌رسد تصویب کلیات طرح در صحن علنی مجلس تا حدود زیادی بر کاهش رانت بازار‌ها از جمله خودرو تاثیرگذار باشد.
خودروتک بازار خودرو خودرو مالیات 

  

همتی جفت پوچسه شب پیش در حالیکه همتی در کلاب‌هاوس گفتگوی مستقیم داشت، جو انتخاباتی بازار ارز را زیر و رو کرد. دلار بیش از 600 تومان رشد کرد و به کانال 24هزار تومانی قدم گذاشت.
مستقل‌آنلاین ارز قیمت ارز نرخ ارز 

  

دروغ گویی به سبک احمدی نژاد!احمدی نژاد : آقای دکتر الهام ممکنه در یک جلسه بقیه هیچ وقت حضور نداشته.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد عکس شورای نگهبان 

  

قالیباف رئیس مجلس باقی ماندانتخابات هیات رئیسه مجلس در سال دوم در صحن علنی مجلس برگزار شد.
۵۵ آنلاین اصولگرایان فریدون عباسی 

  

یک دولت متعادل و انقلابی باید مذاکره را در دستور کار خود قرار دهد/ شأن سپاه اجل از این است که بازوی یک جناح شود/ سیاست بنزینی دولت خاتمی درست بود/ احمدی‌نژاد نباید خدمات جریان‌های دیگر را به نام خودش می‌زدمعاون سیاسی وزیر کشور دولت نهم، گفت: به نظر من یک دولت متعادل و انقلابی باید مذاکره را در دستور کار خود داشته باشد اما در حد خودش و در حاشیه نه در متن.
ایلنا فیزیک مکانیک دولت 

  

مجمع نیروهای خط امام به رد صلاحیت نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اعتراض کرددر پی رد صلاحیت گسترده نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان، مجمع نیروهای خط امام بیانیه‌ای صادر کرد.
ایلنا امام خمینی انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری 

  اخبار داغ
  

نامه رئیس ستاد اجرایی فرمان امام به رهبرانقلاب/ ایران به یکی از 6 کشور تولیدکننده واکسن کرونا در جهان تبدیل شدمحمد مخبر با ارسال نامه ای به رهبرمعظم انقلاب ، صدور مجوز تزریق نخستین واکسن ایرانی کرونا و پیوستن ایران به جمع شش کشور تولیدکننده این واکسن را تبریک گفت.
برنا ایران 

  

کرونایی‎ها می‎توانند در خانه رای بدهندوزیرکشور: حدود 23 درصد از کل شعب رای‎گیری در کشور، سیار هستند. از وزارت بهداشت لیست بیماران کرونایی را گرفتیم و حتی به منازل بیمارانی که در خانه قرنطینه هستند، صندوق سیار می‎فرستیم.
فردا وزارت بهداشت 

  

اعلام ریز حمایتی آسیب های کرونایی در سینماجدول حمایت های مصوب کارگروه آسیب های کرونا در سینما در ماه های فروردین و اردیبهشت منتشر شد.
مملکت‌آنلاین سینما اکران سینما جدول 

  

دلیل لخته شدن خون در بیماران کرونایی چیست؟پیشتر در یک مطالعه مشخص شده بود که لخته شدن خون یکی از دلایل جدی مرگ بیماران کووید-19 است. با این حال دلیل این امر تاکنون نامشخص بوده است.
برنا مرگ 

  

اطمینان خاطر سخنگوی ستاد کرونا به مردم درباره رعایت تمامی پروتکل‌ها در شعب اخذ رایسخنگوی ستاد ملی مقابله کرونا در توصیه ای از معاونان بهداشت و روسای دانشگاه های علوم پزشکی کشور خواست بر پروتکل های بهداشتی برای حضور مردم پای صندوق های رای به صورت ویژه نظارت کنند.
ایلنا وزارت بهداشت وزارت کشور انتخابات ریاست جمهوری 

  

توصیه های بهداشتی فرمانده مقابله با کرونا در تهران برای روز انتخاباتسلامت نیوز: فرمانده عملیات مدیریت کرونا در تهران، بر رعایت توصیه های بهداشتی در روز انتخابات تاکید کرد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از ایسنا، دکتر علیرضا زالی گفت: نکته بسیار مهم این است که در مورد کرونا 2 فاکتور در زمینه انتقال بیماری می تواند موثر باشد که اولین موضوع "زمانِ ازدحام" است؛ هرچه زمان کوتاه تر باشد طبیعتا امکان انتقال بیماری کاهش می یابد و عامل دوم "تهویه" است...
سلامت‌نیوز تهران سلامت علیرضا زالی 

  

دلیل لخته شدن خون در بیماران کرونا چیست؟سلامت نیوز: پیشتر در یک مطالعه مشخص شده بود که لخته شدن خون یکی از دلایل جدی مرگ بیماران کووید-19 است. با این حال دلیل این امر تاکنون نامشخص بوده است...
سلامت‌نیوز درمان سلامت مرگ 

  

جزییات جدید از پنجمین عرضه اولیه بورس 1400تعداد یک میلیارد و 350 میلیون سهم شرکت گروه مدیریت ارزش سرمایه صندوق بازنشستگی کشوری، امروز(چهار‌‌شنبه) به‌عنوان پنجمین عرضه اولیه امسال بازار سرمایه با نماد "ومدیر" در بورس اوراق بهادار تهران عرضه و هر سهم این شرکت 229 تومان کشف قیمت شد.
گسترش بازنشستگی قانون سرمایه 

  

فوری/ هفته آینده بورس مثبت می‌شودکارشناس بازار سرمایه معتقد است: شاخص‌های بنیادی اگر در بازار تقویت شوند روند بازار و دید مثبت سهامداران نسبت به بازار تقویت می‌شود.
گسترش پتروشیمی سرمایه شاخص 

  

35 میلیارد ریال کمک هزینه کرونایی به سینماجدول حمایت‌های مصوب کارگروه آسیب‌های کرونا در سینما در ماه‌های فروردین و اردیبهشت منتشر شد.
ایلنا ریال هزینه سینما 

  

آیا واقعا مکمل اُمگا 3 مانع از ورود کرونا به سلول‌های ریه می‌شود؟مطالعه محققان نشان داده است الوانوئیدهای ساخته‌شده از اسیدهای چرب اُمگا 3 مانع از ورود کروناویروس به سلول‌ها شده و از سلول‌های ریه محافظت می‌کند.
برنا 

  

ششمین روز نزولی شاخص هم وزن بورس تهران + نموداراقتصادنیوز: امروز 26 خرداد 1400 شاخص کل بورس برای دومین روز متوالی افت کرد تا هفته را نزولی به پایان ببرد.
اقتصادنیوز شاخص وزن بورس تهران 

  

مشکلات دستیاران بالینی در پاندمی کرونا/درخواست از نمکی به گزارش خبرگزاری مهر، در این نامه خطاب به سعید نمکی، عنوان شده است بیش از 15 ماه از شروع اپیدمی کووید 19 و پیک‌های متعدد آن می‌گذرد و در این مدت کادر درمان و به ویژه دستیاران تخصصی رشته‌های بالینی بر حسب وظیفه حرفه‌ای و دینی و همراه با مدیریت و رهنمودهای جنابعالی و اساتید، در میدان مبارزه با این بیماری ایستادگی نموده و به رغم تحمل سختی‌ها و درگیر شدن خود و خانواده لحظه‌ای از…
مهر درمان ماه خانواده 

  

آخرین وضعیت جسمی احسان علیخانی پس از ابتلا به کروناامیرحسین بزرگ‌زادگان مدیریت رسانه پروژه "عصرجدید" گفت: احسان علیخانی چند روزی است که به کرونا مبتلا شده و الان دوران نقاهت را سپری می‌کند.
فردا احسان علیخانی بازی بهار