برنا   |  ورزشی  |  

عیار تیم ملی در بازی با عراق مشخص می‌شود/ ملی‌پوشان فوتبال مانند سربازان در میدان هستند که باید در هر شرایطی از آنها حمایت کرد

فعال سیاسی اصلاح طلب معتقد است تیم ملی با برد عراق مقتدرانه به عنوان تیم نخست به مرحله بعد صعود می کند.

عیار تیم ملی در بازی با عراق مشخص می‌شود/ ملی‌پوشان فوتبال مانند سربازان در میدان هستند که باید در هر شرایطی از آنها حمایت کرد

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ جام ملت های آسیا و بازی های از این دست در کشور ما به گونه ای است که تمامی اقشار جامعه فوتبال دوست ایران آن را دنبال می کنند، سیاسیون نیز از این قاعده مستثنی نیستند و از نمایندگان مجلس  گرفته تا سایر افراد حاضر در این قشر اگر وقت کنند قطعا بازی های تیم ملی را به صورت زنده نگاه می کنند.

دیروز و پس از بازی ایران و ویتنام به سراغ سعید شریعتی فعال سیاسی اصلاح طلب رفتیم او درباره پیگیری بازی های تیم ملی به خبرنگار برنا گفت: البته که تلاش می کنیم بازی های تیم ملی ایران را به صورت زنده پیگیری کنیم، در بازی اول در یک جلسه درون حزب بودیم که تلویزیون هم روشن بود، هر چند دقیقه یک بار ملی پوشان یک گل به یمن می زدند و جلسه به نوعی تحت الشعاع فوتبال بود. روز گذشته و در بازی ویتنام هم که ما از طریق مانیتور ماشین، در رستوران از تلویزیون و به صورت آنلاین از گوشی فوتبال را دنبال کردیم و سعی می کنیم بازی های تیم ملی را دنبال کنیم.

وی درباره بازی های تیم ملی در این دو دیدار اظهار داشت: تیم ایران در این مرحله با دو تیم نسبتا ضعیف بازی کرد و به نظر من عیار تیم ملی در بازی با عراق مشخص می شود، انشالله تیم ملی با برد عراق مقتدرانه به عنوان تیم نخست به مرحله بعد صعود می کند.

شریعتی عنوان کرد: ملی پوشان با برد در این دو بازی روحیه خوبی دارند و مطمئن هستم اگر انرژی مثبت از کشور به تیم همین گونه و بدون کمترین حاشیه ای منتقل شود، تیم ملی سربلند به کشور بر می گردد.

این فعال سیاسی پیرامون بحث برخی حواشی نیز گفت: فکر می کنم رسانه ها نقش مهمی در این زمینه داشته باشند، کوچکترین حاشیه در تیم ملی و در کشور به سرعت توسط رسانه ها بازتاب پیدا می کند. همه باید بدانیم هم اکنون وقت انتقاد از تیم ملی نیست، ملی پوشان فوتبال هم اکنون مانند سرباز در میدان جنگ هستند که باید در هر شرایطی از آنها حمایت کرد و پس از پایان مسابقات می شود هر انتقادی که داشته باشیم را مطرح کنیم و حالا فقط باید از این تیم حمایت کرد.

بازی فوتبال عراق   اخبار برگزیده
  

ارز دیجیتال قانونی در کشور وجود دارد؟اقتصاد نیوز: با گذشت 2 سال از خبر راه اندازی طرح رمز ارز بومی، وزارت ارتباطات و فناوری ارتباطات همچنان به طور رسمی از رمز ارز بومی رونمایی نکرده اند و همین امر واکنش‌های بسیاری در پی داشته است.
اقتصادنیوز ارز مجازی ارز پول دیجیتالی 

  

ترامپ رقابت انتخاباتی 2020 را با سخنرانی درباره ایران آغاز کردخبرگزاری ایرنا : دونالد ترامپ به طور رسمی رقابت انتخاباتی برای تصاحب کرسی ریاست جمهوری در سال 2020 را با سخنرانی درباره توافق هسته ای با ایران آغاز کرد.
مثلث دونالد ترامپ ترامپ رقابت انتخاباتی 

  

ثبات قیمت خودروهای پرتیراژ داخلی (جدول)گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از ثابت قیمت در انواع خودروها دارد.
خودروتک قیمت جدول خودرو 

  

آخرین وضعیت قیمت خودروهای پرفروش وارداتی (جدول)در بازار امروز خودروهای وارداتی هیوندای سوناتا هیبریدی 700 میلیون و هیوندای توسان 730 میلیون تومان قیمت گذاری شد.
خودروتک قیمت جدول 

  

چانچال لاهیری، شعبده باز هندی که قصد اجرای یکی از حقه‌های هری هودینی، شعبده‌باز معروف را داشت و با دست و پای بسته شده، درون رودخانه فرو رفته بود، ناپدید شده و بیم آن می‌رود که جانش را از دست داده باشد.
نامه نیوز روزنامه موفقیت پلیس 

  

واکنش وزارت صنعت به دپو خودروها در ایران خودرومدیرکل دفتر بازرسی ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایت وزارت صمت اعلام کرد:‌ هیچ‌گونه احتکاری در شرکت ایران‌خودرو صورت نگرفته و بیش‌تر خودروهای موجود، خودروهای دارای کسری قطعه(های تک) است که به‌زودی تکمیل وتحویل مشتریان می‌شود.
خودروتک صنعت ایران خودرو خودرو 

  

برانکو رسماً به الاهلی پیوستتوئیتر رسمی باشگاه الاهلی عربستان از پیوستن این مربی به باشگاه عربستانی خبر داد.
مثلث برانکو ایوانکوویچ برانکو توئیتر 

  

ترامپ: جدیداً نشنیده‌ام ایرانی ها شعار «مرگ بر آمریکا» سر بدهند!!رئیس‌جمهور آمریکا بامداد چهارشنبه (به وقت تهران) بار دیگر گفت باید منتظر ماند و دید درباره ایران چه پیش می‌آ‌ید.
مثلث دونالد ترامپ ترامپ باراک اوباما 

  

آیت‌الله حیدری عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: وظیفه کمیسیون ویژه شناسایی افرادی است که در معرض شرایط رهبری برای آینده هستند.در مورد لیست کمیسیون ویژه، رئیس مجلس خبرگان رهبری هم مانند بقیه اعضای خبرگان است و حق سوال پرسیدن ندارد؛ تنها کسی که می‌تواند اطلاع داشته باشد و از آنها سوال کند خود رهبری هستند.
نامه نیوز مجلس خبرگان استان خوزستان مصاحبه 

  

رئیس سرویس اطلاعات خارجی روسیه با انتقاد از نوع بکارگیری ابزار تحریم‌ها در سیاست آمریکا، به تحریم‌شدن سپاه پاسداران ایران از سوی آمریکا با وجود نقش آن در مبارزه با تروریسم منطقه اشاره کرد.
نامه نیوز روسیه سپاه پاسداران ایران 

  اخبار داغ
  

توضیحات وزارت صمت درباره خبر واردات گوشت با ارز دولتیروابط عمومی وزارت صنعت، معدن و تجارت درباره گزارش منتشر شده در خبرگزاری تسنیم در خصوص واردات گوشت با ارز دولتی توضیحاتی ارائه کرد. 
تسنیم خبرنگار واردات گوشت