ورزش۳   |  ورزشی  |  

چه خوب که ملی پوشان داوری نکردند/ عاشوری: در دفاع اشتباه نکنیم عراق را هم می بریم

محسن عاشوری در قامت سرمربی در آستانه ی دست یابی به یک موفقیت بزرگ قرار داشت. او در حالی که با تیم بادران در رده ی دوم جدول رده بندی بازی ها قرار داشت در پایان بازی با شاهین بوشهر از سمت خود استعفاء کرد!

چه خوب که ملی پوشان داوری نکردند/ عاشوری: در دفاع اشتباه نکنیم عراق را هم می بریم

به گزارش "ورزش سه"، به همین بهانه دقایقی کوتاه با این مربی صحبت کردیم؛ هر چند این مصاحبه به تحلیل بازی تیم ملی هم منجر شد و بازیکن اسبق تیم پرسپولیس که در دوران بازیگری یکی از پاسورهای خلاق فوتبال ایران بشمار می رفت توصیه های جالبی هم خطاب به بازیکنان تیم ملی بر زبان آورد.

 

*چه شد که از بادران جدا شدید؟ آنهم در حالی که تیمتان در رده ی دوم جدول قرار داشت و تهاجمی ترین تیم لیگ یک به حساب می آمد!

جدایی من از بادران به خاطر تفکر مالکین باشگاه و هم چنین نوع تیمداری آنها بود. بی تعارف نظرات من با آنها همسو نبود و مدیریت از من توقعاتی داشت که این در کاراکتر و شخصیت من نبود؛ نیست و نخواهد بود. هر کسی با معیار خودش در فوتبال حضور دارد و شخصیت من شکل گرفته و قابل تغییر نیست و با این دیدگاه من در فوتبال حضور داشته ام و تاثیرات خود را در فوتبال گذاشته ام. البته نمی گویم صد در صد موفق بوده ام. شاید در ابتدای فصل اشتباه از من بود که این تیم را انتخاب کردم و اگر شناخت الان را ابتدای فصل داشتم این انتخاب را انجام نمی دادم. با این حال تلاش های ما منجر به شکل گیری یک تیم خوب شده که امیدوارم در پایان کادر فنی جدید تیم را به لیگ برتر رهنمون کند و رویای دیرینه مدیران باشگاه هم محقق شود. از نظر من تیم بادران تیم شایسته ای برای صعود به لیگ برتر است.

 

*تحلیل تان از بازی تیم ملی در برابر بحرین؟

در دقایق ابتدایی بازی فشار و استرس بازی موجب شده بود تا بازیکنان تیم ملی به سرعت بخواهند توپ را از دروازه ی ما دور کنند. به همین خاطر این نگرش منجر به این شد که پاس های اشتباه زیادی بهم بدهیم و خیلی زود به دنبال پاس آخر باشیم. به عنوان یک ببینده با گذشت ده دقیقه از بازی متوجه شدم بحرین یک حباب بود و از پس تیم ایران بر نمی آید. در نیمه ی نخست ایران در دفاع تیمی خیلی خوب بود و اجازه نداد تا بازیکنان بحرین فرصت هنرنمایی روی دروازه ی ایران پیدا کنند. در نیمه ی دوم کادر فنی تیم ملی و در راس آن اسکوچیچ تعویض های خوبی انجام داد.

 

ما نیاز به این داشتیم که در میانه ی میدان از یک هافبک خلاق بهره ببریم تا با نفرات بیشتری به سمت دروازه ی بحرین حمله کنیم و هم چنین از کناره ها که در این بخش هم تعویض خوبی انجام شد. خب این تعویض ها نشان داد کادر فنی تیم ملی در نیمه ی نخست بازی تیم حریف را به خوبی آنالیز کرد و تعویض های نیمه ی دوم به تیم کمک کرد به بازی خوب خود ادامه دهد و با حملات پردامنه تر به سه گل دست پیدا کند. خوشبختانه تیم ملی روی نیمکت هم بازیکنان خوبی دارد و این دست اسکوچیچ را برای تغییر روند بازی باز گذاشته است. ما اکنون در ترکیب تیم ملی از بازیکنانی بهره می بریم که کیفیت بین المللی دارند و ارایه سبک های متفاوت از تیم ملی و هم چنین تغییر روند بازی در نیمه ی دوم محتمل بود.

 

*و چه پیش بینی از بازی با عراق دارید؟

بازی با عراق به مراتب سخت تر از بازی با بحرین است به این خاطر که عراق تیم بهتری به نسبت بحرین بشمار می رود. تیمی است که هم از نظر بدنی و هم از نظر فنی تیم بهتری نسبت به تیم بحرین است. خب باید بپذیریم بازی در شرایط آب و هوایی منامه سخت و دشوار است. اگر ما در خط دفاع مرتکب اشتباه نشویم و همانند بازی با بحرین بی گذار به آب نزنیم می توانیم بازی را به شکل دلخواه پیش ببریم و در نهایت در این بازی هم برنده شویم.

 

نکته ی برجسته ی بازی با بحرین که دوست دارم باز هم تکرار شود داوری نکردن بچه های تیم ملی بود. اینکه به داور بازی کاری نداشتند و بازی خود را انجام می دادند. البته این فرهنگ فوتبال باشگاهی ما است! که به تیم ملی هم در گذشته آسیب زده است. داورانی که در بازی های بین المللی سوت می زنند همانند داوران ایرانی نیستند که مماشات کنند. البته من به داوران ایرانی احترام می گذارم و برخی از آنها اهل مماشات نیستند. این موضوع باید برای همیشه از ذهن ملی پوشان ایرانی دور شود و تمرکز در جریان بازی باید روی بازی باشد نه داوری و تیم حریف. در بازی با بحرین این موضوع به خوبی نمود داشت و دیدید که چه اتفاق خوبی برای تیم ملی رخ داد.

 

به عنوان یک ایرانی به این تیم افتخار می کنم و قدردان زحمات بچه ها هستم که در آب و هوای گرم منامه از جان مایه می گذارند. آنهم در شرایطی که کنفدراسیون فوتبال آسیا با ما رفتار مهربانانه ای ندارد. این بچه ها مرد روزهای سخت هستند و به عقیده ی من با فوتبال خوبی که در این بازی به نمایش خواهند گذاشت از سد عراق هم می گذرند. تیم ملی ما یک تیم با کیفیت با بازیکنانی در سطح جهانی است و از چنین تیمی انتظار می رود این مسابقات را با خاطره ای خوش به پایان ببرد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا عراق ایران   اخبار برگزیده
  

شایعات عجیب درباره دختر رئیسی و همتی / واکنش همتی چه بود؟+ سنداین روزها شایعات زیادی درباره کاندیداهای ریاست جمهوری شکل گرفته است؛ شایعاتی که شکل آن‌ها تغییر پیدا کرده و خانواده‌ نامزدها را هدف قرار داده است.
نامه نیوز وام کودکان شورای نگهبان 

  

اقدامات اسرائیل هیچ سنخیتی با اندیشه‌های یهود ندارد/ زمان آن فرارسیده که اسرائیل را مجبور به پرداخت هزینه‌های بازسازی غزه کنیمحقوق بشر، حقوق بشر است و طبق منشور سازمان ملل متحد بخشی از حقوق بین الملل قلمداد می‌گردد. خواه پرونده سین کیانگ و اویغورها، میانمار و روهینگیا باشد یا اسرائیل و اعراب فلسطینی. روش صحیح دفاع از حقوق بین الملل از طریق سازمان ملل متحد است و از تحقیقات مستقل تحت نظارت شورای حقوق بشر سازمان ملل آغاز می‌شود.
ایلنا سازمان ملل متحد سازمان ملل شورای حقوق بشر سازمان ملل 

  

بمب نقل و انتقالاتی در پرسپولیس؟+جزئیات بیشتریکی از افراد فعال در امور نقل و انتقالات که با بازیکنان خارجی ارتباط خوبی دارد، مدعی شد یکی از بازیکنان خارجی مطرح در فوتبال ایران خیلی دوست دارد پرسپولیسی شود.
خانه فوتبال پرسپولیس فوتبال بازی 

  

مصوبه‌ای برای جلوگیری از واگذاری سِمت‌‌های متعدد به مسئولان نداریم/ برخی چند شغله‌ها حتی صلاحیت یک شغل را هم را ندارند/ "احساس مسئولیت" در کشور خیلی کم استعضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر اینکه "احساس مسئولیت" در کشور خیلی کم است، گفت: در حقیقت مقوله تربیت در کشور ما خاموش است، اگر احساس مسئولیت را در بحث تربیت تفهیم می‌کردند، خیلی از مشکلات کاسته می‌شد.
ایلنا شورای عالی انقلاب فرهنگی عکس رسانه 

  

رفتار دوگانه جریان اصلاحات در قبال لاریجانیعضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری می‌گوید شورای نگهبان نه معصوم است و نه علم غیب دارد. به همین دلیل نیز مبرا از اشتباه نیست، اما در جامعه قانونمند باید حتی از تصمیم غلط یک نهاد قانونی تبعیت کرد.
فردا علی لاریجانی شورای نگهبان بانک مرکزی 

  

گاف نامزد انتخابات ریاست جمهوری درباره چینرئیس اتاق ایران و چین ادعای علی رضا زاکانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در 1400 را درباره چین زیر سئوال برد.
۵۵ آنلاین انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری چین 

  

کراس اوور جدید چینی با برند ایرانی به نمایندگی ها رسید + عکسبهمن موتور در ادامه دور جدید فعالیت خود در بازار خودروهای کراس اوور شهری ، دومین محصول خود را راهی نمایندگی های فروش کرد.
خودروتک بازار خودرو عکس خودرو 

  

صداوسیما امروز برای کاندیداها چه برنامه ای دارد؟امروز سه شنبه (11 خرداد ماه) و در پنجمین روز از تبلیغات نامزدها در صداوسیما، پنج برنامه تلویزیونی و چهار برنامه رادیویی مربوط به کاندیداهای ریاست جمهوری برای نخستین بار به پخش‌ می رسد.
مثلث ایران محسن رضایی ماه 

  

خداحافظی بازار خودرو با دلالانچهارشنبه گذشته طرح اخذ مالیات از عایدی سرمایه در صحن علنی مجلس مصوب شد. این طرح با هدف حذف دلالان و سفته‌بازان در بازارهای عمومی کشور از جمله بازار خودرو و مسکن در دستور کار قرار گرفته بود. به نظر می‌رسد تصویب کلیات طرح در صحن علنی مجلس تا حدود زیادی بر کاهش رانت بازار‌ها از جمله خودرو تاثیرگذار باشد.
خودروتک بازار خودرو خودرو مالیات 

  

همتی جفت پوچسه شب پیش در حالیکه همتی در کلاب‌هاوس گفتگوی مستقیم داشت، جو انتخاباتی بازار ارز را زیر و رو کرد. دلار بیش از 600 تومان رشد کرد و به کانال 24هزار تومانی قدم گذاشت.
مستقل‌آنلاین ارز قیمت ارز نرخ ارز 

  

دروغ گویی به سبک احمدی نژاد!احمدی نژاد : آقای دکتر الهام ممکنه در یک جلسه بقیه هیچ وقت حضور نداشته.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد عکس شورای نگهبان 

  

قالیباف رئیس مجلس باقی ماندانتخابات هیات رئیسه مجلس در سال دوم در صحن علنی مجلس برگزار شد.
۵۵ آنلاین اصولگرایان فریدون عباسی 

  

یک دولت متعادل و انقلابی باید مذاکره را در دستور کار خود قرار دهد/ شأن سپاه اجل از این است که بازوی یک جناح شود/ سیاست بنزینی دولت خاتمی درست بود/ احمدی‌نژاد نباید خدمات جریان‌های دیگر را به نام خودش می‌زدمعاون سیاسی وزیر کشور دولت نهم، گفت: به نظر من یک دولت متعادل و انقلابی باید مذاکره را در دستور کار خود داشته باشد اما در حد خودش و در حاشیه نه در متن.
ایلنا فیزیک مکانیک دولت 

  

مجمع نیروهای خط امام به رد صلاحیت نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اعتراض کرددر پی رد صلاحیت گسترده نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان، مجمع نیروهای خط امام بیانیه‌ای صادر کرد.
ایلنا امام خمینی انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری 

  اخبار داغ
  

خبر خوش برای مبتلایان به کرونانتایج یک بررسی نشان می‌دهد بیمارانی که در نخستین ماه‌های شروع همه‌گیری کرونا، مبتلا شده و بهبود یافتند حتما باید واکسن دریافت کنند تا به انواع جدید ویروس مبتلا نشوند.
۵۵ آنلاین ماه آفریقای جنوبی دولت 

  

پایان کرونا در این کشور اعلام شد!وزارت بهداشت اسلوونی پایان کرونا را در این کشور اعلام کرد.
برنا وزارت بهداشت 

  

کشف داروی کرونا+جزئیات| داروی کرونا کشف شد؟کشف داروی کرونا به همراه جزئیات منتشر شده است. داروی کرونا کشف شد؟ درمان جدیدی برای کرونا کشف شد.
۵۵ آنلاین درمان قیمت مرگ 

  

با واردات واکسن کرونا به مناطق آزاد، ساکنان و گردشگران این مناطق واکسینه می شوند + فیلممشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی در سفر به جزیره کیش از واردات واکسن کرونا و واکسیناسیون ساکنان و گردشگران این مناطق خبر داد.
شما‌نیوز واردات وزارت بهداشت مناطق آزاد 

  

این بیماران کرونایی احتمال فوتشان بیشتر است!محققان دانشگاه برلین آلمان دریافتند که 60 درصد فوتی های کرونایی دچار التهاب عضلانی بوده اند.
برنا آلمان 

  

ارزش بورسی سبد سهام عدالت 26 خرداد 1400/ رفت و برگشت قیمت هااقتصادنیوز: تغییرات سبد بورسی سهام عدالت درهفته ای که گذشت تغییرات زیادی نداشت.
اقتصادنیوز سهام عدالت سهام قیمت 

  

دانشمندان برای مقابله با کرونا یک کشف مهم کردند!محققان پیش از این دریافته بودند که افزایش مصونیت از سرما می‌تواند از انسان‌ها در اثر آنفلوانزا محافظت کند، بنابراین دانشمندان شروع به جستجوی راهی مشابه برای مبارزه با کووید19 کردند.
برنا سرما آنفلوانزا 

  

سفر به ارمنستان و افغانستان برای واکسن کرونا/ تقاضا برای تور ارمنستان زیاد شدروند واکسیناسیون در کشور به کندی پیش می‌رود. مردم نگران هستند و برخی نیز از انتظار خسته شدند. حالا ب
خبرفوری سفر ارمنستان واکسیناسیون 

  

بوریس جانسون: به نظر نمی‌رسد کرونا از آزمایشگاهی در «ووهان» نشأت گرفته باشد«بوریس جانسون» نخست‌وزیر انگلیس در سخنانی اظهار داشت به نظر نمی‌رسد ویروس «کووید-19» از آزمایشگاهی د
خبرفوری بوریس جانسون مصاحبه ایالات متحده آمریکا 

  

به کاروان تیم ملی ایران دوز دوم واکسن کرونا تزریق شدبازیکنان تیم ملی به محظ ورود به تهران دوز دوم واکسن کرونا خود را دریافت کردند.
۵۵ آنلاین تیم ملی فوتبال ایران ایران تهران 

  

آشنایی با عارضه خاموش کرونا و قرنطینه‌های طولانی برای کودکاننتایج تحقیقات اخیر مشترک در دانشگاه‌های چین، کانادا و آمریکای لاتین نشان می‌دهد که یکی از پیامدهای خاموش شیوع بیماری کرونا و قرنطینه‌های طولانی مدت در سال گذشته میلادی (2020) و به موجب آن محرومیت کودکان از دریافت کافی نور خورشید، افزایش مشکل نزدیک‌بینی در کودکان بوده است.
برنا کودکان خورشید چین 

  

پایان کرونا در کدام کشور اعلام شد؟وزارت بهداشت اسلوونی که جمعیت آن دو میلیون نفر است تأکید کرد که طی روز گذشته 112 مورد ابتلای جدید به ویروس و دو مورد فوتی را ثبت کرده است.
۵۵ آنلاین وزارت بهداشت ایالات متحده آمریکا اقتصاد 

  

رئیسی: دست کردن در جیب مردم از طریق بورس مشکل تورم و کسر بودجه ایجاد کرده است رئیسی: دست کردن در جیب مردم از طریق بورس و بانک مرکزی و خلق پول مدیریت نشده، مشکل تورم و کسر بودجه ایجاد کرده است. ناهماهنگی در تیم اقتصادی دولت، باعث یک نوع رهاشدگی شده است. راه برون رفت از این مشکل وجود دارد و مدیریت هماهنگ می‌خواهد. تیم اقتصادی دولت من، هماهنگ خواهند بود. حجم ویدیو: 23.48M | مدت زمان ویدیو: 00:00:59 دانلود ویدیو
فردا تورم بودجه پول 

  

ارایه دو طرح ویژه حمایتی از بازار سرمایه در شورای مشورتی سازمان بورسصبح امروز در نشست رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار با اعضای شورای مشورتی بورس، موضوعات و سرفصل های مربوط به «بسته سیاستی پشتیبانی و مانع زدایی بازارسرمایه از تولید» و «طرح ارتقای جایگاه و عملکرد بازارسرمایه» ارائه شد و مورد بحث و بررسی اعضای شورا قرار گرفت.
ایلنا سازمان بورس و اوراق بهادار سرمایه آموزش