پرتغالی‌ها و رد ادعای عجیب بوشهری ها؛ طلب طارمی پرداخت‌ شده!

یرانجوان: پنجره پورتو را بستیم؛ پورتو: کذب است

پرتغالی‌ها و رد ادعای عجیب بوشهری ها؛ طلب طارمی پرداخت‌ شده!

پرتغالی‌ها و رد ادعای عجیب بوشهری ها؛ طلب طارمی پرداخت‌ شده! کدخبر: 37195 ارسال به دیگران پرینت 7 مرداد 1401

یرانجوان: پنجره پورتو را بستیم؛ پورتو: کذب است

پایگاه خبری خانه فوتبال: آنچه دیگران می خوانند هشدار: تهران به حالت آماده باش در آمد خبر مهم درباره سهام عدالت متوفیان | سهامداران بخوانند سورپرایز دولت برای کارگران | تغییر یکباره در حقوق کارگران وام فوری 50 میلیونی بانک دی به زنان | شرایط دریافت وام 100 میلیونی بانک رفاه بدون ضامن اعلام مبلغ جدید کالابرگ الکترونیکی | مشمولین یارانه کالابرگ مشخص شدند

با وجود ادعای مدیران باشگاه ایرانجوان بوشهر، اما رسانه‌های پرتغالی از پرداخت مبلغ مکانیزم مشارکت مهدی طارمی خبر می‌دهند.

به گزارش "ورزش سه"، عصر پنج‌شنبه خبری در رسانه‌های داخلی منتشر شد مبنی بر اینکه به دلیل شکایت باشگاه ایرانجوان بوشهر از تیم فوتبال پورتو، پنجره نقل و انتقالاتی این تیم بسته شده است. بوشهری‌ها مدعی بودند که بابت مکانیزم مشارکت مهدی طارمی، توانسته‌اند تیم پرتغالی را در دادگاه شکست دهند.

عطا وزیری، سرپرست این تیم بوشهری مدعی شد حکم شکایت باشگاه ایرانجوان از پورتو بابت مکانیزم مشارکت (حق رشد 100 هزار یورویی طارمی) پس از سه سال صادر شد و پورتو در این پرونده شکست خورد و پنجره نقل‌و‌انتقالاتی این باشگاه بابت عدم پرداخت به ایرانجوان، توسط فیفا بسته شده است.

این خبر به سرعت در رسانه‌های پرتغالی بازتاب داشت و هواداران پورتو بابت بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی این تیم نگران شدند. با این حال، دو روزنامه معتبر پرتغالی با استعلام از مدیران پورتو، مدعی هستند این مبلغ پرداخت شده است.

روزنامه آبولا با تیتر "اژدها قبلاً بدهی طارمی را تسویه کرده و مانع موجود رفع خواهد شد" نوشت: یک منبع در تیم پورتو تأیید کرد که این باشگاه آنچه از بدهی 100 هزار یورویی مربوط به مکانیزم مشارکت به تیم ایرانی ایرانجوان باقی مانده بود؛ تسویه کرده است. تیمی که اولین باشگاه حرفه‌ای مهدی طارمی است.

آبولا در ادامه نوشته است: پول مربوط به مکانیزم مشارکت باعث شد تا اژدها نتوانند برای مدت کوتاهی قرارداد بازیکنان خود را ثبت کند، اما این موضوع بدون تاخیر چندانی حل شد.

این روزنامه با رجوع به انتشار خبر اولیه درخصوص بسته شدن پنجره پورتو نوشته است: خود باشگاه ایرانجوان بود که اعلام کرد در دادگاه فیفا مقابل پورتو پیروز شده است و در نتیجه، اژدها به‌طور موقت از ثبت نام بازیکنان منع می‌شود. بخش کوچکی از بدهی 100 هزار یورویی مربوط به پرداخت مکانیزم مشارکت در خطر بود.

روزنامه رکورد نیز این موضوع را منتشر کرد و با تیتر "باشگاه پورتو مکانیزم مشارکت مهدی طارمی را پرداخت کرد" نوشت: یک خبرگزاری ایرانی پنج‌شنبه هفته جاری اعلام کرد که پورتو به‌دلیل بدهی 100 هزار یورویی به ایرانجوان، باشگاهی که مهدی طارمی فوتبال حرفه‌ای خود را در آن آغاز کرده، از ثبت نام بازیکن منع شده است. این در حالی است که به گفته چندین منبع آگاه، این مبلغ قبلا توسط پورتو پرداخت شده و حتی کمتر از آن چیزی بوده که در ایران گزارش شده است. باشگاه پورتو فقط یک روز از ثبت نام بازیکنان محروم شد و امروز، بدهی طارمی پرداخت شده است.

رکورد در پایان نوشته است: همین منبع ایرانی افزود که این مبلغ دقیقاً مربوط به سازوکار مشارکت بوده و باشگاه ایرانجوان «سه سال پیش» علیه اژدها شکایت کرده، این در حالی است که طارمی تنها دو سال پیش به پورتو منتقل شده است. فیفا حالا رأی را به سود باشگاه ایرانی داده و برای اینکه پورتو بتواند دوباره قرارداد بازیکنان خود را ثبت کند، باید بدهی خود را بپردازد.

ویژه :

خبر مهم برای برندگان خودرو|از ایران خودرو تا سایپا ایران پول رسانه رشد فوتبال لینک کوتاه : کپی شد با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

سهام عدالت سهام ایران خودرو   اخبار برگزیده
  

جزئیات جلسه مشترک دولت و مجلس / از گلایه در مورد وضعیت مسکن تا ابراز نگرانی بابت گرانی مواد غذایییک عضو هیأت رئیسه مجلس درباره جلسه شب گذشته رئیس‌جمهور با مجلسی‌ها گفت: جلسه خوبی برگزار شد و بنا شد این جلسات ادامه پیدا کند.
ایلنا دولت مجلس شورای اسلامی رئیس جمهور 

  

پیشرفت‌های مذاکرات وین به طور کامل تامین‌کننده مطالبات ایران نبود/ زمینه برای امضای توافق در آینده بسیار نزدیک وجود داردسخنگوی وزارت امور خارجه گفت: می‌توانیم بگوییم برای احیای برجام در مرحله پیشرفت قرار داریم اما اینکه بگوییم به توافق نزدیک هستیم این معطوف به برآورده شدن انتظارات برحق جمهوری اسلامی ایران از طریق آمریکا است.
ایلنا وین ایران جمهوری اسلامی ایران 

  

منافع ایران؛ از اروپا تا خلیج فارسدر بسته پیش‌رو تحلیل‌های سیاسی را فارغ از جناح‌بندی‌های سیاسی بخوانید.
فردا ایران جمهوری اسلامی ایران ایران و آمریکا 

  

شگرد های تبلیغی اخیر آمریکا در بازی با لغو تحریم‌هااتهام زنی‌ها، لفاظی‌ها و شگردهای تبلیغی اخیر آمریکایی‌ها در بحبوحه مذاکرات هسته‌ای نشان می‌دهد که آن‌ها در تلاش‌اند تا برای فرار از لغو تحریم‌ها، مقصرنمایی ایران و نهایتاً به زانو درآوردن تیم مذاکره‌کننده کشورمان بازهم به تله‌گذاری‌های جدید و اعمال فشار علیه جمهوری اسلامی روی بیاورند.
مثلث ایران و آمریکا ایران خودرو خودرو 

  

صدرنشینی دقیقه 90 پورتو با طارمیلیگ پرتغال| اتوبوس ویزلا مقابل یاران طارمی پنچر شد /پورتو با گل دقیقه 90 در صدر ماند
خانه فوتبال فوتبال بازی مهدی طارمی 

  

قشم ایر رکورد دار کیفیت و امنیت پروازIATA گواهینامه معتبرIOSA را برای سومین بار تمدید کرد!
اقتصادنیوز 

  

سرلشکر باقری پیام دادسرلشکر باقری با صدور پیامی ضمن تبریک روز خبرنگار تاکید کرد: دشمن در تهاجم ترکیبی همه‌جانبه علیه ملت ایران، همه توان و امکانات خود را بسیج کرده از این رو در مقابله با ایجاد شبهه توسط دشمن در مسیر جهاد تبیین امری ضروری است.
فردا سربازی خبرنگار ایران 

  

هدفگذاری صنعت بیمه در راستای کاهش دغدغه های دولت و مردم استکاهش دغدغه های دولت در خصوص جبران خسارت های مردم در حوادث گوناگون از اهداف دارای اولویت صنعت بیمه به شمار می رود.
ایلنا صنعت بیمه شرکت های بیمه 

  

درخواست اصلاح قانون تسری مالیات به همه دریافتی حقوق بگیرانجمعی از کارکنان دولتی در کارزاری خواستار اصلاح قانون بودجه 1401 در خصوص تسری مالیات به همه دریافتی حقوق بگیران شدند.
ایلنا قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران قانون مالیات 

  

تصویب برنامه عملیاتی توسعه، نصب و راه اندازی ارتباطات سیارمحمد عزیزی در راستای پیاده سازی بستر های لازم برای ایجاد شهر الکترونیک، از تصویب برنامه عملیاتی توسعه 5G در کیش و ابلاغ آن به اپراتورهای ارائه دهنده خدمات ارتباطی در جزیره خبر داد.
ایلنا همراه اول سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی شهر الکترونیک 

  

جاماندگان یارانه بخوانند | یارانه جدید جاماندگان واریز شداعتراض برای دریافت یارانه امکان‌پذیر شد.
مثلث یارانه عکس دولت 

  

محرومیت فوتبالی لیدر معروف پرسپولیسبا حکم قطعی؛ لیدر پرسپولیس به استادیوم‌ها ممنوع الورود شد!
خانه فوتبال پرسپولیس فوتبال بازار خودرو 

  

وزیر ارتباطات: ماهواره‌بر جدید در روزهای آینده پرتاب می‌شودوزیر ارتباطات:خط تولید مشترک ماهواره خیام را با روسیه راه‎اندازی خواهیم کرد.
فردا ماهواره تولید روسیه 

  

بازنشستگان کارگری خوزستان: دولت افزایش مصوب شورایعالی کار را ابلاغ کندبازنشستگان در اهواز و شوش، خواستار اجرای مصوبات مزدی شورایعالی کار شدند.
ایلنا دولت کار اهواز 

  

رئیسی: دولت در امر به معروف و نهی از منکرات اقتصادی مصمم استرئیس‌جمهور در دیدار اعضای ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر:همه دولتمردان و دستگاه‌های در این رابطه مسئولیت دارند و باید با دقت و جدیت وظایف خود را انجام دهند.
فردا دولت رئیس جمهور 

  اخبار داغ
  

بهادری جهرمی: رتبه‌های برتر کنکور و المپیادی‌ها، بورسیه هیئت علمی می‌شوندسخنگوی دولت گفت: با تفاهم صورت‌گرفته بین وزارت علوم و معاونت علمی و فناوری ریاست‌جمهوری، رتبه‌های برتر کنکور و المپیادی‌ها، بورسیه هیئت علمی می‌شوند.
مملکت‌آنلاین کنکور وزارت علوم فناوری 

  

افت قیمت خودرو تحت تاثیر سیگنال های برجامی + جدولاقتصادنیوز: سیگنال های برجامی بازار خودرو امروز 24 مرداد 1401 را تحت تاثیر قرار داد، بطوریکه پرتیراژهای ایران خودرو امروز با افت یک تا سه میلیون تومان در بازار قیمت گذاری شدند.
اقتصادنیوز قیمت ایران خودرو خودرو 

  

سقوط سنگین قیمت سکه در عصر امروز | طلا در کانال یک میلیون و 200 هزار تومانیقیمت‌ طلا و سکه امروز دوشنبه 24 مرداد 1401، همچنان روند نزولی دارد. سکه طرح جدید به گزارش برخی منابع به کانال 13 میلیون تومانی وارد شده و طلا نیز پس از مدت‌ها به کانال یک میلیون و 200 هزار تومانی رفته است. سیگنال‌های موثر بر بازار را بخوانید.
فردا قیمت جمهوری اسلامی ایران روزنامه 

  

ذهنیت‌ مسئولین اقتصادی نسبت به بورس کالا باید اصلاح شودپیشنهاد مجلس شورای اسلامی و همچنین کمیسیون صنایع از ابتدا این بوده که عرضه کلیه محصولات تولیدی توسط خودروسازها در بورس کالا باشد تا بتواند به تعادل بخشی قیمت، رسیدن خودرو به دست مصرف‌کننده واقعی و حذف بسیاری از واسطه‌ها، کمک کند.
گسترش بورس کالا مجلس شورای اسلامی کمیسیون صنایع و معادن مجلس 

  

سقوط قیمت دلار ادامه دارد؟اقتصادنیوز: کامران سلطانی‌زاده، دبیرکل کانون صرافان درخصوص وضعیت بازار ارز طی روزهای آینده گفت: هم اکنون در معاملات غیررسمی قیمت دلار به کانال 29 هزار تومان بازگشت و با توجه به وضعیت آرام سیاسی و‌ جو روانی مثبت در بازار ارز، این روند ادامه‌دار خواهد بود.
اقتصادنیوز قیمت دلار ارز 

  

آمار کرونا امروز 24 مرداد در ایران | کاهش شهرهای قرمز کروناییبر اساس اعلام وزارت بهداشت، در طول 24 ساعت گذشته، متاسفانه 71 بیمار مبتلا به کووید19 در کشور جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری، به 143 هزار و 15 نفر رسید.
نامه نیوز خودرو ایران وزارت بهداشت 

  

آمار امروز کرونا 24 مرداد/شناسایی 7348 بیمار جدید/کاهش تعداد فوتی‌هااقتصادنیوز: وزارت بهداشت اعلام کرد طی 24 ساعت گذشته 7348 بیمار جدید مبتلا به کووید19 در کشور شناسایی شدند و متاسفانه 71 هموطن بر اثر ابتلا به این ویروس جان خود را از دست دادند.
اقتصادنیوز وزارت بهداشت ویروس 

  

شاخص بورس تکان نخورد /یک نیمه نزول، یک نیمه صعود!اقتصادنیوز: در نیمه اول معاملات امروز شاخص کل بورس تهران نزول کرد اما در نیمه دوم سطوح از دست رفته را باز پس گرفت و تنها 44 واحد نسبت به سطح دیروز بالا آمد. در نیمه دوم معاملات شاخص هم وزن رشد چشمگیری داشت.
اقتصادنیوز شاخص بورس تهران تهران 

  

رشد سهم‌های ریالی‌ بورس تهران / تقاضای حقیقی در نیمه دوم معاملاتاقتصادنیوز: در معاملات امروز 24 مردادماه بازار سهام، شاخص کل بورس رشد کرد و همچنین شاخص هم وزن در نیمه دوم معاملات صعود قابل‌توجهی را تجربه کرد.
اقتصادنیوز بورس تهران تهران سهام 

  

ریزش ادامه دار قیمت سکه/ قیمت سکه امروز چقدر ارزان شد؟قیمت سکه طرح جدید امروز (دوشنبه، 24 مردادماه) با 250 هزار تومان کاهش نسبت به روز گذشته، 14 میلیون و 50 هزار تومان معامله شد.
فردا قیمت بهار دلار 

  

همه در بازار فروشنده شدند/قیمت دلار 29 هزار تومان می شود؟به گفته کشتی‌آرای، هم اکنون قیمت سکه طرح جدید به کانال 13 میلیون تومان بازگشته و احتمال نزول قیمت دلار به کانال 29 هزار تومان نیز در روز جاری وجود دارد.
فردا فروشنده قیمت ارز قیمت 

  

قیمت دلار عقب نشینی کرد /قیمت سکه در مرز 14 میلیون توماناقتصادنیوز : بازار ارز و طلا امروز دوشنبه 2 مداد ماه شاهد کاهش قیمت دلار ، قیمت سکه و قیمت طلا بود .
اقتصادنیوز قیمت دلار ارز