برنا   |  اقتصادی  |  

رشد 28 درصدی فروش بارز نسبت به مدت مشابه سال گذشته

فروش 5 ماهه گروه صنعتی بارز در سال 97 مبلغ 446 میلیارد تومان بود که نسبت به فروش 5 ماه نخست سال جاری با رشد 28 درصدی به مبلغ معادل 572 میلیارد رسیده است.

رشد 28 درصدی فروش بارز نسبت به مدت مشابه سال گذشته

به گزارش گروه خبر خبرگزاری برنا، فروش مردادماه این گروه صنعتی رقمی معادل 118 میلیارد تومان بوده است. در حالیکه مرداد 96 رقمی معادل 89 میلیارد تومان محاسبه شده بود.

همچنین فروش 5 ماهه گروه صنعتی بارز در سال 97 مبلغ 446 میلیارد تومان بود که نسبت به فروش 5 ماه نخست سال جاری با رشد 28 درصدی به مبلغ معادل 572 میلیارد رسیده است.

ماه   اخبار برگزیده
  

استرس و کروناهیچ‌کس نمی‌گوید که نسبت به پیرامون خود بی‌تفاوت باشید، توصیه ما این است که با حفظ سلامتی، روحیه و انرژی، در شرایط سخت به خودتان و دیگران یاری برسانید.
مستقل‌آنلاین استرس خواب وزن 

  

خبر خوش از قم / 21 بیمار کرونایی پس از بهبودی در حال مرخص شدن هستنداقتصاد نیوز: 21 نفر از مبتلایان ویروس کرونا در قم پس از بهبودی از بیمارستان مرخص شدند.
اقتصادنیوز فضای مجازی قم استان قم 

  

در شرایطی که تصور می کنیم استفاده از ماسک،محلول ضدعفونی کننده و عدم حضور در اماکن عمومی مهم ترین راهکارهای مبارزه با ابتلا به کرونا است، پزشکان طب سنتی توصیه هایی دارند که معتقدند با عمل به آنها می توان به جنگ کرونا رفت و پیروز میدان شد.
نامه نیوز طب سنتی پزشک ایران 

  

پول حاصر از پیش فروش خودروها کجا می رود؟اگر معوقات خودرویی تکمیل و تا زمان موعود دست مشتریان تحویل داده نشود، پولهایی که خودروسازان از این طریق به دست آورده‌اند کجا صرف می‌شود؟
خودروتک پول شورای پول و اعتبار خودروسازان 

  

ریزش قیمت خودرو در بازار آغاز شد (جزئیات)آنچه که رصد قیمت‌ها در بازار خودرو نشان می‌دهد، این است که همانطور که قیمت‌ها در روز شنبه این هفته به اوج خود رسیده بود و نسبت به هفته پیش از آن افزایش قیمت عجیبی داشت، مجدد تغییر مسیر داده و روند نزولی بر خود گرفته است.
خودروتک قیمت افزایش قیمت ایران خودرو 

  

درخواست نماینده قم برای تعطیلی حرم حضرت معصومه(س)/ رد کلیات بودجه سال 99/ تکذیب خبر فوت 50 نفر در قم بر اثر ابتلا به کروناانتقاد عضو کمیسیون امنیت ملی از ادامه روند جابجایی مسافران چینی، درخواست نماینده قم برای تعطیلی حرم حضرت معصومه(س)، رد کلیات بودجه سال 99، توزیع خانه به خانه مواد شوینده و ماسک در شهرهای آلوده به کرونا، تکذیب خبر فوت 50 نفر در قم بر اثر ابتلا به کرونا، بخشی از اخبار مهم سیاسی امروز بود.
ایلنا قم حضرت معصومه عربستان 

  

ویروس کرونا تا چند ساعت زنده می‌ماند؟ابهامات و سوالات زیادی درباره کروناویروس جدید مطرح می‌شود، مثل اینکه این ویروس چقدرمی‌تواند در محیط زنده بماند و برای پیشگیری از ابتلا به آن چه باید کرد؟.
۵۵ آنلاین ویروس والدین تولید 

  

شهرداری برای مهار کرونا چه میکند؟با افزایش قربانیان و مبتلایان کرونا در شهرهای ایران، زنگ های خطر به صدا در آمده است. با اینکه منشا ورود کرونا به ایران مشخص نیست اما برای کنترل و مهار آن باید چاره ای جدی اندیشیده شود.
مستقل‌آنلاین ایران 

  

سپاه پاسداران هم برای مقابله با کرونا اعلام آمادگی کردفرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در تماس تلفنی با وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، از آمادگی سپاه برای ارائه هرگونه کمک و خدمات برای مقابله و جلوگیری از شیوع ویروس کرونا خبر داد.
مثلث سپاه پاسداران درمان آموزش 

  

قم قرنطینه نمی‌شوداستاندار قم با بیان اینکه این استان قرنطینه نمی شود، گفت: قرنطینه کردن قم راهکار موثری برای مقابله با بیماری کرونا نیست و ما باید دنبال راهکارهای کارآمدتری برویم.
مملکت‌آنلاین قم وزارت بهداشت آموزش 

  اخبار داغ
  

اقدامات پیشگیرانه باشگاه تراکتور برای مبارزه با کرونا (تصاویر)دفتر و ورزشگاه باشگاه تراکتور به طور کامل ضد عفونی شد.
ایلنا ورزشگاه ویروس 

  

تشکر رهبری از زحمات پزشکان و پرستاران در مبارزه با کرونارهبری انقلاب در دیدار رئیس فرهنگستان علوم پزشکی مطرح کردند از زحمات پزشکان و پرستاران در مبارزه با کرونا قدردانی کردند...
انصاف‌نیوز وزارت بهداشت ویروس فرهنگستان علوم 

  

مصوبات جلسه مقابله با ویروس کرونا از زبان فرمانده ستاد مبارزه با کرونا در استان تهرانفرمانده ستاد مبارزه با کرونا در استان تهران مصوبات جلسه مقابله با ویروس کرونا را بیان کرد.
خبرفوری ویروس تهران سلامت 

  

رهبر معظم انقلاب از وزیر بهداشت و کادرهای درمانی در مبارزه با بیماری کرونا قدردانی کردند.
صراط رهبر انقلاب وزارت بهداشت ویروس 

  

امام خامنه‌ای خطاب به پزشکان و پرستاران در مواجهه با ویروس کرونا: ارزش کار پزشکی را بالا بردیدرهبر انقلاب از وزیر بهداشت و همکاران، پزشکان، پرستاران و کادرهای درمانی و مجموعه دست‌اندرکاران پزشکی در مواجهه و مبارزه با بیماری کرونا تشکر کردند.
تسنیم وزارت بهداشت ویروس فرهنگستان علوم 

  

نرخ ارز، طلا، سکه، دلار و یورو امروز پنجشنبه 1398/12/08 | شیب ملایم گرانی دلار / سکه در کانال 6 میلیونی تثبیت شداقتصادنیوز: امروز پنجشنبه 8 اسفندماه، دلار آمریکا در بازار آزاد در میانه 15 هزار تومانی صعود کرد و به کانال 16 هزار تومانی نزدیک شد.. بهای اونس طلا در بازار جهانی که تا روز گذشته افزایش محسوسی داشت امروز 1652 دلار قیمت خورد. سکه نیز در محدوده 6.1 میلیون تومانی نوسان کرد.
اقتصادنیوز ارز دلار دلار آمریکا 

  

تشکر صمیمانه از زحمات پزشکان و پرستاران در مبارزه با ویروس کرونارهبر معظم انقلاب اسلامی از وزیر بهداشت و همکاران، پزشکان، پرستاران و کادرهای درمانی و مجموعه دست‌اند
خبرفوری وزارت بهداشت ویروس فرهنگستان علوم