تسنیم   |  اجتماعی  |  

اشتری: مدافعان امنیت در کنار مدافعان سلامت از جامعه پاسداری می‌کنند

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به شعار امسال هفته نیروی انتظامی با عنوان "باهم برای امنیت و سلامت"، گفت: این شعار نمایان‌گر آن است که مدافعان امنیت در کنار مدافعان سلامت، از دو نعمت امنیت و سلامت برای آرامش و آسایش جامعه پاسداری می‌کنند.

اشتری: مدافعان امنیت در کنار مدافعان سلامت از جامعه پاسداری می‌کنند

- اخبار اجتماعی -

به گزارش خبرنگار انتظامی باشگاه خبرنگاران پویا؛ سردار حسین اشتری در مراسم صبحگاه عمومی نیروی انتظامی که به مناسبت هفته نیروی انتظامی برگزار شد، اظهار کرد: هفته نیروی انتظامی، فرصت مغتنم برای بیان جلوه‌های خدمت‌گزاری مدافعان نظم و امنیت و تجلیل از مجاهدانی که امنیت، آرامش و اقتدار ایران اسلامی، مرهون تلاشها و ایثارگری‌های بی‌وفقه و شبانه‌روزی آنها است.

فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به شعار امسال هفته نیروی انتظامی با عنوان "باهم برای امنیت و سلامت"، گفت: این شعار نمایان‌گر آن است که مدافعان امنیت در کنار مدافعان سلامت، از دو نعمت امنیت و سلامت برای آرامش و آسایش جامعه پاسداری می‌کنند.

وی ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به تمام فرماندهان، نیروها، کارکنان و خانواده‌های آنها و خانواده‌های معزز شهدا و جانبازان این نیرو، گفت: نیروی انتظامی با درک صحیح از شرایط و موقعیت حساس کشور، با اتکاء به خدا، بهره‌گیری از تدابیر فرمانده معظم کل قوا و بسیج تمام توان و ظرفیتهای انسانی، مادی و معنوی و ایثار و از خودگذشتگی مأموران خدوم این نیرو، در میدان پاسداری از امنیت و آرامش مردم حضوری فعال یافته و باصلابت، قدرت و اقتدار در مقابل قانون‌ستیزان، جامعه‌گریزان، هنجارشکنان و عوامل مخل نظم و امنیت جامعه ایستادگی می‌کند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: نیروی انتظامی در مقابل با ویروس منحوس کرونا، تمام ظرفیت درمانی و بیمارستانی خود را برای ارائه خدمت به مردم عزیز در اختیار متولیان امر قرار داده و در رابطه با فاصله‌گذاری اجتماعی، کنترل ترددها، سفرها و مقابل قاطع با سوداگران و محتکران اقلام بهداشتی و درمانی همکاری و حضوری فعال داشته و شهدای را نیز در این راه تقدیم کرده است.

اشتری افزود: در کنار فعالیتها برای کمک به حوزه سلامت و برقراری نظم اجتماعی، ارتقاء امنیت و آرامش، افزایش احساس امنیت در جامعه نیز از اولویتهای نیروی انتظامی است، هنگامی که پدیده اوباش‌گری و جولان اراذل و اوباش موجب احساس ناامنی در برخی از نقاط شد، نیروی انتظامی با اقتدار و صلابت به مقابله با اوباش پرداخت و قاطعانه بر اساس قانون، از جان، مال و ناموس مردم در مقابل این گردن‌کشان و اوباشان دفاع کرد.

رئیس پلیس کشور تصریح کرد: همراهی و پشتیبانی قوه قضائیه از این طرح همچنین برخورد قاطعانه این قوه با هنجارشکنان موفقیت طرح و در نتیجه افزایش رضایت‌مندی و احساس امنیت در جامعه را در پی داشته و موجب شد ناامن‌کنندگان در محیط کار و کسب مردم، پیام اقتدار قاطعیت نظام را در برخورد با هر نوع ناامنی دریافت کنند.

وی بیان کرد: از حمایت و قاطعیت قوه قضائیه و آیت‌الله رئیسی در این رابطه تشکر می‌کنم، برخورد قاطع با اخلال‌گران اقتصادی درباره ارز، احتکار و گران‌فروشی، مقابله مؤثر با قاچاق کالا، حفاظت و پاسداری از مرزهای کشور، انتظام‌بخشی به عبور و مرور، کاهش تصادفات و جان‌باختگان حوادث رانندگی، مقابله اثربخش با جرائم مخصوصاً سرقت، رصد مستمر فضای مجازی و صیانت از حقوق شهروندی در فضای مجازی، از مهمترین اقدامات نیروی انتظامی در ارتقاء نظم و امنیت در کشور بوده است.

این مقام ارشد انتظامی خاطرنشان کرد: در برگزاری مراسمات محرم و صفر که امسال به واسطه شرایط خاص کشور به صورت استثنائی برگزار شد، نیروی انتظامی نقش و حضوری تعیین‌کننده داشت، در داخل سازمان نیز حرفه‌ای‌گرایی، ارتقاء مهارتهای علمی و تخصصی، مهارتهای اجتماعی، صیانت و صحت عمل همچنین هوشمند‌سازی پلیس با رویکرد حرکت از پلیس الکترونیک به پلیس هوشمند مورد توجه ویژه است.

وی ضمن تقدیر و تشکر از تلاشهای شبانه‌روزی و ایثارگری‌های تمام فرماندهان، مدیران و کارکنان خدوم و زحمتکش نیروی انتظامی و خانواده محترمشان، گفت: هر چند مأموران خدوم نیروی انتظامی، خدمتگزاری به مردم عزیز را بدون هیچ چشمداشتی، فریضه و افتخاری بزرگ برای خود دانسته و رضای الهی را بهترین اجر برای خود می‌دانند اما توجه به منزلت کارکنان و کاهش دغدغه‌های معیشتی آنها مخصوصاً در زمینه تأمین مسکن از اولویتهای نیرو است تا بتوان بخشی از این مجاهدتها و تلاشها را جبران کند.

اشتری بیان کرد: فرماندهان، مدیران و کارکنان نیروی انتظامی با خدای خود عهد بسته‌اند که تا پای جان در راه حراست و پاسداری از امنیت و آرامش مردم و حفظ ارزشهای والای اسلامی و اعتلاء و عزت نظام مقدس جمهوری اسلامی ایستادگی کنند و در این مسیر، شهادت را فوزی عظیم می‌دانند.

تشریح مولفه‌های "نیروی انتظامی مقتدر" توسط رئیس دستگاه قضا در مراسم صبحگاه ناجاسردار اشتری به مجلس می‌رود/چهار تقاضای تحقیق و تفحص در دستور قرار گرفت

انتهای پیام/

 

حسین اشتری سلامت فضای مجازی   اخبار برگزیده
  

دیگر خبری از افسانه بورس نیستکارشناس اقتصادی با بیان اینکه بانک مرکزی قادر به حفظ ارزش پول ملی نبوده است، گفت: از ماه گذشته دیگر از رشد افسانه‌ای شاخص‌ها خبری نیست و حباب قیمت‌ها در حال شکستن است.
گسترش رشد اقتصادی بانک مرکزی بانک 

  

بازار ارز تماما قرمز شدتمامی نرخ‌ها در بازار ارز کاهشی شدند، از نرخ صرافی تا نرخ بازار. رنگ قرمز، اگرچه مدت‌هاست که با بورس تهران عجین شده، اما بازار ارز چندان با این رنگ، در ماه‌های اخیر آشنایی نداشت.
اقتصادنیوز ارز صرافی رنگ 

  

علی لاریجانی در کدام پروژه با دولت همراهی می‌کند؟رئیس دفتر رئیس‌جمهوری گفت: بعد از اینکه لاریجانی از مجلس بیرون آمد، از او درخواست کردیم کار خود را در خصوص پیگیری سند همکاری ایران و چین ادامه دهد، او هم پذیرفت.
اعتماد علی لاریجانی دولت رئیس جمهور 

  

پلیس: کسانی که در فضای مجازی حجاب را رعایت نکنند، فراخوانده می‌شوند | در بیشتر موارد، پس از تذکر پلیس، دیگر این اقدام خود را تکرار نمی‌کنندسردار ذوالقدر تصریح کرد: در فضای مجازی کسانی که ناخواسته حجاب را رعایت نکنند به پلیس فراخوانده می‌شوند و در بیشتر موارد بعد از تذکر پلیس به این افراد دیگر این اقدام خود را در فضای مجازی تکرار نمی‌کنند.
۵۵ آنلاین پلیس پلیس امنیت اخلاقی خودرو 

  

آقایان، کارهای روزمره را به نام سفر استانی یا نظارت مطرح نکنند/ با جلوگیری از سفرهای غیرضروری از هدررفت بودجه جلوگیری شودنماینده سابق مجلس، گفت: در سفرهای قالیباف به استان‌ها باید تصمیمات قابل اجرا گرفته شود نه اینکه کلی‌گویی شود و یا اینکه کارهای روزمره را به نام سفرهای استانی یا نظارت میدانی مطرح کنند.
ایلنا مجلس شورای اسلامی وزارت بهداشت سفر 

  

واکنش رهبرانقلاب به نامه قالیباف درباره بودجه 1400رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه چهارم شهریورماه طی نامه ای خطاب به رییس جمهور تاکید شد لایحه بودجه 1400 باید بر اساس توافق صورت گرفته با سازمان برنامه و بودجه به مجلس شورای اسلامی ارائه شود، گفت: در این بین این نامه به رهبر معظم انقلاب نیز تقدیم شد از این رو ایشان نیز در دیدار حضوری تاکید جدی بر پیگیری این امر داشتند...
مثلث سازمان برنامه و بودجه بودجه لایحه بودجه 

  

کجاست جمهوری اسلامی که قرار بود عدالت اجتماعی را برقرار کند؟سرمایه داری الان تشکیل خانواده را گران کرده است، در دوره سرمایه داری فقط اشرف می توانند ازدواج کنند. فاصله بین صحبتهای آقایان در قدرت با مردم را مقایسه کنید. بحث آنها چیست، بحث مردم چیست؟ کجاست جمهوری اسلامی که قرار بود عدالت اجتماعی را برقرار کند، تمام سخنرانی های شریعتی و بقیه در قبل از انقلاب عدالت اجتماعی بود، چه شد که رسیدیم به رستگاری شخصی؟ تمام مملکت شد عرفان و روان‌شناسی...
مستقل‌آنلاین جمهوری اسلامی سرمایه سرمایه داری 

  

شیوه فعلی پیش فروش خودرو و شکل گیری تورم انتظاریبا این شرایط، هر متقاضی نامش در قرعه‌کشی فروش فوق‌العاده از گوی بیرون آمده، عملا صاحب سودی هنگفت (شاید بیش از 150 میلیون تومان) شده است. این در حالی است که استقبال بالغ‌بر 700 هزار نفری از پیش‌فروش، نشان از تورم انتظاری بالای شهروندان در بازار خودرو دارد.
خودروتک خودرو بازار خودرو تورم 

  

اگر روحانی نمی‌تواند کشور را اداره کند کنار برودنمی‌شود که مملکت را با تعدادی آدم پخمه اداره کرد. مردم دیگر به تنگ آمده‌اند، صبح که بیدار می‌شوند همه کالاهایی که دیروز خریده‌اند 10 الی 15 درصد گران‌تر شده؛ این چه اداره‌ای است؟
مستقل‌آنلاین ایران ترامپ دموکرات 

  

آرمان ملی: «شواهدی از کمک روحانی به ستاد انتخاباتی ترامپ» هنوز پرونده توهین ذوالنوری نماینده دلواپس مجلس به رئیس‌جمهور بسته نشده که مخالفان دولت پروژه جدیدی را در روز گذشته گشودند؛ پروژه‌ای که حتی مخالفان قسم‌خورده دولت هم به خود اجازه طرح آن را نمی‌دهند.
نامه نیوز حسن روحانی ترامپ مهناز افشار 

  

قیمت کارحانه خودرو واقعی می شود؟ / خودرو عملا 3 قیمت داردبه اعتقاد سکاندار جدید وزارت صمت در حال حاضر خودرو سه قیمت دارد. تمام شده که خودروسازان بر اساس آن محصولات خود را تولید می‌کنند،قیمت مصوب که از سوی شورای رقابت به خودروسازان برای عرضه محصولاتشان دیکته می‌شود و در نهایت قیمت بازار که ملاک داد و ستد قرار می‌گیرد.
خودروتک قیمت خودرو خودروسازان 

  

کشف راهی جدید که می‌تواند در درمان دیابت انقلابی به پا کنددانشمندان به کمک میدان‌های مغناطیسی و الکتریکی یک راه جدید برای کنترل سطح قند خون افراد کشف کردند.
مملکت‌آنلاین تحصیلات تکمیلی درمان دیابت 

  

نائب رئیس جامعه مدرسین حوزه علمیه قم با بیان این که حرف‌های اخیر مجتبی ذوالنور نماینده قم در مجلس مورد تأیید بزرگان قم نیست، گفت: او هتک حرمت آقای روحانی رئیس‌جمهور را کرده که این زیبنده نیست.
نامه نیوز قم جامعه مدرسین حوزه علمیه قم اعدام 

  

اگر در انتخابات برنده شوم ایران با من تماس می‌گیرد/ اقتصاد ایران فاجعه استرئیس‌جمهور آمریکا در تجمع انتخاباتی بامداد امروز دوشنبه(به وقت تهران) ضمن تاختن به مواضع رقیب دموکراتش مدعی شد اولین کشوری که بعد از پیروزی او در انتخابات با او تماس می‌گیرد، ایران خواهد بود.
اعتماد درمان برنی سندرز انتخابات ریاست جمهوری 

  

انتقاد هانا کامکار از صداوسیما؛ تیشه به ریشه موسیقی سنتی ایران زده‌اندهانا کامکار خواننده و نوازنده گروه «کامکارها» یکی از دلایل اساسی در شناخته نشدن بزرگان موسیقی ایران در سطح بین‌المللی را نبود شناخت مردم ایران از آن بزرگان دانست و گفت:‌ صداوسیما آن‌گونه که باید در این زمینه فعالیت نمی‌کند؛‌ گویی با هنر ایران دشمن است و تیشه به ریشه این هنر زده.
مملکت‌آنلاین موسیقی موسیقی سنتی ایران 

  اخبار داغ
  

غول‌های تکنولوژی؛ صنعتگران دوره کروناهمه‌گیری ویروس کرونا در جهان علاوه بر تهدید جدی سلامت افراد، ضربه‌های محکمی هم بر پیکره تجارت و اقتصاد کشورها زده است. با این حال اما شیوع کووید-19 برای بعضی‌ها چندان هم بد نبوده است.
شما‌نیوز ویروس سلامت تجارت 

  

قیمت گذاری محصولات پذیرفته شده در بورس مغایر قانون و منطق اقتصادی استمدیر نظارت بر بورس های سازمان بورس و اوراق بهادار، هرگونه دخالت در قیمت گذاری و تعیین سقف رقابت برای محصولات فولادی در بورس کالا را فاقد منطق اقتصادی و مغابر با قانون توسعه ابزارها و نهادهای مالی جدید دانست .
شما‌نیوز قیمت درآمد بورس کالا 

  

هر اجتماعی را تعطیل کنید تا کرونا را شکست دهیماین همه آسان گیری برای چیست؟ این همه کوتاه آمدن برای چیست؟ دیگر چه اتفاقی باید بیفتد تا قوانین سفت و سخت کرونایی در کشور حاکم شود؟
۵۵ آنلاین تهران ایران بیمارستان 

  

کرونا همچنان در اوج | 5039 ابتلا و 322 فوتی جدید در کشورسخنگوی وزارت بهداشت از شناسایی 5039 مورد جدید کووید-19 در کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد و گفت: متاسفانه در همین بازه زمانی، 322 تن نیز به دلیل این بیماری جان باختند.
۵۵ آنلاین وزارت بهداشت قزوین زنجان 

  

آخرین آمار کرونا در ایران|� 5039 بیمار و 322 فوتی جدیدسخنگوی وزارت بهداشت ضمن تشریح آخرین آمار بیماران و بهبودیافتگان کرونا در کشور گفت: در طول شبانه روز گذشته 322 نفر بر اثر ابتلا به کرونا جان باختند.
تسنیم درمان ایران وزارت بهداشت 

  

آزمون پذیرش دستیار پزشکی در سایه کرونا؟انجمن فرهنگی ناشران کتاب علوم پزشکی دانشگاهی، انتقادات و سوالات خود را در قالب بیانیه‌ای در مورد تاریخ آزمون پذیرش دستیار پزشکی از وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی منتشر کرد.
ایبنا آموزش پزشکی درمان وزارت بهداشت 

  

در بورس امروز چه گذشت؟در پایان معاملات امروز بازار سهام شاخص کل در پی عرضه‌های سنگین در کلیت بازار سهام 3 درصد ریزش داشت و به یک میلیون و 419 هزار واحد رسید.
گسترش سهام عدالت سهام شاخص 

  

شرایط دریافت بیمه بیکاری کرونا + فیلممدیرکل بیمه بیکاری وزارت تعاون شرایط دریافت این بیمه را تشریح کرد.
گسترش بیمه بیکاری بیمه بیکاری 

  

حرکت به سمت بانکداری الکترونیک لازمه اصلاح سیستم بانکداری کشور است/ ورود بانک ها به بورس به نفع بازار سرمایه نیستعضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی معتقد است: برای اصلاح سیستم بانکداری کشور باید به سمت بانکداری
خبرفوری بهره وری الکترونیک بانک صادرات 

  

توسعه مراکز مشاوره سرمایه‌گذاری کارگزاری مفید برای راهنمایی کاربران بورسدر سال‌های گذشته، سرمایه‌گذاران برای ورود به بازار سرمایه باید صرفا با تکیه بر دانش و تحلیل خود، اقدام به سرمایه‌گذاری در بورس می‌کردند اما در حال حاضر خدمات مشاوره‌ای برای معرفی ابزارهای جدید اهمیت فراوانی دارد تا نقدینگی به سمت مناسبی سوق پیدا کند و سرمایه‌گذراران بسته به شرایط خود بتوانند مدیریت بهتری بر دارایی‌شان داشته باشند.
ایلنا مراکز مشاوره سرمایه درآمد 

  

قیمت خودرو به شدت کاهش یافتدر پی کاهش نرخ ارز، قیمت‌ها در بازار خودرو نیز کاهشی شد به طوری که قیمت خودروهای داخلی 7 تا 10 میلیون تومان پایین آمد. در عین حال قیمت خودروهای خارجی نیز به طور متوسط حدود 30 میلیون تومان کاهش یافت.
شما‌نیوز قیمت ارز قیمت کاهش قیمت ها 

  

مدیرعامل بورس تهران: عرضه حقوقی ها محدود می شودمدیرعامل بورس تهران با اعلام آخرین آمار بازارگردانی شرکت ها و الزام عرضه حقوقی‌ها متناسب با شرایط بازار گفت: عرضه حقوقی‌ها با ابزار قانونی محدود می شود.
شما‌نیوز بورس تهران تهران سهام 

  

بازگشت ارز صادرکنندگان غیرنفتی، بی‌ثباتیهای ارزی را کاهش می‌دهد / ایرانی‌ها عاشق صلح هستند نه سلاح / روند شیوع کرونا در 12 استان سیر صعودی و در 9 استان شرایط هشدار وجود داردسخنگوی دولت با اشاره به بی‌ثباتی بازار ارز در کشور تاکید کرد: اطمینان داریم با بازگشت کامل ارز صادرکنندگان غیرنفتی، بی ثباتیهای ارزی اخیر کاهش یافته و سیاست فشار حداکثری دولت آمریکا شکست خواهد خورد.
اعتماد ارز صادرات غیرنفتی بیمارستان 

  

چوب بی‌‌تدبیری دولت لای چرخ کنترل کرونا| چرا برای جلوگیری از سفرها محدودیت خاصی اعمال نمی‌شود؟باگذشت هشت ماه از شیوع بیماری کرونا در کشور و جان باختن بیش از 30هزار هموطن، ستاد ملی مقابله با کرونا محدودیت خاصی برای کاهش سفرها اعمال نکرده و محدودیت‌‌های اعمال شده تأثیر چشمگیری بر کاهش سفرها نداشته است.
تسنیم هیئت دولت دولت ماه 

  

موفقیت یک شرکت‌دانش‌بنیان در ساخت نمونه اولیه واکسن نوترکیب کرونامحققان یک شرکت دانش‌بنیان در دانشگاه علوم پزشکی تهران، با همکاری بنیاد برکت موفق به ساخت نمونه اولیه واکسن نوترکیب کرونا مبتنی بر ویروس مهندسی شده سرخک شدند.
تسنیم موفقیت دانشگاه علوم پزشکی تهران دانش بنیان