مهر   |  علمی  |  

نمایندگان کلان مناطق در کمیته مشورتی علمی کرونا منصوب شدند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت بهداشت، دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی نمایندگان کلان مناطق در کمیته مشورتی علمی مبارزه با بیمار های عفونی به خصوص کرونا ویروس ستاد مرکزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را منصوب کرد. در این حکم آمده است: دکتر فرهنگ بابا محمودی متخصص عفونی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران دکتر توفیق یعقوبی متخصص عفونی و…

نمایندگان کلان مناطق در کمیته مشورتی علمی کرونا منصوب شدند

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از وزارت بهداشت، دکتر سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در حکمی نمایندگان کلان مناطق در کمیته مشورتی علمی مبارزه با بیمار های عفونی به خصوص کرونا ویروس ستاد مرکزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی را منصوب کرد.

در این حکم آمده است:

دکتر فرهنگ بابا محمودی متخصص عفونی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مازندران

دکتر توفیق یعقوبی متخصص عفونی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی گیلان

دکتر عطا محمودپور متخصص بیهوشی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تبریز

دکتر فرهاد پورفرضی متخصص اپیدمیولوژی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اردبیل

دکتر ناصر قره باغی متخصص عفونی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ارومیه

دکتر فریبا کرامت متخصص عفونی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی همدان

دکتر بابک صیاد متخصص عفونی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمانشاه

دکتر بهزاد محسن پور متخصص عفونی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کردستان

دکتر سید محمد علوی متخصص عفونی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اهواز

دکتر مریم حدادزاده شوشتری فوق تخصص بیماری های ریه و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اهواز

دکتر محسن سوایی فوق تخصص ICU و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی اهواز

دکتر محسن مقدمی متخصص عفونی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

دکتر علیرضا میراحمدی زاده متخصص اپیدمیولوژی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز

دکتر سیامک یعقوبی فوق تخصص ICU و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی قزوین

دکتر حسام میرشهابی متخصص ویروس شناسی پزشکی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی زنجان

دکتر علی احمدی متخصص اپیدمیولوژی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد

دکتر مجتبی صحت متخصص اپیدمیولوژی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کاشان

دکتر سید مجتبی یاسینی متخصص روانپزشکی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی یزد

دکتر مهرداد فرخ نیا متخصص عفونی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی کرمان

دکتر علیرضا انصاری مقدم متخصص اپیدمیولوژی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی زاهدان

دکتر فرشید عابدی متخصص عفونی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی بیرجند

دکتر ملیحه دادگر متخصص پزشکی اجتماعی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی مشهد

دکتر شیرین افهمی متخصص عفونی و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی تهران

دکتر سیاوش کورانی فر  فوق تخصص ریه و عضو هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی ایران

«به منظور تبادل نظر و تحلیل یافته های میدانی در مناطق مختلف کشور و ارائه راه حل های استاندارد جهت مدیریت مقابله با بیماری کووید-19 و به اشتراک گذاری تجربیات حاصله با توجه به تجربیات ارزنده جنابعالی به موجب این ابلاغ به عنوان نماینده کلان منطقه در کمیته مشورتی علمی مبارزه با بیمارهای عفونی بخصوص کرونا ویروس ستاد مرکزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی منصوب می شوید. 

ضمن هماهنگی با کمیته قطب های دانشگاه های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی کشور اقدامات لازم را جهت ارائه مشاوره علمی به دانشگاه ها و دانشکده های علوم پزشکی به عمل آورید. توفیق جنابعالی را از درگاه خداوند متعال مسئلت داریم.»

درمان وزارت بهداشت شیراز   اخبار برگزیده
  

ظریف تهدید به افشاگری برجامی کردمحمد جواد ظریف با انتشار توئیتی درباره سابقه به جریان انداختن مکانیزم حل اختلافات در برجام تاکید کرد که به زودی همه نامه‌هایش را منتشر خواهد کرد.
اقتصادنیوز ایران 

  

توصیه جهانگیری به مردم درباره سهام عدالت چه بود؟معاون اول رئیس‌جمهوری گفت: آزاد سازی سهام عدالت مهمترین طرح اقتصادی و اجتماعی جمهوری اسلامی ایران در 40 سال گذشته است و امروز حدود 50 میلیون نفر از مردم کشور سهام‌دار مهمترین کارخانه‌ها نظیر فولاد مبارکه اصفهان و مس سرچشمه و غیره هستند.
اعتماد اسحاق جهانگیری سهام عدالت سهام 

  

ابتلای یک نفر از پرسنل شورای شهر تهران به کرونا/ بررسی ابعاد حادثه سینا اطهر در صحن شورا با حضور شهرداررئیس شورای شهر تهران از ابتلای یک نفر از نیروهای خدماتی شورای شهر به کرونا خبر داد.
ایلنا شورای شهر تهران تهران وزارت بهداشت 

  

فروش تابستانه خودرو با قیمت جدیدمدیرکل دفتر صنایع حمل و نقل وزارت صمت اعلام کرد: تأخیر در اعلام قیمت محصولات شرکت های خودروسازی برای فصل دوم امسال، فرآیند عملیات شرکتها را با اختلال مواجه کرده است و تأخیر در ارائه قیمت می تواند روند عرضه محصولات به بازار را تحت تاثیر قرار دهد.
خودروتک خودرو خودروسازان بانک مرکزی 

  

ایران در قرنطینه سفربا وجود بازگشایی تدریجی مرزها و برقراری دوباره برخی پروازهای بین‌المللی، قرنطینه مسافران ایرانی در خانه همچنان ادامه دارد. رییس انجمن صنفی دفاتر خدمات مسافرتی ایران می‌گوید: هنوز محدودیت‌های سفر برای شهروندان ایرانی برداشته نشده و فعلا از سفرهای توریستی خبری نیست.
۵۵ آنلاین ایران ایران و ترکیه سفر 

  

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام گفت: با استیضاح رئیس جمهور بیشتر موفق هستم، ادامه صدارت شان امکان دارد به نابودی کشور منجر شود. باید این سئوال انجام شود شاید تنبه پیدا کنند.
نامه نیوز احمد توکلی احمدی نژاد استیضاح 

  

قیمت خودرو در بازار همچنان صعودی / خودروهای ثبت نامی کی می رسند؟قیمت خودرو در بازار آزاد بر خلاف تصمیمات اخیر وزارت صمت، همچنان روند صعودی خود را طی می‌کند. طی چند سال گذشته، قیمت خودرو به سرعت در حال افزایش بوده است. این افزایش قیمت در برهه‌ای از زمان روند به شدت افزایشی را به خود دید به طوری که به یکباره پژو 206 تیپ 2 از 70 میلیون تومان به 120 میلیون تومان رسید.
خودروتک قیمت ارز قیمت افزایش قیمت 

  

احمدی نژاد کشور را مُلک داماد و برادر و خواهر زاده هایش کرده بودابطحی گفت: زمانی که آقای احمدی نژاد از قدرت کنار رفت، نتانیاهو اعلام کرد که امروز روز عزای من است! زیرا وی از بحرانی که احمدی نژاد ایجاد می‌کرد، بهره سیاسی می‌گرفت.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد ایران مجلس شورای اسلامی 

  

کرونا به جان نمایندگان مجلس افتادپنج تن از نمایندگان مجلس شورای اسلامی به کرونا مبتلا شده‌اند.
مثلث مجلس شورای اسلامی تجاوز قتل 

  

تست کرونای 8 استقلالی مثبت شدنتیجه تست هشت نفر از اعضای تیم فوتبال استقلال مثبت اعلام شد.
مملکت‌آنلاین فوتبال باشگاه استقلال استقلال 

  اخبار داغ
  

شرط ترخیص برنج‌های وارداتی با ارز 4200 تومانیبعد از حذف برنج از دریافت ارز 4200 تومانی اکنون برنج‌های وارداتی که تا پیش از این تغییر وارد شده است، فقط به شرط تحویل به دولت امکان ترخیص با نرخ 4200 تومان را خواهد داشت در غیر این صورت باید مابه‌التفاوت با ارز نیمایی را پرداخت کنند.
اعتماد برنج کالاهای اساسی تنظیم بازار 

  

سفر‌های زیارتی ارزان قیمت دانشجویی راه اندازی می‌شودرئیس ستاد عمره و عتبات دانشگاهیان از راه اندازی سفرهای زیارتی ارزان قیمت ویژه دانشجویان خبر داد.
برنا قیمت عمره 

  

امسال چهار سامانه جدید برای مبارزه با قاچاق کالا و تخلفات بهره‌برداری می‌شودچهار سامانه طرح امضای دیجیتال در اسناد حمل با اولویت بارنامه برخط، سامانه جامع حمل‌ونقل بین المللی، سامانه تحت وب گزارشات سفارش مشتری و مدیریت وب سرویس‌های سازمان و سامانه شحباز در راستای مبارزه با قاچاق کالا و تخلفات در سال جاری به بهره برداری می‌رسد.
ایلنا قاچاق فناوری وزارت راه و شهرسازی 

  

میثم شکری ساز نمونه بارز یک کارآفرین عمل‌گراکارآفرین کسی است که یک مدل تجاری را راه اندازی کرده و با استفاده از سرمایه فیزیکی و انسانی، آن را توسعه می‌ بخشد، و با عملی کردن ایده های ناب و نو، قدم در مسیری نو می گذارد. یک کارآفرین با شروع کارش، ریسک بالایی را متحمل می شود چرا که مسئولیت صفر تا صد شکست خود را می پذیرد...
ایلنا بیکاری کارآفرین ایران 

  

ترخیص برنج های وارداتی با ارز 4200 تومانی مشروط شد+سنداقتصادنیوز: برنج های وارداتی تامین ارز شده با نرخ 4200 تومانی مشروط به تحویل کالا به دولت ترخیص می‌شوند.
اقتصادنیوز برنج بانک مرکزی تنظیم بازار 

  

امکان‌ناپذیری کنترل تورم بدون انباشت سرمایه قویتورم ساختاری همراه با رکود جدی، ناشی از عملکرد بسیار ضعیف فرایند انباشت سرمایه و رشد اقتصادی در چهار دهه گذشته است.
اعتماد تورم سرمایه نرخ سود بانکی 

  

4 سامانه جدید در راستای مبارزه با قاچاق کالا به بهره‌برداری می‌رسداقتصادنیوز؛ مدیرکل دفتر فناوری اطلاعات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای گفت: چهار سامانه جدید در راستای مبارزه با قاچاق کالا و تخلفات از جمله طرح امضای دیجیتال در اسناد حمل با اولویت بارنامه برخط و سامانه جامع حمل‌ونقل بین المللی، امسال به بهره برداری می‌رسد.
اقتصادنیوز قاچاق روابط عمومی فناوری 

  

علی‌نژاد: ستاد مبارزه با کرونا در مورد لیگ تصمیم می‌گیردمعاون وزیر ورزش و جوانان گفت: اگر درباره کلیت لیگ بخواهند تصمیمی بگیرند این به ستاد ملی مبارزه با کرونا مرتبط می‌شود و فراتر از وزارت ورزش است.
مملکت‌آنلاین فوتبال فدراسیون فوتبال دوومیدانی