زاکانی: در سال 88 اکثریت به دنبال رای خود بودند

علیرضا زاکانی، کاندیدای مورد تایید شورای نگهبان گفت: در سال 88 اقلیتی آشوب کردند و اکثریت به دنبال رای خود بودند. به گزارش تسنیم، زاکانی ظهر امروز در نشست با نمایندگان اقشار مختلف طی سخنانی اظهار داشت: در گام انقلاب عمل به شعارها و ایجاد الگو برای جهانیان در اولویت قرار دارند، لذا باید تلاش … نوشته زاکانی: در سال 88 اکثریت به دنبال رای خود بودند اولین بار در انصاف نیوز پدیدار شد.

زاکانی: در سال 88 اکثریت به دنبال رای خود بودند

علیرضا زاکانی، کاندیدای مورد تایید شورای نگهبان گفت: در سال 88 اقلیتی آشوب کردند و اکثریت به دنبال رای خود بودند.

به گزارش تسنیم، زاکانی ظهر امروز در نشست با نمایندگان اقشار مختلف طی سخنانی اظهار داشت: در گام انقلاب عمل به شعارها و ایجاد الگو برای جهانیان در اولویت قرار دارند، لذا باید تلاش کنیم ایران را بسازیم تا جایگاه حق را تثبیت کنیم. البته امکانات در کشور وجود دارد که می‌توان در راستای اعتلای کشور گام برداشت، بنابراین هدف ایران پیشرفته است که باید تلاش کنیم سرآمدی کشور را اثبات کنیم. در راه پیشرفت کشور باید همه ارکان اعم از عدالت، آزادی، مبارزه با فساد، تبعیض و غیره را با هم در نظر گرفت، هر کسی می‌گوید آزادی بدون عدالت را می‌خواهد، نمی‌داند چه می‌گوید، برای ساخت جامعه همه اجزای ارکان آن را باعم در نظر گرفت.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری افزود: برای رسیدن به هدف پیشرفت کشور 9 خط تلاش را مدنظر قرار دادیم. در اقتصاد و مدیریت کانون را بر روی جهش تولید قرار دادیم که همه امور باید هموار کننده این سیاست باشد. همچنین کارآمدی و خدمت هم یکی از مواردی است که پیشران است اقتصاد در نظر گرفته شده و رویکرد اصلی بر روی اصلاح دولت است چراکه اگر دولت، اصلاح را از خود شروع نکند نمی‌تواند کشور را اصلاح کند و در اقتصاد و سیاست اثرگذار باشد. 90 درصد اقتصاد دولتی است لذا باید دولت تمرکززدایی صورت بگیرد که در این مسیر باز تعریف هویت شهرستان‌ها، حکمرانی داده و دولت الکترونیک بسیار مثمر ثمر است. در اندیشه و فکر از دنیا جلو هستیم اما در خدمات از دنیا عقب.در جهش تولید باید با فساد اقتصادی مبارزه کرد و در اینجا باید با فساد اداری مبارزه کرد.

زاکانی با تاکید بر نگاه همه جانبه در برنامه‌ریزی‌ها تصریح کرد: برخی در مناظرات نگاه بخشی به موضوعات دارند در صورتی که باید از کل به جز رسید. در دولت اقدام و اصلاح، اولویت برنامه‌ها بر روی فرهنگ و اجتماع است که در این راستا تعلیم و تربیت بسیار اهمیت دارد کما اینکه 70 درصد اقتصاد پویا وابسته به تعلیم و تربیت است که این تعلیم و تربیت از خانواده، مسجد و مدرسه آغاز می‌شود. در حال حاضر 96 درصد بودجه آموزش و پرورش مربوط به حقوق معلم ها است این در حالی مطرح می‌شود دانش و علم دانش‌آموزان 70 درصد، زیر نُرم جهانی قرار دارد که این یک معضل است. لذا تعلیم و تربیت را باید بر محور معلم اصلاح کرد.

وی ادامه داد:بحث حوزه و دانشگاه، بحث رسانه و فضای مجازی از اهم مسائل مورد توجه در دولت اقدام و اصلاح است. البته فضای مجازی یک نعمت محسوب می‌شود اما نباید کودکان را در این فضا رها کرد، انگلیس و آمریکا می‌فهمند که نباید کودک را در معرض فضای مجازی قرار داد اما ما هنوز به این نتیجه نرسیدیم. خانم اوباما گفت اجازه نمی‌دهد فرزند 15ساله اش وارد اینترنت شود اما در ایران کودکان زیر این سن داخل فضای مجازی هستند.

زاکانی با اشاره به برنامه‌های خود در حوزه رفاه اجتماعی اظهار کرد: در دولت اقدام و اصلاح توسعه سلامت و نشاط و رفاه اجتماعی جزء برنامه‌های دارای اهمیت است. در حوزه سلامت پیشگیری از درمان مهم‌تر محسوب می‌شود. برنامه‌ریزی در حوزه توسط متخصصین صورت گرفته و این برنامه‌ها نتایج مطلوبی را به دنبال دارند. همچنین با هدف افزایش نشاط در جامعه، ورزش همگانی و پهلوانی در بخش زنان و مردان در نظر گرفته شده است. علاوه بر این تامین معیشت با عزت و منزل مردم محور برنامه‌های دولت اقدام و اصلاح محسوب می‌شود. کما اینکه در این دولت به 70 میلیون نفر بن کالا داده می‌شود و دولت این کارت‌ها را شارژ می‌کند. البته به ازای این اقدام تا30 هزار میلیون به تولید کمک می‌شود. بنابراین برنامه‌های دولت اقدام و اصلاح مرتبط به یکدیگر هستند، چرا که کشور یکپارچه در نظر گرفته شده است.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری همچنین ابزار کرد: در دولت اقدام و اصلاح به دنبال این هستیم که 59 درصد جامعه آموزش ببیند. در حقیقت این دولت به دنبال بازگرداندن آموزش و پرورش به رسالت خود است. علاوه براین بحث کار اولی‌ها نیز در دولت اقدام و اصلاح در نظر گرفته شدهو تا زمان پیدا کردن کار مناسب، ماهی یک میلیون 200 به آنها پرداخت شود. در حوزه مسکن ساخت سالانه 300 هزار مسکن در دستور کار دولت اقدام و اصلاح قرار دارد که از این تعداد 150 هزار مسکن برای محرومین و 150 هزار برای زوج‌های جوان است. در کنار ساخت مسکن، اشتغال نیز افزایش پیدا می‌کند.

زاکانی با اشاره به آسیب‌های اجتماعی افزود: در دولت اقدام و اصلاح به جنگ اعتیاد می‌رویم. در حال حاضر 2 میلیون معتاد در کشور داریم که این آمار طی 4 سال آینده به 3 نیم میلیون معتاد می‌رسد. اما دولت اقدام و اصلاح درنظر دارد، با کمک مردم در طول 4 سال ریشه اعتیاد را از بین ببرد. توجه به محیط زیست از جمله محورهای دولت اقدام و اصلاح است. همچنین در راستای تحکیم خانواده و جمعیت، بنیان خانواده موضوعیت دارد و قصد داریم در این حوزه با در اولویت قرار دادن زنان سرپرست خانوار و زوجین نابارورحرکت جدی و اساسی انجام بدهیم.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری در مورد محور برنامه‌های سیاسی دولت اقدام و اصلاح خاطرنشان کرد: در سیاست‌ و امنیت تحقق مردم سالاری را مدنظر قرار دادیم، جامعه باید بر مدار و آگاهی مردم به سمت پیشرفت برود . مردم سالاری دینی امری تصنعی نیست کمااینکه رویکرد امام خمینی(ره ) و مقام معظم رهبری بر این مبنا قرار داشته است. علاوه‌بر این گسترش آزادی‌های مدنی و استیفای حقوق مردم از جمله موارد دارای اولویت در حوزه سیاسی دولت اقدام و اصلاح است. رقبا نمی‌توانند بالاتر از نامه 8 ماده‌ای امام بالاتر بگویند. امام می‌گویند وقتی وارد خانه ای شدی و آلات لهو و لعب را دیدی اگر گزارش دادی باید برخورد شود چرا که حوزه خصوصی افراد است. در حوزه عمومی باید بپذیریم که حق اعتراض عمومی شود که در نماز جمعه‌ها می‌توانیم این ظرفیت را ایجاد کنیم. آنکه گفت زنده باد مخالف من، دروغ می‌گوید.

زاکانی ادامه داد: به خاطر دارم فرزند اشرف بروجردی پیش من آمد و گفت که می‌خواهند او را به دلیل فتنه از دانشگاه اخراج کنند، این قضیه را از اطلاعات پیگیری کردم که استنادی برای اخراج او وجود نداشت، به این ترتیب از دانشگاه اخراج نشد. واقعیت امر این است که سال 88 هم اقلیتی آشوب کردند و اکثریت به دنبال رای خود بودند.

وی با تأکید بر دیپلماسی فعال خاطرنشان کرد: در موزه سیاست خارجی دیپلماسی فعال و هوشمند را دنبال می‌کنیم که شرایط را به سمتی ببریم تا از همه فرصت‌های جهانی استفاده کنیم.لذا از مذاکره فعال و خوب دفاع می‌کنیم البته برخی در مذاکره را با بی عرضگی عمل کردند و در مقابل بخشی از دارایی‌های ایران و زندانی‌های ایران در آمریکا را آزاد کردند. در مجموع در سیاست خارجی حرکت در مسیر مبتنی بر عمق استراتژیک انقلاب اسلامی و حضور ایرانیان خارج از کشور و استفاده از ظرفیت آنها مدنظر است. لذا در این حوزه صیانت از اندیشه انقلابی از اهمیت به سزایی برخوردار است و به نوعی عمل خواهد شد از مردم و انقلاب دفاع و صیانت کنیم‌. در کشور بن بست نداریم و امکان و شرایط وجود دارد.

زاکانی ادامه داد: مدیریت کشور به ریش‌دار و بی‌ریش نیست بلکه افراد باید ریشه داشته باشند، مدیریت نادرست افراد بی‌ریش و با ریش به دلیل این است که این افراد ریشه ندارند. بنابراین وقتی آدم با ریشه انتخاب کنیم، کار درست می‌شود. در حال حاضر نخبگان و خواص کار خود را به درستی انجام نمی‌دهند. هر فردی بخواهد خود را به عنوان بهتر یا برتر به جریان انقلاب تحمیل و آن را بازنده کند، جرم و خیانت کرده است.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست‌جمهوری با تاکید بر تحول در قانون کار تصریح کرد: بازبینی قانون کار را از سال 92 مطرح شد اما همانطور که با مقوله‌هایی نظیر حجاب، حقوق زنان، کار و کارگر برخورد سیاسی شد و باعث شده حقایق پنهان بماند، هر وقت بحث قانون کار در مجلس مطرح شد، عده‌ای فریاد می زدند که به قانون کار دست زده نشود. بنده قائل به تغییر و تحول هستم تا معادله کارفرما و کارگر تغییر کند. در همین راستا برنامه بسیار دقیق داریم که براساس آن ظرف 3 سال کل قوانین کشور مورد بازبینی قرار می‌گیرد.

زاکانی همچنین اظهار کرد: با نهادینه کردن حق اعتراض، این اقدام به اعتصاب ختم نمی‌شود. در واگذاری دهه‌های 70،80و 90 افرادی که مجموعه‌ها را تحویل می‌گرفتند، آن را اوراق می‌کرد و زمین را می‌فروخت. لذا این شیوه‌ها باید تغییر داد و به سمتی حرکت کرد که شاهد شرایط فعلی نباشیم. در حال حاضر نیازمند به نظام یکپارچه هستیم. البته عمده‌ترین علت شرایط کشور این است که به قانون اساسی عمل نشده بنابراین این میزان از مشکلات اقتصادی و معیشتی به وجود آمده است. وقتی دولت و رئیس جمهور خوابش می‌گیرد و فردا از طریق رسانه متوجه می‌شود چه اتفاقی افتاده، کسی باور نمی‌کند و اگر هم باور کند، دال بر بی‌کفایتی دولت است. لذا دولت باید تسهیل‌گری کند و مردم به صحنه بیایند، همانطور که در دوران جنگ به صحنه آمدند. نکته حائز اهمیت این است که مسئولین فرصت سوزی نکنند و فرصت سازی کنند چرا که نیازمند تحول فراگیر هستیم.

وی با اشاره به رسالت دانشگاه‌ها ادامه داد: به دنبال مسیری هستیم که ناظر به پیشرفت دانشگاه و حل مسائل کشور با استفاده از ظرفیت علمی دانشگاه هستیم. دانشگاه باید محور تولید انسانی شوند و پیشرفت همه جانبه وجود آورد باید اختیارات را در دانشگاه ارتقاء بدهیم. این مواردی در شرایطی مطرح می‌شود که در حال حاضر نگاه جدی به دانشگاه صورت نمی‌گیرد. یکی از موارد دارای اهمیت این است جنبش دانشجویی باید استقلال خود را از دولت حفظ کند و نقاد باشد چرا که اگر وام‌دار دولت شود نمی‌تواند به تکلیف خود عمل کند، دانشگاه غیرسیاسی مطلوب جامعه ما نیست.

زاکانی با تاکید بر مانع زدایی از مسیر تولید تصریح کرد: توجه به بخش تعاونی‌ها یک اصل است که در هر عرصه‌ای باید به عنوان نکته جدی به آن توجه کرد در حال حاضر اراضی کشاورزی داریم که منابع طبیعی اجازه استفاده از آنها را نمی‌دهد اما با مشارکت مردم و تعاونی‌ها می‌توان از آنها بهره‌برداری کرد. علاوه بر این انحصار خودرو باید شکسته شود. در شرایط فعلی عمده مالیات از تولید گرفته می‌شود و سهم مالیات از اشخاص بسیار پایین است،لذا به دنبال قرار گرفتن در مسیری هستیم که از تولید حداقل مالیات گرفته شود. در حقیقت هر موردی که مخالف تولید است، باید کنار برود و رانت مولود به حوزه تولید داده شود.

وی در پایان یادآور شد: دولت تکلیف ندارد دست در جیب مردم کند. دولت رانتیر که از نفت ارتزاق می‌کرد با محدود شدن فروش آن، از طریق تورم دست در جیب مردم کند. ساخت تمدنی ما مهیا است و نگاه تمدنی نیاز به عنصر انسانی دارد که به رغم وجود این پتانسیل، آنها را مهجور کردند.

انتهای پیام

برچسب هاانتخابات 1400 علیرضا زاکانی

علیرضا زاکانی خودرو مدرسه   اخبار برگزیده
  

شایعات عجیب درباره دختر رئیسی و همتی / واکنش همتی چه بود؟+ سنداین روزها شایعات زیادی درباره کاندیداهای ریاست جمهوری شکل گرفته است؛ شایعاتی که شکل آن‌ها تغییر پیدا کرده و خانواده‌ نامزدها را هدف قرار داده است.
نامه نیوز وام کودکان شورای نگهبان 

  

اقدامات اسرائیل هیچ سنخیتی با اندیشه‌های یهود ندارد/ زمان آن فرارسیده که اسرائیل را مجبور به پرداخت هزینه‌های بازسازی غزه کنیمحقوق بشر، حقوق بشر است و طبق منشور سازمان ملل متحد بخشی از حقوق بین الملل قلمداد می‌گردد. خواه پرونده سین کیانگ و اویغورها، میانمار و روهینگیا باشد یا اسرائیل و اعراب فلسطینی. روش صحیح دفاع از حقوق بین الملل از طریق سازمان ملل متحد است و از تحقیقات مستقل تحت نظارت شورای حقوق بشر سازمان ملل آغاز می‌شود.
ایلنا سازمان ملل متحد سازمان ملل شورای حقوق بشر سازمان ملل 

  

بمب نقل و انتقالاتی در پرسپولیس؟+جزئیات بیشتریکی از افراد فعال در امور نقل و انتقالات که با بازیکنان خارجی ارتباط خوبی دارد، مدعی شد یکی از بازیکنان خارجی مطرح در فوتبال ایران خیلی دوست دارد پرسپولیسی شود.
خانه فوتبال پرسپولیس فوتبال بازی 

  

مصوبه‌ای برای جلوگیری از واگذاری سِمت‌‌های متعدد به مسئولان نداریم/ برخی چند شغله‌ها حتی صلاحیت یک شغل را هم را ندارند/ "احساس مسئولیت" در کشور خیلی کم استعضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر اینکه "احساس مسئولیت" در کشور خیلی کم است، گفت: در حقیقت مقوله تربیت در کشور ما خاموش است، اگر احساس مسئولیت را در بحث تربیت تفهیم می‌کردند، خیلی از مشکلات کاسته می‌شد.
ایلنا شورای عالی انقلاب فرهنگی عکس رسانه 

  

رفتار دوگانه جریان اصلاحات در قبال لاریجانیعضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری می‌گوید شورای نگهبان نه معصوم است و نه علم غیب دارد. به همین دلیل نیز مبرا از اشتباه نیست، اما در جامعه قانونمند باید حتی از تصمیم غلط یک نهاد قانونی تبعیت کرد.
فردا علی لاریجانی شورای نگهبان بانک مرکزی 

  

گاف نامزد انتخابات ریاست جمهوری درباره چینرئیس اتاق ایران و چین ادعای علی رضا زاکانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در 1400 را درباره چین زیر سئوال برد.
۵۵ آنلاین انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری چین 

  

کراس اوور جدید چینی با برند ایرانی به نمایندگی ها رسید + عکسبهمن موتور در ادامه دور جدید فعالیت خود در بازار خودروهای کراس اوور شهری ، دومین محصول خود را راهی نمایندگی های فروش کرد.
خودروتک بازار خودرو عکس خودرو 

  

صداوسیما امروز برای کاندیداها چه برنامه ای دارد؟امروز سه شنبه (11 خرداد ماه) و در پنجمین روز از تبلیغات نامزدها در صداوسیما، پنج برنامه تلویزیونی و چهار برنامه رادیویی مربوط به کاندیداهای ریاست جمهوری برای نخستین بار به پخش‌ می رسد.
مثلث ایران محسن رضایی ماه 

  

خداحافظی بازار خودرو با دلالانچهارشنبه گذشته طرح اخذ مالیات از عایدی سرمایه در صحن علنی مجلس مصوب شد. این طرح با هدف حذف دلالان و سفته‌بازان در بازارهای عمومی کشور از جمله بازار خودرو و مسکن در دستور کار قرار گرفته بود. به نظر می‌رسد تصویب کلیات طرح در صحن علنی مجلس تا حدود زیادی بر کاهش رانت بازار‌ها از جمله خودرو تاثیرگذار باشد.
خودروتک بازار خودرو خودرو مالیات 

  

همتی جفت پوچسه شب پیش در حالیکه همتی در کلاب‌هاوس گفتگوی مستقیم داشت، جو انتخاباتی بازار ارز را زیر و رو کرد. دلار بیش از 600 تومان رشد کرد و به کانال 24هزار تومانی قدم گذاشت.
مستقل‌آنلاین ارز قیمت ارز نرخ ارز 

  

دروغ گویی به سبک احمدی نژاد!احمدی نژاد : آقای دکتر الهام ممکنه در یک جلسه بقیه هیچ وقت حضور نداشته.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد عکس شورای نگهبان 

  

قالیباف رئیس مجلس باقی ماندانتخابات هیات رئیسه مجلس در سال دوم در صحن علنی مجلس برگزار شد.
۵۵ آنلاین اصولگرایان فریدون عباسی 

  

یک دولت متعادل و انقلابی باید مذاکره را در دستور کار خود قرار دهد/ شأن سپاه اجل از این است که بازوی یک جناح شود/ سیاست بنزینی دولت خاتمی درست بود/ احمدی‌نژاد نباید خدمات جریان‌های دیگر را به نام خودش می‌زدمعاون سیاسی وزیر کشور دولت نهم، گفت: به نظر من یک دولت متعادل و انقلابی باید مذاکره را در دستور کار خود داشته باشد اما در حد خودش و در حاشیه نه در متن.
ایلنا فیزیک مکانیک دولت 

  

مجمع نیروهای خط امام به رد صلاحیت نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اعتراض کرددر پی رد صلاحیت گسترده نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان، مجمع نیروهای خط امام بیانیه‌ای صادر کرد.
ایلنا امام خمینی انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری 

  اخبار داغ
  

35 میلیارد ریال کمک هزینه کرونایی به سینماجدول حمایت‌های مصوب کارگروه آسیب‌های کرونا در سینما در ماه‌های فروردین و اردیبهشت منتشر شد.
ایلنا ریال هزینه سینما 

  

آیا واقعا مکمل اُمگا 3 مانع از ورود کرونا به سلول‌های ریه می‌شود؟مطالعه محققان نشان داده است الوانوئیدهای ساخته‌شده از اسیدهای چرب اُمگا 3 مانع از ورود کروناویروس به سلول‌ها شده و از سلول‌های ریه محافظت می‌کند.
برنا 

  

ششمین روز نزولی شاخص هم وزن بورس تهران + نموداراقتصادنیوز: امروز 26 خرداد 1400 شاخص کل بورس برای دومین روز متوالی افت کرد تا هفته را نزولی به پایان ببرد.
اقتصادنیوز شاخص وزن بورس تهران 

  

مشکلات دستیاران بالینی در پاندمی کرونا/درخواست از نمکی به گزارش خبرگزاری مهر، در این نامه خطاب به سعید نمکی، عنوان شده است بیش از 15 ماه از شروع اپیدمی کووید 19 و پیک‌های متعدد آن می‌گذرد و در این مدت کادر درمان و به ویژه دستیاران تخصصی رشته‌های بالینی بر حسب وظیفه حرفه‌ای و دینی و همراه با مدیریت و رهنمودهای جنابعالی و اساتید، در میدان مبارزه با این بیماری ایستادگی نموده و به رغم تحمل سختی‌ها و درگیر شدن خود و خانواده لحظه‌ای از…
مهر درمان ماه خانواده 

  

آخرین وضعیت جسمی احسان علیخانی پس از ابتلا به کروناامیرحسین بزرگ‌زادگان مدیریت رسانه پروژه "عصرجدید" گفت: احسان علیخانی چند روزی است که به کرونا مبتلا شده و الان دوران نقاهت را سپری می‌کند.
فردا احسان علیخانی بازی بهار 

  

آخرین وضعیت احسان علیخانی پس از ابتلا به کرونااحسان علیخانی دوران نقاهت خانگی پس از ابتلاء به کرونا را می گذراند.
مثلث احسان علیخانی فضای مجازی روابط عمومی 

  

تقریبا نتیجه انتخابات مشخص است بنابراین بورس روند مثبتی داردکارشناس بازار سرمایه گفت: تقریبا نتیجه انتخابات مشخص است بنابراین بورس روند مثبتی دارد.
خبرفوری سرمایه بانک سود 

  

درمان دیگری برای کرونا کشف شد؛ دارویی مؤثر اما گران قیمتدقیقاً یک سال پس از کشف یک داروی استروئیدی ارزان قیمت که در کاهش مرگ و میر بیماران در مرحله حاد کووی
خبرفوری درمان سلامت قیمت 

  

قارچ سیاه و کرونا؛ ماسک‌ها محل مناسبی برای رشد قارچ‌های سیاه هستند؟در هند نوعی عفونت قارچی به اسم موکورمایکوزیس یا زیگومیکوزیس که به «قارچ سیاه» هم معروف است،
خبرفوری دارو ویروس تولید 

  

جدیدترین آمار جهانی همه گیری کرونا؛ برزیل به نیم میلیون قربانی نزدیک می شودشمار مبتلایان به بیماری «کووید-19» ناشی از کروناویروس جدید در جهان تاکنون به 177 میلیون و 414 هزار و
خبرفوری برزیل سوئد اوکراین 

  

اگر ما کرونا را ساختیم ، نام سه کارمند مبتلا به کرونای ما را اعلام کنید!«شی جنگ لی» از مدیران ارشد پژوهشگاه ویروس شناسی ووهان در واکنش به شایعه نشت کرونا از این پژوهشگاه، از آمریکا که ادعا می کند سه کارمند این مرکز نوامبر 2019 به کرونا مبتلا شده اند خواست نام این سه کارمند را اعلام کند.
برنا جنگ ویروس 

  

افزایش‌سرمایه 142 درصدی یک نماد بورسشرکت کارت اعتباری ایران کیش سرمایه شرکت را افزایش می دهد.
گسترش سرمایه کارت اعتباری ایران 

  

بیماری‌های اورولوژی که به بهانه کرونا نمی‌توان به تأخیر انداخت به گزارش خبرنگار مهر، وحید نجاران طوسی در برنامه تلویزیونی «طبیب» گفت: خیلی از افراد به ویژه در رشته ما که اغلب افراد مسن هستند و بیشتر دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت می‌کنند، ترس از کرونا و عدم مراجعه به پزشک باعث مشکلات شدید در آنها شده تا آنجایی که گاهی آنقدر عوارض پیشرفته شده بود که نمی‌توانستیم کاری بکنیم. وی در ادامه یادآور شد: لذا باید به این موارد اشاره کنیم که چطور…
مهر آنتی بیوتیک تورم سرطان پروستات