نیت شوم مرد برای ازدواج بعد از 24 سال فاش شد

بعد از 24 سال زندگی مشترک که رنج و سختی های زیادی کشیدم اکنون همسرم زن دیگری را به عقد موقت خودش درآورده و ادعا می کند فقط به خاطر پول با من ازدواج کرده است و ...

نیت شوم مرد برای ازدواج بعد از 24 سال فاش شد

بعد از 24 سال زندگی مشترک که رنج و سختی های زیادی کشیدم اکنون همسرم زن دیگری را به عقد موقت خودش درآورده و ادعا می کند فقط به خاطر پول با من ازدواج کرده است و ...

زن 50 ساله با بیان این که سال ها با بیکاری و خلافکاری های همسرم ساختم تا زندگی ام متلاشی نشود درباره سرگذشت خود به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری طبرسی شمالی مشهد توضیح داد: در خانواده ای متوسط به دنیا آمدم و پس از پایان تحصیلاتم در آموزش و پرورش استخدام شدم چرا که مادرم فرهنگی بود و من هم به تدریس و دبیری علاقه مند شدم به همین خاطر برادر و خواهرم نیز به تحصیلات عالیه رسیدند و از موقعیت اجتماعی خوبی برخوردار هستند.

خانواده خلافکار خواستگار

خلاصه زمانی که دانشجو بودم خواستگاران زیادی داشتم اما هرکدام از آنها را به بهانه ای رد می کردم تا این که در 26 سالگی «حمید» به خواستگاری ام آمد. او از یک خانواده پرجمعیت بود و 2 برادر بزرگترش که معتاد بودند از طریق سرقت امرار معاش می کردند با وجود این من به خواستگاری او پاسخ مثبت دادم چرا که آن زمان در یکی از روستاهای دور افتاده خدمت می کردم و به قول مادرم سنم در حال عبور از مرز ازدواج بود.

از سوی دیگر نیز حمید خود را دل باخته و عاشق من نشان می داد و با چرب زبانی ادعا می کرد شغل مناسبی پیدا می کند و مرا خوشبخت خواهد کرد. بالاخره با همه این فراز و نشیب ها به وعده های حمید دل بستم و پای سفره عقد نشستم.

بهانه های حمید برای کار نکردن

بعد از آغاز زندگی مشترک حمید به امید یافتن شغل مناسب با دوستانش به تفریح می رفت و مدعی بود هم اکنون حقوق تو کفاف زندگی 2 نفره ما را می دهد! از سوی دیگر نیز پدرم یا یکی از آشنایانمان وقتی شغل مناسبی پیدا می کرد حمید یا آن کار را نمی پسندید  یا با بیان این که آن شغل در شأن من نیست از رفتن به سر کار خودداری می کرد.

اگر هم به ناچار مجبور می شد در جایی کار کند بیشتر از یک ماه دوام نمی آورد و از آن جا اخراج می شد با همه این سختی ها من در پایان هر ماه همه حقوق و درآمدم را به حساب او می ریختم تا مبادا غرور نداشته اش جریحه دار شود از طرف دیگر نیز چرب زبانی های عاشقانه او را باور می کردم که می گفت حتی ثانیه ای نمی تواند دوری مرا تحمل کند!

سقط فرزند اول در سفر حمید

او حساب همه پول های مرا داشت و من هم تمام رفتارهایش را به حساب علاقه اش می گذاشتم تا این که وقتی فرزند اولم را باردار بودم او به بهانه این که قصد دارد لوازم ارزان قیمت را از جنوب کشور برای فروش به مشهد بیاورد به سفر رفت و بعد از 2 ماه زمانی دست از پا درازتر آمد و مدعی شد پول هایش را دزدیده اند که من هم در این مدت فرزندم را سقط کرده بودم.

فشارهای حمید برای گرفتن وام بانکی

بعد از این ماجرا حمید مرا تحت فشار گذاشت تا برای جبران این خسارت ها وام بانکی بگیرم. وقتی با مخالفت من روبه رو شد به شدت کتکم زد و از خانه بیرون انداخت من هم لوازم شخصی ام را برداشتم و به خانه پدرم رفتم اما هنوز شب نشده بود که برای عذرخواهی به خانه پدرم آمد و دوباره با چرب زبانی هایش مرا خام کرد. خلاصه مجبور بودم برای حفظ آبروی خانوادگی ام همه مخارج زندگی را بپردازم.

اعتیاد حمید و مصرف الکل

چند سال بعد و در حالی که پسرم به سن 3 سالگی رسیده بود همسرم ادعا کرد برای رفاه و آسایش من و پسرم قصد خرید منزلی را دارد. من هم که از این کار خوشحال بودم با پیشنهاد و اصرار او چند وام سنگین برداشتم ولی حمید خانه را به نام خودش سند زد و مدعی شد همه پول های مرا پس می دهد. من هم برای حفظ زندگی ام سکوت می کردم تا این که فهمیدم او به مصرف مواد مخدر و مشروبات الکلی آلوده شده است.

ارتباط حمید با یک زن خلافکار

در این میان فرزند دومم نیز به دنیا آمده بود و آن ها هر روز قد می کشیدند ولی من همچنان با رنج و سختی های روزگار درگیر بودم. بالاخره حدود 5 سال قبل بود که روزی حمید به خانه آمد و گفت: در یکی از بازارهای شبانه مشهد شغلی پیدا کرده است و قصد فروش کالا در این بازار را دارد. با این بهانه از من خواست برای آخرین بار تسهیلات بانکی بگیرم من هم که خیلی خوشحال شده بودم این وام را برایش گرفتم ولی مدتی بعد متوجه شدم او با این پول به خرید و فروش مواد مخدر روی آورده است و در همان بازار شبانه با زن جوانی که مانند خودش خلافکار است ارتباط دارد.

همسر زیر مشت و لگدهای حمید

وقتی این موضوع را پیگیری کردم تازه فهمیدم همسرم همان زن را به عقد موقت خودش درآورده است و شب ها را در کنار او زندگی می کند. زمانی که این ماجرا را برایش بازگو کردم مرا زیر مشت و لگد گرفت و گفت: فقط به خاطر پول با تو ازدواج کرده ام وگرنه ...

با ادعاهای این زن بازنشسته بررسی های کارشناسی مشاوران دایره مددکاری اجتماعی با صدور دستوری از سوی سرگرد جواد یعقوبی (رئیس کلانتری طبرسی شمالی) در این باره آغاز شد.

منبع: رکنا

ازدواج وام دانشجو   اخبار برگزیده
  

فوری/ شاخص کل بورس به ابرکانال 1/6 میلیون واحد رسیدشاخص کل بورس با رشد 16 هزارو 200 واحدی به ابرکانال 1.6 میلیون واحد رسید در سطح یک میلیون و 600 هزار واحد قرار گرفت.
اقتصادنیوز شاخص 

  

آمریکا دست به آزمایش موفقیت آمیز یک سلاح مافوق صوت زدنیروی هوایی آمریکا اعلام کرد دست به آزمایش موفقیت آمیز یک سلاح مافوق صوت که سرعت پروازش پنج برابر سرعت صوت بوده، زده است.
۵۵ آنلاین موفقیت نیروی هوایی اوکراین 

  

مردم: آقای احمدی نژاد مملکت را درست کنید!مردم بوشهر خطاب به محمود احمدی نژاد: آقای احمدی نژاد دست ما جوانها را بگیرید، مملکت را درست کنید.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد یارانه 

  

هنوز از افزایش حقوق بازنشستگی خبری نیستتا پایان اردیبهشت ماه 1401 پنج روز باقی است اما هنوز از افزایش حقوق بازنشستگی خبری نیست.
مستقل‌آنلاین سازمان تامین اجتماعی بازنشستگی تامین اجتماعی 

  

کوبا نمی‌تواند غلات ایران را تامین کند/ عدم موفقیت بخش خصوصی در تهاتر اوره با نهادهبازرس اتحادیه واردکنندگان نهاده های دام و طیور گفت: برای تامین نیاز غلات باید مراودات تجاری را با کشورهایی که جزو تامین‌کنندگان عمده و اصلی غلات در دنیا محسوب می‌شوند مانند برزیل، آرژانتین، آمریکا، استرالیا، کانادا، اورگوئه، آلمان و فرانسه را توسعه بدهیم.
ایلنا کوبا ایران استرالیا 

  

کاهش کیفیت هوا در برخی استان‌هاسازمان هواشناسی کشور با اشاره به کاهش کیفیت هوا در برخی استان‌ها اعلام کرد که به تدریج از غلظت گرد و غبار از سمت غرب کشور کاسته خواهد شد.
ایلنا هواشناسی اهواز سازمان هواشناسی 

  

آمریکا برای برجام دست به دامان قطر شدوزیر خارجه قطر در تماس تلفنی با همتای آمریکایی خود، درباره تحولات مذاکرات با ایران و همچنین جنگ اوکراین گفتگو کرد.
نامه نیوز قطر ایران اوکراین 

  

کشورهای خارجی جاسوس به ایران نفرستندخطیب زاده: انگلیس از فرستادن جاسوس به ایران خودداری کند. بیش از نیم میلیون ایرانی در انگلیس هستند و به ایران رفت و آمد می کنند و هیچ مشکلی ندارند.
مستقل‌آنلاین ایران انگلیس 

  

ادعای عجیب وزیر دفاع آمریکا برای حمله به 3 نقطه در ایرانخبرگزاری فارس نوشت: وزیر دفاع سابق آمریکا روایتی از کشمکش‌ها در دولت دونالد ترامپ بعد از سرنگونی پهپاد 200 میلیون دلاری گلوبال‌هاوک توسط سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ارائه کرده است.
مثلث وزارت دفاع ایران خودرو خودرو 

  

تحقیق حراست فدراسیون فوتبال درباره یک داور لیگ برتریپای حراست فدراسیون فوتبال به ماجرای کمک داور بازی تراکتور- ذوب‌آهن باز شد
خانه فوتبال فدراسیون فوتبال فوتبال بازی 

  

چه کسانی در اولویت دریافت سهام عدالت هستند؟اقتصادنیوز: بنابر اعلام رئیس کمیسون اقتصادی مجلس، کسانی که برگه سهام عدالت دارند، در اولویت دریافت سهام عدالت هستند.
اقتصادنیوز سهام عدالت سهام 

  

قانون تثبیت ساعت رسمی کشور به دولت ابلاغ شدرئیس مجلس شورای اسلامی، طی نامه‌ای به رئیس جمهور، قانون تثبیت ساعت رسمی کشور را ابلاغ کرد.
فردا قانون دولت رئیس جمهور 

  

واریز کمک معیشتی ماه اول به حساب همه متقاضیان/ درخواست‌ها ظرف یک ماه بررسی می‌شودوزیر کار گفت: با دستور رئیس‌جمهور کمک معیشتی ماه اول به حساب همه افراد متقاضی در سامانه واریز شده است.
ایلنا ماه کار رئیس جمهور 

  

رهبر انقلاب: اطلاعات گسترده و بیان جذاب مرحوم فاطمی‌نیا منبعی پر فیض برای جوانان بودرهبر معظم انقلاب اسلامی با صدور پیامی درگذشت عالمِ واعظ حجت‌الاسلام آقای حاج سیّد عبدالله فاطمی‌نیا را تسلیت گفتند
مثلث رهبر انقلاب وام جوانان 

  اخبار داغ
  

فوری/ شاخص کل بورس به ابرکانال 1/6 میلیون واحد رسیدشاخص کل بورس با رشد 16 هزارو 200 واحدی به ابرکانال 1.6 میلیون واحد رسید در سطح یک میلیون و 600 هزار واحد قرار گرفت.
اقتصادنیوز شاخص 

  

طرح جدید مجلس برای حمایت از حقوق سهامداران بورس+ جزئیاتجمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی طرح حمایت از حقوق سهامداران جزء را تهیه و تدوین کرده اند.
اقتصادنیوز مجلس شورای اسلامی 

  

روند نزولی قیمت سکه در معاملات پشت خطیقیمت سکه در معاملات پشت خطی شب گذشته مانند رور دوشنبه عقب نشینی کرد.
گسترش قیمت رنگ دلار 

  

چهارشنبه؛ آغاز عرضه خودرو در بورس کالا + جزئیاتبراساس آخرین اخبار اعلام شده از سوی بورس کالا، قرار بر این است تا علاوه بر خودروهایی که تاکنون در این بازار پذیرش شده‌اند، خودروهای فیدلیتی و دیگنیتی 2 محصول پر طرفدار گروه بهمن در روزهای آینده در بورس کالا پذیرش و عرضه شوند.
اقتصادنیوز خودرو بورس کالا 

  

قیمت دلار و یورو در صرافی ملی؛ سه شنبه 27 اردیبهشت 1401اقتصادنیوز: صرافی بانک ملی ایران امروز قیمت فروش دلار آمریکا را 25,618(بیست و پنج هزار و ششصد و هجده تومان) اعلام کرد.
اقتصادنیوز قیمت دلار دلار آمریکا 

  

جزئیاتی از راه‌اندازی تارنمای عرضه‌های اولیه بورستارنمای ipo.tse.ir به عنوان مرجع اصلی عرضه های اولیه بورس تهران اطلاعات مفیدی در اختیار عموم سرمایه گذاران قرار می دهد و انتظار می رود که سرمایه گذاران با مراجعه به این تارنما، مشارکت بیشتری در جلسات معارفه شرکتهای در شرف عرضه اولیه داشته باشند.
گسترش بورس تهران تهران سرمایه 

  

بی توجهی دلار به اخبار برجام/ پیش بینی قیمت دلار امروز 27 اردیبهشتبی توجهی دلار به اخبار می تواند نشان دهنده وجود تقاضای معنی دار در بازار باشد. با این حال، عده ای از معامله گران باور دارند که بازیگران بزرگ به دنبال فروش دلار خود در قیمت های بالا هستند و سپس قیمت ها کاهشی می شود.
اقتصادنیوز دلار قیمت 

  

بورس بازان بخوانند/ جزئیات مهم از عرضه اولیه جدید بازار سرمایهتعداد 355 میلیون سهم معادل 12 درصد سهام شرکت سیمان آبیک چهارشنبه این هفته، با نماد معاملاتی "سآبیک" در بورس تهران عرضه اولیه می‌شود.
اقتصادنیوز بورس تهران سرمایه سهام 

  

قیمت خودرو امروز 27 اردیبهشت 1401/ ارزانی پژو 206 در بازارنوسان در قیمت خودرو همچنان ادامه‌دار است. کارشناسان معتقدند با آزادسازی واردات خودرو به کشور ممکن است قیمت خودروهای خارجی تغییر کند.
فردا قیمت واردات خودرو خودرو 

  

تغییر جهت در بازار سکه/ پیش بینی قیمت سکه امروز 27 اردیبهشتاقتصادنیوز: از نگاه برخی فعالان، عقب نشینی فلز گران بهای داخلی در روز دوشنبه می تواند نشان دهنده تغییر انتظارات معامله گران باشد. در واقع افت روز گذشته می تواند در روز جاری ادامه پیدا کند و به زیر مرز 14 میلیون تومانی برود.
اقتصادنیوز قیمت 

  

روز مهم بازار سهام/ پیش بینی بورس 27 اردیبهشت 1401دیروز شاخص به فاصله 16 هزار واحدی کانال یک میلیون و 600 هزار واحد رسید و روندهای درونی بازار نشان می‌دهد که توان صعود به کانال بالاتر را دارد. با این حال تحلیل‌گران تکنیکی سقف مقاومت را قدرتمند می‌دانند. از این جهت معاملات سه‌شنبه برای معامله‌گران مهم است.
اقتصادنیوز سهام شاخص 

  

عقب نشینی شبانه قیمت سکه /نگاه سکه بازان به حرکت دلاراقتصادنیوز: قیمت سکه در معاملات پشت خطی شب گذشته مانند رور دوشنبه عقب نشینی کرد.
اقتصادنیوز قیمت دلار 

  

بیکاریِ پرستاران بعد از پاندمیِ کرونا/ وزارت بهداشت مشکل کمبود پرستار را حل کندوزارت بهداشت 100هزار نیروی پرستار نیاز دارد. اینکه بخشی از این نیاز را پرستاران 89روزه و تمدید طرحی‌ها و… رفع کنند، در واقع به ضرر پرستاران است. ما معتقدیم این مشکل باید به طور اساسی حل شود و وزارت بهداشت سالانه 15 تا 20هزار پرستار جذب کند.
ایلنا بیکاری وزارت بهداشت پرستار 

  

نحوه فعالیت بورس و بانک ها در تعطیلی امروز تهرانقیطاسی، دبیر شورای هماهنگی بانک‌ها گفت: همه شعب بانک‌های خصوصی و دولتی امروز سه شنبه 27 اردیبهشت در تهران فعال هستند.
گسترش روابط عمومی بانک تهران