برنا   |  ورزشی  |  

قلعه‌نویی: هواداران سپاهان پرچم ژاپن را نیاورند/ بازی دشواری مقابل نایب قهرمان آسیا داریم

سرمربی تیم سپاهان اصفهان می‌گوید هواداران باید از فوتبال لذت ببرند.

قلعه‌نویی: هواداران سپاهان پرچم ژاپن را نیاورند/ بازی دشواری مقابل نایب قهرمان آسیا داریم

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان عصر شنبه در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس تهران اظهار کرد: معمولا بازی‌هایی که سپاهان و پرسپولیس دارند جذاب می‌شوند. هر دو تیم در بهترین شرایط هستند. سپاهان هفته به هفته بهتر شده است. هنوز جای کار داریم و باید پیشرفت کنیم. با تلاش بازیکنان و گروه. امیدوارم فردا با یک بازی منطقی 3 امتیاز بازی را بگیریم. فکر می‌کنم که بازیکنان به خودباوری رسیده‌اند. تیم پرسپولیس هم تیمی است که مربی و هواداران بزرگ و بازیکنان خوبی دارد. پرسپولیس به نظر من دست و پا بسته نیست. آن‌ها 3 سال است که با هم بازی می‌کنند. شاید خسته باشند اما با همین کیفیت‌شان تا فینال آسیا رسیده‌اند.

سرمربی سپاهان درباره حضور زیاد هواداران در بازی با پدیده اظهار کرد: همه به هواداران می گویند یار دوازدهم اما من می‌گویم یار اول. چون خیلی تاثیر دارند. ما استادیومی نداریم که سپاهانی‌ها نشان دهند حداقل 100 هزار هوادار به ورزشگاه می‌آیند. اگر طبقه دوم نقش جهان مشکل نداشت فردا ورزشگاه پر می‌شد. وظیفه ما این است که کاری کنیم هوادار با میل به ورزشگاه بیاید. یک بخشی از آن به کارهای بیرونی مربوط می‌شود و بخشی از آن هم مربوط به ما است که بازی خوبی ارائه بدهیم.

قلعه‌نویی از برگزاری مراسمی برای تقدیر از حسینی خبر داد و گفت: ما فردا از نوید کیا و کریمی خواهش کردیم در کنار تیم باشند. لوحی هم برای حسینی در نظر گرفته شده که از او تقدیر شود.

او درمورد ضعف خط حمله پرسپولیس بیان کرد: فوتبال دو ساختار دارد. دفاعی و تهاجمی. استقلال خوزستان بر اساس ساختار دفاعی قهرمان شد. این دو مکمل هستند. هدف اول ما در بازی فردا بردن است و می خواهیم گل هم نخوریم. برانکو بر اساس بضاعت خود یک پلن طراحی کرده است و ما هم تاکتیک خود را بر اساس همین موضوع انتخاب می‌کنیم.

سرمربی سپاهان اضافه کرد: ما هر جا برویم تبلیغات منفی وجود دارد. باز هم از سازمان لیگ می خواهیم که قراردادها را به مردم نشان بدهند. بر اساس سند و مدرک می‌گویم ما تیم پنجم لیگ از نظر هزینه هستیم. خدا را شکر به بیش‌تر از آن چیزی که برنامه‌ریزی کرده بودیم رسیدیم. هنوز یک نیم فصل مانده است و ما تغییراتی خواهیم داشت. بر خلاف سال قبل که در نیم فصل اول خیلی سخت گذشت این فصل شرایط خوبی دارم. جا دارد از هواداران سپاهان و مردم اصفهان تشکر کنم. شرایط تیمی ما خوب است و برای حفظ آن راهکارهایی به باشگاه داده‌ایم که امیدوارم انجام شود. از عظیمیان هم ممنونم که به تمرین آمدند و قول‌هایی معقول به ما دادند. من از بازی تیم فوتبال پدیده واقعا لذت می‌برم. در ورزشگاه نیوکمپ در نزدیکی رختکن تیم‌ها جایی برای عبادت در نظر گرفته شده است. فوتبال هم عشق و هم عبادت است و باید با توسل باشد. مسی هم همین کار را می‌کند. فوتبال فقط پول نیست که پدیده همین کار را می‌کند. بازیکنان سپاهان هم همین کار را می‌کنند. البته امکانات هم تاثیر دارد. ما انتظار داریم با توجه به امکانات باشگاه سپاهان، بازیکنان با قلب‌شان برای تیم بازی کنند.

او درمورد صحبت‌های برانکو درمورد داوری بیان کرد: من ارادت خاصی به برانکو دارم. در تیم ملی با هم بودیم. او تجربه‌های مربیگری در تیم ملی را در اختیار من گذاشت. برانکو خسته بوده است و معمولا این‌گونه صحبت نمی‌کند. باید داوری‌ها کارشناسی شود و هر تیمی که سود کرده و هر تیمی که ضرر کرده مشخص شود. سپاهان حداقل 6 امتیاز ضرر کرده است. قبول می‌کنم که فیلم بازی‌های ما و پرسپولیس دیده شود و امتیازها بر اساس آن‌ها داده شود.

قلعه‌نویی درمورد حضور شجاع خلیل‌زاده در بازی فردا هم گفت: من وقتی از سپاهان جدا شدم با تیم‌های مختلف به اصفهان آمدم و به من احترام گذاشتند. امیدوارم همین کار را با شجاع هم انجام دهند. او دو سال در سپاهان و یک سال شاگرد من بوده است. او با گونه شکسته برای ما بازی کرده است. خلیل‌زاده بازیکن خوب و با اخلاقی است. از هواداران می‌خواهم که هم به تیم حریف احترام بگذارند و هم ما را تشویق کنند.

او ادامه داد: این حرکت لوس آوردن پرچم ژاپن به ورزشگاه را نمی‌پسندم. پرچم سپاهان به این قشنگی، آن را به ورزشگاه بیاورید. همه جای دنیا از فوتبال لذت می‌برند. در شهر دور افتاده‌ای در آلمان که تیمش شرایط خوبی ندارد اما ورزشگاهش پر می‌شود. اما این موضوع در ایران نیست. ما کشوری هستیم که قدمت و فرهنگ داریم و این لوس بازی‌ها در حد فرهنگ ایران نیست. تراکتوری‌ها گفتند به خاطر بازیکن تیم‌شان پرچم ژاپن آورده اند، این قابل قبول است اما برای دیگر تیم‌ها نه.

قلعه‌نویی درمورد جابجایی داور مسابقه سپاهان و پرسپولیس هم بیان کرد: زاهدی‌فر یکی از بهترین داورهای ماست. ما داوران خیلی خوبی داریم و همه در حد آقای فغانی هستند. باید بستر فراهم شوند تا مثل فغانی پیشرفت کنند. زاهدی‌فر برای بازی ما انتخاب شده بود اما عوض شد، اما من می‌گویم اگر او هم بازی ما را قضاوت می‌کرد هیچ مشکلی نداشتیم.

امیر قلعه نویی باشگاه سپاهان پرچم   اخبار برگزیده
  

دردسر عجیب برای فوتبالیست مشهور/ حبس موقت تا زمان صدورحکم نهاییفوتبالیست مشهور تا زمان حکم نهایی در حبس می ماند.
برنا تایلند فوتبال بازداشت 

  

باشگاه استقلال به شایعات نقل و انتقالاتی واکنش نشان دادباشگاه استقلال به شایعات نقل و انتقالاتی که این روزها در رسانه‌ها مطرح می‌شود واکنش نشان داد.
برنا باشگاه استقلال استقلال رسانه 

  

چراغ سبز برانکو به بازگشت طارمیاحتمالا در نقل و انتقالات بازیکن سابق قرمز ها بار دیگر به جمع سرخپوشان اضافه می‌شود.
برنا برانکو مهدی طارمی باشگاه پرسپولیس 

  

پرسپولیس تیم متعصبی است/ سپاهان شانس بیشتری برای برد داردسرمربی سابق تیم فوتبال سپاهان گفت: بزرگترین شاخصه تیم پرسپولیس تعصب آن است همه فکر می‌کردند پرسپولیس چون نتوانسته در پنجره نقل و انتقالات یارگیری کند حالا در بازی‌های آسیایی و لیگ ناموفق است بازیکنانش خسته شده و آسیب دیدگی پیدا کرده‌اند...
برنا پرسپولیس استقلال باشگاه سپاهان 

  

استقلال روند صعودی خود را با قدرت ادامه می‌دهد/ تیم باید نقاط ضعفش را در آسیا ترمیم کند/ پدیده را در تهران می‌بریم و به کورس قهرمانی می‌رسیمپیشکسوت باشگاه استقلال گفت: سومین برد پیاپی استقلال بیانگر این است که تیم روند صعودی خود را با قدرت ادامه می دهد.
برنا باشگاه استقلال استقلال ایران 

  

انفجار انتحاری در چابهارمعاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان از انفجار یک خودروی بمب گذاری شده در چابهار خبر داد.
برنا انفجار 

  

جایگزین انصاری در استقلال مشخص شدبازیکن سابق استقلال بار دیگر در فصل نقل و انتقالات به جمع آبی‌ها اضافه می‌شود.
برنا استقلال فوتبال قزاقستان 

  

مهر تایید بازگشت جباروف به استقلال!بازیکن اسبق استقلال در آستانه پیوستن به این تیم قرار دارد.
برنا باشگاه استقلال استقلال 

  

تا می توانید مغز بخورید و فرقی نمی کند از کدامیک از مغزها استفاده کنید. بادام، بادام زمینی، فندوق... همگی پر خاصیت هستند.
برنا سرطان پروستات رژیم غذایی مغز 

  

پیش‌بینی پدیده استقلال درست از آب درآمدمهاجم استقلال می گوید این تیم با حمایت می تواند نتایج بهتری کسب کند.
برنا باشگاه استقلال استقلال بازی 

  اخبار داغ
  

بحران در کارخانه «رضا نخ» به دلیل مشکل ارز/ باوجود مشکلات تولید ادامه داردمنابع خبری در کارخانه «رضا نخ» مشهد اعلام کردند: این کارخانه باوجود بحران‌های اخیر اقتصادی تمام تلاش خود را برای متوقف نشدن تولید انجام می‌دهد.
ایلنا ارز ارز دولتی نرخ ارز 

  

قلعه آلاجوق گرمی اردوگاه خوارزمشاهی بوده استتهران - ایرنا- کاوش های باستان شناسی در قلعه آلاجوق شهرستان گرمی مغان استان اردبیل نشان داد این قلعه در قرن هفتم هجری قمری یک سالخوی (اردوگاه نظامی) متعلق به دوران خوارزمشاهی بوده است.
ایرنا استان اردبیل باستان شناسی تهران 

  

قلعه آلاجوق اردبیل اردوگاه خوارزمشاهی بوده استتهران- ایرنا- کاوش های باستان شناسی در قلعه آلاجوق شهرستان گرمی مغان استان اردبیل نشان داد این قلعه در قرن هفتم هجری قمری یک سالخوی (اردوگاه نظامی) متعلق به دوران خوارزمشاهی بوده است.
ایرنا استان اردبیل باستان شناسی تهران 

  

قیمت ارز در صرافی ملی امروز 97/09/21| دلار 10100 تومان شد/ احتمال ورد به کانال 9هزاری در ساعات آتیقیمت دلار تزریقی در صرافی های دولتی با کاهش چشم گیر نسبت به دیروز صبح، 10هزار و 100 تومان تعیین شده است.
تسنیم قیمت ارز قیمت ارز 

  

صادرات آبزیان ازهرمزگان 88 میلیون دلارارزآوری داشته استبندرعباس – ایرنا- مدیر کل شیلات هرمزگان گفت: 36 هزار تن انواع آبزی به ارزش 88 میلیون دلار درهشت ماهه امسال از گمرکات این استان به خارج از کشور صادر شده است.
ایرنا استاندارد بندرعباس ایرنا 

  

مبالغ ناشی از سرویس‌های ارزش افزوده به مشترکان باز می گرددتهران- ایرنا- وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات در یکی از صفحه های اجتماعی نوشت: مبالغی کسر شده توسط شرکتی متخلف که اقدام به توسعه 500 نرم افزار تلفن همراه برای خالی کردن جیب مشترکان کرده بود، باز خواهد گشت.
ایرنا محمدجواد آذری جهرمی تهران ایرنا 

  

چرا با کاهش نرخ ارز قیمت کالاها پایین نمی آید؟تهران- ایرنا- برنامه «بحث روز» کاری از گروه سیاسی رادیو ایران، امروز 21 آذرماه به این موضوع می پردازد که چرا با کاهش چشمگیر نرخ ارز، قیمت کالاها پایین نمی آید.
ایرنا کاهش قیمت ها نرخ ارز ارز 

  

عابدی جعفری: آموزش مبارزه با فساد در دولت احمدی نژاد تعطیل شدتهران- ایرانا - حسن عابدی جعفری استاد دانشگاه تهران می گوید: دولت های نهم و دهم اعتقادی به مبارزه با فساد نداشتند از این رو آموزش کارکنان از جمله مبارزه با فساد ارز نیز تعطیل شده بود .
ایرنا آموزش دولت دولت نهم 

  

مشخص شدن مقصد تولید نقدینگی، تورم را کنترل می‌کندیک کارشناس اقتصادی گفت: ساختار بانکی باید نظم ترازنامه‌ای در خلق نقدینگی داشته باشد و این موجب می‌شود از رشد نقدینگی که رشد اقتصادی را در پی ندارد جلوگیری کند.
ایلنا تولید نقدینگی تورم 

  

درآمد ارزی کشور بیش از ارز مورد نیاز واردات است/ نباید فقط با اتکا به کاهش ارزش پول ملی به صادرات بپردازیمیک کارشناس اقتصادی گفت: درآمد ارزی کشور بیش از ارز مورد نیاز واردات است بنابراین می‌توانیم نرخ ارز را کنترل کنیم.
ایلنا درآمد ارز نرخ ارز