برنا   |  ورزشی  |  

قلعه‌نویی: هواداران سپاهان پرچم ژاپن را نیاورند/ بازی دشواری مقابل نایب قهرمان آسیا داریم

سرمربی تیم سپاهان اصفهان می‌گوید هواداران باید از فوتبال لذت ببرند.

قلعه‌نویی: هواداران سپاهان پرچم ژاپن را نیاورند/ بازی دشواری مقابل نایب قهرمان آسیا داریم

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان عصر شنبه در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس تهران اظهار کرد: معمولا بازی‌هایی که سپاهان و پرسپولیس دارند جذاب می‌شوند. هر دو تیم در بهترین شرایط هستند. سپاهان هفته به هفته بهتر شده است. هنوز جای کار داریم و باید پیشرفت کنیم. با تلاش بازیکنان و گروه. امیدوارم فردا با یک بازی منطقی 3 امتیاز بازی را بگیریم. فکر می‌کنم که بازیکنان به خودباوری رسیده‌اند. تیم پرسپولیس هم تیمی است که مربی و هواداران بزرگ و بازیکنان خوبی دارد. پرسپولیس به نظر من دست و پا بسته نیست. آن‌ها 3 سال است که با هم بازی می‌کنند. شاید خسته باشند اما با همین کیفیت‌شان تا فینال آسیا رسیده‌اند.

سرمربی سپاهان درباره حضور زیاد هواداران در بازی با پدیده اظهار کرد: همه به هواداران می گویند یار دوازدهم اما من می‌گویم یار اول. چون خیلی تاثیر دارند. ما استادیومی نداریم که سپاهانی‌ها نشان دهند حداقل 100 هزار هوادار به ورزشگاه می‌آیند. اگر طبقه دوم نقش جهان مشکل نداشت فردا ورزشگاه پر می‌شد. وظیفه ما این است که کاری کنیم هوادار با میل به ورزشگاه بیاید. یک بخشی از آن به کارهای بیرونی مربوط می‌شود و بخشی از آن هم مربوط به ما است که بازی خوبی ارائه بدهیم.

قلعه‌نویی از برگزاری مراسمی برای تقدیر از حسینی خبر داد و گفت: ما فردا از نوید کیا و کریمی خواهش کردیم در کنار تیم باشند. لوحی هم برای حسینی در نظر گرفته شده که از او تقدیر شود.

او درمورد ضعف خط حمله پرسپولیس بیان کرد: فوتبال دو ساختار دارد. دفاعی و تهاجمی. استقلال خوزستان بر اساس ساختار دفاعی قهرمان شد. این دو مکمل هستند. هدف اول ما در بازی فردا بردن است و می خواهیم گل هم نخوریم. برانکو بر اساس بضاعت خود یک پلن طراحی کرده است و ما هم تاکتیک خود را بر اساس همین موضوع انتخاب می‌کنیم.

سرمربی سپاهان اضافه کرد: ما هر جا برویم تبلیغات منفی وجود دارد. باز هم از سازمان لیگ می خواهیم که قراردادها را به مردم نشان بدهند. بر اساس سند و مدرک می‌گویم ما تیم پنجم لیگ از نظر هزینه هستیم. خدا را شکر به بیش‌تر از آن چیزی که برنامه‌ریزی کرده بودیم رسیدیم. هنوز یک نیم فصل مانده است و ما تغییراتی خواهیم داشت. بر خلاف سال قبل که در نیم فصل اول خیلی سخت گذشت این فصل شرایط خوبی دارم. جا دارد از هواداران سپاهان و مردم اصفهان تشکر کنم. شرایط تیمی ما خوب است و برای حفظ آن راهکارهایی به باشگاه داده‌ایم که امیدوارم انجام شود. از عظیمیان هم ممنونم که به تمرین آمدند و قول‌هایی معقول به ما دادند. من از بازی تیم فوتبال پدیده واقعا لذت می‌برم. در ورزشگاه نیوکمپ در نزدیکی رختکن تیم‌ها جایی برای عبادت در نظر گرفته شده است. فوتبال هم عشق و هم عبادت است و باید با توسل باشد. مسی هم همین کار را می‌کند. فوتبال فقط پول نیست که پدیده همین کار را می‌کند. بازیکنان سپاهان هم همین کار را می‌کنند. البته امکانات هم تاثیر دارد. ما انتظار داریم با توجه به امکانات باشگاه سپاهان، بازیکنان با قلب‌شان برای تیم بازی کنند.

او درمورد صحبت‌های برانکو درمورد داوری بیان کرد: من ارادت خاصی به برانکو دارم. در تیم ملی با هم بودیم. او تجربه‌های مربیگری در تیم ملی را در اختیار من گذاشت. برانکو خسته بوده است و معمولا این‌گونه صحبت نمی‌کند. باید داوری‌ها کارشناسی شود و هر تیمی که سود کرده و هر تیمی که ضرر کرده مشخص شود. سپاهان حداقل 6 امتیاز ضرر کرده است. قبول می‌کنم که فیلم بازی‌های ما و پرسپولیس دیده شود و امتیازها بر اساس آن‌ها داده شود.

قلعه‌نویی درمورد حضور شجاع خلیل‌زاده در بازی فردا هم گفت: من وقتی از سپاهان جدا شدم با تیم‌های مختلف به اصفهان آمدم و به من احترام گذاشتند. امیدوارم همین کار را با شجاع هم انجام دهند. او دو سال در سپاهان و یک سال شاگرد من بوده است. او با گونه شکسته برای ما بازی کرده است. خلیل‌زاده بازیکن خوب و با اخلاقی است. از هواداران می‌خواهم که هم به تیم حریف احترام بگذارند و هم ما را تشویق کنند.

او ادامه داد: این حرکت لوس آوردن پرچم ژاپن به ورزشگاه را نمی‌پسندم. پرچم سپاهان به این قشنگی، آن را به ورزشگاه بیاورید. همه جای دنیا از فوتبال لذت می‌برند. در شهر دور افتاده‌ای در آلمان که تیمش شرایط خوبی ندارد اما ورزشگاهش پر می‌شود. اما این موضوع در ایران نیست. ما کشوری هستیم که قدمت و فرهنگ داریم و این لوس بازی‌ها در حد فرهنگ ایران نیست. تراکتوری‌ها گفتند به خاطر بازیکن تیم‌شان پرچم ژاپن آورده اند، این قابل قبول است اما برای دیگر تیم‌ها نه.

قلعه‌نویی درمورد جابجایی داور مسابقه سپاهان و پرسپولیس هم بیان کرد: زاهدی‌فر یکی از بهترین داورهای ماست. ما داوران خیلی خوبی داریم و همه در حد آقای فغانی هستند. باید بستر فراهم شوند تا مثل فغانی پیشرفت کنند. زاهدی‌فر برای بازی ما انتخاب شده بود اما عوض شد، اما من می‌گویم اگر او هم بازی ما را قضاوت می‌کرد هیچ مشکلی نداشتیم.

امیر قلعه نویی باشگاه سپاهان پرچم   اخبار برگزیده
  

​قیمت روغن موتور داخلی و خارجی سر به فلک کشید! +جزئیات​اقتصاد نیوز:شاید اگر در هفته‌های اخیر برای تعویض روغن موتور مراجعه کرده باشید متوجه یک موضوع عجیب شده باشید که یا به طور کلی بعضی از برندهای ایرانی و خارجی وجود ندارند و خبری از محصولاتشان نیست و یا اینکه حداقل با 50 درصد قیمت بالاتر نسبت به قبل به فروش می‌رسند که طبیعتا هزینه‌هایتان را به شدت بالا برده است.
اقتصادنیوز قیمت افزایش قیمت خودرو 

  

افزایش حقوق معلمان جدید به کجا رسید؟رئیس فراکسیون فرهنگیان مجلس شورای اسلامی از مذاکره با رئیس سازمان اداری و استخدامی برای افزایش حقوق دانشجومعلمان خبر داد که او هم معتقد بود حداقل حقوق دانشجومعلمان یک‌میلیون و 563هزار تومان است.
خودروتک رئیس جمهور مجلس شورای اسلامی سازمان امور اداری و استخدامی 

  

پاسخ صریح به فرستادگان امریکا برای مذاکرهایران پاسخ خود به سفرهای پیدا و پنهان مقام‌های کشورهای مختلف برای کاهش تنش‌ بین واشنگتن و تهران را اعلام کرد.
مثلث ایران روزنامه ایران دونالد ترامپ 

  

راغفر اظهار داشت: در این سی سال اخیر هر موقع اقتصاد ایران با بحران روبه‌رو شد، بانک جهانی و صندوق بین المللی پول اطلاعیه داده‌اند که اقتصاد ایران در مسیر صحیح و سالمی است یا این نهادها همیشه از افراد خود در در درون سیستم حمایت کرده‌اند. بطوریکه در زمان آقای احمدی نژاد رییس بانک جهانی گفته بود الگوی ایران در موضوع یارانه‌ها را باید جهانی کرد یعنی وقاحت در حد اعلا.
نامه نیوز حسین راغفر دلار اتاق بازرگانی 

  

کاهش قیمت خودرو ادامه داردعضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس معتقد است کاهش قیمت ارز در روزهای اخیر و برخورد با دلالان فضای مجازی باعث کاهش قیمت خودرو شد.
خودروتک قیمت ارز قیمت خودرو 

  

رئیس جمهور آمریکا در سخنرانی گفت که گمان نمی‌کند ایران خواستار جنگ باشد و آنها قطعا خواستار جنگ با آمریکا نیستند.
نامه نیوز دونالد ترامپ ترامپ ایران 

  

جزییات جدید از تلاش چند کشور برای میانجیگری میان ایران و آمریکا/ بن علوی توضیح دادوزیر خارجه عمان بر تلاش با طرف‌های دیگر برای آرام‌سازی تنش در منطقه میان آمریکا و ایران تاکید کرد.
مثلث ایران ایران و آمریکا رئیس جمهور 

  

بیانیه مهم روس ها درباره ایرانوزارت امور خارجه روسیه اعلام کرد که افزایش غنی سازی توسط تهران، نقض توافقنامه هسته ای محسوب نمی شود.
مثلث روسیه ایران غنی سازی 

  

رقیب حسن روحانی در انتخابات ریاست جمهوری سال 92 گفت: باید انصاف به خرج داد، آقای روحانی در اداره کشور دچار گرفتاری های زیادی شده است. او از پس اداره کشور در حوزه اقتصاد، تولید و توزیع بر نمی آید. دولت معارض هایی دارد که برخی شان از دولت قوی تر هستند. یعنی دولت نمی تواند هزینه ها را تأمین و با قاچاق مبارزه کند و حرفش را به کرسی بنشاند.
نامه نیوز محمد غرضی حسن روحانی پتروشیمی 

  

پیشنهاد حذف همیشگی قیمت خودرو از سایت های خرید و فروشرئیس اتحادیه نمایشگاه‌داران و فروشندگان خودرو تهران با تاکید بر اینکه لزومی برای درج قیمت‌ خودروها در سایت‌های خرید و فروش اینترنتی وجود ندارد، گفت: افزایش قیمت‌ها در پی درج قیمت‌های ساختگی در بازارهای خرید و فروش مجازی خودرو در شرایطی اتفاق می‌افتد که خرید و فروش در بازار خودرو کم است.
خودروتک قیمت افزایش قیمت خودرو 

  اخبار داغ
  

فصل برای لیونل مسی و بارسا به بدترین شکل ممکن تمام شد.
ورزش۳ لیونل مسی بازی عکس 

  

شکایت مجلس از دولت به دیوان محاسبات درباره ارز کالاهای اساسیرئیس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با انتقاد از روش مجلس برای تخصیص 14 میلیارد دلار جهت تأمین کالاهای اساسی، گفت: از دولت به دیوان محاسبات شکایت کرده‌ایم تا وضعیت روشن و مشخص شود که 14 میلیارد دلار کجا هزینه شده است.
تسنیم مجلس شورای اسلامی کمیسیون اقتصادی مجلس ارز دولتی 

  

فصل برای لیونل مسی و بارسا به بدترین شکل ممکن تمام شد.
ورزش۳ لیونل مسی بازی عکس 

  

جزییات تازه از 264 فقره ثبت سفارش جعلی خودرو/دستور تعیین ارزش فوری خودروهای وارده با ثبت سفارش فاقد اعتبار +سندمدیرکل جرائم سازمان یافته گمرک ایران در بخشنامه‌ای به گمرکات اجرایی، خواستار تعیین ارزش فوری خودروهای وارداتی با ثبت سفارش فاقد اصالت شد.
تسنیم خودرو گمرک ایران 

  

بازار گوشی تلفن همراه در چند ماه گذشته با تنش‌های بسیاری همراه بوده که یکی از عوامل آن افزایش نرخ ارز و سامانه رجیستری بوده، با این حال باید دید گوشی موبایل در روزهای آینده ارزان می‌شود یا خیر؟
نامه نیوز موبایل تلفن تلفن همراه 

  

بارسا و والنسیا از ساعت 23.30 در بنیتو ویامارین به مصاف هم رفته اند.
ورزش۳ لیورپول ورزش بازی 

  

اصل 59 قانون اساسی، بن‌بست‌شکن است/ فشار به دولت خیانت به تاریخ و ملت ایران است/ پیروز میدان مبارزه با آمریکا هستیمرئیس‌جمهور وحدت فکر و اعتماد به یکدیگر را از ملزومات اصلی پیروزی در جنگ اقتصادی آمریکا علیه ایران اسلامی دانست و با تاکید بر اینکه قطعا از رنج و مشکلات مردم خبر دارم و تمام تلاش دولت جلوگیری از سخت تر شدن زندگی مردم است، از رسانه های همگانی خواست برای امید آفرینی به مردم و خنثی سازی تبلیغات دشمنان، اقدامات و دستاوردهای دولت را برای مردم بازگو کنند.
ایلنا قانون کالاهای اساسی انتخابات ریاست جمهوری 

  

گزارش «اقتصادنیوز» از بازار طلا و ارز پایتخت؛ رفت‌وبرگشت قیمت‌ها و نوسانگیری کوتاه‌بُرداقتصادنیوز: امروز شنبه 4 خرداد 1398 بازار طلا و ارز با رفت و برگشت قیمت‌ها مواجه شد و نهایتاً تا عصر نرخ‌ها رشد اندکی را نسبت به نرخ‌های انتهای هفته گذشته ثبت کرد. امروز صرافی ملی نرخ خرید و فروش دلار و یورو را در دو مرحله مجموعاً 80 تومان پایین آورد و نرخ رسمی دلار را زیر مرز 14 هزار تومان برد...
اقتصادنیوز بازار طلا و ارز سکه و طلا یورو