برنا   |  ورزشی  |  

قلعه‌نویی: هواداران سپاهان پرچم ژاپن را نیاورند/ بازی دشواری مقابل نایب قهرمان آسیا داریم

سرمربی تیم سپاهان اصفهان می‌گوید هواداران باید از فوتبال لذت ببرند.

قلعه‌نویی: هواداران سپاهان پرچم ژاپن را نیاورند/ بازی دشواری مقابل نایب قهرمان آسیا داریم

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، امیر قلعه‌نویی، سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان عصر شنبه در نشست خبری پیش از بازی با پرسپولیس تهران اظهار کرد: معمولا بازی‌هایی که سپاهان و پرسپولیس دارند جذاب می‌شوند. هر دو تیم در بهترین شرایط هستند. سپاهان هفته به هفته بهتر شده است. هنوز جای کار داریم و باید پیشرفت کنیم. با تلاش بازیکنان و گروه. امیدوارم فردا با یک بازی منطقی 3 امتیاز بازی را بگیریم. فکر می‌کنم که بازیکنان به خودباوری رسیده‌اند. تیم پرسپولیس هم تیمی است که مربی و هواداران بزرگ و بازیکنان خوبی دارد. پرسپولیس به نظر من دست و پا بسته نیست. آن‌ها 3 سال است که با هم بازی می‌کنند. شاید خسته باشند اما با همین کیفیت‌شان تا فینال آسیا رسیده‌اند.

سرمربی سپاهان درباره حضور زیاد هواداران در بازی با پدیده اظهار کرد: همه به هواداران می گویند یار دوازدهم اما من می‌گویم یار اول. چون خیلی تاثیر دارند. ما استادیومی نداریم که سپاهانی‌ها نشان دهند حداقل 100 هزار هوادار به ورزشگاه می‌آیند. اگر طبقه دوم نقش جهان مشکل نداشت فردا ورزشگاه پر می‌شد. وظیفه ما این است که کاری کنیم هوادار با میل به ورزشگاه بیاید. یک بخشی از آن به کارهای بیرونی مربوط می‌شود و بخشی از آن هم مربوط به ما است که بازی خوبی ارائه بدهیم.

قلعه‌نویی از برگزاری مراسمی برای تقدیر از حسینی خبر داد و گفت: ما فردا از نوید کیا و کریمی خواهش کردیم در کنار تیم باشند. لوحی هم برای حسینی در نظر گرفته شده که از او تقدیر شود.

او درمورد ضعف خط حمله پرسپولیس بیان کرد: فوتبال دو ساختار دارد. دفاعی و تهاجمی. استقلال خوزستان بر اساس ساختار دفاعی قهرمان شد. این دو مکمل هستند. هدف اول ما در بازی فردا بردن است و می خواهیم گل هم نخوریم. برانکو بر اساس بضاعت خود یک پلن طراحی کرده است و ما هم تاکتیک خود را بر اساس همین موضوع انتخاب می‌کنیم.

سرمربی سپاهان اضافه کرد: ما هر جا برویم تبلیغات منفی وجود دارد. باز هم از سازمان لیگ می خواهیم که قراردادها را به مردم نشان بدهند. بر اساس سند و مدرک می‌گویم ما تیم پنجم لیگ از نظر هزینه هستیم. خدا را شکر به بیش‌تر از آن چیزی که برنامه‌ریزی کرده بودیم رسیدیم. هنوز یک نیم فصل مانده است و ما تغییراتی خواهیم داشت. بر خلاف سال قبل که در نیم فصل اول خیلی سخت گذشت این فصل شرایط خوبی دارم. جا دارد از هواداران سپاهان و مردم اصفهان تشکر کنم. شرایط تیمی ما خوب است و برای حفظ آن راهکارهایی به باشگاه داده‌ایم که امیدوارم انجام شود. از عظیمیان هم ممنونم که به تمرین آمدند و قول‌هایی معقول به ما دادند. من از بازی تیم فوتبال پدیده واقعا لذت می‌برم. در ورزشگاه نیوکمپ در نزدیکی رختکن تیم‌ها جایی برای عبادت در نظر گرفته شده است. فوتبال هم عشق و هم عبادت است و باید با توسل باشد. مسی هم همین کار را می‌کند. فوتبال فقط پول نیست که پدیده همین کار را می‌کند. بازیکنان سپاهان هم همین کار را می‌کنند. البته امکانات هم تاثیر دارد. ما انتظار داریم با توجه به امکانات باشگاه سپاهان، بازیکنان با قلب‌شان برای تیم بازی کنند.

او درمورد صحبت‌های برانکو درمورد داوری بیان کرد: من ارادت خاصی به برانکو دارم. در تیم ملی با هم بودیم. او تجربه‌های مربیگری در تیم ملی را در اختیار من گذاشت. برانکو خسته بوده است و معمولا این‌گونه صحبت نمی‌کند. باید داوری‌ها کارشناسی شود و هر تیمی که سود کرده و هر تیمی که ضرر کرده مشخص شود. سپاهان حداقل 6 امتیاز ضرر کرده است. قبول می‌کنم که فیلم بازی‌های ما و پرسپولیس دیده شود و امتیازها بر اساس آن‌ها داده شود.

قلعه‌نویی درمورد حضور شجاع خلیل‌زاده در بازی فردا هم گفت: من وقتی از سپاهان جدا شدم با تیم‌های مختلف به اصفهان آمدم و به من احترام گذاشتند. امیدوارم همین کار را با شجاع هم انجام دهند. او دو سال در سپاهان و یک سال شاگرد من بوده است. او با گونه شکسته برای ما بازی کرده است. خلیل‌زاده بازیکن خوب و با اخلاقی است. از هواداران می‌خواهم که هم به تیم حریف احترام بگذارند و هم ما را تشویق کنند.

او ادامه داد: این حرکت لوس آوردن پرچم ژاپن به ورزشگاه را نمی‌پسندم. پرچم سپاهان به این قشنگی، آن را به ورزشگاه بیاورید. همه جای دنیا از فوتبال لذت می‌برند. در شهر دور افتاده‌ای در آلمان که تیمش شرایط خوبی ندارد اما ورزشگاهش پر می‌شود. اما این موضوع در ایران نیست. ما کشوری هستیم که قدمت و فرهنگ داریم و این لوس بازی‌ها در حد فرهنگ ایران نیست. تراکتوری‌ها گفتند به خاطر بازیکن تیم‌شان پرچم ژاپن آورده اند، این قابل قبول است اما برای دیگر تیم‌ها نه.

قلعه‌نویی درمورد جابجایی داور مسابقه سپاهان و پرسپولیس هم بیان کرد: زاهدی‌فر یکی از بهترین داورهای ماست. ما داوران خیلی خوبی داریم و همه در حد آقای فغانی هستند. باید بستر فراهم شوند تا مثل فغانی پیشرفت کنند. زاهدی‌فر برای بازی ما انتخاب شده بود اما عوض شد، اما من می‌گویم اگر او هم بازی ما را قضاوت می‌کرد هیچ مشکلی نداشتیم.

امیر قلعه نویی باشگاه سپاهان پرچم   اخبار برگزیده
  

برای خرید خودرو فعلا دست نگه داریدیک کارشناس صنعت خودرو گفت: افزایش اخیر قیمت خودرو در بازار غیرواقعی بوده و این مساله تنها جوسازی دلالان است و صراحتاً باید اعلام کنم که در این شرایط به نفع و صلاح مردم نیست که اقدام به خرید خودرو کنند، چرا که قیمت‌ها به این شکل باقی نخواهد ماند.
خودروتک خودرو خودروسازان بازار خودرو 

  

کسانی که بسته حمایتی دولت ( سبد کالا ) دریافت نکردند چه کار باید انجام دهند و چه زمانی پرداخت نقدی جاماندگان بسته حمایتی انجام خواهد شد؟ افراد و خانواده هایی که مشمول بسته حمایتی دولت نشدند چکار کنند؟ فارس: حدود یک میلیون نفر از جاماندگان بسته حمایتی دولت هستند که از فردا تا 29 بهمن … نوشته کسانی که مشمول بسته حمایتی ( سبد کالا ) نشدند چه کنند؟ اولین بار در پورتال جامع ایران بان...
ایران بانو سبد کالا دولت کار 

  

چاقی بعد از ازدواج | علل و راه های پیشگیری و درمانچاقی بعد از ازدواج : چرا بعد از ازدواج چاق میشویم ؟ دلیل چاقی زوج های عاشق چیست ؟ در اینجا با مقاله ای درباره ازدواج و همسرداری ، علل چاقی پس از عروسی در خدمت شما هستیم. با ما همراه باشید.     دلایل افزایش وزن ناگهانی ، چاقی بعد از ازدواج     … نوشته چاقی بعد از ازدواج | علل و راه های پیشگیری و درمان اولین بار در پورتال جامع ایران بانو پدیدار شد.
ایران بانو چاقی ازدواج ورزش 

  

صعود دسته جمعی قیمت خودروهای داخلی / پراید به 45 میلیون رسید!گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از روند صعودی قیمت‌‌ها دارد به نحوی که قیمت انواع خودروهای داخلی تا 13 میلیون تومان گران شده است.
خودروتک قیمت کاهش قیمت ها خودرو 

  

تابلو قیمت خودروهای داخلی قرمز شدبازار خودرو با نزدیکی به آخرین ماه سال، به واسطه حضور گسترده دلالان و واسطه‌گران قیمت‌های شگفت انگیزی به خود می‌بیند...
خودروتک قیمت افزایش قیمت کاهش قیمت ها 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (چهارشنبه 24 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز چهارشنبه 24 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  

نرم افزار Waze برای پلیس دردسرساز شداداره‌ی پلیس نیویورک از گوگل درخواست کرد نمایش اطلاعات مکانی مربوط‌به ایستگاه‌های بازرسی DWI را در برنامه‌ی ویز حذف کند؛ زیرا باعث سوءاستفاده‌ی قانون‌شکنان می‌شود.
خودروتک پلیس استرالیا نیویورک 

  

مستندات آنفلوانزای خوکی در کشور/ ادعای یک مورد فوتی به گزارش خبرنگار مهر، به دنبال اظهارات همایون هاشمی عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، مبنی بر وجود مواردی از آنفلوانزای خوکی در کشور، مدیران وزارت بهداشت این موضوع را تکذیب کردند. اما، این پایان ماجرا نبود، زیرا به دنبال تکذیب مسئولان وزارت بهداشت، عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس، ادعا وزارت بهداشت را تکذیب کرد. همایون هاشمی با بیان اینکه صدور تکذیبیه بدون تحقیق در مورد وجود…
مهر آنفلوانزای خوکی درمان کمیسیون بهداشت و درمان مجلس 

  

زمان فعال شدن کارت سوخت مشخص شدعضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی از فعال شدن دوباره کارت سوخت در کشور خبر داد.
خودروتک کمیسیون انرژی مجلس انرژی مجلس شورای اسلامی 

  

قیمت در بازار خودرو به کدام سمت می رود؟نگرانی نسبت به آغاز دور جدید تحریم ها در سال جاری شرایط ویژه ای را در اقتصاد رقم زد به گونه‌ای که آثار تحریم در اقتصاد کشور پیش خور شد و شاهد افزایش قیمت طلا و ارز بودیم که سایر بازارها از جمله بازار خودرو را تحت تاثیر خود قرار داد.
خودروتک قیمت افزایش قیمت کاهش قیمت ها 

  اخبار داغ
  

بانک قرض‌الحسنه مهر ایران، 40 درصد رشد منابع در شرایط تورمیبانک قرض‌الحسنه مهر ایران در سال 1395 توانست 33 درصد رشد منابع داشته باشد...
ایلنا بانک قرض الحسنه ایران 

  

واکنش همتی به جوسازی‌های اخیر در بازار ارزرییس کل بانک مرکزی تاکید کرد: برخی علاقمند به برهم زدن بازار ارز و ایجاد نوسان در آن هستند و تلاش کرده اند بر موج افزایشی سوار شوند و نوساناتی هر چند اندک در بازار ایجاد کنند که بانک مرکزی برای جلوگیری از بی ثباتی در بازار حضور دارد و در صورت ضرورت، اقدامات لازم را انجام خواهد داد.
ایلنا ارز بانک مرکزی بانک 

  

امروز در بازار سکه و ارز چه گذشت؟ یکشنبه 28 بهمنبازار طلا و ارز تهران روز گذشته روند صعودی را تجربه کرد و امروز نیز با نرخ‌های بازگشایی صعودی شروع و با افزایش قیمت ادامه دارد، اما بعدازظهر نرخ‌ها به مدار نزولی بازگشتند و از نرخ‌های بازگشایی امروز نیز پایین‌تر آمدند. اما قیمت‌ها همچنان بالاتر از قیمت‌های ثبت شده دیروز هستند. نهایتاً دلار در میانه کانال 12 هزار تومانی و سکه در نیمه پایین کانال 4.3 میلیونی قرار گرفتند...
خودروتک بازار طلا و ارز سکه و طلا یورو 

  

ارز مورد نیاز واردات مواد اولیه لوازم خانگی از طریق سامانه نیما تامین شده استتهران-ایرنا- رئیس کمیسیون اقتصادی مجلس گفت: ارز مورد نیاز واردات مواد اولیه تولید لوازم خانگی از طریق سامانه «نیما» تأمین شده است.
ایرنا ارز نرخ ارز واردات 

  

دستگاه های برتر استان بوشهر در مبارزه با قاچاق معرفی می شوندبوشهر- ایرنا- استاندار بوشهر گفت: مقابله قاطع با قاچاق سوخت، مواد مخدر و کالا در اولویت برنامه استان است و در این راستا دستگاه‌های برتر در حوزه مبارزه با قاچاق کالا و ارز و اجرای مصوبات معرفی می‌شوند.
ایرنا استان بوشهر مواد مخدر قاچاق 

  

سیستم انتخاباتی‌ سوئیس هکرها را به مبارزه طلبیدسوئیس برای تست امنیت سیستم جدید رأی‌گیری الکترونیکی خود، انتخاباتی صوری را به عنوان یک چالش برای هکر
خبرفوری سوئیس هکرها یورو 

  

خبر رئیس کل بانک مرکزی از تغییر مهم در بازار ارزرئیس‌کل بانک مرکزی تأکید کرد با صدور مجوز اخیر بانک مرکزی به برخی صادرکنندگان برای عرضه ارز خود در صرافی‌ها در یک ماهه باقیمانده سال تعادل بازار به‌نفع عرضه به‌هم خواهد خورد.
خودروتک بانک مرکزی بانک فضای مجازی