خرید و اجاره آپارتمان در تهران را با کیلید آسان کنید

مسکن یکی از اساسی‌ترین نیازهای خانوارها و از جمله مهم‌ترین کالاهایی به شمار می‌رود که تأمین آن بخش زیادی از درآمد شهروندان را در جامعه به خود اختصاص می‌دهد. اما در شرایط اقتصادی کنونی که تورم با میزان درآمد مردم متناسب نیست دستیابی به این نیاز اساسی بسیار دشوار و گاهی غیرممکن به نظر می‌رسد.

خرید و اجاره آپارتمان در تهران را با کیلید آسان کنید

مسکن یکی از اساسی‌ترین نیازهای خانوارها و از جمله مهم‌ترین کالاهایی به شمار می‌رود که تأمین آن بخش زیادی از درآمد شهروندان را در جامعه به خود اختصاص می‌دهد. اما در شرایط اقتصادی کنونی که تورم با میزان درآمد مردم متناسب نیست دستیابی به این نیاز اساسی بسیار دشوار و گاهی غیرممکن به نظر می‌رسد.

 

در حال حاضر که سالانه یک میلیون ازدواج در کشور صورت می‌پذیرد، تنها 300 هزار واحد مسکن تولید می‌شود و این در حالی است که فاصله ساخت مسکن تا زمان عرضه به بازار زیاد است یعنی به طور متوسط و در بهترین شرایط از زمان آغاز به ساخت مسکن تا زمان آماده‌شدن جهت عرضه به متقاضی دست‌کم 2 تا 3 سال زمان لازم است که این فاصله زمانی شکاف میان عرضه و تقاضا را بیش‌ازپیش عمیق می‌کند، این امر خود یکی از دلایل بالا بودن قیمت مسکن در کشور به شمار می‌رود این نکته را نیز نباید فراموش کرد که با ریتم کنونی تولید و عرضه مسکن هرسال نیز بر تعداد متقاضیان افزوده شده درحالی‌که هنوز نیاز افراد داخل صف انتظار تأمین نشده است.

 

اما با تمامی این موارد مسکن جز لاینفک زندگی هر خانواده‌ای به شمار می‌رود و خانواده‌ها در تأمین این نیاز اساسی دچار مشکلات فراوانی هستند که البته این مشکل در کلان‌شهر تهران بیشتر به چشم می‌خورد. در شرایط کنونی باتوجه‌به قیمت بالای آپارتمان‌های فروشی در تهران بسیاری از افراد به سمت خانه‌های اجاره‌ای در تهران سوق یافته‌اند تا شاید به این طریق سرپناهی امن برای خود و خانواده تهیه کنند.

 

این در حالی است که درگذشته افرادی که تمایل به ارائه آپارتمان فروشی در تهران داشتند نیز به دلیل عدم ثبات بازار از این کار دست کشیده‌اند و ضمن حفظ سرمایه خود به دنبال کسب سود بیشتر هستند. زیرا در این شرایط که بازار مسکن در وضعیت نامشخص و نامناسبی قرار گرفته است و قیمت اقلام و مصالح ساختمانی به میزان چشمگیری افزایش داشته است اقدام به ساخت‌وساز هزینه بالایی را به سازندگان تحمیل می‌کند و به همین دلیل با کاهش میزان ساخت‌وساز، فاصله عرضه و تقاضا روزبه‌روز بیشتر شده و قیمت‌ها افزایش میابد.

 

 

در چنین شرایطی مشاهده می‌شود که شهروندان برای تهیه مسکن برای خود و خانواده به‌ندرت به سمت آپارتمان‌های فروشی در تهران رفته و برای سکونت خانه‌های اجاره‌ای تهران را ترجیح می‌دهند زیرا باتوجه‌به قیمت بالای ملک متقاضیان یا باید به سمت خرید آپارتمان‌های تا 75 متری و حتی کمتر سوق یابند و یا اجاره آپارتمان را برای سکونت خود و خانواده مناسب‌تر ببینند.

 

برای افرادی که علاقه‌مند به خرید آپارتمان‌های تا 75 متر هستند نیز قیمت‌ها در مناطق مختلف تهران بسیار متفاوت است به شکلی که متقاضیان برای خرید آپارتمان‌های 75 متری در مناطق لوکس و مدرن شمال شهر تهران باید بین متری 30 تا 50 میلیون تومان و حتی بیشتر، در مناطق میانی تهران بین 20 تا 35 میلیون تومان و در مناطق جنوبی شهر تهران بین متری 15 تا 25 میلیون تومان به جستجوی آپارتمان بپردازند که البته برحسب امکانات و شرایط ملک این قیمت‌ها در بسیاری از موارد متغیر خواهد بود.

 

اما در چنین شرایطی که به دلیل شیوع گسترده بیماری کرونا، محدودیت‌های ترددی و رعایت پروتکل‌های بهداشتی جزو الزامات به شمار می‌رود. بسیاری از افراد در انتخاب ملک موردنظر خود دچار مشکلات جدی هستند، نقش وبسایت‌ها و اپلیکیشن‌های فعال در حوزه مسکن پررنگ‌تر شده و این امکان فراهم شده که متقاضیان خانه‌های اجاره‌ای در تهران، متقاضیان خرید آپارتمان‌های تا 75 متر و علاقه‌مندان به هر نوع آپارتمان مسکونی، برج و حتی ویلا بدون نیاز به مراجعه حضوری به‌راحتی به جستجوی ملک موردنظر خود پرداخته و متناسب با سلیقه و بودجه در نظر گرفته شده ملک مناسب برای خود و خانواده را انتخاب کنند.

 

این در حالی است که از بین این وبسایت‌ها و اپلیکیشن‌ها، سامانه هوشمند کیلید قدمی فراتر گذاشته و بستری را ایجاد کرده که علاوه بر متقاضیان خرید و اجاره آپارتمان افرادی که تمایل به آپارتمان فروشی در تهران دارند نیز قادر باشند تا با همکاری آژانس‌های املاک اقدام به ثبت آگهی ملک خودکرده تا پس از بررسی و کارشناسی در معرض دید عموم قرار گیرد.

 

 با این شیوه هم متقاضیانی که علاقه‌مند به فروش آپارتمان خود در تهران هستند و هم متقاضیان خرید و اجاره بدون دغدغه و به‌راحتی می‌توانند به خواسته خود دست یابند و نیازی به ترددهای شهری نداشته باشند. متقاضیان خانه‌های اجاره‌ای در تهران و همچنین متقاضیان خرید آپارتمان با مراجعه به این سامانه ضمن انتخاب کردن نام محله به‌راحتی می‌توانند آگهی‌های ثبت شده را در این سامانه مشاهده کرده و پس از رؤیت تصاویر واقعی از ملک و موقعیت، متراژ، تعداد اتاق‌های خواب و سایر امکانات ملک موردنظر خود را انتخاب کنند به همین دلیل می‌توان گفت که در این سامانه امکان مشاهده آپارتمان برحسب متراژ برای متقاضیان خرید آپارتمان‌های تا 75 متر یا بیشتر نیز به‌سهولت وجود دارد.

 

متقاضیان خرید و اجاره آپارتمان پس از انتخاب آپارتمان موردنظر خود به‌راحتی می‌توانند با شماره درج شده در قسمت انتهایی آگهی تماس گرفته و پس از هماهنگی اقدام به بازدید نهایی و سپس عقد قرارداد خرید و اجاره کنند.

 

در چنین حالتی علاوه بر جلوگیری از ترددهای بی‌رویه در ایام کرونا ضمن اینکه در زمان و هزینه متقاضیان خرید و اجاره آپارتمان در تهران، مالکان و آژانس‌های املاک صرفه‌جویی می‌شود بلکه در کوتاه‌ترین زمان ممکن دغدغه مسکن متقاضیان رفع شده و با توجه به کارشناسی بودن این سامانه خرید و اجاره ای منطقی و مقرون به صرفه برای متقاضیان صورت خواهد گرفت.  

 

 

تورم بودجه ازدواج   اخبار برگزیده
  

آخرین بررسی ها درباره پالرمو و CFT از زبان محسن رضاییدبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از پایان کار کمیسیون مشترک مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره پالرمو و CFT خبر داد و گفت: پیشنهادات کمیسیون برای طرح در صحن مجمع تشخیص آماده شد.
فردا گروه ویژه اقدام مالی دولت محسن رضایی 

  

سود بانک‌های آمریکا 36.5 درصد کاهش یافتبانک‌های امریکا مقادیر عظیمی را برای پشتیبانی در برابر ضرر و زیان‌های احتمالی طی بحران کرونا کنار گذاشته بودند که باعث کاهش 36.5درصدی سوددهی آنها در 2020 شد، کاهش نرخ بهره هم بر سود این بانک‌ها تأثیر گذاشته است.
گسترش سود بانک مرکزی بانک 

  

کاهش قیمت نفت در پی افزایش ذخیره‌سازی‌های آمریکاقیمت شاخص نفت خام برنت ساعت 5 و 6 دقیقه امروز (چهارشنبه، ششم اسفندماه) با 38 سنت کاهش به 64 دلار و 99 سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا با 55 سنت کاهش به 61 دلار و 12 سنت برای هر بشکه رسید.
ایلنا قیمت قیمت نفت نفت 

  

تکذیب تغییر دبیرکل و مسئولین واحدها در حزب جمهوریتبا توجه به انتشار برخی خبرهای کذب در تعدادی از رسانه های مغرض، درباره تغییر دبیرکل و مسئولین برخی واحدهای حزب جمهوریت، پایگاه رسمی اطلاع رسانی این حزب، اطلاعیه ای را صادر کرد.
مستقل‌آنلاین کمیسیون ماده 10 احزاب قانون رسانه 

  

شهر‌های ممنوعه اعلام شدن | ورود به استان‌های شمالی و 8 شهر دیگر ممنوع استرئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا جزئیات ممنوعیت ورود خودروهای شخصی به شهرهای ممنوعه را تشریح کرد.
۵۵ آنلاین استان خوزستان هواشناسی خودرو 

  

آماده‌باش پلیس از 20 اسفند تا 19 فروردین 1400/ منتظر تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا برای ایام نوروز هستیمفرمانده ناجا با بیان اینکه پلیس بیشترین سهم را در پیشگیری از ویروس کرونا داشته است، گفت: پلیس از 20 اسفند تا 19 فرودین آماده باش هستم؛ ما آماده ارائه خدمات به مردم هستیم و باید دید ستاد ملی مقابله با کرونا چه تصمیمی برای عید خواهد گرفت.
ایلنا پلیس ساخت و ساز استان خوزستان 

  

کنایه های تند روحانی به مجلس: حق نداریم با اعضاب مردم بازی کنیم/ هیچ قوه‌ای نمی تواند در کار قوه مجریه دخالت کندرئیس جمهوری با تاکید بر اینکه هیچ قوه ای نمی‌تواند در امر قوای دیگر دخالت کند، گفت: اصل 113 کامل روشن و از بدیهیات است واضحات تفسیر ندارد کاملا روشن است که رییس جمهور مسئول اجرای قانون است نه ناظر.
اقتصادنیوز بازی کار قانون 

  

گروهی از نمایندگان جمهوری خواه مجلس نمایندگان آمریکا در نامه‌ای به رئیس جمهور این کشور، خواستار تجدید نظر در لغو احتمالی تحریم‌های ایران شدند.
نامه نیوز جمهوری خواه سهام عدالت سهام 

  

توییت قالیباف: اتحاد مردم، قفل تحریم را خواهدشکسترییس مجلس در توییتی نوشت: قفل تحریم‌ها هم با اتحاد مردم ایران شکسته خواهد شد.
مملکت‌آنلاین ایران مجلس شورای اسلامی قانون 

  

آمار کرونای انگلیسی در این شهر ایران شدت گرفت + جزئیاتآمار کرونای انگلیسی در هرمزگانی به 9 تن رسید سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت :
مستقل‌آنلاین ایران مصاحبه خبرنگار 

  

عادل فردوسی پور- علی کریمی؛ پای چه کسی در میان است؟بعد از آنکه حسین شریعتمداری، علی کریمی را به‌دلیل بستن مچ‌بند سبز، شایسته احراز صلاحیت ندانست، جریانی همسو با این تفکرات، با مطرح‌کردن مسائلی غیرواقع، سعی در برهم‌زدن شرایط به ضرر کریمی کردند.
خانه فوتبال علی کریمی فدراسیون فوتبال ازدواج 

  

کاهش قیمت خودرو با اهرم دلار / افت یک تا 4 میلیون تومانیپس از یک روند افزایشی تقریبا 10 روزه اما آرام، قیمت خودرو از یکی دو روز پیش روند کاهشی را در پیش گرفت.
خودروتک کاهش قیمت ها قیمت ارز قیمت 

  

پنتاگون: دفاع موشکی ما بر کره شمالی متمرکز است نه چین، روسیه و ایرانمعاون رییس ستاد مشترک ارتش ایالات متحده گفت: توانایی دفاع موشکی آمریکا به وضوح بر کره شمالی متمرکز است، نه چین، روسیه و ایران و باید برای مقابله با تهدیدات این کشور به پیشرفت خود ادامه دهیم.
مثلث صدا و سیما کره شمالی ماه 

  

فرمول دریافت مالیات از خودروهای لوکس / 2 مثال از میزان مالیات خودرو لوکسدر جریان بررسی لایحه بودجه 1400 در مجلس شورای اسلامی، دریافت مالیات از خودروهای لوکس برای سال آینده تصویب شد. همچنین در این مصوبه فرمول دریافت مالیات از خودروهای لوکس نیز آمده است. با این مصوبه همچنین ملاک لوکس بودن خودرو که آن را مشمول دریافت مالیات می کند نیز مشخص شد.
خودروتک مالیات خودرو لایحه بودجه 

  

جدی گرفتن صادرات یک واجب سیاسی استنماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: بازرگانی باید صادرات محور باشد و باید با برنامه‌ریزی بازار صادرات را جدی بگیریم چراکه این یک واجب سیاسی است.
۵۵ آنلاین صادرات غیرنفتی استان مرکزی تولید 

  اخبار داغ
  

با خوردن این خوراکی‌ها از ابتلای خود به کرونا پیشگیری کنیدویتامین D فواید مختلفی از جمله بهبود وضعیت پوست، تنظیم مقدار کلسیم و فسفات بدن، سالم نگه داشتن استخوان‌ها، دندان‌ها، ماهیچه‌ها و همچنین افزایش توان سیستم ایمنی بدن دارد.
اقتصادنیوز پوست سیستم ایمنی 

  

فوق‌تخصص بیماری‌های عفونی گفت: سرعت سرایت کرونای انگلیسی نگران‌کننده است و علائمش در 24 تا 48ساعت در فرد دیده می‌شود.
نامه نیوز لیلا اوتادی سازمان بهداشت جهانی یارانه 

  

بازداشت یک داماد به دلیل نقض پروتکل های کروناییرعایت نکردن مصوبه ستاد کرونا ازسوی خانواده عروس و داماد، منجر به بازداشت آنان شد.
گسترش بازداشت خانواده نیروی انتظامی 

  

خوراکی‌های حاوی ویتامین دی برای پیشگیری از کروناویتامین D فواید مختلفی از جمله بهبود وضعیت پوست، تنظیم مقدار کلسیم و فسفات بدن، سالم نگه داشتن استخوان‌ها، دندان‌ها، ماهیچه‌ها و همچنین افزایش توان سیستم ایمنی بدن دارد.
برنا پوست سیستم ایمنی 

  

صعود شاخص‌های اصلی بورسی در جهاندر وال استریت، همه صعودی بودند تا جایی که هر سه شاخص اصلی بورسی در سطح بالا تری از روز قبل خود بسته شدند.
اقتصادنیوز شاخص وال استریت 

  

همه چیز درباره دستکاری در بازار/ کانال 10 هزار نفری بورسی پسر 12 ساله!اقتصادنیوز: معاون حقوقی سازمان بورس با اشاره به تخلفات بورسی در فضای مجازی مانند کانال 10 هزار نفری پسر 12 ساله و شاطر نانوا و عدم مجوز سیگنال فروشی از برنامه استانداردسازی فعالیت ها خبر داد.
اقتصادنیوز فضای مجازی 

  

زمان قطعی زنده ماندن ویروس کرونا روی لباس‌ها مشخص شد!+جزییاتکروناویروس می‌تواند تا 72 ساعت بر روی لباس‌ها زنده بماند.
برنا ویروس 

  

کرونای ایرانی در راه است/ واکسن‌های کووید-19 در برابر این نوع ویروس مقاوم‌اند؟/ ویدئومسعود مردانی، عضو کمیته کشوری کرونا گفت: کرونای ایرانی در راه است.
خبرفوری ویروس سلامت 

  

نشست اوپک به دلیل شیوع ویروس کرونا به تأخیرافتاددر پی شرایط پیش آمده به‌دلیل شیوع ویروس عالمگیر کرونا، برگزاری هشتمین سمینار بین‌المللی سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) که قرار بود ژوئن 2021 برگزار شود به 29 تا 30 ژوئن 2022 موکول شد.
۵۵ آنلاین اوپک ویروس اقتصاد 

  

کرونا به سادگی تسلیم نمی‌شود/همچنان جولان می‌دهدوزیر بهداشت آلمان با اشاره به اینکه شهروندان از محدودیت‌ها خسته شده‌اند، اما کرونا همچنان جولان می‌دهد درباره جهش‌های این ویروس هشدار داد.
۵۵ آنلاین آلمان ویروس درمان 

  

کرونا | بازداشت داماد هنجارشکن در ارسنجانرعایت نکردن مصوبه ستاد کرونا ازسوی خانواده عروس و داماد، منجر به بازداشت آنان شد.
۵۵ آنلاین بازداشت درمان پدر 

  

بورس تهران امروز سبزپوشی را تجربه کرد| بورس امروز صعود داشتبورس تهران امروز سبزپوشی را تجربه کرد. بورس امروز صعود داشت به طوری که می توان گفت بورس سبزپوش شد.
۵۵ آنلاین بورس تهران تهران شاخص 

  

دستورات فوری روحانی درپی خیز مجدد کرونا در کشوررئیس جمهور در پی گزارش قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا از افزایش شهرهای قرمز بویژه در استان خوزستان و علائم هشدار درباره خیز جدید بیماری در کشور، همه دستگاه های مسوول را موظف کرد تمام تلاش خود را برای کنترل زنجیره و مقابله با بیماری و جلوگیری از موج چهارم آن، بکار گیرند.
گسترش حسن روحانی درمان وزارت کشور