ورزش۳   |  ورزشی  |  

در نشست خبری بازی با سلتا/ سولاری: بیل در هر بازی باید زمین را ببلعد

رئال پس از سه پیروزی متوالی فردا در دیداری دشوار باید به مصاف سلتاویگو برود.

در نشست خبری بازی با سلتا/ سولاری: بیل در هر بازی باید زمین را ببلعد

به گزارش "ورزش سه"، ورزشگاه بالائیدوس برای رئال همواره زمینی دشوار بوده؛ هرچند که رئال در سال های اخیر معمولا نتایج خوبی در آن کسب کرده است. سولاری که در سه بازی اخیر توانسته رئال را به سه پیروزی برساند، فردا برابر سلتا کار ساده ای نخواهد داشت.

 

 

 

 

سرمربی آرژانتینی موقت رئال در نشست خبری این بازی گفت:« جدیت، نظم، اشتهای گلزنی و تعهد بازیکنان، چیزهایی بودند که در این سه بازی بیشتر مرا تحت تاثیر قرار دادند. باید همیشه این چهار اصل را در بازی ها تکرار کنیم.

سه امتیاز بازی سلتا بسیار مهم است. بازی دشواری برابر یک رقیب جدی پیش رو داریم که در این فصل خوب کار کرده است. برای رسیدن به هدف، باید مصمم بود. بازیکنان را مشتاق و با انگیزه برای پیروزی دیده ام. باید باهم متحد باشیم و بازیکنان بدانند که بازی در رئال یعنی حداکثر تلاش و تعهد. هر کسی در پست خودش باید برای موفقیت تیم، تمام توانش را بگذارد.»

 

گرت بیل:« من از بازی بیل در هر پستی که باشد خوشم می آید. او برابر ویکتوریا بیشتر در خط میانی بود و خوب هم کار کرد. او توانایی بازی به عنوان یک مهاجم، یک وینگر و حتی یک بازی ساز را دارد. او باید در هر بازی زمین را ببلعد.»

 

 

 

 

سولاری همچنین به تمجید از وینیسیوس، اودریوسولا و رگیلون پرداخت و گفت:« می دانید که این سه بازیکن تا چه اندازه جوان هستند و تحمل وزن پیراهن رئال چقدر دشوار است؛ با این حال من از عملکردشان رضایت کامل دارم و از این هم بهتر خواهند شد. در هر بازی از بازیکنانم این پیام را می گیرم که کاملا به تیم و ایده هایم وفادارند. می توانم علاقه بازیکنان به خودم را حس کنم.»»

 

ذخیره نشینی کیلور ناواس در لالیگا و لیگ قهرمانان:« اینکه در صحبت با او چه گفته ام، بین خودمان باقی می ماند. او شخصیتی قوی دارد. در رختکن همه به کیلورعلاقه مند هستند و بازیکنی دوست داشتنی است.»

 

 

 

 

انتقادات از راموس پس از ضربه به صورت بازیکن ویکتوریا:« سرخیو کاپیتان ماست و فردی شجاع و صادق است. هر کسی که فوتبال بازی کرده، می داند که چه ورزش پربرخوردی است. برخورد و تماس بازیکنانی با 80 تا 90 کیلو وزن با آن همه سرعت، گاهی باعث مصدومیت هایی ناخواسته می شود که بخشی از فوتبال هستند. هیچ بازیکنی قصد شکستن بینی بازیکن مقابلش را ندارد. راموس هرگز قصد و نیت بدی در بازی ها ندارد.»

 

بازی فوتبال گرت بیل   اخبار برگزیده
  

باشگاه استقلال به شایعات نقل و انتقالاتی واکنش نشان دادباشگاه استقلال به شایعات نقل و انتقالاتی که این روزها در رسانه‌ها مطرح می‌شود واکنش نشان داد.
برنا باشگاه استقلال استقلال رسانه 

  

چراغ سبز برانکو به بازگشت طارمیاحتمالا در نقل و انتقالات بازیکن سابق قرمز ها بار دیگر به جمع سرخپوشان اضافه می‌شود.
برنا برانکو مهدی طارمی باشگاه پرسپولیس 

  

پرسپولیس تیم متعصبی است/ سپاهان شانس بیشتری برای برد داردسرمربی سابق تیم فوتبال سپاهان گفت: بزرگترین شاخصه تیم پرسپولیس تعصب آن است همه فکر می‌کردند پرسپولیس چون نتوانسته در پنجره نقل و انتقالات یارگیری کند حالا در بازی‌های آسیایی و لیگ ناموفق است بازیکنانش خسته شده و آسیب دیدگی پیدا کرده‌اند...
برنا پرسپولیس استقلال باشگاه سپاهان 

  

استقلال روند صعودی خود را با قدرت ادامه می‌دهد/ تیم باید نقاط ضعفش را در آسیا ترمیم کند/ پدیده را در تهران می‌بریم و به کورس قهرمانی می‌رسیمپیشکسوت باشگاه استقلال گفت: سومین برد پیاپی استقلال بیانگر این است که تیم روند صعودی خود را با قدرت ادامه می دهد.
برنا باشگاه استقلال استقلال ایران 

  

انفجار انتحاری در چابهارمعاون امنیتی و انتظامی استاندار سیستان و بلوچستان از انفجار یک خودروی بمب گذاری شده در چابهار خبر داد.
برنا انفجار 

  

جایگزین انصاری در استقلال مشخص شدبازیکن سابق استقلال بار دیگر در فصل نقل و انتقالات به جمع آبی‌ها اضافه می‌شود.
برنا استقلال فوتبال قزاقستان 

  

مهر تایید بازگشت جباروف به استقلال!بازیکن اسبق استقلال در آستانه پیوستن به این تیم قرار دارد.
برنا باشگاه استقلال استقلال 

  

تا می توانید مغز بخورید و فرقی نمی کند از کدامیک از مغزها استفاده کنید. بادام، بادام زمینی، فندوق... همگی پر خاصیت هستند.
برنا سرطان پروستات رژیم غذایی مغز 

  

پیش‌بینی پدیده استقلال درست از آب درآمدمهاجم استقلال می گوید این تیم با حمایت می تواند نتایج بهتری کسب کند.
برنا باشگاه استقلال استقلال بازی 

  

استقلال و سپاهان نقره داغ شدندکمیته انضباطی آرای خود را در خصوص برخی از تیم های لیگ برتری صادر کرد.
برنا باشگاه استقلال استقلال استقلال خوزستان 

  اخبار داغ
  

مشخص شدن مقصد تولید نقدینگی، تورم را کنترل می‌کندیک کارشناس اقتصادی گفت: ساختار بانکی باید نظم ترازنامه‌ای در خلق نقدینگی داشته باشد و این موجب می‌شود از رشد نقدینگی که رشد اقتصادی را در پی ندارد جلوگیری کند.
ایلنا تولید نقدینگی تورم 

  

درآمد ارزی کشور بیش از ارز مورد نیاز واردات است/ نباید فقط با اتکا به کاهش ارزش پول ملی به صادرات بپردازیمیک کارشناس اقتصادی گفت: درآمد ارزی کشور بیش از ارز مورد نیاز واردات است بنابراین می‌توانیم نرخ ارز را کنترل کنیم.
ایلنا درآمد ارز نرخ ارز 

  

مبارزه صرف با پوشاک قاچاق کافی نیست، برای 70درصد تعطیلی تولید فکری کنیمرئیس اتحادیه پوشاک واردات بی رویه را مشکل اصلی تولیدکنندگان دانست و افزود: فراهم شدن بستر مواد اولیه و نقدینگی برای تولید گام اول در مقابله با برندهای تقلبی است.
تسنیم قاچاق تولید واردات 

  

نرخ تورم در عراق و افغانستان، 0.2 درصدیک کارشناس اقتصادی گفت: تورم سال گذشته افغانستان یک دهم درصد بود که امسال به دو دهم درصد افزایش یافته است اما تورم در عراق با آن همه مشکلی که دارند از دو دهم درصد به یک دهم درصد در امسال کاهش یافته است .
تسنیم نرخ ارز تورم درآمد 

  

چرا ارزش پول ملی کم شد؟یک کارشناس اقتصادی گفت: ارزش پول ملی بر اثر شوک از ناحیه تحریم‌ها و همچنین تورم و ضعف اقتصادی کاهش یافت.
تسنیم پول تورم دولت 

  

تلاش آمریکا برای همراهی کُردها با تحریم های ایران/ دیدار وزیر انرژی آمریکا با بارزانیوزیر انرژی آمریکا عصر سە شنبە در اربیل با مسعود بارزانی دیدار و دو طرف در پایان این دیدار بر تفاهم و توسعە روابط اقتصادی فیمابین تاکید کردند.
برنا دموکرات کردستان عراق مسعود بارزانی 

  

تشریح نوسانات ارز بر تعداد زندانیان مهریه از زبان یک نماینده مجلسیک نماینده مجلس تأثیر نوسانات بازار ارز بر تعداد زندانیان مهریه را تشریح کرد.
تسنیم ارز نرخ ارز خبرنگار 

  

صدای پزشکان هم در آمد/ملزوماتی که با کاهش نرخ دلار ارزان نمی شوندبا توجه به نوسانات نرخ ارز و بالارفتن قیمت برخی از ملزومات مصرفی پزشکان، تعدادی از شرکت‌های تجهیزات پزشکی نه تنها حاضر به کاهش قیمت این لوازم مصرفی نیستند بلکه بر افزایش قیمت آنها تأکید دارند.
فارس نرخ ارز دلار ارز 

  

فوتبال جهان|ژوزه مورینیو: اگر میلیونر بودم روی فوتبال سرمایه‌گذاری نمی‌کردم/ هیچ کس به اندازه من برای منچستریونایتد ارزش قائل نیستفوتبال جهان - ژوزه مورینیو از بازیکنانش خواست به جای توجه بازی آینده در لیگ برتر انگلیس مقابل لیورپول روی جدال آخر خودشان در لیگ قهرمانان اروپا تمرکز کنند.
تسنیم فوتبال ژوزه مورینیو سرمایه