آرامش و همدلی میان مسئولان از مصادیق مهم برگزاری انتخابات پرشور است

علی ابراهیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به توصیه های مقام معظم رهبری به انتخابات پرشور مردم،گفت: حضور پرشور مردم در پای صندوق‌ها رای و انتخاب فرد اصلح نقشی مهم در ترسیم آینده‌ای روشن برای کشور و تحقق منویات مقام معظم رهبری دارد. رسانه ها مشوق مردم برای حضور در پای صندوق های رای شوند نماینده مردم شازند در مجلس با اشاره به لزوم حضور همه سلایق و جناح ها در…

آرامش و همدلی میان مسئولان از مصادیق مهم برگزاری انتخابات پرشور است

علی ابراهیمی  در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به توصیه های مقام معظم رهبری به انتخابات پرشور مردم،گفت: حضور پرشور مردم در پای صندوق‌ها رای و انتخاب فرد اصلح نقشی مهم در ترسیم آینده‌ای روشن برای کشور و تحقق منویات مقام معظم رهبری دارد.

رسانه ها مشوق مردم برای حضور در پای صندوق های رای شوند

نماینده مردم شازند در مجلس با اشاره به لزوم حضور همه سلایق و جناح ها در انتخابات افزود: لازمه‌ مشارکت حداکثری حضور گروه ها و جناح های مختلف در انتخابات است و گروه ها و جریان های سیاسی باید شور و نشاط برگزاری انتخابات را ایجاد کنند.

ابراهیمی با اشاره به اینکه رسانه ها و افراد تاثیرگذار باید مشوق مردم برای حضور در پای صندوق های رای شوند، تاکید کرد: برخی القا می کنند که راهکار حل مشکلات کشور رای ندادن است، اما مردم با انتخاب خود سرنوشت و آینده کشور را تعیین می‌کنند و ارتقای دانش سیاسی مردم یکی از ارکان مهم برای به روی کارآمدن نماینده کاربلد است.

عضو فراکسیون امید مجلس با اشاره به بیانات رهبری درباره انتخابات پرشور، تاکید کرد: رهبری معظم درباره انتخابات فرمودند که حضور ملت ایران مهمترین عامل اقتدار است و همینطور در سخنرانی های گذشته خود فرمودند هرکسی که ایران را دوست دارد و هرکسی که شکوه و عزت و عظمت ملی را دوست دارد، در انتخابات شرکت کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم تاکید کرد: برقراری آرامش و همدلی بین مسئولان از مصادیق مهم برگزاری انتخابات پرشور و با مشارکت بالا است، اختلاف سلیقه ها وجود دارد؛ اما نباید هماهنگی بین مسئولان را تحت‌الشعاع قرار دهد.

فعالان فضای مجازی نباید بدون در اختیار داشتن سند درباره افراد حاشیه سازی کنند

وی با بیان اینکه رسانه‌ها نقشی مهم در اقناع افکار عمومی و ایجاد شور و نشاط انتخاباتی در بین اقشار مختلف دارند، تصریح کرد: در شرایط کنونی کشور به مجلسی کارآمد و پیگیر مشکلات مردم نیاز دارد که این موضوع با حضور گسترده ملت اتفاق می افتد و رسانه ها باید در این زمینه احساس مسولیت کنند.

سخنگوی کمیسیون کشاورزی مجلس تصریح کرد: رسانه ها و فعالان در فضای مجازی نباید بدون در اختیار داشتن سند درباره افراد حاشیه سازی کنند و با تخریب در فضای مجازی کاندیداها و سرمایه های انسانی را به نابودی بکشانند؛ در واقع رسانه ها نباید سلایق سیاسی، افکار و نگاه سیاسی خود را اعمال کنند.

گفتنی است؛ رهبر معظم انقلاب در نمازجمعه تهران فرمودند: حضور ملت ایران مهمترین عامل اقتدار است، و این حضور در جاهای متعددی است، یکی از مهمترینش انتخابات است. در انتخابات حضور ملت ایران، کشور را بیمه می کند و دشمن را مایوس میکند.سعی و تلاششان بر این است که نگذارند با انواع و اقسام حیل، که مردم با شوق در انتخابات شرکت کنند.من عرض می کنم مردم با شوق و ذوق باید در انتخابات شرکت کنند. مراقبت کنید که مبادا دشمن بتواند در این زمینه خواسته خودش را تحقق ببخشد که عبارت است از کمرنگ کردن و بی رونق کردن انتخابات./

پایان پیام

کشاورزی فضای مجازی خبرنگار   اخبار برگزیده
  

با خودروهای برقی جدید ایران خودرو آشنا شوید (تصاویر)روز گذشته ایران خودرو در یازدهمین همایش موتور‌های درونسوز از اولین خودروی تمام برقی ایرانی با تیراژ انبوه رونمایی کرد.
خودروتک ایران خودرو ایران خودرو 

  

رییس دفتر رییس جمهور: پای امنیت ایران در میان استبه اعتقاد رئیس دفتر رئیس جمهوری، مشارکت بالای مردم در انتخابات پیش رو به نوعی میخ آخر بر تابوت کمپین فشار حداکثری امریکا خواهد بود.
مثلث رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران جمهوری اسلامی 

  

رئیس ستاد انتخابات استان تهران بر لزوم تعطیلی کامل ستادهای تبلیغاتی نامزدهای انتخابات مجلس در روزهای پنجشنبه و جمعه تاکید کرد.
نامه نیوز آموزش انتخابات مجلس تهران 

  

مشارکت در انتخابات حدود 40 درصد خواهد بود/ با وجود مشارکت اندک هم اصولگرایان پیروز انتخابات تهران نمی‌شوندیک فعال سیاسی اصلاح‌طلب عنوان کرد: اگر امروز قبل از اتفاقات آبان ماه بودیم، می‌گفتم سبد رأی اصلاح‌طلبان به شدت کاهش پیدا خواهد کرد زیرا بیشتر طبقه متوسط و قشر خاکستری هستند که انقلت‌هایی را نسبت به اصل شرکت در انتخابات خواهند آورد اما در این انتخابات اقشار آسیب‌پذیر به نوعی با حضور در انتخابات قهر کردند.
ایلنا انتخابات مجلس شورای نگهبان اصلاح طلبان 

  

اولین ویدئو از خودرو رانا برقی ایران خودرورانا برقی به عنوان اولین خودرو کاملا برقی ایرانی با قابلیت کاربردی روزمره رونمایی شد.
خودروتک ایران خودرو خودرو ایران 

  

حداد و قالیباف عقب نشستند،آقاتهرانی سهم گرفت/ لیست وحدت درآمد«لیست وحدت» شورای ائتلاف درحالی منتشر شد که در آن بیشترین سهم به فرزندان معنوی و سیاسی آیت الله مصباح اختصاص یافته است.
۵۵ آنلاین اصولگرایان سید رضا تقوی عبدالحسین روح الامینی 

  

نشانه‌ ها از کنترل ویروس کرونا/به مهار ویروس کرونا امیدوار باشیم؟سازمان بهداشت جهانی در گزارش تازه خود عملکرد چین در مهار ویروس کرونا را موفقیت‌آمیز خواند. هر ساعت به تعداد قربانیان ویروس کرونا افزوده می شود.
مستقل‌آنلاین سازمان بهداشت جهانی ویروس چین 

  

کارهای عجیب و غریبی که به هرچیزی شبیه است جز تبلیغات انتخاباتی!کاندیدا داریم چه کاندیدایی! نامزد تایید صلاحیت شده انتخابات مجلس یازدهم وسط طرفدارانش که برای او شعار میدهند ایستاده و می‌گوید بلندتر شعار بدید!
مستقل‌آنلاین تبلیغات انتخابات مجلس 

  

ماهی قرمز کرونا ویروس دارد؟عضو کمیته کشوری آنفلوآنزا با اشاره به برخی از نگرانی‌ها در رابطه با ورود ماهی‌های قرمز چینی در ایام نوروز و احتمال انتقال بیماری از این طریق، عنوان کرد: تا جایی که می‌دانم واردات کلیه محصولات غذایی و حیوانی از کشور چین ممنوع شده و هیچ منطقی وجود ندارد که در شرایط اپیدمی موجود محصولات غذایی و یا حیوانی از چین وارد شود.
اقتصادنیوز ویروس گربه نوروز 

  

بازگشت عادل فردوسی پور، سورپرایز امشب شبکه سه است؟رضا جاودانی در برنامه «گزارش ورزشی» اعلام کرده بود که سه شنبه شب، مخاطبان را سورپرایز می‌کند.
مملکت‌آنلاین مادرید بازی لیورپول