ایلنا   |  ورزشی  |  

گرشاسبی: وضعیت پیکان بتهر می‌شود/ باید مدیران را بر اساس عملکرد انتخاب کنند، نه بازنشستگی!

رئیس هیئت مدیره باشگاه پیکان درباره حضورش در این تیم، کار در پرسپولیس و قانون بازنشستگی در ورزش حرفه ای صحبت کرد.

گرشاسبی: وضعیت پیکان بتهر می‌شود/ باید مدیران را بر اساس عملکرد انتخاب کنند، نه بازنشستگی!

رئیس هیئت مدیره باشگاه پیکان درباره حضورش در این تیم، کار در پرسپولیس و قانون بازنشستگی در ورزش حرفه ای صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، حمیدرضا گرشاسبی رئیس هیئت مدیره باشگاه پیکان بعد از شکست این تیم مقابل تراکتور گفت: ما تازه به این پیکره باشگاه اضافه شده ایم. انشاالله با جلساتی که می گذاریم، بهتر به وضعیت تیم برسیم.

او درباره احتمال جدایی برخی بازیکنان از پیکان گفت: خودتان می دانید مرحله اول سرمربی و کادر فنی هستند که باید تصمیم بگیرند چه بازیکنی بماند و چه بازیکنی برود. معمولا مرسوم نیست که هیئت مدیره در کار کادر فنی دخالت کنند.

گرشاسبی درباره برنامه برای تغییر کادر فنی پیکان هم گفت: تا این لحظه چنین برنامه ای نداشته ایم. فقط برنامه تقویت تیم است، به خصوص از نظر روحی روانی که داریم برنامه ریزی می کنیم تا آن بخش بیشتر انجام شود.

مدیرعامل سابق پرسپولیس در مورد تفاوت های کار در این تیم و پیکان و نقشه های خود برای آینده پیکان گفت: اولا که نمی شود این ها را با هم مقایسه کرد، ولی زمانی هم که حکم گرفتیم و به پرسپولیس رفتیم، در رده شانزدهم جدول بود. باید کار انجام بدهیم و در کل پرسپولیس با پیکان زمین تا آسمان تفاوت دارد. پرسپولیس یک دوپینگ طبیعی و روحی دارد که هوادارانش هستند که مثل توپ پشت این تیم هستند. در سختی ها و آسانی ها حتی جلوتر از مدیران باشگاه حرکت می کنند. انشاالله برای پیکان هم برنامه ریزی شود تا در شان جایگاه خود باشد.

گرشاسبی درباره یکی از اظهار نظرهایش پیرامون جدا کردن وی از پرسپولیس به محض ورود 70 میلیارد به باشگاه گفت: قبلا هم گفته بودم که پاداش آسیایی تا زمانی که من مدیرعامل بودم، وارد باشگاه نشد. زمانی که ما بودیم، سختی ها و خاکریزهای اصلی را پشت سر گذاشتیم و وارد یک اتوبان با شیب پایین شدیم که دیگر خارج شدیم.

او درباره چگونگی کار در پیکان با وجود قانون منع به کار گیری بازنشستگان گفت: من این را جلوی همه شما می گویم. کسانی که قانون بازنشستگی در ورزش حرفه ای و قهرمانی را گذاشتند، خیانتی کردند که در تاریخ به نامشان ثبت خواهد شد. ملاک باید ارزیابی عملکرد باشد که متاسفانه نیست. ملاک این است که فلان شخص کجا آمده تحویل گرفته، کجا قرار دارد و کجا می خواهد برود. اگر این شکلی باشد، هر کسی جرات نمی کند مدیریت ورزشی را قبول کند. چون عملکردها رصد نمی شود، هر کسی به خودش جرات می دهد بیاید. بعضی ها هم از بیرون می آیند و موفق هستند ولی به هر حال نباید هر کسی به خودش اجازه دهد که وارد مدیریت ورزش شود. همانطور که هر کسی جرات ندارد رئیس بیمارستان یا مدرسه شود یا پست در وزارت نفت بگیرد. در ورزش هم باید اینقدر محکم برخورد شود و اجازه ندهند.

حمیدرضا گرشاسبی باشگاه پیکان زمین   اخبار برگزیده
  

نحوه ترور سردار سلیمانی توسط ترامپ فاش شددر حالی که دولت ترامپ پس از ترور و شهادت سردار سلیمانی تا کنون سه بار از ارائه توضیح در این خصوص به کنگره و مجلس نمایندگان اجتناب کرده است، شبکه سی ان ان گفت که ترامپ در میهمانی جمعه شب خود با جمهوریخواهان گزارشی در باره این ترور ارائه کرد.
مستقل‌آنلاین سردار سلیمانی قاسم سلیمانی دونالد ترامپ 

  

ردصلاحیت‌ تعداد زیادی از نیروهای اصلاح‌طلب قدری عرصه سیاسی را برای این جبهه مبهم کرده است. اسماعیل گرامی‌مقدم، مصطفی هاشمی‌طبا و صادق نوروزی از فعالان سیاسی اصلاح‌طلب برای بررسی ابعاد این ردصلاحیت‌ها و چگونگی حضور اصلاح‌طلبان در این دوره از انتخابات ساعتی را با نامه‌نیوز به گفت‌وگو پرداختند.
نامه نیوز مصطفی هاشمی طبا شورای نگهبان رقابت انتخاباتی 

  

عیدیِ امسالِ کارگران چقدر است؟ کارگرانی که یک‌ شبه کارمند می‌شوند!هر کارگر مشمول قانون کار چه حداقل‌بگیر و چه سایر سطوح، در ماه‌های پایانی امسال باید حداقل 3 میلیون و 32 هزار تومان عیدی بگیرد. در نتیجه هیچ نیروی کاری که دفترچه تامین اجتماعی دارد، نباید کمتر از این میزان به عنوان عیدی دریافت کند.
ایلنا عیدی بیمه تامین اجتماعی تامین اجتماعی 

  

چرا خبری از ارزان شدن خودرو نیست؟فعالان بازار خودرو معتقدند هنوز فاصله زیادی میان قیمت کارخانه و بازار وجود دارد که این مشکل با افزایش عرضه برطرف خواهد شد اما وضعیت بازار نشان می‌دهد همچنان خودروسازان در عرضه خودرو قطره چکانی عمل می‌کنند.
خودروتک فضای مجازی خودروسازان بازار خودرو 

  

نشریه الشرق الاوسط نوشت: هیات اجرایی کنفدراسیون فوتبال آسیا (ای‌اف‌سی) تصمیم خود را پیرامون لغو امتیاز میزبانی باشگاه‌های ایرانی در رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا، از طریق تماس تلفنی به اطلاع اعضاء رسانده و تصمیم پیشین ای‌اف‌سی را تایید کرده است.
نامه نیوز کنفدراسیون فوتبال آسیا فوتبال فوتبال آسیا 

  

چشم انداز قیمت خودرو در 2 ماه آخر سالاین روزها برخی اخبار از افزایش میزان تولید خودرو حکایت دارد. افزایشی که می تواند زمینه ثبات در بازار خودرو را فراهم کرده و در صورت عرضه مناسب به بازار زمینه کاهش قیمت خودرو را نیز فراهم کند...
خودروتک قیمت افزایش قیمت خودرو 

  

اگر "ترامپ" برودبه روز موعود استیضاح ترامپ نزدیک می‌شویم، درحالیکه برخی در ایران امید به رای آوردن استیضاح دارند. با رفتن ترامپ طبق قوانین، مایک پنس معاون رئیس جمهور به قدرت می‌رسد، و پنس از تندروترین اعضای حزب جمهوری‌خواه است که در زمان "بوش دوم" موافق حمله نظامی آمریکا به افغانستان و عراق و یکی از مخالفان سرسخت برچیده شدن زندان "گوانتانامو" بود.
مستقل‌آنلاین ترامپ استیضاح درآمد 

  

جانشین فرمانده سپاه: سفیر انگلیس را به میدان آوردند تا به خبیثان داخلی‌شان بگویند ما با شما هستیمجانشین فرمانده کل سپاه گفت: عظمت جبهه حق چنان زیاد است که جبهه باطل نماینده همه شیاطین یعنی سفیر انگلیس را در تهران به میدان آوردند تا به خبیثان داخلی‌شان بگویند ما با شما هستیم. این حماقت بزرگی را که کردند، جواب آن را حتما از مردم خواهند گرفت.
اقتصادنیوز انگلیس تهران تاریخ انقلاب 

  

عراقچی: باید مقابل سوء استفاده عربستان در لغو میزبانی ایستاد+فیلممعاون سیاسی وزیر امورخارجه کشورمان نسبت به تصمیم کنفدراسیون فوتبال آسیا در قبال میزبانی ایران واکنش نشان داد.
مثلث عربستان کنفدراسیون فوتبال آسیا معاون سیاسی 

  

دیدارجانسون و ماکرون؛هنوز به برجام متعهد هستیم«بوریس جانسون» نخست‌وزیر انگلیس و «امانوئل ماکرون» رئیس‌جمهور فرانسه روز یکشنبه در حاشیه نشست برلین، مدعی شدند که به توافق هسته‌ای با ایران متعهد هستند.
مثلث دونالد ترامپ رئیس جمهور دولت 

  اخبار داغ
  

رمزارزها جایگزین و رقیب پول نیستندنایب رئیس اتاق بازرگانی ایران گفت: مباحثی را مطرح می‌کنند که گویا رمزارزها جایگزین و رقیب پول شوند؛ در حالیکه این ساده انگاری ناشی از عدم درک صحیح از ماهیت پول است.
تسنیم فناوری پول هوش مصنوعی 

  

فسادی در پرونده مداخله ارزی سال 96 رخ نداده استیک کارشناس حقوق بانکی گفت: در پرونده معاون سابق بانک مرکزی اتهامی که وارد شده این است که ارز در بازار غیررسمی تزریق شده است. بنابراین اینکه در بازار رسمی که صرافی‌ها و بانک‌ها هستند ارز تزریق کنید، یک داستان دارد و بازار غیررسمی یک داستان دیگر، در این پرونده فقط بحث این است که چرا در بازار غیررسمی که تحت عنوان بازار فردایی شناخته می‌شود ارز تزریق شده است
ایلنا نرخ ارز بانک مرکزی بانک 

  

مبارزه خواننده معروف و همسرش با یک بیماری ناآشنا +عکسجاستین بیبر خواننده 25 ساله در پست اینستاگرامی خود اعلام کرد پس از ابتلا به بیماری لایم 2 سال سخت را پشت سرگذاشته تا سرانجام زندگی با این بیماری را که تاکنون درمانی برای آن شناخته نشده یاد بگیرد.
پندارآنلاین خواننده خانواده یوتیوب 

  

استرداد مالیات بر ارزش افزوده صادرات به یکسال رسید/ مجلس به نظرات صادرکنندگان اهمیت ندادرئیس کنفدراسیون صادرات ایران گفت: در واقع مالیات بر ارزش افزوده کالایی که سال 97 صادر شده، آخر سال 98 بازگشت داده می‌شود و عملا شاهد هستیم مدت‌ زمان یک ماهه که قانونگذار تعیین کرده بود تا الان به یک سال افزایش پیدا کرده است.
ایلنا مالیات مالیات بر ارزش افزوده خبرنگار 

  

چرا خبری از ارزان شدن خودرو نیست؟فعالان بازار خودرو معتقدند هنوز فاصله زیادی میان قیمت کارخانه و بازار وجود دارد که این مشکل با افزایش عرضه برطرف خواهد شد اما وضعیت بازار نشان می‌دهد همچنان خودروسازان در عرضه خودرو قطره چکانی عمل می‌کنند.
خودروتک فضای مجازی خودروسازان بازار خودرو 

  

کنایه ارزشی‌ها به پاسپورت آمریکایی باران کوثری+عکسحجت الاسلام جلیل محبی دبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر با انتشار پاسپورت آمریکایی باران کوثری در توئیتر خود، به وی کنایه زد.
پندارآنلاین باران کوثری عکس توئیتر