جزئیات انهدام باند‌های فساد اخلاقی در تهران

سردار رحیمی از انهدام باندهای فساد اخلاقی در تهران با رصد اطلاعاتی فضای مجازی خبر داد.

جزئیات انهدام باند‌های فساد اخلاقی در تهران

سردار رحیمی گفت: با رصد اطلاعاتی ضربات جدی را به باند‌ها و شبکه‌های فساد اخلاقی در فضای مجازی وارد کردیم.

سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی تهران بزرگ در همایش آمران به معروف و ناهیان از منکر گفت: امروز نیروی انتظامی در تمام زمینه‌ها به ویژه امر به معروف و نهی از منکر مجری فرامین فرمانده کل قواست و مجاهدانه از اقدامات دشمنان جلوگیری می‌کند.

وی افزود:گزارش شبکه‌های سازمان یافته در زمینه فساد اخلاقی و برکندن حیا از جامعه را مورد بررسی قرار دادیم.

سردار رحیمی با اشاره به اقدامات گرو‌ه‌های مخرب در حوزه عفاف و حجاب گفت: تمام این باند‌ها منهدم شدند، امروز گروه 8‌مارس، چهارشنبه سفید، نه به حجاب اجباری ریشه کن شده است.

فرمانده انتظامی تهران بزرگ تصریح کرد: ما پیرو حسین بن علی هستیم که در دقایق پایانی زندگی‌اش با وجود رگبار تیر و سنگ و غیره به قاتلش تذکر داد و وی را امر به معروف و نهی از منکر کرد، پیرو امام خمینی (ره) هستیم که با دست خالی و از مسیر امر به معروف و نهی از منکر یک انقلاب را به پا کرد.

رئیس پلیس پایتخت گفت: از انجام اقداماتی که در راستای مبارزه با بی حجابی و امر به عفاف است، کوتاه نخواهیم آمد، با رویکرد ایجابی و ارشادی در حال فعالیت هستیم، با وجود توهین‌هایی که به ما می‌شود، محکم به کار خود ادامه می‌دهیم.

کاهش 90 درصدی بی حجابی در جامعه

وی افزود: بعد از اجرای طرح یک بالغ بر 90 درصد از بی حجابی در جامعه کاهش پیدا کرده است، دیگر به کرات شاهد کشف حجاب در خودرو‌ها توسط برخی از بانوان نیستیم، به صورت محترمانه و مودبانه به کاشفان حجاب تذکر دادیم و خیلی از افراد پذیرفتند و دیگر این مورد را تکرار نکردند.

 

پوشش 11 مال و پاساژ بزرگ در تهران

فرمانده نیروی انتظامی تهران بزرگ گفت: 11 پاساژ و مال بزرگ تهران تحت پوشش در طرح ناظر دو قرار گرفته و مورد رصد ما است.

وی افزود: دشمن جنگ تمام عیاری در تمام زمینه‌ها به کشور ما تحمیل کرده است، ما در این مبارزه کوتاه نخواهیم آمد و برای پایمال نشدن خون شهدایمان گام برخواهیم داشت، مسیری که ما انتخاب کردیم را تا آخرین نفس پیش خواهیم برد.

سردار رحیمی گفت: در فضای مجازی با رصد اطلاعاتی ضربات جدی را به باند‌ها و شبکه‌های فساد اخلاقی وارد کردیم که این مسیر تداوم خواهد داشت.

وی با اشاره به افتتاح پاسگاه پلیس راهور در آزادگان‌، افزود: افرادی که حین رانندگی شرب خمر می‌کنند با شدیدترین برخورد پلیس راهور مواجهه خواهند شد و بدانند که انجام این اقدام تبعات سنگینی برایشان در پی خواهد داشت.

 

فساد اخلاقی خودرو تهران   اخبار برگزیده
  

ایرنا- وزیر امور خارجه پیشین انگلیس معتقد است که آمریکا بدون پشتوانه منطقی از برجام خارج شد و لازم است که اولاً به این توافق بازگردد و ثانیاً متوجه اشتباه خود شود.
نامه نیوز ایران ایران و آمریکا حسن روحانی 

  

توضیحاتی در مورد رفع فیلتر تلگرامرئیس کمیسیون امور داخلی کشور و شوراها در خصوص احتمال رفع فیلتر تلگرام توضیحاتی ارائه داد.
مستقل‌آنلاین تلگرام وزارت کشور کارت ملی هوشمند 

  

خط قرمز وزارت کشور در انتخابات/رایزنی با شورای نگهبان نتیجه دادرئیس ستاد انتخابات کشور با اشاره به اینکه تاکنون کار سازماندهی شده در داخل کشور برای تحریم انتخابات نداشته‌ایم، گفت: همه گروه‌های سیاسی کشور، مشارکت در انتخابات را ترجیح خواهند داد.
مثلث وزارت کشور ستاد انتخابات کشور انتخابات مجلس 

  

پیش فروش بزرگ ایران خودرو با عرضه 9 مدل (قیمت)مرحله سوم پیش فروش محصولات ایران خودرو از امروز (30 مهرماه جاری) آغاز می شود.
خودروتک ایران خودرو ایران خودرو 

  

رمزگشایی از 2 مدل کاندیدای توقف تولید پراید و 405داستان حذف پراید و یک خودرو دیگر که احتمالا پژو 405 است اکنون به اینجا رسیده است که نه به طور کامل بلکه مدل هایی از این 2 خودرو از چرخه تولید خودرو کشور حذف می شوند. با توجه به شواهد موجود می توان پی برد که کدام مدل از این دو خودرو برای سال آینده خط تولید را ترک خواهند کرد.
خودروتک خودروسازان تولید ایران خودرو 

  

ارائه گزارش حمله به نفتکش ایران به سازمان ملل/ تکذیب ادعای دستگیری در نهاد ریاست جمهوری/ برگزاری چهارمین جلسه رسیدگی به اتهامات شبنم نعمت‌زادهخودکفایی ایران در تولید جنگنده‌ها، رایزنی وزارت اقتصاد با اتاق بازرگانی برای بازگرداندن ارز حاصل از صادرات، ارائه گزارش حمله به نفتکش ایران به سازمان ملل، تکذیب اعطای وام 18 میلیارد و 400 میلیون دلاری به ایران توسط ژاپن، تکذیب ادعای دستگیری در نهاد ریاست جمهوری، برگزاری چهارمین جلسه رسیدگی به اتهامات شبنم نعمت‌زاده، ادعای آژانس امنیت ملی آمریکا درباره استفاده روسیه از زیرساخت‌ها...
ایلنا ایران خودرو ایران ایران و روسیه 

  

ترامپ: به وعده انتخاباتی‌ام عمل می‌کنماقتصادنیوز : رئیس‌جمهور آمریکا بار دیگر تأکید کرد که طبق وعده‌ای که در جریان انتخابات سال 2016 به حامیان خود داده است، سربازان آمریکایی را به کشورشان بازخواهد گرداند.
اقتصادنیوز دونالد ترامپ ترامپ رئیس جمهور 

  

ایران ارزان‌ترین بنزین را در منطقه دارد و از همین رو قاچاق بنزین از این کشور همواره جذابیت بالایی برای قاچاقچیان داشته است اما آیا بنزین در ایران در مقایسه با درآمد سرانه،‌ در واقعیت نیز ارزان‌ترین بنزین در خاورمیانه به شمار می‌آید.
نامه نیوز بنزین درآمد ایران 

  

کاخ سفید به دنبال درگیری مستقیم و نظامی با تهران نخواهد بودمحمد جواد ظریف، وزیر خارجه کشورمان در گفت‌وگو با شبکه المسیره گفت: اگر شرایط مناسب فراهم شود، من آماده سفر به ریاض برای حل اختلافات خواهم بود.
مستقل‌آنلاین کاخ سفید دونالد ترامپ جمهوری اسلامی ایران 

  

دکتر ظریف: من آماده سفر به عربستان هستموزیر خارجه کشورمان گفت که آماده سفر به عربستان برای حل اختلافات است.
مثلث یمن سفر عربستان