ایلنا   |  ورزشی  |  

استراماچونی: امیدوارم محبت طرفداران استقلال را روزی در زمین جبران کنم

سرمربی سابق تیم استقلال تهران در مصاحبه جدیدش درباره شرایط حضور روی نیمکت این تیم و دربی حساس میلان صحبت کرد.

استراماچونی: امیدوارم محبت طرفداران استقلال را روزی در زمین جبران کنم

سرمربی سابق تیم استقلال تهران در مصاحبه جدیدش درباره شرایط حضور روی نیمکت این تیم و دربی حساس میلان صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، تیم‌های اینتر و میلان در بازی دربی دلامادونیا عصر امروز به مصاف هم خواهند رفت. آندره آ استراماچونی، سرمربی سابق اینتر درباره این مسابقه به توتومرکاتووب گفت: این مهمترین دربی ده سال گذشته است، خطر بسیار زیاد است و هر نتیجه بالغی هنوز برای همه فاصله دارد، اما اگر اینتر پیروز شود، من ضربه جدی به بلندپروازی های میلان، به ویژه از نظر روحی می‌بینم.

شکست مقابل اسپزیا، تساوی در لیگ اروپا. آیا میلان افت کرده است؟

میلان سخت‌ترین لحظه فصل خود را برای عملکرد، نتایج و شرایط افراد تجربه می‌کند. گل در فینال در بلگراد و پیروزی ناپدید شده بازتاب منفی کوچک دیگر آن لحظه است. حتی اگر مسابقه‌ای مانند امروز برای لغو قضاوت و شروع دوباره ایده آل باشد.

چه کسانی بازیکنان تعیین کننده مسابقه خواهند بود؟

لوکاکو در برابر ایبراهیموویچ، آنها دو نماد، دو رهبر و دو مهاجم اصلی هستند. امروز دو تیم بزرگ پر از بازیکنان بزرگ مقابل یکدیگر قرار می‌گیرند، اما آنها تصویر آنها هستند.

تئو هرناندز یا حکیمی: چه کسی انتخاب می‌کند؟

بسیاری آنها را مقایسه می‌کنند زیرا از نظر ورزشی کاری مشابه دارند، اما من تئو را تاکنون یک بازیکن کامل‌تر می‌دانم. حکیمی بسیار قدرتمند است و از بازی به بازی دیگری در حال رشد است اما با فرم و سبک بازی اینتر بسیار عالی است. 

لوکاکو یا ایبرا؟

انتخاب خشک؟ تا به امروز با تمام اختلاف سن من همیشه زلاتان را دوست دارم. شاید برای یک فصل کامل می‌گویم روملو. من می بینم که زلاتان در هر زمان قادر به زدن ضربه حساس است، بیشتر شبیه به نقطه مسابقه: به طور خلاصه، قادر به تعیین پیشرفت یک مسابقه یا یک بازی است. 

چقدر این مسابقه برای اسکودتو تعیین کننده است؟ آیا اعتقاد دارید یوونتوس می‌تواند برگردد؟

نه به صورت قاطع، اما مطمئناً این یک گام اساسی خواهد بود، خصوصاً اگر اینتر برنده شود. یوونتوس هنوز یوونتوس است اما هنوز آن تداوم را پیدا نکرده است که به شما این امکان را بدهد سلطه خود را در لیگ از سر بگیرید زیرا در سال‌های اخیر توانسته‌اید به خوبی کار کنید.

استراماچونی و شبکه‌های اجتماعی: او فقط یک پست در اینستاگرام منتشر کرد و طرفداران زیادی از ایران داشت. رابطه شما با شبکه‌های اجتماعی چیست و چگونه در مورد این سابقه نظر می‌دهید؟

عملاً حضور من در شبکه‌های اجتماعی همیشه وجود نداشته است، اما در آخرین تجربه خارجی شرایط تقریباً مرا مجبور کرده است که یک کانال ارتباطی رسمی داشته باشم. سپس تصور اینکه طرفداران با تقریباً 9 میلیون کامنت باعث شده تا یک رکورد جهانی شود باعث افتخار من است، امیدوارم روزی بازهم شرایطی برای بازگشت وجود داشته باشد تا از آنها در زمین تشکر کنم.

در استقلال خاطره بزرگی برای هواداران به جای گذاشتید.

آسیا، لیگ قهرمانان آسیا و لیگ‌های جداگانه دنیایی دور از اروپا اما دیوانه و جذاب هستند. استادیوم‌های سرشار از هیجان، اشتیاق بالا به فوتبال و تیم محبوب، آنها اشتیاق مرا در دهه 80-90 در ایتالیا یادآوری کردند که امروز کمی کمرنگ شده است. یک تجربه باورنکردنی همراه با موفقیت‌هایی که در زمین داشته‌ایم باعث شده من به عنوان یک مربی و یک مرد غنی باشم.

ایتالیا یا خارج از کشور، به زودی دوباره شما را روی نیمکت خواهیم دید؟

ایتالیا وطن من است و یکی از زیباترین و رقابتی‌ترین لیگ‌های اینجاست، بنابراین همیشه در اولویت خواهد بود. وضعیت جهانی به دلیل همه گیری ویروس کرونا که به هیچ کس لطف نکرده آسان نیست. فوتبال زندگی من است، اما اکنون می خواهم به خانواده ام نزدیک باشم، بنابراین با توجه به ارزش‌های شخصی و خانوادگی، هر انتخابی باید در حال حاضر ارزیابی شود.

استقلال اینستاگرام ایران   اخبار برگزیده
  

آخرین بررسی ها درباره پالرمو و CFT از زبان محسن رضاییدبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام از پایان کار کمیسیون مشترک مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره پالرمو و CFT خبر داد و گفت: پیشنهادات کمیسیون برای طرح در صحن مجمع تشخیص آماده شد.
فردا گروه ویژه اقدام مالی دولت محسن رضایی 

  

سود بانک‌های آمریکا 36.5 درصد کاهش یافتبانک‌های امریکا مقادیر عظیمی را برای پشتیبانی در برابر ضرر و زیان‌های احتمالی طی بحران کرونا کنار گذاشته بودند که باعث کاهش 36.5درصدی سوددهی آنها در 2020 شد، کاهش نرخ بهره هم بر سود این بانک‌ها تأثیر گذاشته است.
گسترش سود بانک مرکزی بانک 

  

کاهش قیمت نفت در پی افزایش ذخیره‌سازی‌های آمریکاقیمت شاخص نفت خام برنت ساعت 5 و 6 دقیقه امروز (چهارشنبه، ششم اسفندماه) با 38 سنت کاهش به 64 دلار و 99 سنت و قیمت شاخص دبلیوتی‌آی آمریکا با 55 سنت کاهش به 61 دلار و 12 سنت برای هر بشکه رسید.
ایلنا قیمت قیمت نفت نفت 

  

تکذیب تغییر دبیرکل و مسئولین واحدها در حزب جمهوریتبا توجه به انتشار برخی خبرهای کذب در تعدادی از رسانه های مغرض، درباره تغییر دبیرکل و مسئولین برخی واحدهای حزب جمهوریت، پایگاه رسمی اطلاع رسانی این حزب، اطلاعیه ای را صادر کرد.
مستقل‌آنلاین کمیسیون ماده 10 احزاب قانون رسانه 

  

شهر‌های ممنوعه اعلام شدن | ورود به استان‌های شمالی و 8 شهر دیگر ممنوع استرئیس مرکز اطلاعات و کنترل ترافیک راهور ناجا جزئیات ممنوعیت ورود خودروهای شخصی به شهرهای ممنوعه را تشریح کرد.
۵۵ آنلاین استان خوزستان هواشناسی خودرو 

  

آماده‌باش پلیس از 20 اسفند تا 19 فروردین 1400/ منتظر تصمیمات ستاد ملی مقابله با کرونا برای ایام نوروز هستیمفرمانده ناجا با بیان اینکه پلیس بیشترین سهم را در پیشگیری از ویروس کرونا داشته است، گفت: پلیس از 20 اسفند تا 19 فرودین آماده باش هستم؛ ما آماده ارائه خدمات به مردم هستیم و باید دید ستاد ملی مقابله با کرونا چه تصمیمی برای عید خواهد گرفت.
ایلنا پلیس ساخت و ساز استان خوزستان 

  

کنایه های تند روحانی به مجلس: حق نداریم با اعضاب مردم بازی کنیم/ هیچ قوه‌ای نمی تواند در کار قوه مجریه دخالت کندرئیس جمهوری با تاکید بر اینکه هیچ قوه ای نمی‌تواند در امر قوای دیگر دخالت کند، گفت: اصل 113 کامل روشن و از بدیهیات است واضحات تفسیر ندارد کاملا روشن است که رییس جمهور مسئول اجرای قانون است نه ناظر.
اقتصادنیوز بازی کار قانون 

  

گروهی از نمایندگان جمهوری خواه مجلس نمایندگان آمریکا در نامه‌ای به رئیس جمهور این کشور، خواستار تجدید نظر در لغو احتمالی تحریم‌های ایران شدند.
نامه نیوز جمهوری خواه سهام عدالت سهام 

  

توییت قالیباف: اتحاد مردم، قفل تحریم را خواهدشکسترییس مجلس در توییتی نوشت: قفل تحریم‌ها هم با اتحاد مردم ایران شکسته خواهد شد.
مملکت‌آنلاین ایران مجلس شورای اسلامی قانون 

  

آمار کرونای انگلیسی در این شهر ایران شدت گرفت + جزئیاتآمار کرونای انگلیسی در هرمزگانی به 9 تن رسید سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی هرمزگان گفت :
مستقل‌آنلاین ایران مصاحبه خبرنگار 

  

عادل فردوسی پور- علی کریمی؛ پای چه کسی در میان است؟بعد از آنکه حسین شریعتمداری، علی کریمی را به‌دلیل بستن مچ‌بند سبز، شایسته احراز صلاحیت ندانست، جریانی همسو با این تفکرات، با مطرح‌کردن مسائلی غیرواقع، سعی در برهم‌زدن شرایط به ضرر کریمی کردند.
خانه فوتبال علی کریمی فدراسیون فوتبال ازدواج 

  

کاهش قیمت خودرو با اهرم دلار / افت یک تا 4 میلیون تومانیپس از یک روند افزایشی تقریبا 10 روزه اما آرام، قیمت خودرو از یکی دو روز پیش روند کاهشی را در پیش گرفت.
خودروتک کاهش قیمت ها قیمت ارز قیمت 

  

پنتاگون: دفاع موشکی ما بر کره شمالی متمرکز است نه چین، روسیه و ایرانمعاون رییس ستاد مشترک ارتش ایالات متحده گفت: توانایی دفاع موشکی آمریکا به وضوح بر کره شمالی متمرکز است، نه چین، روسیه و ایران و باید برای مقابله با تهدیدات این کشور به پیشرفت خود ادامه دهیم.
مثلث صدا و سیما کره شمالی ماه 

  

فرمول دریافت مالیات از خودروهای لوکس / 2 مثال از میزان مالیات خودرو لوکسدر جریان بررسی لایحه بودجه 1400 در مجلس شورای اسلامی، دریافت مالیات از خودروهای لوکس برای سال آینده تصویب شد. همچنین در این مصوبه فرمول دریافت مالیات از خودروهای لوکس نیز آمده است. با این مصوبه همچنین ملاک لوکس بودن خودرو که آن را مشمول دریافت مالیات می کند نیز مشخص شد.
خودروتک مالیات خودرو لایحه بودجه 

  

جدی گرفتن صادرات یک واجب سیاسی استنماینده ولی فقیه در استان مرکزی گفت: بازرگانی باید صادرات محور باشد و باید با برنامه‌ریزی بازار صادرات را جدی بگیریم چراکه این یک واجب سیاسی است.
۵۵ آنلاین صادرات غیرنفتی استان مرکزی تولید 

  اخبار داغ
  

گردش ویروس انگلیسی کرونا در تهران/ ویدئودکتر زالی، فرمانده ستاد مقابله با کرونا در تهران گفت: مردم از حضور در فضاهای سربسته و پر ازدحام خودد
خبرفوری ویروس تهران ماسک 

  

بورس در گیر و دار ابهامات آینده! + آخرین پیش بینی هاصادقی مقدم گفت: درحال حاضر نگاه معامله‌گران به آینده نرخ دلار است، در شرایط کنونی، بازار کمی در گیرودار ابهامات آینده است. این ابهامات تا انتخابات سال آتی نیز شاید ادامه پیدا کنند.
گسترش درآمد انتخابات ریاست جمهوری دولت 

  

دستگاه‌ها برای جلوگیری از موج چهارم کرونا تمام تلاش خودرا به کار گیرندرییس جمهوری در پی گزارش درباره علائم هشدار درباره خیز جدید بیماری در کشور، همه دستگاه‌های مسوول را م
خبرفوری کار درمان وزارت کشور 

  

پیش‌بینی بورس هفته دوم اسفند ماه / به بازار خوشبین باشیم؟در جریان معاملات هفته اول بازار سهام، روند معاملات نزولی بود و بسیاری از سهم‌ها در صف فروش قفل شدند. حالا سوال اینجاست که بورس هفته بعد چه می‌شود؟
خودروتک ماه سهام بودجه 

  

بخش هنر و زندگی هنرمندان در ایام کرونا آسیب دیدمعاون اول رییس جمهوری تصریح کرد: یکی از بخش‌هایی که پس از شیوع بیماری کرونا آسیب فراوانی دید بخش هنر و زندگی هنرمندان بود؛ زیرا تمام رشته‌های هنری وقتی می‌توانند عرضه شوند که مردم حضور داشته باشند و وقتی به دلیل رعایت ضوابط بهداشتی، برگزاری تجمعات منتفی می‌شود، هنرمندان آسیب می بینند و حتی ممکن است برخی از رشته‌های هنری به دست فراموشی سپرده شوند.
برنا هنرمندان 

  

خیز خطرناک کرونا؛ روحانی دلواپس شدفارس/ رئیس جمهور در پی گزارش قرارگاه عملیاتی ستاد ملی مقابله با کرونا از افزایش شهرهای قرمز بویژه در استان خوزستان و علائم هشدار درباره خیز جدید بیماری در کشور، همه دستگاه های مسوول را موظف کرد تمام تلاش خود را برای کنترل زنجیره و مقابله با بیماری و جلوگیری از موج چهارم آن، بکار گیرند.
مثلث حسن روحانی رئیس جمهور درمان 

  

هشدار حسن روحانی درباره موج چهارم کرونارئیس جمهور در جلسه کمیته های ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: دستگاه های مسوول تمام تلاش خود را برای جلوگیری از موج چهارم بیماری کرونا در کشور بکار گیرند.
فردا حسن روحانی رئیس جمهور درمان 

  

آخرین قیمت خودروهای لاکچری در بازار؟اقتصادنیوز: از بازار خودروهای لاکچری چه خبر؟ رصد بازار خودروهای لوکس نشان دهنده آن است که لاکچری ها با رنج قیمتی 2 ونیم میلیارد تا 7 میلیارد و700هزارتومان در بازار معامله می شوند.
اقتصادنیوز قیمت