توضیحات آذری در خصوص جزییات شکایتش از سرمربی استقلال

مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان درباره حاشیه‌های پیش آمده بعد از بازی این تیم مقابل استقلال تهران در لیگ برتر توضیحاتی داد.

توضیحات آذری در خصوص جزییات شکایتش از سرمربی استقلال

رویداد24  سعید آذری در گفت و گوی تلفنی با یکی از شبکه های صداو سیما  درباره حاشیه‌های بعد از بازی مقابل استقلال تهران عنوان کرد: بازی فوتبال چالش‌های همیشگی خود را دارد، مخصوصا زمانی که تیم بزرگی مثل استقلال بازی را در خانه حریف پیش می‌افتد و بعد نتیجه را از دست می‌دهد و نمی‌تواند برتری خود را حفظ کند.

وی ادامه داد: مشکلاتی روی نیمکت استقلال وجود داشت و سرمربی این تیم با بازیکن خودشان نیز درگیری پیدا کرده بود. او در این بازی نتوانست خودش را کنترل کند، طبیعتا زمانی هم که بازی را واگذار می‌کند مزید بر علت می‌شود که چنین صحبت‌های ناپسندی را بر زبان بیاورید.

آذری درباره صحبت استقلالی‌ها که شروع درگیری‌ با تیم فولاد خوزستان بود عنوان کرد: در فوتبال این که چه کسی شروع کرد و چه کسی به درگیری پایان داد مهم نیست، اینکه شما چه مقدار بتوانید بر خودتان مسلط باشید و همچنین احترام به پیروزی حریف مهم است.

آذری گفت: مربیان فولاد را همه می‌شناسند و می‌دانند چه زحمت‌هایی را در این سال‌ها برای فوتبال کشور ما کشیده اند.

بیشتر بخوانید: مورد مشکوک در بیانیه استقلال علیه فولاد

وی ادامه داد: ادبیات ما اینگونه نیست، ما اجازه نمی‌دهیم چنین صحبت‌هایی درتیم ما انجام شود، ممکن است نیمکت ما نیمکتی مبارز باشد، اما اهل توهین نیست.

آذری بیان کرد: من محمود فکری را سال‌های زیادی است که می‌شناسم و از او بسیار تعجب کردم که این گونه عصبی شده بود و چنین صحبت‌هایی را انجام داد، ولی هر اتفاقی که افتاده باشد توهین به نوامیس اصلا پذیرفتنی نیست.

او درباره شکایت از باشگاه استقلال عنوان کرد: ما از باشگاه استقلال شکایت نکردیم، بلکه از شخص محمود فکری شکایت کردیم.

آذری گفت: زمانی که همسر من روی تخت بیمارستان بود و سختی‌های بسیاری را می‌کشید، شما به خانواه من توهین ناموسی می‌کنید، این برای ما اصلا پذیرفتنی نیست. ما هم خیلی محترمانه با این قضیه برخورد کردیم، اما بعضی‌ها مدعی این هستند که رفتار فولادی‌ها باعث دامن زدن به این مسئله شده است که برای آن‌ها متاسفم. اصلا شما فرض را بر این بگذارید که ما استقلالی‌ها را تحریک کردیم، شما باید چنین توهین‌هایی را به ما انجام دهید؟

وی گفت: با توجه به احترامی که برای تمام مربیان استقلال، مخصوصا پرویز مظلومی قائلم، این رفتارها در شان آنها نبود و اشتباه بوده است.

آذری گفت: فکری می‌تواند به یکی از مربیان آینده دار ما تبدیل شود، ولی از همین تریبون به فکری می‌گویم که، "فکری عزیز! فوتبال برد و باخت دارد، ولی شما باید به عنوان یک مربی، بازیکنان خود را تربیت کنید نه اینکه اول با بازیکن خودتان (دیاباته) درگیر شوید و بعد تمرکز خودتان را از دست بدهید و تیمتان ده دقیقه را در زمین مسابقه ده نفره بازی کند و آن هم رفتار پایان بازی که نشان گر همه چیز بود. "

او گفت: باشگاه بزرگ استقلال و هواداران این تیم با توجه به اصالت و ریشه‌ای که دارند خودشان نیز این رفتارها را تحمل نمی‌کند و با این گونه صحبت‌ها مخالف هستند.

بازی باشگاه استقلال استقلال   اخبار برگزیده
  

رایزنی وزاری خارجه ایران و آذربایجان مسائل دوجانبه و شرایط پسا جنگ قره‌باغ محوروزیران امور خارجه جمهوری اسلامی ایران و جمهوری آذربایجان بصورت ویدئو کنفرانس آخرین تحولات روابط دو جانبه و شرایط پسا جنگ در منطقه را بررسی کردند.
ایلنا ایران جمهوری اسلامی ایران جمهوری اسلامی 

  

گزارش قالیباف از راهکارهای چهارگانه نجات اقتصادی + فیلمقالیباف از اقدامات مجلس در خصوص راهکارهای چهارگانۀ اقتصادی گزارشی ارائه کرد.
گسترش رهبر انقلاب کسری بودجه بودجه 

  

درخواست بی‌شرمانه آل سعود از آژانس بین المللی انرژی اتمیایسنا/ عربستان سعودی از آژانس بین المللی انرژی اتمی درخواست کرد که بازرسی های خود برای کشف ''فعالیت‌های غیرصلح آمیز هسته‌ای'' ایران را افزایش دهد.
مثلث دبی آژانس بین المللی انرژی اتمی انرژی 

  

گفت‌وگوی سخنگوی وزارت خارجه با حامد کرزایسخنگوی وزارت امور خارجه کشورمان با «حامد کرزای»، رئیس جمهور سابق افغانستان دیدار و رایزنی کرد .
ایلنا سخنگوی وزارت امور خارجه وزارت خارجه کرزای 

  

سخنگوی وزارت خارجه کشورمان، سند راهبردی بین ایران و افغانستان را یکی از اسناد خیلی مهم در روابط دو کشور عنوان و تاکید کرد: گفت‌وگوها میان تهران و کابل درباره سند راهبردی در ابعاد مختلف پیشرفت‌های زیادی داشته است.
نامه نیوز وزارت خارجه واشنگتن جمهوری اسلامی ایران 

  

«طرح شفافیت آرا» در کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس به تصویب رسیدطرح شفافیت آرای نمایندگان در کمیسیون آیین نامه داخلی مجلس بررسی و تصویب و گزارش آن برای رسیدگی به صحن علنی پارلمان ارسال شده تا در دستورکار پارلمان قرار گیرد.
۵۵ آنلاین رایانه 

  

پایانِ سبز هفته پرنوسان بورسشاخص کل بورس در روز چهارشنبه 10 هزار واحد رشد کرد تا هفته پرنوسان را صعودی به پایان ببرد.
اقتصادنیوز بورس تهران شاخص ایران خودرو 

  

این افراد وام یک میلیونی و بسته معیشتی 100 تومانی دریافت می کنندحامد شمس رئیس مرکز اطلاع رسانی وزارت تعاون کار و رفاه اجتماعی درباره جزئیات مشمولان بسته معیشتی 100 هزار تومانی و وام یک میلیون تومانی، اظهار کرد: مشمولان بسته معیشتی دولت که شغل و درآمد ثابت ندارند مشمول این طرح هستند.
مستقل‌آنلاین وام بودجه دولت 

  

خبر خوب معاون وزیر بهداشت برای بیماران کرونایی + جزئیاتقاسم جان‌بابایی صبح امروز در بازدید از بیمارستان بهشتی کاشان از بستری بیماران به صورت خانوادگی در این بیمارستان ابراز تاسف کرد و اظهار داشت:
مستقل‌آنلاین بیمارستان کاشان وام 

  

امروز مرز مقاومت قیمت پراید سرانجام شکستقیمت پراید پس نزدیک به دو ماه و نیم بار دیگر به زیر 100 میلیون تومان بازگشت.
خودروتک قیمت ماه خودرو 

  

خدا را شکر عادل رفت!«خدا را شکر عادل رفت و فوتبال ایران عمق پیدا کرد. خدا را شکر دیگر کسی به کسی بدوبیراه نمی‌گوید. خدا را شکر همه دارند حرمت هم را نگه می‌دارند!»
مملکت‌آنلاین ایران شکر روزنامه 

  

ریزش عجیب و غریب قیمت خودرو / روند کاهشی ادامه داردروند کاهش قیمت خودرو در چند هفته اخیر به گونه ای شده است که اکنون می توان با قاطعیت گفت در یک موج ریزش قیمت خودرو قرار گرفته ایم. موج ریزشی که به نظر می رسد فعلا قصد فروکش کردن ندارد.
خودروتک خودرو بازار خودرو تولید 

  

برخی آمریکایی‌ها نگران احتمال کمک سیاسی پوتین به ترامپ جهت بقا در قدرت هستند. به هر حال نباید فراموش کرد که هنگام ایجاد یک بحران داخلی، این مقامات خارجی هستند که نقش تعیین‌کننده پیدا می‌کنند.
نامه نیوز دموکرات فضای مجازی ولادیمیر پوتین 

  

اتخاذ رویکرد درست آمریکا در قبال برجام برای بهبود شرایط پرتنش فعلیوزیر امور خارجه فرانسه اتخاذ رویکرد درست از سوی آمریکا در قبال برجام را در بهبود شرایط پرتنش فعلی مناسب دانست.
ایلنا فرانسه 

  

آخرین وضعیت تولید واکسن کرونا در کشور/ بررسی طرح مشترک بسیج و وزارت بهداشت در خصوص مهار کووید 19 در کمیسیون بهداشتسخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: آخرین وضعیت تولید واکسن کرونا در کشور در این کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت .
ایلنا تولید درمان کمیسیون بهداشت و درمان مجلس 

  اخبار داغ
  

بهترین زمان مراجعه به پزشک برای بیماری کروناچه موقع است؟برخی افراد به علت مراجعه بی دلیل ممکن است خود را در معرض خطر بیشتر قرار دهند و بعضی هم ممکن است با مراجعه دیرهنگام با بیماری شدیدتری مواجه شوند، به همین دلیل زمان مناسب برای مراجعه به پزشک از اهمیت بسیاری برخوردار است.
برنا پزشک 

  

رئیس دانشگاه علوم پزشکی جندی شاپور اهواز با اشاره به آغاز استفاده از کیت‌های تشخیص فوری کرونا در استان خوزستان به زودی، بر لزوم همراهی مردم در رعایت قواعد قرنطینه تاکید کرد.
نامه نیوز اهواز فضای مجازی الناز شاکردوست 

  

علائم هشدار کرونا را جدی بگیریدعلایم اصلی ویروس کووید 19 در فازهای مختلف بیماری را که یک متخصص طب اورژانس تشریح کرده است، بشناسید.
اقتصادنیوز ویروس درمان اورژانس 

  

نقاهتگاه‌های جدید بیماران کرونایی را بشناسیدپس از اعلام آمادگی 50 هتل جهانگردی و هتل‌های بنیاد مستضعفان، فهرست هتل‌های یک، دو و سه ستاره بخش خصوصی نیز برای تبدیل به نقاهتگاه بیماران کرونا به وزارت بهداشت، داده شد.
اقتصادنیوز ایران میراث فرهنگی قرارداد 

  

خانم گل فصل گذشته فوتبال ایران از شرایط اسف‌بار تیم‌های بانوان می‌گوید و تاکید دارد شرایط موجود آنها را از کرونا نمی‌ترساند.
ورزش۳ اتوبوس فوتبال ایران 

  

معاون وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: واکسن ایرانی کرونا تا 2 هفته آینده وارد فاز انسانی می‌شود.
نامه نیوز الناز شاکردوست دورهمی جدول 

  

تفاوت علائم گوارشی کرونا با مسمومیت چیست؟در تحقیق اخیر در حدود یک‌چهارم از بیماران علائم گوارشی بیماری کووید 19 مانند اسهال و سایر علائم گوارشی را بروز دادند، این علائم در موارد خفیف کووید 19 دیده می‌شد.
برنا مسمومیت 

  

کارشناسان انجمن طبی آمریکا عوارض جانبی واکسن‌های آمریکاییModerna و Pfizerرا برشمردند.
صراط دارو 

  

تاثیر مریم گلی در بهبود کرونا/عدم تایید آثار درمانی رمدسیویر به گزارش خبرنگار مهر، مهم‌ترین اخبار منتشرشده در حوزه بهداشت، درمان و تغذیه در سطح جهان به شرح زیر بوده اند: داروی «رمدسیویر» برای درمان کووید 19 مناسب نیست طبق اعلام سازمان بهداشت جهانی، داروی ضدویروسی رمدسیور نباید برای درمان بیماران کووید 19 استفاده شود. تأثیر ترکیبات موجود در پوست انار در پیشگیری از کووید 19 محققان دانشگاه گیاهان دارویی صربستان دریافتند فیتوشیمیایی های…
مهر درمان سازمان بهداشت جهانی خبرنگار 

  

روش آسان جلوگیری از کرونای شدیددانشمندان به تازگی اعلام کردند می توان با یک اقدام ساده مانع از ابتلا به کرونای شدید شد.
اقتصادنیوز اقتصاد ویروس ماسک 

  

چرا بیماران کرونایی مبتلا به دیابت و یا بیماری قلبی دچار مرگ و میر بیشتری می‌شوند؟محققان آکادمی علوم پزشکی نظامی چین نقش کلسترول در عفونت کروناویروس را بررسی کرده و می‌گویند وجود کلس
خبرفوری دیابت کلسترول ویروس 

  

بعد از مدت‌ها انتظار سهامداران حقیقی (خُرد) برای تشکیل مجمعی به منظور احقاق حقشان، دیروز شاهد چراغ سبز مجلسی‌ها بودند.
صراط خبرنگار اتاق بازرگانی سرمایه