ایلنا   |  اقتصادی  |  

نکاتی کاربردی برای انتخاب ساعت مچی

ساعت مچی می تواند نشان دهنده شخصیت هر فردی باشد. سایت دیجی آن تایم با ارائه ی ساعت های اورجینال به شخصیت شما اهمیت می دهد و میخواهد شما استایل منحصر به فردی داشته باشید، پس به شما نکاتی را گوشزد می کند که قبل از خرید ساعت مچی خود باید حتما آن را بخوانید.

نکاتی کاربردی برای انتخاب ساعت مچی

ساعت مچی می تواند نشان دهنده شخصیت هر فردی باشد. سایت دیجی آن تایم با ارائه ی ساعت های اورجینال به شخصیت شما اهمیت می دهد و میخواهد شما استایل منحصر به فردی داشته باشید، پس به شما نکاتی را گوشزد می کند که قبل از خرید ساعت مچی خود باید حتما آن را بخوانید.

ساعت مچی می تواند نشان دهنده شخصیت هر فردی باشد. سایت دیجی آن تایم با ارائه ی ساعت های اورجینال به شخصیت شما اهمیت می دهد و میخواهد شما استایل منحصر به فردی داشته باشید، پس به شما نکاتی را گوشزد می کند که قبل از خرید ساعت مچی خود باید حتما آن را بخوانید.

ساعت مچی نه تنها یک اکسسوری است بلکه یک ضرورت برای هر فرد تلقی می شودو به فرد کمک میکند تا برنامه های خود را رعایت کند.

یکی از ویژگی های مهم هر فردی، وقت شناس بودن است،وساعت مچی یکی از راحت ترین روش ها برای دیدن زمان است که به شما کمک می کند در هر ملاقاتی سروقت حاضر شوید. ساعت مچی جزوی از استایل هر فرد محسوب می شود.

ساعت مچی مزیت های خاصی نسبت به گوشی همراه داردمثلا وقتی شما در یک جلسه رسمی هستید و میخواهید زمان را بدانید در آوردن گوشی و روشن کردن صفحه آن یک حرکت غیر حرفه ای و تاحدی بی ادبانه است اما یک نگاه کوتاه به ساعت مچی خود نه توجه کسی را جلب می کند، نه بی ادبانه است و کاملا حرکت حرفه ای می باشد.

موارد زیادی در انتخاب یک ساعت مچی اهمیت دارد که در این مقاله به چندین مورد آن می پردازیم..

ساعت مچی باید با استایل هر فردی متناسب باشد.به عنوان مثال در استایل های رسمی با کت وشلوار بهتر است از ساعت های مچی بابند چرم باریک و براق و بدنه ظریف استفاه شود.

در استایل های غیر رسمی پوشیدن ساعت های با بند فلزی بسیارمناسب است.

در استایل ورزشی استفاده از ساعت های دیجیتال با بدنه مقاوم پیشنهاد می شود.

در هنگام شنا کردن وغواصی باید از ساعت هایی استفاده کنید که انواع مختلفی دارد که برای اینکه کاربرد آن ها را بدانید باید بروشور مربوط به برند ساعت را مطالعه کنید. در ساعت های ضد آب عبارت هایی چون WATERPROOFیا WATER_PESISTANT را می توان مشاهده کرد که به این معناست که ساعت درچه عمق مشخصی،در مقابل نفوذ آب مقاوم است.

در استایل های رسمی و فرمال استفاده از ساعت های با ترکیب آنالوگ و دیجیتال بسیار شیک و با اهمیت است. تیپ های رسمی و افرادی که در شرکت های معتبر فعالیت می کنند به ساعت هایی که اصولا گران تربوده و از برندهای معتبر بوده استفاده می کنند.

بند وقاب ساعت ها هم از اهمیت زیاد برخورار است به عنوان مثال بندها و قاب های پلاستیکی و لاستیکی برای تیپ های اسپرت، بندهای چرم و پارچه ای برای تیپ های ساده و بند های فلزی برای تیپ های رسمی مناسب است.

صفحه ساعت با ظاهرهر فردی متناسب باشد. هرچه صفحه ساعت ساده تر باشد نشان دهنده ظاهر رسمی فرد می باشد.به عنوان مثال ساعت های مچی که ار صفحه شان نقش قطب نما رادارند ساعت های غیر رسمی محسوب می شوند. عرض بند ساعت مچی باید متناسب با اندازه صفحه ساعت باشد.بندهای چرمی عرض نسبت به بند های فلزی عرض کمتری دارند باید به تناسب صفحه نمایش کوچک تری داشته باشند.

اندازه مچ دست با قطر ساعت مچی باید متناسب باشد مثلا برای مچ های پهن و بزرگ بهتر است ساعت مچی که انخاب می شود قطر حدود 42 میلی متر داشته باشدو ساعت هایی که بند فلزی دارند برای دست های با مچ بزرگ تر مناسب است.

نکات مهمی که در هنگام خرید ساعت مچی باید به آن توجه کنید.

1_میزان ماندگاری ساعت

2_ انتخاب ساعت مچی برای موقیعت های مناسب

3_انتخاب مخاطب

4_ولخرجی نکردن برای خرید یک ساعت مچی

دلایل مختلفی که  باید از ساعت مچی استفاده کنید. اولین مورد نیاز شغلی هر فرد می باشد مثلا اگر شما زیاد در جلسات شرکت می کنید برای در نظر گرفتن زمان حتما باید از ساعت مچی استفاده کنید.

اگرجزو آن دسته از افرادی هستید که دوست دارید از دیگران متمایز باشید نظر ما به شما این است که حتما از ساعت مچی استفاده کنید و درانتخاب ساعت مچی توجه زیادی داشته باشید.

همه ما می دانیم که استفاده از تلفن همراه در هنگام رانندگی ممنوع است، استفاده از ساعت مچی ابزار مناسبی در هنگام رانندگی می باشد.

 انتخاب یک ساعت مچی مناسب یکی از بهترین گزینه ها به عنوان کادوئی شیک و زیبا برای شخص مقابل می باشد که هنوز هم بین مردم رواج زیادی دارد چون یک ساعت با کیفیت با گذشت زمان از ارزشش کاسته نمی شود ولی تلفن همراه با گذر زمان و به روز بودن آن از ارزشش کاسته می شود.

استفاده از ساعت مچی از درگیر بودن به گوشی موبایل مثل حواس پرتی جلوگیری می شود به عنوان مثال یک دانش آموز یا دانشجویی را فرض کنید که میخواهد در یک آزمان مهم شرکت کند، او برای اینکه زمان را بفهمد از گوشی خود استفاده می کند، حالا دلش می خواهد یک چرخی هم در گوشی بزند و یا انکه ایمیل هایش را چک کند یا موزیکی گوش دهد. استفاده از ساعت مچی می تواند فرد را از گیر افتادن در دام حواس پرتی نجات دهد.

ساعت مچی می تواند بهترین و راحت ترین گزینه برای نگهداری به عنوان کلکسیون نسبت به وسایل دیگر مانند اتومبیل ویا جواهرات باشد.

 

موبایل رانندگی تلفن همراه   اخبار برگزیده
  

تصویری متفاوت از گروه موزیک مراسم تنفیذ رییسیتصویری از گروه موزیک مراسم تنفیذ حکم ریاست جمهوری دور از صحنه و‌ در بالکن‌حسینیه امام خمینی با اجرای سازهای مختلفی از قبیل «ویلون» و «ویلون سل» را مشاهده می کنید.
۵۵ آنلاین ریاست جمهوری امام خمینی 

  

سرنوشت علی لاریجانی چه می شود؟باشگاه خبرنگاران/ نماینده مجلس دهم درباره تغییرات در جریانات سیاسی کشور توضیحاتی ارائه داد.
نامه نیوز علی لاریجانی مجلس دهم خودرو 

  

میهمانان مراسم تحلیف چه کسانی هستند؟یک عضو هیأت رئیسه مجلس شورای اسلامی گفت:ده‌ها شخصیت سیاسی و پارلمانی، منطقه و جهانی در مراسم تحلیف رئیس جمهوری اسلامی ایران شرکت خواهند کرد.
ایلنا هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی مجلس شورای اسلامی شورای نگهبان 

  

«راز سر به مهر»؛‌ روایتی قابل انتشار از مذاکراتی که منتهی به برجام شدوزیر امور خارجه کشورمان در صفحه اینستاگرام خود از انتشار مجموعه کتاب «راز سر به مهر» خبر داد.
ایلنا اینستاگرام محمدجواد ظریف ایران 

  

احتمال بررسی کابینه دولت رییسی در مجلس از شنبهسلیمی، عضو هیئت‌رئیسه مجلس: اگر فردا کابینه به مجلس معرفی شود احتمالا جلسه رأی اعتماد به اعضای کابینه در صحن مجلس از روز شنبه 23 مرداد آغاز و تا سه‌شنبه 26 مرداد ادامه پیدا کند./ خانه ملت
فردا دولت 

  

مسائل فوری دولت رئیسی چیست؟حجت الاسلام رئیسی در مراسم تنفیذ گفت: مسئله کسری بودجه، مسئله ثبات بازار بورس، کنترل گرانی و تورم، مسئله کرونا و مسائل دیگری که شناخته شده و راهکارهای آن هم اندیشیده شده است. به دولت دوازدهم خسته نباشید می گویم اما کارهایی مهمی وجود دارد که امروز در پیش روی دولت سیزدهم است.
مستقل‌آنلاین دولت دوازدهم دولت کسری بودجه 

  

شروع طوفانی بورس با رشد 16000 واحدی شاخص/ خودرویی ها همچنان در مدار ریزشدر شروع معاملات بازار سرمایه شاخص کل بورس معاملات را طوفانی آغاز کرد و با رشد 16 هزار و 900 واحدی در ارتفاع یک میلیون و 392 هزار واحد قرار گرفت.
اقتصادنیوز شاخص سرمایه 

  

جزئیات جلسه رأی اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت در مجلستسنیم/ عضو هیئت رئیسه مجلس از افزایش تعداد جلسات علنی مجلس برای تسریع بررسی صلاحیت وزرای پیشنهادی رئیس‌جمهور، در صورت نیاز خبر داد.
مثلث رئیس جمهور کار بهاره رهنما 

  

سورپرایز جنجالی یحیی برای هواداران پرسپولیس!وحید امیری ستاره با اخلاق پرسپولیس در آستانه تمدید قرارداد با این باشگاه قرار دارد.
خانه فوتبال پرسپولیس وحید امیری ستاره 

  

لابی قالیباف، قوی‌ترین لابی استنظر قالیباف در انتخاب شهردار آینده و برای شورای شهر حائز اهمیت بوده و گزینه‌هایی که برای بررسی‌های نهایی انتخاب می‌شوند بدون نظرخواهی از ایشان نخواهد بود.
مستقل‌آنلاین ریاست جمهوری شهرداری تهران شورای شهر تهران 

  

حذف شرایط فروش از 3 خودرو / مکانیسم قیمت جور قرعه کشی خودرو را کشیددر آخرین طرح فروش اعلام شده از سوی سایپا میزان ثبت نام برای چند خودرو کمتر از ظرفیت در نظر گرفته شده بود. به نظر می رسد این کاهش تقاضا موجب شده تا زمینه برای برداشته شدن شرط و شروط ثبت نام خودرو برای تعدادی از خودروها برداشته شود.
خودروتک خودروسازان بازار خودرو ایران خودرو 

  

پناهیان: روحانی خائن است/ چه کسی حاضر است او را محاکمه کند؟یک از تئوریسین های نیروهای انقلاب گفت: به زودی جشن پایان دولت روحانی را خواهیم گرفت، دولتی که من هنوز یک سؤال دارم و آن اینکه آیا آقای روحانی نمی‌دانست که نمی‌شود به غرب اعتماد کرد؟ یا می‌دانست؟ اگر می دانست خائن است.
نامه نیوز حسن روحانی استقلال مشاور 

  

رشد 2300 واحدی بورس تهران/ سرخپوشی خودرویی ها در روز سبز بورسدر شروع معاملات بازار سرمایه شاخص کل بورس سبزپوش شد و با رشد 2300 واحدی در ارتفاع یک میلیون و 360 هزار واحد قرار گرفت.
اقتصادنیوز بورس تهران تهران سرمایه 

  

احتمال تعطیلی دو هفته‌ای کشوروزیر بهداشت در نامه‌ای به مقام معظم رهبری درخواست تعطیلی دو هفته‌ای کشور را داده بود و دیروز ایشان از رئیس‌جمهور خواستند این موضوع در ستاد ملی کرونا بررسی شود. حالا این ستاد اعلام کرده که پیشنهاد تعطیلی دو هفته‌ای امروز بررسی می‌شود.
فردا درمان تهران رئیس جمهور 

  

امکان توقف اعمال اصل 85 بر طرح حمایت از حقوق کاربران وجود دارد/ همکاری در حوزه اینترنت را در تفاهنامه ایران و چین ندیدم/ منشاء طرح حمایت از کاربران، خارج از مجلس استسخنگوی فراکسیون مستقلین ولایی، گفت: طرح حمایت از حقوق کاربران فضای مجازی بیرون از مجلس پخت و پز شده است، به خاطر همین ما اصرار داشتیم که حداقل اصل هشتاد و پنجی نشود و به مجلس بیاید در کمیسیون‌های اصلی و فرعی رسیدگی شود.
ایلنا اصل 44 مخابرات خبرنگار 

  اخبار داغ
  

پیش بینی وضعیت بورس در دولت رییسیاقتصادنیوز : عمر دولت دوازدهم به پایان رسید و دولت سیزدهم در حالی بر صندلی پاستور تکیه زده است که رئیس جمهوری جدید بارها بر به تعادل رسیدن بازار سرمایه تاکید کرده است. در این راستا یک کارشناس بازار سرمایه بر این باور است که اگر دولت اقداماتی را در زمینه سیاست خارجی و همچنین کسری بودجه انجام ندهد، وضعیت بازار سرمایه نیز چندان مطلوب نخواهد بود.
اقتصادنیوز دولت دوازدهم دولت بودجه 

  

معاملات بورس در پایان هفته دوم مرداددر هفته اخیر میانگین ارزش معاملات خرد بورس 6 هزار و 482 میلیارد تومان بود که نسبت به هفته پیشین رشد 19 درصدی داشته است.
اقتصادنیوز 

  

وضعیت اسفناک بیمارستان‌ها در پیک پنجم کرونا و نبودن تخت خالی/ توصیه به برگزاری مجازی مراسم "محرم"یک فوق تخصص بیماری‌های عفونی، وضعیت فعلی بیمارستان‌ها را در پیک پنجم کرونا اسفناک دانست و گفت: باید
خبرفوری بیمارستان وزارت بهداشت تلویزیون 

  

بررسی بورس در هفته دوم مرداددر هفته اخیر میانگین ارزش معاملات خرد بورس 6 هزار و 482 میلیارد تومان بود که نسبت به هفته پیشین رشد 19 درصدی داشته است.
گسترش خودرو جدول سهام 

  

لطف جالب کرونا به مادران باردار!یک مطالعه جدید که در کانادا انجام شد، نشان می‌دهد که در سال اول شیوع بیماری همه‌گیری کرونا، زایمان‌های زودهنگام یا مرده زایی وجود نداشته است.
گسترش بارداری کانادا زایمان 

  

کرونا حداقل تا نیم‌قرن بخش لاینفک ادبیات خواهد بودکرونا حداقل تا نیم‌قرن بخش لاینفک ادبیات خواهد بود، چون این ویروس نه‌تنها ذهن که گاهی جسم افراد را به خودش درگیر کرده است.
ایبنا ادبیات ویروس ذهن 

  

محیطبان ها وجنگلبان ها علیه کرونا واکسینه می شوندسلامت نیوز: سعید نمکی وزیر بهداشت، درمان وآموزش پزشکی با انتشار یک نامه درباره اضافه شدن محیط بان ها و جنگل بان ها به مشمولان برنامه دریافت واکسن کرونا خبر داد...
سلامت‌نیوز سلامت درمان محیط بان 

  

بورس های سبز جهان!بیشتر شاخص های مهم بورسی جهان صعودی شدند.
گسترش بورس های آسیایی بورس نیویورک بورس لندن 

  

کشورهای ثروتمند جهان به دوز سوم واکسن کرونا چشم دارند!+جزییاتکشورهای پیشرفته‌ای چون آلمان و فرانسه با نادیده گرفتن درخواست سازمان جهانی بهداشت برای فراهم کردن امکان واکسیناسیون افراد بیشتری در سراسر جهان، در تلاش هستند تا مصونیت شهروندان خود را در برابر کووید–19 افزایش دهند.
برنا ثروتمند آلمان واکسیناسیون 

  

در یکی از بدترین شرایط اپیدمی کرونا هستیم/واکسیناسیون راه حل اصلی استاقتصادنیوز: معاون کل وزارت بهداشت با اشاره به قرارگرفتن کشور در یکی از بدترین شرایط اپیدمی کرونا گفت: راه اصلی رفع این اوضاع، انجام واکسیناسیون در کشور است.
اقتصادنیوز واکسیناسیون وزارت بهداشت 

  

پیش بینی وضعیت بورس در دولت رئیسییک کارشناس بازار سرمایه درباره وضعیت بورس در دولت سید ابراهیم رئیسی توضیحاتی داد.
اقتصادنیوز دولت سرمایه 

  

خطر کرونا طولانی در کودکان کمتر استنتایج یک بررسی نشان می دهد: خطر ابتلا به کووید طولانی در کودکان کمتر است.
خبرفوری کودکان خانواده سلامت 

  

صعود شاخص های مهم بورسی جهاناقتصادنیوز: بیشتر شاخص‌های مهم بورسی جهان روند صعودی پیدا کردند. صندوق بین المللی پول هم در گزارش تازه‌ای اعلام کرد که تسریع در روند واکسیناسیون کشورها، بهترین خبر برای اقتصاد جهانی است.
اقتصادنیوز شاخص صندوق بین المللی پول پول