ایرنا   |  اجتماعی  |  

استاندار کرمانشاه بازهم پای درد دل مردم نشست

کرمانشاه - ایرنا - استاندار کرمانشاه برای دومین بار در آذر ماه به مرکز سامانه تلفنی «سامد» رفت تا پاسخگو و پیگیر دغدغه ها و مشکلات شهروندان باشد.

استاندار کرمانشاه بازهم پای درد دل مردم نشست

به گزارش خبرنگار ایرنا، هوشنگ بازوند پیش از ساعت 9:30 روز شنبه وارد اداره کل بازرسی استانداری در انتهای بلوار گلسرخ شد و پشت میز پاسخگویی نشست؛ بازوند تا ساعت 11:30 به تلفن های مردم جواب داد و مشکلات آنان را شنید.او همزمان مشخصات شهروندان را یادداشت می کرد و دستور پیگیری از دستگاه مربوطه را به مدیرکل بازرسی، مدیریت عملکرد و امور حقوقی استانداری می داد؛ حجت الاسلام عبدالله عزیزی هم آن را ثبت می کرد.بازوند در چند مورد نیز تلفن همراه خود را برداشت و برای رفع مشکل به معاونان استانداری و فرمانداران زنگ زد تا شهروندان پشت خط از پیگیری استاندار مطمئن شوند.برخلاف جلسه اول پاسخگویی که نیمی از آن به ملاقات حضوری تبدیل شد، تمرکز امروز بازوند تنها بر پاسخ دادن به تلفن ها بود.درخواست های تلفنی مردم از استاندار کرمانشاه متفاوت بود اما آنچنان که هوشنگ بازوند گفت: بسیاری از آنها قابل حل است.بیشتر دغدغه های امروز مربوط به موضوع درخواست شغل، کمک مالی، امهال وام، سبد کالا و تقاضای تسهیلات بانکی و زمین بود.امروز از بیشتر نقاط استان کرمانشاه با 111 تماس گرفتند اما نزدیک به 80 درصد از کسانی که موفق شدند با بازوند گفتگو کنند، ساکن شهرستان زلزله زده سرپل ذهاب بودند.به همین دلیل استاندار به فکر افتاده که بزودی یک برنامه ملاقات حضوری با همراهی مدیران ارشد استان در این شهرستان برگزار کند.ساعت 11:30 استاندار از پشت میز پاسخگویی بلند شد اما 111 یکسره زنگ می خورد؛ تماس هایی که گرچه به گوش بازوند نرسید اما اپراتورهای سامد به مانند هر روز آنها را برای ارجاع به دستگاه مربوطه ثبت می کردند.استاندار کرمانشاه پیشتر در گفتگو با ایرنا سامانه سامد را یک شیوه پاسخگویی خوب دانست و تاکید کرد که همه مدیران استان باید با حضور در این سامانه پاسخگوی مردم باشند.البته به گفته حجت الاسلام والمسلمین عبدالله عزیزی مدیرکل دفتر بازرسی استانداری کرمانشاه، مدیران کل استان به صورت نوبتی دست کم 2 ساعت در ساختمان سامد به صورت تلفنی پاسخگوی سوالات و مشکلات مردم استان هستند.سامانه الکترونیکی ارتباط مردم و دولت (سامد) شیوه ای ارتباطی است که مردم می توانند با شماره تلفن 111 درخواست ها، شکایات و پیشنهادهای خود را از طریق آن به مسئولان اعلام کنند.دسترسی سخت به مسئولان ارشد و مدیران کل و فاصله آنها با مردم عادی همواره یکی از گلایه های شهروندان است اما سامانه سامد توان کاهش این شکاف را دارد.بیکاری، اعتیاد و مشکلات کسب و کار از مهمترین دغدغه های مردم استان 2 میلیون نفری کرمانشاه است.7444/8066گزارش از عبدالله الماسی

کرمانشاه استان کرمانشاه ایرنا   اخبار برگزیده
  

وزیر صنعت معدن و تجارت اعلام کرد: اگر خودرو تا عید مرتب عرضه شود، یقیناً قیمت پایین می‌آید.
نامه نیوز صنعت خودرو معدن 

  

یک سایت حامی دولت ضمن اعتراض به سخنان روحانی درباره ارزانی اجناس و قاچاق پرسید: نمی‌دانید یا تجاهل می‌کنید؟!
نامه نیوز ایران گرانی عراق 

  

در جریان بررسی کلیات بودجه 98 با تصویب مجلس ماهانه 300 تومان از مشترکین برق و گاز برای بیمه خسارات اخذ می‌شود.
نامه نیوز مجلس شورای اسلامی گاز بودجه 

  

خداحافظ بشار رسن؟شنیدیم یک باشگاه از امارات، یک تیم قطری و همین‌طور یک تیم متمول شهرستانی ایران برای جذب بشار رسن ابراز علاقه کرده‌اند.
خودروتک پرسپولیس برانکو ایران 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (سه شنبه 30 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز سه شنبه 30 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  

بی کیفیت ترین خودروهای داخلی مشخص شدند / دی 1397شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، جدیدترین گزارش خود از میزان کیفیت خودروهای تولیدی در کشور را منتشر کرد که به بررسی آن می‌پردازیم.
خودروتک خودرو تولید پژو 

  

برای خرید خودرو فعلا دست نگه داریدیک کارشناس صنعت خودرو گفت: افزایش اخیر قیمت خودرو در بازار غیرواقعی بوده و این مساله تنها جوسازی دلالان است و صراحتاً باید اعلام کنم که در این شرایط به نفع و صلاح مردم نیست که اقدام به خرید خودرو کنند، چرا که قیمت‌ها به این شکل باقی نخواهد ماند.
خودروتک خودرو خودروسازان بازار خودرو 

  

صعود دسته جمعی قیمت خودروهای داخلی / پراید به 45 میلیون رسید!گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از روند صعودی قیمت‌‌ها دارد به نحوی که قیمت انواع خودروهای داخلی تا 13 میلیون تومان گران شده است.
خودروتک قیمت کاهش قیمت ها خودرو 

  

تابلو قیمت خودروهای داخلی قرمز شدبازار خودرو با نزدیکی به آخرین ماه سال، به واسطه حضور گسترده دلالان و واسطه‌گران قیمت‌های شگفت انگیزی به خود می‌بیند...
خودروتک قیمت افزایش قیمت کاهش قیمت ها 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (چهارشنبه 24 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز چهارشنبه 24 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  اخبار داغ
  

اهل شاخه: باخت چیزی از ارزش ما کم نکرد / هدف ما با مهاجری والاستبازیکن تیم ماشین سازی می گوید مهاجری مربی بسیار بزرگ و شناخته شده ای است، هدف ما با او هدف والایی است و انشالله که با او بالای جدول باشیم.
ایلنا بازی ورزشگاه جدول 

  

دو مهاجم مشترکا ارزشمندترین مهاجمان دنیای فوتبال از دید نرانسفرمارکت لقب گرفتند.
نود فوتبال 

  

بانک مرکزی به دنبال کنترل شوک تبدیل رمز ارز به ریالرئیس انجمن بلاک‌چین ایران تاکید کرد: بانک مرکزی در پیش نویس سند رمز ارز در حوزه تبدیل ارز رمزنگار به ریال، محدودیت‌هایی دارد که این مساله به منظور پیشگیری از شوک بازار رمز ارز به ریال است.
ایلنا بانک مرکزی بانک سازمان بورس و اوراق بهادار 

  

دستاوردهای انقلاب اسلامی ارزشمند و نیازمند صیانت استمراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم تبیین ارزش های انقلابی و اسلامی گفت: با وجود مشکلات اقتصادی، دستاوردهای انقلاب اسلامی ارزشمند بوده و نیازمند صیانت است.
ایرنا رهبر انقلاب خانواده پوشش 

  

پیگیر بومی‌سازی و به روزرسانی صنعت فولاد هستیم/ ادعای عدم بازگشت ارز صادرات فولاد به دلیل برخی ناهماهنگی‌ها مطرح شدمعاون وزیر صنعت تاکید کرد:‌ قطعا صنایع کشور باید قانون کشور و سیاست‌های دولت و بانک مرکزی را رعایت کنند.
ایلنا دولت فولاد صنعت فولاد 

  

هدف سمپوزیوم کیش، بومی‌سازی تولید فولاد بود/ بازگشت ارز صادرات فولاد برای بانک مرکزی اثبات شده استمدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان تاکید کرد: در حال حاضر برای بانک مرکزی نیز اثبات شده است که فولادسازان ارز صادراتی را در داخل کشور ارائه کرده‌اند و اگر مقداری از ارز هم وارد نشده به دلیل مصرفی ارزی شرکت‌های فولادی است.
ایلنا جزیره کیش تولید فولاد 

  

توضیحات نوبخت درباره تعیین تکلیف مابه‌التفاوت نرخ ارز در سال 98رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور توضیحاتی درباره تعیین تکلیف مابه‌التفاوت نرخ ارز در سال 98 ارائه کرده است.
تسنیم محمدباقر نوبخت نرخ ارز ارز 

  

کشف ارز خارجی در مرز بازرگانفرمانده هنگ مرزی ماکو گفت: با تلاش ماموران مستقر در گمرک بازرگان ارز قاچاق به ارزش یک میلیارد و 130
خبرفوری ارز خودرو گمرک