ایلنا   |  ورزشی  |  

سولاری: می‌توانیم به چهاردهمین قهرمانی برسیم/ برای غلبه بر آژاکس باید در سطح تاریخچه رئال باشیم

سرمربی تیم رئال مادرید در خصوص شرایط این تیم صحبت کرد.

سولاری: می‌توانیم به چهاردهمین قهرمانی برسیم/ برای غلبه بر آژاکس باید در سطح تاریخچه رئال باشیم

سرمربی تیم رئال مادرید در خصوص شرایط این تیم صحبت کرد.

به گزارش ایلنا، تیم‌های رئال مادرید و آژاکس از مرحله یک‌هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا روز چهارشنبه به مصاف هم خواهند رفت. سانتیاگو سولاری سرمربی رئال مادرید پس از پیروزی شیرین مقابل اتلتیکومادرید در خصوص شرایط رئال برای این دیدار اظهار نظر کرد.

* سعی می‌کنیم آینده  را بسازیم

این میراثی فراتر از یک چالش است. افتخاری برای همه افرادی است که این جا هستم. سعی می کنیم که بخشی از حال و آینده این باشگاه باشیم. سعی می کنیم آینده را بسازیم چرا که این باشگاه با افتخار به گذشته اش نگاه می کند اما همیشه باید به آینده نگاه کنیم."

* مرحله گروهی سورپرایز‌های بزرگی دارد

همیشه مشکل است. مرحله گروهی چمپیونزلیگ سورپرایزهای زیادی را به جای میگذارد. برای این که صدرنشین گروه شویم باید هر دو بازی را می بردیم و در خار از خانه مقابل ویکتوریا پلزن و رم خوب ظاهر می شدیم که همین کار را کردیم."

* برای غلبه بر آژاکس باید در سطح تاریخچه رئال باشیم.

همیشه به خاطر کارشان در رده های پایه آنها را می شناختیم. همیشه به جوان های با استعداد میدان داده اند. سعی می کنیم رقابت کنیم. بازی های مشکلی در پیش است. مثل همه مقاطع چمپیونزلیگ. برای غلبه بر آژاکس باید در سطح تاریخچه رئال باشیم.

* گاهی نمی‌توانی به رویاهایت برسی

"فوتبال ایجادکننده رویا و امید است. حضور در سطح اول رویایی است که از بچگی داشته ام. وقتی بازیکن در دسته اول هستی رویایت قهرمانی لیگ، چمپیونزلیگ یا جام جهانی باشگاه هاست. در هر بازی هواداران رویاهایشان بازسازی می شود. گاهی نمیتوانی به رویاهایت برسی. همیشه این فرصت برایت وجود دارد تا در هر بازی رویای جدیدی داشته باشی.

* ارزش‌های مشخصی در فوتبال وجود دارد

ارزشهای مشخصی در این ورزش وجود دارند یعنی انسانیت، فداکاری و انسجام. تواضع را باید همیشه داشته باشی و ثابت قدم باشی. همیشه باید به حریف ، خودت و تلاش روزمرهات احترام بگذاری. فداکاری همین است. باید متواضع باشی. در فوتبال، استعداد وجود دارد اما همیشه این استعداد باید در خدمت تیم باشد. این سه ارزش کلیدی برای هر فوتبالیستی است.

* با عشق به فوتبال می‌توان موفق شد

با عشق به فوتبال و عشق به رقابت می توان موفق شد. عشق به رئال باشگاهمان هم مهم است. ارتباط با بازیکنانروش های مختلفی وجود دارد. به نظرم همیشه مهم است که یک الگو باشیم. در رئال هیچ چیز غیرممکن نیست و می‌توانیم به چهاردهمین قهرمانی برسیم.

رئال مادرید مادرید لیگ قهرمانان اروپا   اخبار برگزیده
  

وزیر صنعت معدن و تجارت اعلام کرد: اگر خودرو تا عید مرتب عرضه شود، یقیناً قیمت پایین می‌آید.
نامه نیوز صنعت خودرو معدن 

  

یک سایت حامی دولت ضمن اعتراض به سخنان روحانی درباره ارزانی اجناس و قاچاق پرسید: نمی‌دانید یا تجاهل می‌کنید؟!
نامه نیوز ایران گرانی عراق 

  

در جریان بررسی کلیات بودجه 98 با تصویب مجلس ماهانه 300 تومان از مشترکین برق و گاز برای بیمه خسارات اخذ می‌شود.
نامه نیوز مجلس شورای اسلامی گاز بودجه 

  

خداحافظ بشار رسن؟شنیدیم یک باشگاه از امارات، یک تیم قطری و همین‌طور یک تیم متمول شهرستانی ایران برای جذب بشار رسن ابراز علاقه کرده‌اند.
خودروتک پرسپولیس برانکو ایران 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (سه شنبه 30 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز سه شنبه 30 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  

بی کیفیت ترین خودروهای داخلی مشخص شدند / دی 1397شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، جدیدترین گزارش خود از میزان کیفیت خودروهای تولیدی در کشور را منتشر کرد که به بررسی آن می‌پردازیم.
خودروتک خودرو تولید پژو 

  

برای خرید خودرو فعلا دست نگه داریدیک کارشناس صنعت خودرو گفت: افزایش اخیر قیمت خودرو در بازار غیرواقعی بوده و این مساله تنها جوسازی دلالان است و صراحتاً باید اعلام کنم که در این شرایط به نفع و صلاح مردم نیست که اقدام به خرید خودرو کنند، چرا که قیمت‌ها به این شکل باقی نخواهد ماند.
خودروتک خودرو خودروسازان بازار خودرو 

  

صعود دسته جمعی قیمت خودروهای داخلی / پراید به 45 میلیون رسید!گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از روند صعودی قیمت‌‌ها دارد به نحوی که قیمت انواع خودروهای داخلی تا 13 میلیون تومان گران شده است.
خودروتک قیمت کاهش قیمت ها خودرو 

  

تابلو قیمت خودروهای داخلی قرمز شدبازار خودرو با نزدیکی به آخرین ماه سال، به واسطه حضور گسترده دلالان و واسطه‌گران قیمت‌های شگفت انگیزی به خود می‌بیند...
خودروتک قیمت افزایش قیمت کاهش قیمت ها 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (چهارشنبه 24 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز چهارشنبه 24 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  اخبار داغ
  

مرغ ارزان شد + جزئیاتمدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: با توزیع مرغ تنظیم بازاری 11 هزار و 500 تومانی قیمت هرکیلوگرم مرغ در بازار آزاد حدود 2 هزار تومان ارزان شده است.
خودروتک تنظیم بازار واردات بخش خصوصی 

  

هدیه با ارزش سردار «قاسم سلیمانی» به «آرین غلامی»«آرین غلامی»، قهرمان شطرنج ایران، از دیدارش با سردار قاسم سلیمانی، خبر داد.
برنا قاسم سلیمانی شطرنج ایران 

  

مشاور بشار اسد: اتحادیه عرب بدون سوریه بی ارزش استمشاور بشار اسد درباره بازگشت سوریه به اتحادیه عرب گفت: هیچ مسئله جدیدی در این باره وجود ندارد. اتحادیه عرب بدون سوریه هیچ ارزشی ندارد. از رئیس پارلمان سوریه برای حضور در نشست‌های پارلمان عربی دعوت شده و این مسئله خوبی است...
انصاف‌نیوز مشاور بشار اسد اتحادیه عرب 

  

وزارت امور اقتصادی و دارایی در گزارشی پیش بینی کرد، حداکثر تورم در سال 97 بالغ بر 27.8 درصد و رشد اقتصادی در بدبینانه ترین حالت منفی 2.5 درصد است.
نامه نیوز وزارت امور اقتصادی و دارایی اقتصاد اقتصاد ایران 

  

دولت مقصر تورم افسار گسیخته امروز در کشور استعضو کمیسیون اقتصادی مجلس از ضعف تیم مدیریتی و اقتصادی دولت گفت و اظهار داشت: در تورم افسارگسیخته ای که در کشور ایجاد شده ، دولت مقصر است زیرا قطعا توان مهار آن را داشت اما موفق نبود.
تسنیم دولت تورم کمیسیون اقتصادی مجلس 

  

تشکیل بزرگ‌ترین پرونده تخلف ارزی در خراسان رضویمدیرکل تعزیرات حکومتی خراسان رضوی از تشکیل بزرگ‌ترین پرونده تخلف ارزی در این استان با طرح شکایت 5 ب
خبرفوری تعزیرات بانک یورو 

  

مرغ 2 هزار تومان ارزان شدمدیر عامل شرکت پشتیبانی امور دام گفت: با توزیع مرغ تنظیم بازاری 11 هزار و 500 تومانی قیمت هرکیلوگرم مرغ در بازار آزاد حدود 2 هزار تومان ارزان شده است.
تسنیم تنظیم بازار واردات بخش خصوصی