شایعه‌ی «تغییر حسین طائب» در شبکه‌های اجتماعی

از شب گذشته شایعه‌ و ادعاهایی مبنی بر تغییر و یا کناره‌گیری حجت‌الاسلام حسین طائب در شبکه‌های اجتماعی شنیده می‌شود. به‌گزارش انصاف نیوز برخی اکانت‌های اصولگرا با اعلام مستقیم یا غیرمستقیم خبر تغییر رئیس سازمان اطلاعات سپاه به معرفی جانشین او نیز پرداخته‌اند...

از شب گذشته شایعه‌ و ادعاهایی مبنی بر تغییر و یا کناره‌گیری حجت‌الاسلام حسین طائب در شبکه‌های اجتماعی شنیده می‌شود.

به‌گزارش انصاف نیوز برخی اکانت‌های اصولگرا با اعلام مستقیم یا غیرمستقیم خبر تغییر رئیس سازمان اطلاعات سپاه به معرفی جانشین او نیز پرداخته‌اند.

مجتبی امینی، تهیه‌کننده‌ی سریال گاندو که به گفته‌ی وزیر امور خارجه پیشین ایران از سوی اطلاعات سپاه ساخته شده بود در صفحه‌ی توییتر خود نوشت: «گمنام ترین سرباز گمنام؛ سایت مستدامامنیت کشور در این سال ها مدیون اخلاص و تلاش شما و سربازانت بوده….قدر مردان بزرگ کشورمان را بدانیم….»

کاربری با نام «عماد» که خود را یک مامور امنیتی معرفی می‌کند در توییتر نوشت: «خونی تازه در رگ‌های مبارزه با معاندین داخل و خارج، دفاع حداکثری از ‎انقلاب اسلامی عزیزتر از جان و خواب خوشی که برای کوردلان به کابوس بدل خواهد شد.جهاد ادامه دارد…»

علی‌اکبر رائفی‌پور، سخنران اصولگرا نیز نوشته است: «‏تودیع و معارفه ای معنادار برای اهل فن»

برخی کاربران توییتر این سه توییت و دیگر موارد مشابه آن را اشاره‌های غیر مستقیم به تغییرات رخ‌داده در سازمان اطلاعات سپاه دانسته‌اند.

عبدالله گنجی، مدیرمسئول پیشین روزنامه‌ی جوان، از رسانه‌های نزدیک به سپاه پاسدان در توییتی درباره‌ی شایعات پیرامون حسین طائب نوشت: «‏برای یه جا به جایی درون تشکیلاتی-که هنوز هم انجام نشده-دهها روایت ساختند-ترور(همراه با خیابان محل ترور و بیمارستان محل بستری)-نفوذ-تخلف-مشکل با رده های مشابه-مرتبط با دستگیری های مجازیو…بعد از ده سال یک جابجایی کاملا معمولی برای قرار گرفتن در سنگری بزرگتر»

گفتنی‌ست تا لحظه‌ی تنظیم و انتشار این خبر، هنوز نهادهای رسمی تغییر، کناره‌گیری یا جابجایی حجت‌الاسلام طائب را تایید یا تکذیب نکرده‌اند.

انتهای پیام

برچسب هااطلاعات سپاه حسین طائب

ایران بیمارستان روزنامه   اخبار برگزیده
  

درخواست رئیسی جهت ارائه لایحه تفکیک وزارت صمترئیس مجلس شورای اسلامی از درخواست رئیس جمهور جهت ارائه لایحه تفکیک وزارت صمت خبر داد و گفت: با توجه به اینکه طرح استیضاح در راستای اصلاح امور و پیشرفت کار است، بهتر است این فرصت را برای اصلاح اصولی ساختار به دولت بدهیم.
مثلث وزارت نیرو رئیس جمهور مجلس شورای اسلامی 

  

طرح اصلاح قانون کاهش مجازات حبس تعزیری با فوریت بررسی می‌شودنمایندگان مجلس با بررسی یک فوریتی طرح الحاق یک ماده به قانون کاهش مجازات حبس تعزیری موافقت کردند.
ایلنا قانون بازداشت مجلس شورای اسلامی 

  

مربی پرسپولیسی دستیار مطهری در نساجی شدیک پرسپولیسی دستیار مطهری در نساجی شد
خانه فوتبال خودرو نساجی فوتبال 

  

تاوان تحریم‌ها را فقط مردم پس دادندتاوان تحریم‌ها را فقط مردم پس دادند. صحبت‌های انتقادی کارگردان «برادران لیلا» درباره تحریم‌ها در جشنواره مونیخ: یک فاجعه رخ داده و همچنان هم ادامه دارد.
مستقل‌آنلاین خودکشی معتاد مسکن 

  

واریز یارانه نقدی جدید در دولت رئیسی/ کالابرگ چه زمانی توزیع می‌شود؟جانشین معاون رفاه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: قرار است یارانه نقدی در قالب یک پلتفرم و بستر، به کالابرگ تبدیل شود و مردم با مراجعه به فروشگاه‌ها بتوانند کالاها را خریداری کنند که خوشبختانه کارهای آن تا حد خوبی پیش رفته است.
فردا یارانه نقدینگی دولت 

  

لزوم ارائه گزارش سفرهای خارجی شهرداری به شورارئیس کمیسیون نظارت و حقوقی شورا طی تذکری خواهان ارائه گزارش سفرهای خارجی شهرداری به این کمیسیون شد.
ایلنا شهرداری تهران جوانان مرگ 

  

چرا باید با غرب خبیث مذاکره کنیم وقتی از تحریم و مشکلات اقتصادی عبور کردیم؟بر چالش تحریم غلبه کرده و در حال خروج تدریجی از رکود اقتصادی هستیم. سؤال اساسی که مطرح می‌شود این است که با این ‌حال چه نیازی به مذاکره با غرب خبیث و جنایتکار است؟
مستقل‌آنلاین بانک جمهوری اسلامی ایران روزنامه 

  

نامهٔ جبههٔ اصلاحات ایران به ابراهیم رئیسیاکنون به‌هر تقدیر این وظیفه و انتظار متوجه دولت جنابعالی است تا با کسب اختیارات لازم، هر چه سریع‌تر موضوع مذاکرات هسته‌ای کشور را با شجاعت و بر اساس تامین منافع ملی کشور به نتیجه برسانید.
مستقل‌آنلاین ایران جمهوری اسلامی ایران اقتصاد ایران 

  

اعلام آمادگی فرانسه برای توافق با ایران در وینوزارت خارجه فرانسه در بیانیه‌ای با اشاره به سفر مسئول سیاست خارجی اتحادیه اروپا به ایران تصریح کرد که برای به نتیجه رساندن برجام آمادگی دارند.
مثلث فرانسه بانک صادرات بانک 

  

رونمایی از مربی جدید تراکتورسازیسرمربی جدید تراکتور دستیار خود را روسیه می آورد.
ایلنا تراکتورسازی ایران روسیه 

  

افزایش وام ضروری بازنشستگان به 15 میلیون تومانبازنشستگان کشوری منتظر دریافت وام 15 میلیون تومانی از تیرماه هستند.
ایلنا وام بازنشستگی خبرنگار 

  

فرصت احیای مذاکراتسفر بورل به تهران و تحرکات اخیر در روند مذاکرات برجامی با تحلیل‌های مختلفی همراه شده، مثلا «فرهیختگان» نوشته: اگر بخواهد توافقی اتفاق بیفتد، حداکثر تا نیمه‌ شهریور فرصت باقی است.
فردا سفر تهران روزنامه 

  

رئیس قوه قضاییه، نورانی و معتقد استمن رئیس نورانی قوه قضاییه فعلی را از 50 سال قبل و از دوره نوجوانی می‌شناسم و هم نسبت به خانواده و هم به خودشان شناخت دارم.
مستقل‌آنلاین رئیس جمهور قوه قضاییه تجاوز 

  

رئیسی: مردم اروپا هم از کوپن استفاده می کنندبرخی از کشور‌های اروپایی نیز به دلیل گرانی کالا‌های اساسی روش تخصیص کوپن را برای توزیع کالا در پیش گرفتند و برخی کالا‌ها را بدین شکل در کشورشان توزیع می‌کنند.
مستقل‌آنلاین گرانی اوکراین دختران 

  

مصوبه مجلس نقض قانون اساسی جمهوری اسلامی استدکتر گرجی می‌گوید: مصوبه اخیر مجلس شورای اسلامی به معنای دقیق کلمه نقض حق دادخواهی شهروندان و بنیان‌های قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران است.
مستقل‌آنلاین مجلس شورای اسلامی قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران قانون