گسترش   |  ورزشی  |  

پرسپولیس باید در 2 پست تقویت شود / امیدوارم استیل آذین دوم نشویم

بهروز سلطانی پیشکسوت پرسپولیس بیان کرد: فعالیت پرسپولیس در این پنجره نقل و انتقالاتی، برای من دو وجه دارد؛ یا این بازیکنان جدید سریع با تیم هماهنگ شده و فصل خوبی را برای هواداران رقم خواهند زد، یا اینکه پرسپولیس به تیم پر مهره ای تبدیل می شود که طبعا مدیریت این تعداد نام بزرگ برای کادرفنی، سخت خواهد شد.

پرسپولیس باید در 2 پست تقویت شود / امیدوارم استیل آذین دوم نشویم

پرسپولیس عملکرد بسیار خوبی در پنجره نقل و انتقالات جاری داشته و موفق به جذب اکثر گزینه های یحیی گل محمدی سرمربی سرخپوشان شده است. با توجه به این موضوع، هواداران این تیم به فصل جدید بسیار امیدوار هستند.

رضا درویش مدیرعامل پرسپولیس با جذب چند مهره ملی پوش و همچنین گئورگی ولسیانی مدافع سابق سپاهان، به فاز دفاعی قرمزها، سر و سامانی داد. او در ادامه این فعالیت، قصد دارد تا با خرید چند مهره با کیفیت هجومی، ماموریت خود را در این مقطع زمانی تکمیل کند. جذب سعید صادقی وینگر پر‌مشتری گل گهر و کاسیانو دیاز برزیلی، در دستورکار مدیران پرسپولیس قرار گرفته است.

گسترش نیوز برای بررسی عملکرد پرسپولیس در نقل و انتقالات و همچنین وضعیت فعلی تیم ملی فوتبال ایران در فاصله 5 ماه تا آغاز رقابت های جام جهانی قطر، گفت و گویی با بهروز سلطانی پیشکسوت باشگاه پرسپولیس انجام داده که در ادامه می خوانید.

بهروز سلطانی پیشکسوت پرسپولیس درباره بازی تیم ملی ایران و الجزایر گفت: به نظرم بازی خوبی را در مجموع شاهد نبودیم و تیم ملی در اکثر نقاط زمین بد و ناهماهنگ عمل کرد. عملکرد پراشتباه بازیکنان، کار الجزایر را برای به خطر انداختن دروازه ما آسان کرده بود. آن ها خیلی راحت موقعیت گل ایجاد می کردند و خط دفاعی ما را تحت فشار سنگینی قرار می دادند. در مجموع نمایش ضعیفی را از تیم ملی دیدیم.

او در مورد عملکرد ضعیف فدراسیون در برگزاری دیدارهای دوستانه برای تیم ملی اظهار کرد: در حال حاضر چیزی به اسم فدراسیون در فوتبال مملکت وجود خارجی ندارد. فدراسیون فوتبال ایران بیشتر شبیه یک دفتر است و وضع بسیار نابسامانی دارد. در چنین شرایط اسفناکی، طبیعتا نمی توان خیلی توقع عملکرد مطلوب از تیم ملی ایران داشت. فدراسیون نشین ها از برگزاری یک دیدار دوستانه مناسب عاجز هستند و در فیفادی گذشته، فقط ترتیب یک بازی با تیم دوم الجزایر را دادند.

او در مورد شرایط تیم ملی در جام جهانی بیان کرد: با این شرایط قطعا تیم ملی نتیجه خوبی نخواهد گرفت. تمام رقبای ما با تدارکات و برنامه ریزی اصولی پا به جام جهانی خواهند گذاشت. اگر بازی های ولز و انگلیس را در لیگ ملت های اروپا دنبال کرده باشید، متوجه کار سخت ما در قطر خواهید شد. تیم آمریکا نیز مجموعه با کیفیتی را در اختیار دارد و از بازیکنان سطح بالایی برخوردار است. آمریکا در حال تدارک بازی با تیم های آسیایی است ولی بازی های دوستانه ما یکی پس از دیگری لغو می شود.

سلطانی در خصوص خرید های تازه پرسپولیس در نقل و انتقالات اظهار کرد: فعالیت پرسپولیس در این پنجره نقل و انتقالاتی، برای من دو وجه  دارد؛ یا این بازیکنان جدید سریع با تیم هماهنگ شده و فصل خوبی را برای هواداران رقم خواهند زد، یا اینکه پرسپولیس به تیم پر مهره ای تبدیل می شود که طبعا مدیریت این تعداد نام بزرگ برای کادرفنی، سخت خواهد شد.

او در این‌باره خاطرنشان کرد: مشابه تیم استیل آذین در لیگ های نهم و دهم، که با وجود داشتن ستارگان بزرگ، موفقیتی نصیبش نشد. درواقع نگرانی من از استیل آذینی شدن پرسپولیس در لیگ پیش رو است. امیدوارم که این اتفاق رخ ندهد و بازیکنان ملی پوشِ تازه خریداری شده، خوب و اصولی مورد استفاده قرار بگیرند. البته این احتمال نیز وجود دارد که مهره‌‌های جدید، از فصل دوم در ترکیب پرسپولیس جا افتاده و موثر عمل کنند. در مجموع امیدوارم که پرسپولیس با این شیوه جذب بازیکن، تبدیل به استیل آذین دوم نشود.

پیشکسوت قرمزها در پایان درباره نیاز پرسپولیس به تقویت در پست های باقی مانده به گسترش نیوز گفت: پرسپولیس نقاط ضعف خود را در درون دروازه و همینطور در خط دفاع با جذب مهره های با تجربه و کارآمدی نظیر علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی گنجی، دانیال اسماعیلی فر و گئورگی ولسیانی به خوبی پوشش داده است. مدیران باشگاه، سروش رفیعی را نیز جهت بازیسازی و بهبود عملکرد تیم در بحث خلق موقعیت، قرمزپوش کردند.

او در ادامه اضافه کرد: حالا اگر بتوانند یک فوروارد بلند قد و همچنین یک وینگر یا هافبک کناری نیز جذب کنند، به ترکیب خود عمق خوبی داده و برای فصل جدید مدعی اصلی قهرمانی خواهند بود. در هر صورت برای لیگ جدید به پرسپولیس بسیار خوشبین هستم و برای تیم محبوب خود آرزوی موفقیت دارم. معتقد هستم که پرسپولیس با یک تفکر درست در فصل آتی، بار دیگر به قهرمانی خواهد رسید.

باشگاه پرسپولیس پرسپولیس فدراسیون فوتبال   اخبار برگزیده
  

الهلال دوباره در جام باشگاه‌های جهانکنفدراسیون فوتبال آسیا قصد دارد تیم عربستانی را به عنوان نماینده قاره کهن در مسابقات جام باشگاه های جهان 2022 معرفی کند.
ایلنا کنفدراسیون فوتبال آسیا فوتبال فوتبال آسیا 

  

دستور رئیس‌جمهور برای پرداخت تسهیلات ویژه ازدواج به دهه شصتی‌هامعاون امور زنان و خانواده رئیس جمهوری با اشاره به مشکلات ازدواج جوانان دهه شصتی، از دستور رئیس جمهوری به منظور درنظرگرفتن تسهیلات ویژه‌ای علاوه بر وام ازدواج همگانی، برای زوجین دهه شصتی خبر داد.
ایلنا رئیس جمهور وام ازدواج ازدواج 

  

اقبال شاکری: آمریکا باید حرف جدیدی در مذاکرات داشته باشد/خواسته ما رفع تحریم‌ها استعضو کمیسیون عمران مجلس گفت: وقتی طرف مقابل تقاضای مذاکره می‌کند، یعنی آنها باید حرف جدیدی برای گفتن داشته باشند و امید است حرف‌های جدید آمریکا و غرب بتواند گفتگوها را به نتیجه نزدیک کند.
فردا دیپلماسی کمیسیون عمران مجلس مجلس شورای اسلامی 

  

اطلاعات جدید و مهم از مذاکرات رفع تحریمی در دوحهمشاور تیم مذاکره‌کننده هسته‌ای گفت: مذاکره‌کنندگان ما در این دور از مذاکرات، درباره تضمین‌ها، راستی آزمایی و برچیده شدن تحریم‌ها مذاکره کردند و امتیازات خوبی را به دست آوردند که این باعث استعفای 2 تن از اعضای تیم مذاکره کننده آمریکا شد.
مثلث جمهوری اسلامی ایران وام جمهوری اسلامی 

  

پیام مقامات ارشد امارات به رئیسیمقامات ارشد امارات در پیام‌هایی جداگانه حادثه زلزله هرمزگان را به رئیس‌جمهور کشورمان تسلیت گفتند.
مثلث زلزله ایران رایگان 

  

آیا کرونا از آزمایشگاهی در آمریکا آمده؟دانشمند آمریکایی: ویروس کرونا از آزمایشگاهی در آمریکا نشأت گرفته است جفری ساکس، استاد مشهور دانشگاه کلمبیا: من به مدت 2 سال ریاست کمیسیون کرونا مجله Lancet[مشهورترین مجله پزشکی دنیا] را بر عهده داشتم. متقاعد شدم این ویروس از یک بیوتکنولوژی آزمایشگاه آمریکا نشأت گرفته و منشأ طبیعی نداشته است. از نظر من این یک اشتباه بزرگ بیوتکنولوژی و نه یک حادثه سرریز طبیعی است...
مستقل‌آنلاین ویروس دانشگاه کلمبیا بیوتکنولوژی 

  

افزایش تعامل سازمان تعزیرات و دیوان عالی کشوردر نشست رئیس سازمان تعزیرات حکومتی و رئیس دیوان عالی کشور بر افزایش تعامل و ارتباط سازنده تأکید شد.
ایلنا تعزیرات قانون روابط عمومی 

  

جاماندگان سهام عدالت بخوانند/ زمان ثبت نام مشمولان اعلام شدرییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت: پیش بینی می کنیم 4 میلیون نفر جاماندگان افراد تحت پوشش بهزیستی و کمیته امداد باشند و گروه های بعدی اولویت دار نیز کارگران، کارمندان و ... هستند و احتمالا تا اواسط تابستان آیین نامه فراخوان ثبت نام سهام عدالت در کشور اعلام بشود.
فردا سهام عدالت سهام کمیسیون اقتصادی مجلس 

  

آیین‌نامه اجرایی قانون نظام رتبه‌بندی معلمان ابلاغ شدسخنگوی وزارت آموزش و پرورش از ابلاغ آیین‌نامه اجرایی قانون نظام رتبه‌بندی معلمان خبر داد.
ایلنا قانون وزارت آموزش و پرورش آموزش 

  

خواسته‌های حداکثری و غیرواقعی ایران خارج از برجام است«ایران نه‌تن‌ها پیشنهاد روی میز را قبول نکرده است، بلکه موضوعات بیشتری را نیز اضافه کرده است که خارج از برجام با خواسته‌های حداکثری و غیرواقعی است.»
مستقل‌آنلاین روزنامه ایران سازمان ملل 

  

اکثریت مردم خواهان رسیدن به توافق و احیاء برجام هستنداکثریت مردم طرفدار رسیدن به توافق و احیاء برجام هستند. مسئولان باید به نظر اکثریت مردم احترام بگذارند و برای به نتیجه رساندن مذاکرات تلاش جدی کنند.
مستقل‌آنلاین روزنامه دموکرات جمهوری اسلامی 

  

درخواست رئیسی جهت ارائه لایحه تفکیک وزارت صمترئیس مجلس شورای اسلامی از درخواست رئیس جمهور جهت ارائه لایحه تفکیک وزارت صمت خبر داد و گفت: با توجه به اینکه طرح استیضاح در راستای اصلاح امور و پیشرفت کار است، بهتر است این فرصت را برای اصلاح اصولی ساختار به دولت بدهیم.
مثلث وزارت نیرو رئیس جمهور مجلس شورای اسلامی 

  

طرح اصلاح قانون کاهش مجازات حبس تعزیری با فوریت بررسی می‌شودنمایندگان مجلس با بررسی یک فوریتی طرح الحاق یک ماده به قانون کاهش مجازات حبس تعزیری موافقت کردند.
ایلنا قانون بازداشت مجلس شورای اسلامی 

  

مربی پرسپولیسی دستیار مطهری در نساجی شدیک پرسپولیسی دستیار مطهری در نساجی شد
خانه فوتبال خودرو نساجی فوتبال 

  

تاوان تحریم‌ها را فقط مردم پس دادندتاوان تحریم‌ها را فقط مردم پس دادند. صحبت‌های انتقادی کارگردان «برادران لیلا» درباره تحریم‌ها در جشنواره مونیخ: یک فاجعه رخ داده و همچنان هم ادامه دارد.
مستقل‌آنلاین خودکشی معتاد مسکن 

  اخبار داغ
  

ریزش قیمت سکه با فرمان دلار /احتمال برگشت سکه به کانال 14؟برخی از تحلیلگران بازار سکه معتقدند که در صورتی که محدوده 15 میلیون 200 هزار تومان از دست برود احتمال برگشت سکه در به کانال 14 مییون تومان وجود دارد.
فردا قیمت دلار 

  

قیمت دلار همچنان سر سازگاری ندارد | افزایش دوباره قیمت دلار در بازارقیمت دلار در صرافی ملی رقم 27 هزار و 776 تومان و قیمت یورو نیز برای فروش در صرافی‌ ملی 28 هزار و 682 تومان اعلام شد.
خودروتک قیمت دلار صرافی 

  

سیگنال منفی به بورس / ارزش معاملات کاهشی شدبورس تهران در شرایطی به استقبال معاملات امروز می رود که در روز گذشته، کم ترین ارزش معاملات خرد در سال 1401 به ثبت رسید.
گسترش بورس تهران تهران پول 

  

استارت بورس با رنگ سبزشاخص کل بورس با رشد 659 واحدی آغاز به کار کرد و در ارتفاع یک میلیون و 503 هزار و 645 واحد قرار گرفت.
گسترش رنگ شاخص کار 

  

کاهش شبانه قیمت دلار /سیگنال برجامی به بازار دلاراقتصادنیوز ؛ قیمت دلار روز گذشته کاهش پیدا کرد اما معامله گران بازار ارز امروز را چگونه پیش بینی کرده اند ؟
اقتصادنیوز قیمت دلار ارز 

  

معامله قیر و الکیل بنزن خطی در رینگ صادراتی بورس کالاتالار صادراتی بورس کالای ایران روز یکشنبه 12 تیرماه، میزبان دادوستد 4 هزار و 190 تن قیر و 2 هزار تن الکیل بنزن خطی بود.
شما‌نیوز بورس کالا پتروشیمی روابط عمومی 

  

بورس تهران اسیر رکود / ابهامات افزایش یافت!بورس تهران در شرایطی به استقبال معاملات امروز می رود که در روز گذشته، کم ترین ارزش معاملات خرد در سال 1401به ثبت رسید.
گسترش بورس تهران تهران پول 

  

پیش بینی بورس امروز 13 تیردیروز شاخص کل از سقوط در امان ماند. رقم یک میلیون و 500 هزار سطح حمایت شاخص است که مانع سقوط شاخص به کانال پائین‌تر شده است. سوال معامله‌گران این است که این سطح حمایت موجب رشد شاخص و شکل‌گیری روند صعودی در بازار می‌شود؟
گسترش شاخص پول فولاد 

  

بورس صعودی می‌شود؟/ پیش بینی بازار سهام 13 تیر 1401دیروز شاخص کل از سقوط در امان ماند. رقم یک میلیون و 500 هزار سطح حمایت شاخص است که مانع سقوط شاخص به کانال پائین‌تر شده است. سوال معامله‌گران این است که این سطح حمایت موجب رشد شاخص و شکل‌گیری روند صعودی در بازار می‌شود؟
اقتصادنیوز سهام شاخص 

  

قیمت سکه با فرمان دلار ریخت/پیش بینی قیمت سکه 13 تیراقتصادنیوز : برخی از تحلیلگران بازار سکه معتقدند که در صورتی که محدوده 15 میلیون 200 هزار تومان از دست برود احتمال برگشت سکه در به کانال 14 مییون تومان وجود دارد .
اقتصادنیوز قیمت دلار 

  

جزییات فعالیت بورس در روز تعطیل تهرانبا توجه به اینکه تعطیلی بورس مبنی بر تعطیلی بانک هاست؛ لذا به علت عدم تعطیلی بانک‌ها امروز دوشنبه 13 تیر ماه بورس نیز تعطیل نمی‌باشد.
گسترش تهران بانک ماه 

  

قیمت دلار ریزشی شد / اعلام کف جدید قیمت در بازار ارزبازار از درهم دبی سیگنال صعودی دریافت کرد اما در ادامه با از دست رفتن کف قیمت دلار هرات ریزشی شد.
گسترش قیمت افزایش قیمت دلار 

  

علت افزایش دو برابری آمار مبتلایان به کرونا دکتر نوید شفیق در گفتگو با خبرنگار مهر در خصوص افزایش آمار مبتلایان به کرونا گفت: رعایت اصول مراقبت‌های بهداشتی و زدن ماسک مانند گذشته برای جلوگیری از افزایش آمار مبتلایان ضروری است در حالی که امروز رعایت‌ها به نسبت گذشته کم شده و این موضوع باعث بالارفتن آمار مبتلایان شده است و آمار جهانی نیز حاکی از این موضوع است. وی ادامه داد: در بیمارستان‌ها، مراکز خرید، تجمعات و…مردم ماسک…
مهر درمان خبرنگار ماسک