«یخ‌زده 2» رکورد جدید می‌زند

باکس آفیس جدید نشان می‌دهد که احتمالاً فیلم سینمایی «یخ‌زده 2» رکورد جدیدی در تاریخ انیمیشن‌های سینما خواهد زد.

«یخ‌زده 2» رکورد جدید می‌زند

آنچه دیگران میخوانند : فوری/ اینترنت خانگی در تهران وصل شد

به گزارش خبرنگارشمانیوز وبه نقل از تسنیم: انیمیشن سینمایی «یخ‌زده 2» فروش خوبی را در افتتاحیه خود تجربه کرد.

این انیمیشن که بعد از 6 سال از قسمت اولش ساخته و اکران می‌شود در 4400 سالن سینما در آمریکای شمالی اکران شده و پیش‌بینی می‌شود که بتواند 130 میلیون دلار تا پایان هفته فروش داشته باشد.

اگر این پیش‌بینی درست از آب دربیاید، این بیشترین فروش برای افتتاحیه انیمیشن بعد از «شیرشاه» است که فروش 191 میلیون دلار به‌دست آورده بود. «یخ‌زده 2» در روز نخست اکران خود توانسته است 8 میلیون و 500 هزار دلار به‌دست آورد و در مجموع فروش خود تا امروز به ملغ 45 میلیون دلار رسیده است.

قسمت اول این انیمیشن سینمایی توانسته بود یک رکورد تاریخی در انیمیشن‌های سینمایی باشد  به‌طوریکه در سینماهای آمریکای شمالی 400 میلیون دلار کسب و در مجموع فروش جهانی خود بتواند به مبلغ 1 میلیارد و 28 میلیون دلار  دست پیدا کند.

محصوفل مشترک  دیزنی و فاکس یعنی «فورد دربرابر فراری» در هفته دوم اکران خود احتمالاً  با 18 میلیون دلار فیلم «یک روز خوب در محله» با بازی تام هنکس را که در راتن تومیتوز امتیاز 96درصد را به‌علاوه 25 میلیون دلار به‌دست آورده است، پشت سر می‌گذارد. فیلم هیجان‌انگیز «21 پل» با درجه بندی بزرگسالان نیز طبق پیش بینی‌ها در محدوده 9 میلیون دلار فروش می‌کند.

انیمیشن آفیس سینما   اخبار برگزیده
  

بررسی تشکیل کمیسیون ویژه رسیدگی به حوادث بعد از گرانی بنزیناین هفته در صحن مجلس تقاضای عده‌ای از نمایندگان مجلس شورای اسلامی در مورد تشکیل کمیسیون ویژه رسیدگی به حوادث بعد از گرانی بنزین در شهر‌های مختلف کشور بررسی می‌شود.
ایلنا کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی بازار خودرو گرانی 

  

کیک و کلوچه‌های قرصی این روزها خبرساز شده و هیچ ارگانی توضیح واضحی درباره خبر خوراکی‌های حاوی دارو نمی‌دهد.
نامه نیوز دارو روزنامه وزارت بهداشت 

  

استیضاح رئیس‌جمهور!علیرضا پناهیان که چندی پیش سخنان جنجالی‌اش درباره مجلس حاشیه‌هایی به همراه داشت، در توییت جدید خود دستور کار اصولگرایان تندرو در مجلس بعدی را اعلام کرد. حجت‌الاسلام علیرضا پناهیان با انتشار توییتی نوشت: ‏استیضاح رئیس جمهور کار مجلسی که اکثرا طرف‌دار دولت‌اند نیست. این مجلس نه می‌تواند بر دولت نظارت کند و نه جلوی عملکرد غلط دولت را بگیرد...
مستقل‌آنلاین استیضاح رئیس جمهور کار 

  

اگر دولت دست برخی افراد بود رابطه‌مان با آمریکا برقرار شده بودعلی مطهری گفت: رفتار برخی مخالفان لوایح FATF و پالرمو، سیاسی است. برخی افراد و نهادها نیز منافع اقتصادی در این قضیه دارند. نماینده مجلس تهران ادامه داد: اگر دولت دست خود این افراد بود مطمئن باشید هم برجام اجرا شده بود و ما به اینجا نمی‌رسیدیم و هم ماه‌ها بود که مشکل FATF حل شده بود و حتی معتقدم که رابطه با آمریکا هم برقرار شده بود...
مستقل‌آنلاین دولت علی مطهری تهران 

  

حمله دوباره کیهان به روحانی؛ آمریکا نقشه آشوب می‌کشد؛ پالس مذاکره می‌فرستید؟!اقتصادنیوز: روزنامه کیهان نوشت: در حالی که آمریکا صراحتاً از ایجاد آشوب در ایران حمایت کرد و آقای روحانی نیز خبر از نقش‌آفرینی بیگانگان در این ماجرا داد، مذاکره نیابتی با آمریکا در ژاپن، خلاف قواعد عقلی است.
اقتصادنیوز روزنامه کیهان ایران و آمریکا روزنامه 

  

جزئیات طرح معیشتی رانندگان تاکسیمدیرعامل اتحادیه تاکسیرانی کشور از بررسی پیشنهادات این اتحادیه برای بسته معیشتی رانندگان تاکسی در ستاد تنظیم بازار وزارت صمت خبر داد.
خودروتک تاکسی وزارت کشور تنظیم بازار 

  

ایران باید منتظر رئیس‌جمهور جدید آمریکا باشد​استاد دانشگاه نیوهمپشایر فشار بر ایران را عامل تنش‌های بیشتر دانست و گفت: به همان اندازه که رهبران اروپایی از ترامپ بیزار هستند، خیلی به ایران نیز متعهد نیستند.
مثلث ایران ایران و آمریکا رئیس جمهور 

  

نماینده مردم تهران گفت: اگر مجمع تشخیص مصلحت نظام همچنان این لوایح را معطل بگذارد تا فرصت بگذرد قطعا دچار مشکلات بیشتری در سایر بخش‌ها خواهیم شد.
نامه نیوز علی مطهری چین ورزش 

  

آغاز فروش 4 محصول ایران خودرو از امروزگروه صنعتی ایران خودرو طرح پیش فروش 4 محصول خود را از ساعت 11 روز شنبه 98/09/23 آغاز خواهد کرد.
خودروتک ایران خودرو ایران خودرو 

  

برای میانجیگری بین ریاض و تهران؛ عمران خان به عربستان می رودعمران خان برای میانجیگری بین ریاض و تهران به عربستان می رود.
مثلث ریاض وزارت خارجه ایران و عربستان