گسترش   |  سیاسی  |  

ادعای زاکانی برای حمایت از دهک‌های کم‌درآمد

علیرضا زاکانی نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری با تاکید براینکه دولت آینده باید به داد مردم مستضعف و محروم جامعه برسد، گفت: دولت بنده در صورت رای آوردن به 25 میلیون نفر قشر کم درآمد یارانه حمایتی خواهد داد.

ادعای زاکانی برای حمایت از دهک‌های کم‌درآمد

علیرضا زاکانی روز پنجشنبه در مسجد حضرت عبدالعظیم حسنی (ع) شهرک گلستان شهرری افزود: در دولت آینده هزینه درمان 25میلیون ایرانی کم درآمد به شکل رایگان خواهد بود و دهک‌های پایین درآمدی نباید هزینه درمانی پرداخت کنند.

وی اضافه کرد: دولت که بنده قصد تشکیل آن را دارم علاوه بر رسیدگی به معیشت مردم در جهت تندرستی، رفاه مردم و به خصوص هزینه‌های درمانی برنامه‌های کارشناسی شده زیادی دارد.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری اظهارکرد: دولت بنده در صورت رای آوردن در جهت تامین حداقل‌های زندگی کم درآمدها به 69 میلیون ایرانی بن کارت کمک هزینه در هر ماه ارائه خواهد کرد.

وی با بیان اینکه کشور از اوایل دهه 90 نیازمند یک انقلاب و جهش در حوزه اقتصادی بود، گفت: شرایط اقتصادی موجود به هیچ عنوان زیبنده ملت بزرگ ایران نیست باید دولت آینده شرایطی برای رفاه حداکثری مردم ایجاد کند.

زاکانی با بیان اینکه 90 درصد قاچاق کشور از مبادی رسمی انجام می‌شود، خاطرنشان کرد: مبلغ کالاهای قاچاق در کشور 25 میلیارد دلار است و یکی از اقدامات اصلی دولت ما مبارزه با قاچاق سازمان یافته و باند بازی در این حوزه خواهد بود.

این نامزد انتخابات ریاست جمهوری سیزدهم با اشاره به وجود سه میلیون و 500 هزار زن سرپرست خانوار در کشور، افزود: حمایت از زنان سرپرست خانوار یکی از اولویت‌های دولت است.

 وی با بیان اینکه 250 هزار میلیارد تومان توسط برخی افراد خاص تحت حمایت در دوره آقای طبری به غارت رفت، خاطرنشان کرد: این موضوع با همکاری حجت‌الاسلام رئیسی پیگیری شد، مهم‌ترین مشکل در این حوزه افراد انقلابی نما و خائن هستند که باید با آنان برخورد و پیگیری شود.

زاکانی تاکید کرد: دولت بنده به دنبال احقاق حق افراد مظلوم است و در این از هیچ تلاشی فروگذاری نخواهم کرد.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری به تخصیص اشتباه سهمیه سوخت در کشور اشاره کرد و گفت: هم اکنون 600 هزار نفر در کشور بین چهار تا 10 خودرو دارند و یارانه سوخت دریافت می‌کنند در حالی که 40 میلیون نفر در قالب 12 میلیون و 100 هزار خانوار به دلیل نداشتن خودرو از این یارانه بی‌بهره هستند.

وی با اشاره به بیکاری 2 میلیون و 500 هزار نفر از جوانان کشور، اظهارکرد: دولت آینده بنده ضمن ایجاد شرایط مناسب برای آموزش مهارت‌ها به این افراد ماهانه یک میلیون و 200 هزار تومان نیز به افراد فاقد شغل کمک هزینه پرداخت خواهد کرد.

زاکانی با بیان اینکه هم اکنون مجلس دولت را به ساخت یک میلیون باب مسکن مجاب کرده است، تاکید کرد: علاوه براین دولت آینده بنده برنامه ساخت یک میلیون و 300 هزار مسکن در قالب مسکن محرومان برای زوج‌های جوان و قشر کم درآمد را نیز در دستور کار دارد.

وی تاکید کرد: مردم ایران اسلامی در انتخابات پیش رو باید پرشور تر از همیشه به میدان بیایند، زیرا انتخابات پیش رو انتخاب بین افراد محروم و مرفه‌ها است.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری گفت: هشت و یک دهم میلیون تن ظرفیت خالی در بخش پلیمری وجود دارد که فعال کردن همین بخش می‌تواند 2 میلیون و 800 هزار شغل ایجاد کند.

زاکانی افزود: هم اکنون در تهران افراد برای اجاره یک واحد 75 متری باید 58 درصد حقوق شان را بدهند، در حوزه کار و تلاش توانمندی‌های بی‌نظیری در کشور وجود دارد، اما فاسدها نمی‌گذارند.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اضافه کرد: کشور نیازمند تحول و هوای تازه است و من آمده ام با امکانات موجود در کشور، تحول ایجاد کنم و اگر کسی بگوید امکانات نیست، دروغ می‌گوید.

نامزد سیزدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری افزود: فقط در یک قلم اسنادی داشتم که سه برادر 250 هزار میلیارد تومان برده بودند و بعد دیدم که آقای طبری از آنها حمایت کرده است.

وی خاطرنشان کرد: برخی برای انقلاب حتی یک سیلی هم نخورده اند، اما سینه سپر می‌کنند.

زاکانی با اشاره به اینکه دوره غارتگری تمام شده است، اظهارکرد: اینکه رای بیاورم یا نیاورم مسئله‌ای فردی است، اما وظیفه دارم که حق مردم را بگیرم.

به گزارش ایرنا، انتخابات سیزدهمین دوره ریاست جمهوری همزمان با انتخابات میان‌دوره‌ای مجلس شورای اسلامی در 6 حوزه، میان‌دوره‌ای مجلس خبرگان رهبری در سه حوزه انتخاباتی و انتخابات شوراهای اسلامی شهر و روستا در یک هزار و 372 شهر و چهل هزار و 620 روستا و تیره عشایری 28 خرداد 1400 برگزار می‌شود.

 

منبع: ایرنا

علیرضا زاکانی بازی درآمد   اخبار برگزیده
  

شایعات عجیب درباره دختر رئیسی و همتی / واکنش همتی چه بود؟+ سنداین روزها شایعات زیادی درباره کاندیداهای ریاست جمهوری شکل گرفته است؛ شایعاتی که شکل آن‌ها تغییر پیدا کرده و خانواده‌ نامزدها را هدف قرار داده است.
نامه نیوز وام کودکان شورای نگهبان 

  

اقدامات اسرائیل هیچ سنخیتی با اندیشه‌های یهود ندارد/ زمان آن فرارسیده که اسرائیل را مجبور به پرداخت هزینه‌های بازسازی غزه کنیمحقوق بشر، حقوق بشر است و طبق منشور سازمان ملل متحد بخشی از حقوق بین الملل قلمداد می‌گردد. خواه پرونده سین کیانگ و اویغورها، میانمار و روهینگیا باشد یا اسرائیل و اعراب فلسطینی. روش صحیح دفاع از حقوق بین الملل از طریق سازمان ملل متحد است و از تحقیقات مستقل تحت نظارت شورای حقوق بشر سازمان ملل آغاز می‌شود.
ایلنا سازمان ملل متحد سازمان ملل شورای حقوق بشر سازمان ملل 

  

بمب نقل و انتقالاتی در پرسپولیس؟+جزئیات بیشتریکی از افراد فعال در امور نقل و انتقالات که با بازیکنان خارجی ارتباط خوبی دارد، مدعی شد یکی از بازیکنان خارجی مطرح در فوتبال ایران خیلی دوست دارد پرسپولیسی شود.
خانه فوتبال پرسپولیس فوتبال بازی 

  

مصوبه‌ای برای جلوگیری از واگذاری سِمت‌‌های متعدد به مسئولان نداریم/ برخی چند شغله‌ها حتی صلاحیت یک شغل را هم را ندارند/ "احساس مسئولیت" در کشور خیلی کم استعضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر اینکه "احساس مسئولیت" در کشور خیلی کم است، گفت: در حقیقت مقوله تربیت در کشور ما خاموش است، اگر احساس مسئولیت را در بحث تربیت تفهیم می‌کردند، خیلی از مشکلات کاسته می‌شد.
ایلنا شورای عالی انقلاب فرهنگی عکس رسانه 

  

رفتار دوگانه جریان اصلاحات در قبال لاریجانیعضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری می‌گوید شورای نگهبان نه معصوم است و نه علم غیب دارد. به همین دلیل نیز مبرا از اشتباه نیست، اما در جامعه قانونمند باید حتی از تصمیم غلط یک نهاد قانونی تبعیت کرد.
فردا علی لاریجانی شورای نگهبان بانک مرکزی 

  

گاف نامزد انتخابات ریاست جمهوری درباره چینرئیس اتاق ایران و چین ادعای علی رضا زاکانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در 1400 را درباره چین زیر سئوال برد.
۵۵ آنلاین انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری چین 

  

کراس اوور جدید چینی با برند ایرانی به نمایندگی ها رسید + عکسبهمن موتور در ادامه دور جدید فعالیت خود در بازار خودروهای کراس اوور شهری ، دومین محصول خود را راهی نمایندگی های فروش کرد.
خودروتک بازار خودرو عکس خودرو 

  

صداوسیما امروز برای کاندیداها چه برنامه ای دارد؟امروز سه شنبه (11 خرداد ماه) و در پنجمین روز از تبلیغات نامزدها در صداوسیما، پنج برنامه تلویزیونی و چهار برنامه رادیویی مربوط به کاندیداهای ریاست جمهوری برای نخستین بار به پخش‌ می رسد.
مثلث ایران محسن رضایی ماه 

  

خداحافظی بازار خودرو با دلالانچهارشنبه گذشته طرح اخذ مالیات از عایدی سرمایه در صحن علنی مجلس مصوب شد. این طرح با هدف حذف دلالان و سفته‌بازان در بازارهای عمومی کشور از جمله بازار خودرو و مسکن در دستور کار قرار گرفته بود. به نظر می‌رسد تصویب کلیات طرح در صحن علنی مجلس تا حدود زیادی بر کاهش رانت بازار‌ها از جمله خودرو تاثیرگذار باشد.
خودروتک بازار خودرو خودرو مالیات 

  

همتی جفت پوچسه شب پیش در حالیکه همتی در کلاب‌هاوس گفتگوی مستقیم داشت، جو انتخاباتی بازار ارز را زیر و رو کرد. دلار بیش از 600 تومان رشد کرد و به کانال 24هزار تومانی قدم گذاشت.
مستقل‌آنلاین ارز قیمت ارز نرخ ارز 

  

دروغ گویی به سبک احمدی نژاد!احمدی نژاد : آقای دکتر الهام ممکنه در یک جلسه بقیه هیچ وقت حضور نداشته.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد عکس شورای نگهبان 

  

قالیباف رئیس مجلس باقی ماندانتخابات هیات رئیسه مجلس در سال دوم در صحن علنی مجلس برگزار شد.
۵۵ آنلاین اصولگرایان فریدون عباسی 

  

یک دولت متعادل و انقلابی باید مذاکره را در دستور کار خود قرار دهد/ شأن سپاه اجل از این است که بازوی یک جناح شود/ سیاست بنزینی دولت خاتمی درست بود/ احمدی‌نژاد نباید خدمات جریان‌های دیگر را به نام خودش می‌زدمعاون سیاسی وزیر کشور دولت نهم، گفت: به نظر من یک دولت متعادل و انقلابی باید مذاکره را در دستور کار خود داشته باشد اما در حد خودش و در حاشیه نه در متن.
ایلنا فیزیک مکانیک دولت 

  

مجمع نیروهای خط امام به رد صلاحیت نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اعتراض کرددر پی رد صلاحیت گسترده نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان، مجمع نیروهای خط امام بیانیه‌ای صادر کرد.
ایلنا امام خمینی انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری