فوری: عاشقی به برادر کشی ختم شد| جزئیات باورنکردنی

ماجرا از یک درد دل شروع شد. درد دلی میان دو رفیق که از کلاس پنجم دبستان همکلاسی، دوست و برادر شدند.

فوری: عاشقی به برادر کشی ختم شد| جزئیات باورنکردنی

اخبار حوادث|فوری: عاشقی به برادر کشی ختم شد| جزئیات باورنکردنی فوری: عاشقی به برادر کشی ختم شد| جزئیات باورنکردنی کدخبر: 35225 ارسال به دیگران پرینت 24 اردیبهشت 1401

ماجرا از یک درد دل شروع شد. درد دلی میان دو رفیق که از کلاس پنجم دبستان همکلاسی، دوست و برادر شدند.

پایگاه خبری خانه فوتبال: آنچه دیگران می خوانند فوری: اسامی خودروهای وارداتی اعلام شد| تعرفه واردات آب رفت فوری: خبر مهم درباره طرح صیانت| زمان اجرای طرح صیانت قصد عجیب یک خودروساز|انداختن خودروهای پارسال با مدل امسال به مردم قیمت جدید ارزانترین و جذاب ترین مدل های سامسونگ خبر بد برای حقوق بازنشستگان همزمان با آزادسازی قیمت ها

 خرداد سال 91 در حالی که 20 سال از روزهای کودکی و آغاز دوستی آنها گذشته، در شبی که کیوان تولد سالروز 32 سالگی اش را جشن گرفته بود پس از رفتن میهمان‌ها با ساسان رفیق سال‌های دورش تنها شد. بازهم از خاطرات کودکی و نوجوانی و دوران سربازی گفتند و شنیدند تا اینکه کیوان حرفی تازه را شروع کرد، «می‌دونی ساسان من چند وقتیه که با دختری به نام هستی آشنا شدم و احساس می‌کنم که می‌تونه خوشبختم کنه. در موردش با مادرم حرف زدم و قراره چند ماه دیگه به اتفاق پدر و مادرم به خواستگاریش بریم.»

دوستی برادرانه ساسان و کیوان

ساسان که به ظاهر خیلی خوشحال شده بود، گفت: چه خبر خوبی بالاخره‌ داری سر عقل میایی و می‌خوای آدم بشی.

کیوان با خنده پرید وسط حرفش و گفت: وقتی من ازدواج کنم مسئولیت تو هم زیاد میشه چون برادرمی و عموی بچه‌هام میشی.

ساسان هم با سر حرف‌های کیوان را تأیید کرد و تا پاسی از شب گفتند و خندیدند...

چند روز بعد کیوان با دوستش تماس گرفت و گفت: من و هستی می‌خواستیم فردا شب با هم به رستوران برویم آنقدر از تو تعریف کردم و گفتم که از برادر به من نزدیک تری که هستی از من خواست تا تو را هم دعوت کنیم تا با تو آشنا شود.

ساسان هم پذیرفت و آنها قرار گذاشتند در یکی از رستوران‌های شمالی شهر همدیگر را ببینند.

دورهمی 3 نفره در رستوران

ساعت 10 شب جمع 3 نفره در رستوران دور یک میز نشستند و کیوان با آب و تاب از ماجرای دوستی شان گفت و اینکه بیش از دو دهه مثل دو برادر کنار هم بوده‌اند. بعد از ساعتی خوش و بش هر 3 نفر عکسی یادگاری گرفتند و ساسان از کیوان و هستی خداحافظی کرد و رفت.

فردای آن روز ساسان به کیوان زنگ زد و از او خواست تا عکس یادگاری را برای او هم بفرستد که کیوان عنوان کرد عکس‌ها در گوشی هستی است می‌گویم برایت ارسال کند.

ساعت 10 شب بود که از شماره‌ای ناشناس با تلفن همراه ساسان تماس گرفته شد. ساسان وقتی تلفنش را جواب داد متوجه شد که پشت خط نامزد کیوان است. گفت می‌خواسته بپرسد که از چه طریقی می‌تواند عکس‌ها را برایش بفرستد اما همین تماس آغازی بود بر پایان رؤیاهای کیوان!

ساسان بعد از تشکر گفت: عکس‌ها را برایم ایمیل کنید. اما دختر جوان مدعی شد گوشی تلفن همراهش مشکل پیدا کرده و فعلاً امکان ارسال برایش وجود ندارد.

ساسان هم گفت: اگر می‌دانستم گوشی تلفن همراه تان خراب است دیشب برایتان درست می‌کردم چون من در تعمیرات تلفن همراه و رایانه کمی تخصص دارم.

دختر جوان با خوشحالی گفت: چه عالی. شما که با کیوان مثل برادرید پس چرا شغلتان اینقدر با هم متفاوت است شما متخصص رایانه و او سراغ شغل مانتو فروشی رفته؟

ساسان گفت: من خیلی تلاش کردم که کیوان را راضی کنم تا وارد حیطه کاری من شود حتی بهش پیشنهاد دادم باهم شرکت بزنیم، اما وقتی دیدم تمایلی ندارد خودم شرکت زدم. الانم درآمدم چند برابر کیوان است.

هستی: چقدر خوب اتفاقاً لپ‌تاپم هم مشکل دارد اما به خاطر عکس و فیلم‌هایی که در حافظه‌اش ذخیره شده نمی‌تونستم آن را به هرجایی بدهم. امکانش هست یک روز آن را به شرکت شما بیارم تا برام درستش کنید؟

ساسان: حتماً، فقط موضوع تعمیر لپ تاپ رو به کیوان نگید. شاید دوست نداشته باشه شما به دفتر ما بیایید.

هستی: از نظر من که مشکلی نیست اما اگه شما دوست ندارید نمی‌گم.

فردای آن روز هستی با یک جعبه شکلات به دفتر ساسان رفت.

نزدیک شدن ساسان به هستی

همین ملاقات و تعمیر لپ‌تاپ بهانه‌ای شد تا ساسان خود را به این دختر نزدیک کند و یک روز به خودش آمد و احساس کرد عاشق هستی شده است.

ساعت از نیمه شب گذشته بود که به هستی پیام داد. وقتی مطمئن شد بیدار است گوشی را برداشت و تماس گرفت: چند وقته میخوام یه چیزی بهت بگم اما نمی‌دونم چه جوری مطرحش کنم.

هستی که کنجکاو شده بود، گفت: هر چی هست بگو می‌شنوم.

ساسان: من مدتیه که ازت خوشم اومده و می خواستم اگه تو موافق باشی با خانواده‌ام صحبت کنم تا به خواستگاریت بیاییم.

هستی: اما من قراره با کیوان ازدواج کنم. شما دوست های صمیمی هستید مثل برادر.

ساسان: می دونم اگه اون بفهمه خیلی ناراحت میشه اما آدم‌ها فقط یکبار می‌تونن عاشق بشن. مطمئنم کیوان این‌رو درک می‌کنه.

حرف‌های آن شب گرچه با مقاومت متزلزل هستی همراه بود اما کم کم این مقاومت در هم شکست و ارتباطی که نباید بین آنها شکل گرفت.

 3 هفته بعد یک روز که تلفن دختر جوان دست کیوان بود پیامی از ساسان دریافت کرد. پسر جوان با خواندن پیام دنیا روی سرش خراب شد. دست‌هایش می‌لرزید و عرق سردی روی پیشانی اش نشست اما سکوت کرد. بعد از رفتن هستی بی‌معطلی به شرکت ساسان رفت.

تماس گرفت و خیلی سرد به ساسان گفت بیا تو پارکینگ کارت دارم. چند دقیقه بعد ساسان که حس کرده بود اتفاقی افتاده با رنگی پریده به پارکینگ آمد. همین که رسید سلام کرد و کیوان آب دهانی به‌صورت ساسان انداخت و سیلی محکمی به او زد. ساسان که تقریباً متوجه علت عصبانیت کیوان شده بود در ابتدا تلاش کرد تا خودش را بی‌خبر نشان دهد اما وقتی دید کیوان قصد جانش را کرده باهم گلاویز شدند.

پایان دوئل عشقی کیوان و ساسان

ساسان احساس کرد که هر لحظه ممکن است آخرین نفس‌هایش را بکشد اما به یکباره چشمش به گالن بنزینی که در کنار پارکینگ بود افتاد. بلافاصله آن را برداشت و به روی کیوان ریخت. در ابتدا او را تهدید کرد که آتشت می‌زنم اما کیوان که خودش از درون آتش گرفته بود هیچ چیز را نمی‌شنید تا اینکه ساسان در یک لحظه چشم‌هایش را بست و فندک اش را روشن کرد و در کسری از ثانیه کیوان شعله ور شد.

چند دقیقه بعد همسایه‌ها به پارکینگ آمدند و آتش را خاموش کردند اما کیوان دیگر اعتراضی نمی‌کرد و حالا با مرگش همه آتش‌ها را به جان ساسان انداخت و رفت.

نیم ساعت نگذشته بود که اورژانس و پلیس وارد پایان دوئل عشقی کیوان و ساسان شدند و متهم بازداشت شد.

او در همان بازجویی‌های اولیه به قتل اعتراف کرد و پس از بازسازی صحنه قتل و پایان تحقیقات به دادگاه کیفری یک استان تهران فرستاده شد.

در ابتدای جلسه دادگاه، پدر و مادر کیوان درخواست قصاص کردند و ساسان هم تلاش کرد تا قضات را قانع کند که عمدی در کارش نبوده و در یک لحظه و از ترس جانش دست به این جنایت زده است.

ساسان بارها تا پای چوبه دار رفت

در پایان جلسه قضات شعبه ساسان را به قصاص محکوم کردند و پرونده به اجرای احکام فرستاده شد و در این میان خانواده ساسان بارها تلاش کردند تا رضایت اولیای دم کیوان را جلب کنند اما موفق نشدند و ساسان بارها تا پای چوبه دار رفت و برگشت. هربار خانواده ساسان وقت می‌گرفتند تا شاید خانواده مقتول قدری سرد شوند و جان پسرشان را نجات دهند.

این پرونده پس از نزدیک به 10 سال دوباره با درخواست خانواده مقتول به دادگاه کیفری رفت و وکیل متهم از قضات شعبه دوم دادگاه کیفری خواست تا مهلت 3 ماهه‌ای را برای گرفتن رضایت در نظر بگیرند تا شاید برای آخرین بار خانواده متهم بتوانند شعله‌های خشم خانواده مقتول را پس از 10 سال خاموش کنند.

ویژه :

دهک یارانه خانوار خود را ببینید|جدول درآمدی خانوارها اعلام شد فوری: عاشقی به برادر کشی ختم شد| جزئیات باورنکردنی برادرکشی عاشقی به برادرکشی ختم شد لینک کوتاه : کپی شد با دوستان خود به اشتراک بگذارید:

ازدواج بازداشت سربازی   اخبار برگزیده
  

جزئیات افزایش حقوق سربازان از زبان سردار تقی مهریحوادث رکنا: رئیس سازمان وظیفه عمومی فرماندهی انتظامی کل کشور (فراجا) جزئیات افزایش حقوق سربازان را تشریح کرد و گفت: معوقات حقوق در ماه های آینده به حساب سربازان و پایوران واریز می شود.
مثلث سربازی یارانه خودرو 

  

ریزش شاخص بازار سهام در روز آخر اردیبهشت/خروج نیم تریلیون تومان سرمایه از بورساقتصادنیوز: در معاملات امروز 31 اردیبهشت بازار سهام، ارزش خالص تغییر مالکیت حقوقی به حقیقی بازار منفی شد و 447 میلیارد تومان پول حقیقی از بورس خارج شد.
اقتصادنیوز شاخص سهام سرمایه 

  

دستور رئیس سازمان بازرسی کل کشور در رابطه با ورود به موضوعات کلان بانکیرئیس سازمان بازرسی کل کشور با صدور دستوری به معاونت اقتصادی خواستار ورود این معاونت به موضوعات کلان بانک‌ها شد و با تاکید بر اینکه بانک‌ها نقش مهمی در اقتصاد کشور دارند، بر ضرورت شناسایی افراد متخصص و با تجربه برای همکاری با سازمان بازرسی برای ورود به موضوعات کلان بانک ها تاکید کرد.
ایلنا سازمان بازرسی کل کشور بانک مرکزی بانک 

  

از جایگاه امر به معروف و نهی از منکر صیانت شوددبیر ستاد امر به معروف و نهی از منکر کشور در نامه ای خطاب به معاون حقوق عامه و پیشگیری از جرم دادستان کل کشور خواستار صیانت از جایگاه امر به معروف و نهی از منکر شد.
ایلنا جمهوری اسلامی ایران قوه قضاییه جمهوری اسلامی 

  

فوت 9 نفر بیمار کرونایی دیگر / کویید 19 همچنان کشته می دهدآمار امروز کرونا طبق اعلام وزارت بهداشت اعلام شد.
۵۵ آنلاین بیمارستان وزارت بهداشت درمان 

  

آبله میمون ویروس جدید/اروپا به قرنطینه می رودسازمان بهداشت جهانینشستی اضطراری برای بحث در مورد شیوع آبله میمون پس از تایید بیش از 100 مورد در اروپا برگزار کرد.
مستقل‌آنلاین ویروس سازمان بهداشت جهانی مادرید 

  

اظهارات خطیب زاده درباره تامین حقابه ایران از هیرمندایرنا/ سخنگوی وزارت امور خارجه گفت: از مجاری حقوقی موضوع برقراری حقابه ایران از رودخانه هیرمند را پیگیری می کنیم تا حقابه این رودخانه مرزی که ایران مستحق آن است از سوی افغانستان تامین شود.
نامه نیوز ایران جمهوری اسلامی ایران ایرنا 

  

وزیر کشور: وعده‌های امام (ره) در حال تحقق استوزیر کشور گفت: وعده های امام رحمت الله مانند فروپاشی غرب و دینداری مردم یکی پس از دیگری در حال تحقق است.
فردا امام خمینی وزارت بهداشت وزارت علوم 

  

توصیه به طارمی:به ایتالیا و اسپانیا بروتوصیه ملی‌پوش سابق کشورمان به طارمی؛ به اسپانیا یا ایتالیا برو
خانه فوتبال مصاحبه مهدی طارمی ایتالیا 

  

علائم اولیه آبله میمون چیست؟در پی هشدار سازمان جهانی بهداشت مبنی بر احتمال گسترش بیماری عفونی و واگیردار آبله میمون، موارد تازه‌ای از ابتلا به این بیماری در دو کشور دیگر اروپایی شناسایی شد.
مستقل‌آنلاین درمان کمردرد وزارت بهداشت 

  

قالیباف: زمانی که من فرمانده بودم جرائم 70 درصد کاهش داشتقالیباف: زمانی که فرمانده نیروی انتظامی بودم جرائم در ماه رمضان 70 درصد کاهش داشت. 4 سالی که من فرمانده نیروی انتظامی بودم خیلی دقیق می‌توانم بگویم بیش از 70 درصد جرایم در ماه رمضان کاهش پیدا می‌کرد.
مستقل‌آنلاین نیروی انتظامی ماه ماه رمضان 

  

فوری/ شاخص کل بورس به ابرکانال 1/6 میلیون واحد رسیدشاخص کل بورس با رشد 16 هزارو 200 واحدی به ابرکانال 1.6 میلیون واحد رسید در سطح یک میلیون و 600 هزار واحد قرار گرفت.
اقتصادنیوز شاخص 

  

آمریکا دست به آزمایش موفقیت آمیز یک سلاح مافوق صوت زدنیروی هوایی آمریکا اعلام کرد دست به آزمایش موفقیت آمیز یک سلاح مافوق صوت که سرعت پروازش پنج برابر سرعت صوت بوده، زده است.
۵۵ آنلاین موفقیت نیروی هوایی اوکراین 

  

مردم: آقای احمدی نژاد مملکت را درست کنید!مردم بوشهر خطاب به محمود احمدی نژاد: آقای احمدی نژاد دست ما جوانها را بگیرید، مملکت را درست کنید.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد یارانه 

  اخبار داغ
  

بورس کماکان بر مدار صعود​شاخص کل بورس در روز یکشنبه 1 خرداد و در پایان معاملات روز با رشد 2 هزار و 456 واحدی همراه شد و به یک میلیون و 582 هزار واحد رسید.
گسترش شاخص نویسنده وزن 

  

نیروی محرک بورس تهران شناسایی شدبازدهی بازار ارز و سکه نیز در دومین ماه 1401، حدود 10درصد گزارش شد. از نظر کارشناسان، این روند افزایشی در یک‌ماه، تحت تاثیر تغییر انتظارات تورمی، سیگنال‌های مبهم از مذاکرات احیای برجام و تغییرات قیمت‌ها در بازار کالاهای اساسی بوده است.
اقتصادنیوز بورس تهران تهران ارز 

  

قیمت خودرو امروز 1 خرداد 1401 + جدولقیمت خودروهای داخلی در اولین روز خرداد ماه 1401 را می توانید در ادامه این مطلب ببینید.
اقتصادنیوز قیمت خودرو جدول 

  

«مقاومت واعظی» سوژه بورس بازان شد!ریزش 15‌هزار واحدی شاخص‌کل بورس، دیروز سوژه دست سهامداران و فعالان بورسی داد که بار دیگر یادی از «مقاومت واعظی» کنند. برخی از کاربران بورسی بازار سرمایه معتقد بودند که آه واعظی دست از سر بازار برنمی‌‌‌‌‌‌‌دارد و قرار نیست به این زودی‌‌‌‌‌‌‌ها این کانال مقاومتی شکسته شود،
اقتصادنیوز شاخص سرمایه 

  

قیمت دلار امروز اول خرداد 1401دلار و یورو در صرافی ملی امروز اول خرداد 1401
فردا قیمت دلار یورو 

  

بورس تهران وارد موج جدید شد؟​با توجه به تصمیمات دولت و افزایش قیمت دلار در هفته‌های گذشته برخی سهامداران به بالا رفتن شاخص امیدوار شده‌اند.
اقتصادنیوز تهران دولت افزایش قیمت 

  

قیمت سکه امامی امروز 1 خردادسکه امامی، امروز به 14,355,000 (چهارده میلیون و سیصد و پنجاه و پنج هزار) تومان رسید که نسبت به 2 روز پیش، افزایش 2.19 درصدی داشته است.
گسترش قیمت جدول اقتصاد 

  

قیمت دلار در بازار متشکل امروز 1 خرداددلار در بازار متشکل امروز با افزایش 0.43 درصدی، از 25,497 (بیست و پنج هزار و چهارصد و نود و هفت ) تومان به 25,608 (بیست و پنج هزار و ششصد و هشت ) تومان رسید.
گسترش قیمت دلار جدول 

  

قیمت سکه و دلار متشکل امروز یکشنبه 1 خرداد 1401اقتصادنیوز :در بازار امروز قیمت سکه و قیمت دلار متشکل افزایش یافت.
اقتصادنیوز قیمت دلار 

  

جدیدترین قیمت سکه اعلام شد ‌( 1خرداد )قیمت هر قطعه سکه طرح جدید بهار آزادی 14میلیون و 400 هزار تومان است.
گسترش قیمت تهران بهار 

  

قیمت سکه امامی امروز یکشنبه 1 خرداد 1401اقتصادنیوز: قیمت سکه در بازار امروز گران شد.
اقتصادنیوز قیمت 

  

قیمت دلار در صرافی ملی اعلام شد ( 1 خرداد )قیمت دلار در صرافی ملی امروز اعلام شد.
گسترش قیمت دلار دلار آمریکا 

  

سازوکار بورس، راه حل بهبود بازار خودرو استمصطفی طاهری، عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس در برنامه جهان آرا شبکه افق درباره بهبود وضعیت بازار خودرو گفت: یکی از ابزارهای بهبود شرایط بازار خودرو، عرضه در بورس کالاست.
شما‌نیوز بورس کالا بازار خودرو خودرو 

  

پیش بینی جذاب از قیمت سکه / امروز 1 خردادبه باور معامله گران در صورتی که امروز سرنوشت دلار نزولی شود سکه می تواند به زیر خط 14 میلیون و 200 هزار تومان برگردد.
گسترش قیمت دلار رنگ