برنا   |  ورزشی  |  

طاهری با من تمرین شوت زنی انجام داد/ در حق انصاری کم لطفی شد/ به خاطر مسایل تاکتیکی جایمان را عوض می‌کنیم

بازیکن تیم فوتبال استقلال، گفت: از هوادارانمان ممنونم که با وجود بارندگی شدید در رشت یک لحظه هم ما را تنها نگذاشتند.

طاهری با من تمرین شوت زنی انجام داد/ در حق انصاری کم لطفی شد/ به خاطر مسایل تاکتیکی جایمان را عوض می‌کنیم

به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا، فرشید باقری که دو گل به سپیدرود رشت زد و این روزها در اوج آمادگی به سر می برد، در گفتگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، به سوالات مختلفی پاسخ داد.

*ارزیابی از بازی؟

به نظر من یک بازی منظم و بسیار خوب را ارائه دادیم. فوتبال تاکتیکی و خوبی را به نمایش گذاشتیم و با روش های مختلف گل زدیم. تیم برتر زمین بودیم. برای تیم سپیدرود احترام قائلم ولی فکر می کنم استقلال شایستگی این پیروزی و این نتیجه را داشت و این پیروزی را به هواداران مان تقدیم می کنم.

*به خوبی در پست جدید جا افتاده ای؟

بله همین طور است. مدتی است در پست جدیدی بازی می کنم و کمی جلوتر آمده ام و به دروازه نزدیک تر می شوم و طبیعتا موقعیت گلزنی بیشتری برایم ایجاد می شود. خیلی خوشحالم که توانستم از موقعیت هایم استفاده کنم ولی وقتی تیم به موفقیت می رسد تلاش همه بازیکنان و اعضای کادرفنی است. مهم این است که روند رو به رشد استقلال ادامه دار باشد و در سایر بازی ها هم موفق باشیم. 

*خیلی ها فکر می کنند که تو و علی کریمی در یک خط بازی می کنید.

من سال ها به عنوان هافبک دفاعی بازی کرده ام ولی الان با تصمیم شفر جلوتر از علی کریمی بازی می کنم و علی هافبک دفاعی است. ما کنار هم بازی نمی کنیم بلکه من جلوتر از علی بازی می کنم و او به دروازه خودی نزدیک تر است. البته خیلی مواقع و به خاطر مسایل تاکتیکی جایمان را عوض میکنیم.

*نظرت راجع به استقبال گرم از تیم در رشت چیست؟

همه چیز خیلی خوب بود. استقلالی های زیادی در رشت حاضر بودند و از زمان ورودمان استقبال بسیار خوبی از ما شد و هواداران زیادی هم در مقابل هتل بودند. در ورزشگاه هم خیلی از ما حمایت شد. از هوادارانمان ممنونم که با وجود بارندگی شدید در رشت یک لحظه هم ما را تنها نگذاشتند.

*جابر هم گلزنی کرد و احساستی شد.

از گلزنی جابر خیلی خوشحال شدم. بعد از مدت ها بازی کرد و گلزنی کرد. همه تیم از گلزنی او خوشحال شدند. جابر خیلی تحت فشار بود و با فشارهایی که به او وارد کردند در حقش کم لطفی شد. او هروقت برای تیم بازی کرده عملکرد خوبی داشته است و خوشحال هستم که توانست یکی از گل ها را به ثمر برساند.

*هرچه از زمان بازی ها می گذرد، استقلال هماهنگ تر می شود.

بله، سرمربی ما بارها در اینباره حرف زده و توضیحات کامل را داده است. ما در تمرینات خیلی تلاش می کنیم و همه بازیکنان دنبال بهتر شدن تیم هستند و با تمام وجود برای بهتر شدن تلاش می کنند. شرایط استقلال الان طوری است که همه بازیکنان مثل قطعات مختلف یک ماشین، هماهنگ عمل می کنند. همه بازیکنان کارشان را خوب انجام می دهند که تیم عملکرد خوبی دارد. فرقی هم نمی کند چه کسی روی نیمکت باشد و چه در زمین باشد. شما دیده اید که هرکدام از بازیکنان به صورت تعویضی وارد زمین می شوند هم با تمام وجود می جنگند.

*به عنوان سوال آخر، برای خیلی ها سوال است که چرا بعد از گلزنی به سمت بیژن طاهری رفتی؟

من باور دارم با تمرین همه چیز درست می شود. از طاهری ممنونم که در چند هفته گذشته با من تمرینات اختصاصی شوت زنی انجام داد. من هم دو گل دیروز را با شوت زنی به ثمر رساندم. از زحمات ایشان و سایر اعضای کادرفنی ممنونم و به همین دلیل شادی گلم را با ایشان تقسیم کردم.

باشگاه استقلال فوتبال بازی   اخبار برگزیده
  

وزیر صنعت معدن و تجارت اعلام کرد: اگر خودرو تا عید مرتب عرضه شود، یقیناً قیمت پایین می‌آید.
نامه نیوز صنعت خودرو معدن 

  

یک سایت حامی دولت ضمن اعتراض به سخنان روحانی درباره ارزانی اجناس و قاچاق پرسید: نمی‌دانید یا تجاهل می‌کنید؟!
نامه نیوز ایران گرانی عراق 

  

در جریان بررسی کلیات بودجه 98 با تصویب مجلس ماهانه 300 تومان از مشترکین برق و گاز برای بیمه خسارات اخذ می‌شود.
نامه نیوز مجلس شورای اسلامی گاز بودجه 

  

خداحافظ بشار رسن؟شنیدیم یک باشگاه از امارات، یک تیم قطری و همین‌طور یک تیم متمول شهرستانی ایران برای جذب بشار رسن ابراز علاقه کرده‌اند.
خودروتک پرسپولیس برانکو ایران 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (سه شنبه 30 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز سه شنبه 30 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  

بی کیفیت ترین خودروهای داخلی مشخص شدند / دی 1397شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران، جدیدترین گزارش خود از میزان کیفیت خودروهای تولیدی در کشور را منتشر کرد که به بررسی آن می‌پردازیم.
خودروتک خودرو تولید پژو 

  

برای خرید خودرو فعلا دست نگه داریدیک کارشناس صنعت خودرو گفت: افزایش اخیر قیمت خودرو در بازار غیرواقعی بوده و این مساله تنها جوسازی دلالان است و صراحتاً باید اعلام کنم که در این شرایط به نفع و صلاح مردم نیست که اقدام به خرید خودرو کنند، چرا که قیمت‌ها به این شکل باقی نخواهد ماند.
خودروتک خودرو خودروسازان بازار خودرو 

  

صعود دسته جمعی قیمت خودروهای داخلی / پراید به 45 میلیون رسید!گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از روند صعودی قیمت‌‌ها دارد به نحوی که قیمت انواع خودروهای داخلی تا 13 میلیون تومان گران شده است.
خودروتک قیمت کاهش قیمت ها خودرو 

  

تابلو قیمت خودروهای داخلی قرمز شدبازار خودرو با نزدیکی به آخرین ماه سال، به واسطه حضور گسترده دلالان و واسطه‌گران قیمت‌های شگفت انگیزی به خود می‌بیند...
خودروتک قیمت افزایش قیمت کاهش قیمت ها 

  

قیمت خودرو/ قیمت کارخانه و بازار تمام خودروهای داخلی (چهارشنبه 24 بهمن 1397)/ قیمت صبحقیمت کلیه خودروهای تولید داخل در بازار و کارخانه در صبح روز چهارشنبه 24 بهمن ماه 97 به شرح زیر است. این قیمت ها با توجه به آخرین تغییرات قیمت در آخر وقت معاملات روز قبل درج شده و به نوعی قیمت آغاز معاملات امروز به حساب می آید. قیمت های نیمروز معاملاتی هر روز ساعت 13 در سایت خودروتک قرار می گیرد.
خودروتک قیمت ایران خودرو خودرو 

  اخبار داغ
  

اهل شاخه: باخت چیزی از ارزش ما کم نکرد / هدف ما با مهاجری والاستبازیکن تیم ماشین سازی می گوید مهاجری مربی بسیار بزرگ و شناخته شده ای است، هدف ما با او هدف والایی است و انشالله که با او بالای جدول باشیم.
ایلنا بازی ورزشگاه جدول 

  

دو مهاجم مشترکا ارزشمندترین مهاجمان دنیای فوتبال از دید نرانسفرمارکت لقب گرفتند.
نود فوتبال 

  

بانک مرکزی به دنبال کنترل شوک تبدیل رمز ارز به ریالرئیس انجمن بلاک‌چین ایران تاکید کرد: بانک مرکزی در پیش نویس سند رمز ارز در حوزه تبدیل ارز رمزنگار به ریال، محدودیت‌هایی دارد که این مساله به منظور پیشگیری از شوک بازار رمز ارز به ریال است.
ایلنا بانک مرکزی بانک سازمان بورس و اوراق بهادار 

  

دستاوردهای انقلاب اسلامی ارزشمند و نیازمند صیانت استمراغه- ایرنا- عضو خبرگان رهبری و امام جمعه مراغه با تاکید بر لزوم تبیین ارزش های انقلابی و اسلامی گفت: با وجود مشکلات اقتصادی، دستاوردهای انقلاب اسلامی ارزشمند بوده و نیازمند صیانت است.
ایرنا رهبر انقلاب خانواده پوشش 

  

پیگیر بومی‌سازی و به روزرسانی صنعت فولاد هستیم/ ادعای عدم بازگشت ارز صادرات فولاد به دلیل برخی ناهماهنگی‌ها مطرح شدمعاون وزیر صنعت تاکید کرد:‌ قطعا صنایع کشور باید قانون کشور و سیاست‌های دولت و بانک مرکزی را رعایت کنند.
ایلنا دولت فولاد صنعت فولاد 

  

هدف سمپوزیوم کیش، بومی‌سازی تولید فولاد بود/ بازگشت ارز صادرات فولاد برای بانک مرکزی اثبات شده استمدیرعامل فولاد مبارکه اصفهان تاکید کرد: در حال حاضر برای بانک مرکزی نیز اثبات شده است که فولادسازان ارز صادراتی را در داخل کشور ارائه کرده‌اند و اگر مقداری از ارز هم وارد نشده به دلیل مصرفی ارزی شرکت‌های فولادی است.
ایلنا جزیره کیش تولید فولاد 

  

توضیحات نوبخت درباره تعیین تکلیف مابه‌التفاوت نرخ ارز در سال 98رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور توضیحاتی درباره تعیین تکلیف مابه‌التفاوت نرخ ارز در سال 98 ارائه کرده است.
تسنیم محمدباقر نوبخت نرخ ارز ارز 

  

کشف ارز خارجی در مرز بازرگانفرمانده هنگ مرزی ماکو گفت: با تلاش ماموران مستقر در گمرک بازرگان ارز قاچاق به ارزش یک میلیارد و 130
خبرفوری ارز خودرو گمرک