ایلنا   |  ورزشی  |  

در ایام المپیک آنتن رادیو ورزش یک آنتن المپیکی است و مسابقات به صورت زنده پوشش داده می‌شود

مهدی آذرمکان مدیر رادیو ورزش از ویژه برنامه های اختصاصی این رادیو در زمان برگزاری مسابقات المپیک توکیو خبر داد.

در ایام المپیک آنتن رادیو ورزش یک آنتن المپیکی است و مسابقات به صورت زنده پوشش داده می‌شود

مهدی آذرمکان مدیر رادیو ورزش از ویژه برنامه های اختصاصی این رادیو در زمان برگزاری مسابقات المپیک توکیو خبر داد.

به گزارش ایلنا، همزمان با نزدیک شدن بازی های المپیک توکیو، مهدی آذرمکان مدیر رادیو ورزش گفت‌وگویی را درباره فعالیت ها و برنامه‌های اختصاصی این رادیو انجام داد. 

 **رویکرد رادیو ورزش در دوران برگزاری مسابقات المپیک به چه صورت هست؟* 

رویکرد رادیو ورزش در این دوران پوشش زنده  تمامی مسابقاتی است که برای مخاطب ما مهم است از جمله مسابقاتی که یک طرف آن ایران است و مسابقات مهم برخی از رشته های پرطرفدار در کشور .

علاوه‌ بر این برنامه‌ها و ویژه‌ برنامه‌هایی را تدارک دیدیم که از آنتن رادیو ورزش پخش می‌شود. در ایام المپیک که از 1 تا 17 مرداد است کاملاً آنتن رادیو ورزش یک آنتن المپیکی است و موضوعات مربوط به المپیک را پوشش می‌دهد. حتی در برنامه‌های عادی هم به المپیک می‌پردازد. علاوه بر این‌ ما یک استودیوی مجهزی را در نظر گرفتیم که تمام برنامه‌های المپیک از این استودیو هم پخش می‌شود. همچنین پخش برنامه ها را هم به صورت تصویری از ایران صدا خواهیم داشت.

 **چه برنامه هایی در این مدت به صورت اختصاصی قرار است به کنداکتور رادیو اضافه شود؟* 

ما برنامه‌های مسابقات را پوشش زنده داریم که این مسابقات از ساعت 4 صبح الی 17 در ساعات مختلف برگزار می‌شود و همکاران من هم در اینجا و هم در توکیو تلاش می‌کنند که تمامی مسابقات را به‌صورت زنده پوشش دهند. به جز پوشش زنده‌ی مسابقات ما چند ویژه‌ برنامه هم داریم. برنامه *حالا المپیک* که از ساعت 18 الی 19 هر روز بعد از برگزاری مسابقات المپیک پخش می‌شود و به جمع‌بندی نهایی بازی ها پرداخته و به صورت روزانه در این برنامه به بحث و بررسی و تحلیل کارشناسی می‌پردازیم.

ما هر دو ساعت یک *بخش خبری* 5 دقیقه‌ای خواهیم داشت که این بخش خبری آخرین تحولات المپیک را بررسی و اطلاع‌رسانی می‌کند. بخش‌های خبری ما به ترتیب  ساعت 7، 9، 11، 13، 15 و 17  از شروع تا پایان بازی ها خواهد بود .

برنامه بعدی مستند کوتاه *یک المپیک و هزار داستان* است. این مستند اختصاص دارد به المپیکی‌هایی که از کشور اعزام شدند و زندگی آن‌ها را روایت می‌کند. 

بخش دیگر برنامه ای است با عنوان *المپیک زندگی* که رابطه بین المپیک و سبک زندگی را بررسی می‌کند. به نوعی درس‌هایی که از المپیک برای زندگی گرفته می شود را  بررسی می کند.

از ویژه برنامه های مختص ایام المپیک، نمایش رادیویی است به اسم *فاتحان سکوی المپیک* که هر روز از ساعت 13:30 الی 14 پخش می‌شود . تمامی این ویژه برنامه‌ها از 1 مرداد از رادیو ورزش پخش می‌شود.

 

 **برنامه هایی که پخش می‌شدند هم در این مدت رویکرد خود را تغییر می‌دهند و حال و هوای المپیکی پیدا می‌کنند؟

برنامه‌های تحلیلی و کارشناسی ما در ایام المپیک منعطف شده و به موضوع المپیک می‌پردازند. برنامه‌هایی مثل همیشه با ورزش و برخی از برنامه‌هایی که تحلیلی هستند مثل جهان ورزش که مختص رشته‌های مختلف است علاوه‌ بر این‌ که ویژه‌ برنامه داریم این برنامه‌ها هم به صورت اختصاصی به موضوع المپیک می‌پردازند.

 

 **چند نفر از رادیو ورزش به توکیو اعزام می‌شوند؟ برنامه خاص و زنده ای از انجا برگزار می‌شود؟

دو نفر از رادیو ورزش برای پوشش رویدادهای المپیک اعزام شدند که این دوستان از توکیو هم به‌صورت زنده برخی از مسابقات را برای ما گزارش می‌کنند و هم مصاحبه و گزارش هایی را برای ما ارسال خواهند کرد که در  برنامه‌های مختلف پخش خواهد شد.

انتهای پیام/

المپیک رادیو ورزش   اخبار برگزیده
  

استان خوزستان در نتیجه انتصاب‌های شما به تابلوی بحران‌های کشور تبدیل شده استنماینده اهواز گفت: علت اینکه در هفته پایانی کار دولت دوازدهم این سوال را مطرح می‌کنم این است که یک پیام جدی به دولت آینده و وزرای آینده بدهیم که ما نمایندگان در کار نظارت اغماض نخواهیم کرد.
ایلنا استیضاح اهواز کار 

  

فرانسه: تعویق مذاکرات امکان احیای برجام را به خطر می‌اندازدسخنگوی وزارت امور خارجه فرانسه از ایران به خاطر به تعویق افتادن آغاز دور جدید مذاکرات احیای توافق هسته ای انتقاد کرد.
فردا فرانسه ایران ایران و آمریکا 

  

ورود مجلس به ماجرای اعترضات اخیر در چند شهرسخنگوی نشست فراکسیون مستقلین ولایی گفت: جهت بررسی مسائل اجتماعی و اعتراضات اخیر و گرانی‌ها، این فراکسیون خواستار جلسه اختصاصی به صورت علنی یا غیرعلنی در صحن برای بررسی این موضوع شدند.
مثلث وزارت بهداشت رئیس جمهور دولت 

  

توصیه مهم رهبر انقلاب به رئیسی درباره چینش کابینهعضو مجمع تشخیص مصلحت نظام از توصیه رهبر انقلاب به ابراهیم رئیسی در چینش کابینه روایت کرد.
۵۵ آنلاین رهبر انقلاب مجمع تشخیص مصلحت نظام محمد حسین صفار هرندی 

  

توضیح درباره سرانجام لایحه "آزادی اجتماعات و راهپیمایی‌ها"/ دولت‌ها باید علمدار و پیشگام تحقق آزادی‌های گروهی باشنداستاد دانشکده حقوق دانشگاه شهید بهشتی درباره سرانجام لایحه "آزادی اجتماعات و راهپیمایی‌ها" توضیحاتی را ارائه کرد.
ایلنا وزارت کشور شورای نگهبان نیروی انتظامی 

  

خبرآنلاین/ عضو مجمع روحانیون مبارز و وزیر کشور دولت اصلاحات گفت: 200 کشور عضو FATF هستند، چگونه ایران خودش را با 2 کشور کاملا منزوی در عرصه بین الملل ، مقایسه می کند؟!
نامه نیوز ایران تهران اصولگرایان 

  

افشاگری درباره وضعیت زندگی و حقوق مخالفان برجامروزنامه آفتاب یزد به نقل ازفرجی راد سفیر اسبق ایران در بلژیک نوشت: «افرادی که مخالف برجام هستند و ادعاهایی را مطرح می‌کنند حداقلش این است که حقوق خوبی می‌گیرند و زندگی مطلوبی دارند»
اقتصادنیوز روزنامه ایران بلژیک 

  

اعلام خودروهای جایگزین برای دعوتنامه داران پژو 206 صندوقدار، تیپ 5 و تندر 90اگر خودروهایی مانند وانت آریسان ، پژو 206 تیپ 5 ، پژو 206 صندوقدار را ثبت نام کرده بودید باید به فکر تغییر علاقه خود باشید چرا که برنامه ای برای تولید و تحویل این خودروها وجود ندارد و جدول تبدیل این تعهدات از سوی ایران خودرو منتشر شده است.
خودروتک پژو ایران خودرو خودرو 

  

شعار این آقایان حل مشکل معیشت بود اما ببینید دنبال چه طرح‌هایی هستند!مبنای طرح ضد اینترنت مجلس به هیچ وجه «صیانت» نیست. کنترل «مرز دیجیتال» را نباید به نیروهای مسلح بدهند. می خواهید نیروهای مسلح را با مردم درگیر کنید؟! شعار این آقایان حل مشکل معیشت مردم بود اما ببینید دنبال چه طرح هایی هستند.
مستقل‌آنلاین اینترنت اینستاگرام کاربران اینترنت 

  

پای خودروهای دست دوم به لیزینگ باز شداز سال گذشته و به دنبال رشد دو برابری قیمت خودرو، شرکت های لیزینگ اعطای تسهیلات به خودروهای کارکرده را در سطحی وسیع دنبال کرده اند؛ تا پیش از این، تنها خودروهای صفر قابلیت لیزینگ داشت اما امروز خودروهای کارکرده و برخی خودروهای ساخت داخل نیز امکان لیزینگ دارد.
خودروتک خودرو قیمت 

  

برای تایید آزادی نماینده فیفا به ایران می آیدکامرانی‌فر:میزبانی تیم ملی در ورزشگاه آزادی قطعی نشده/2 نفر از فیفا و ای اف سی به ایران می‌آیند
خانه فوتبال ورزشگاه آزادی فیفا ایران 

  

احمدی‌نژاد هورالعظیم را بخاطر اکتشاف نفت خشک کردبه جهت بررسی شرایط فوق گفتگو کردیم با دکتر مهدی قمشی استاد دانشگاه شهید چمران اهواز و رئیس دانشکده مهندسی آب و محیط زیست دانشگاه شهید چمران که مشروح آن را می‌خوانیم‌:
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد ایران تهران 

  

اخبار پرسپولیس: خبر خوشحال کننده از اردوگاه سرخ ها + جزئیاتتیم فوتبال پرسپولیس در حالی به مصاف تراکتور تبریز می‌رود که رادوشوویچ، دروازه بان پرسپولیس خواهد بود.
خانه فوتبال پرسپولیس اصفهان فوتبال 

  

ذوالنوری: «روحانی»تنها فردی است که مانع لغو تحریم‌ها بودعضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس، گفت:موضع التماس و سازش بود که باعث عدم لغو تحریم ها شد بنابراین دولت آینده حق ندارد این مسیر را ادامه دهد و باید از موضع حکمت، مصلحت و عزت برای مذاکرات ورود کند.
فردا انتخابات ریاست جمهوری سیاست خارجی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی 

  

روحانی: مشکلات خوزستان باید طبق دستور رهبری حل و فصل شودرییس جمهوری با اشاره به بحران کم‌آبی در استان خوزستان گفت: بخشی از مشکلات در این استان کم شده است و حل و فصل مسائل خوزستان طبق دستور دیروز رهبری باید ادامه پیدا کند.
۵۵ آنلاین حسن روحانی استان خوزستان وزارت نیرو 

  اخبار داغ
  

ادعاهای عجیب با نام طب ایرانی؛ از واکسیناسیون تا درمان کرونامدیرکل دفتر طب ایرانی و مکمل وزارت بهداشت تاکید کرد طب سنتی تقابل و تعارضی با واکسیناسیون ندارد.
خبرفوری طب سنتی طبیعت واکسیناسیون 

  

بررسی عملکرد بورس در هفته گذشته + فیلمدر هفته گذشته، بورس تهران چه عملکردی به جا گذاشت؟ بهترین بازدهی از آن چه نمادهایی شد؟ روند معاملاتی در هفته گذشته چگونه بود؟
گسترش بورس تهران تهران اقتصاد 

  

قیمت سکه 7 مرداد 1400 به 11 میلیون و 117 هزار تومان رسیدقیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز پنج شنبه 7 مرداد 1400 در بازار آزاد تهران به 11 میلی
خبرفوری قیمت بهار تهران 

  

تاثیر زردچوبه بر مهار کرونا ثابت شداستاد گروه تغذیه دانشگاه علوم پزشکی اصفهان برای پیشگیری از کرونا، مصرف گیاهان دارویی مثل زردچوبه، زن
خبرفوری تغذیه استان اصفهان اصفهان 

  

قیمت دلار روی 24 هزار و 499 تومان ثابت ماندقیمت هر دلار آمریکا(اسکناس) امروز پنج شبه 7 مرداد 1400 در صرافی های بانکی روی 24 هزار و 499 تومان ث
خبرفوری قیمت دلار دلار آمریکا 

  

ابتلا به کرونا در کشور رکورد زدطبق بررسی های آماری احتمال پاسخ مثبت تستهای کرونایی در روزهای اخیر با ثبت 40 درصد به بالاترین حد خود در ایران رسیده است. این میزان افزایش شیوع در کشور از کانال افزایش بستری ها نرخ بهبود در ایران را تنزل داده است.
گسترش وزارت بهداشت درمان ایران 

  

292 فوتی جدید کرونا در کشور/تزریق 400492 دُز واکسن در شبانه روز گذشتهبنابر اعلام روابط عمومی وزارت بهداشت، متاسفانه در طول 24 ساعت گذشته، 292 بیمار کووید19 جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری در کشور به 90 هزار و 74 نفر رسید.
۵۵ آنلاین وزارت بهداشت روابط عمومی واکسیناسیون 

  

بیش از 9 میلیون ایرانی دوز اول واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند به گزارش خبرنگار مهر، بر اساس گزارش‌های روزانه مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت، تا کنون 9 میلیون و 180 هزار و 89 نفر در کشور دوز اول واکسن کرونا را دریافت کرده‌اند. بر اساس همین گزارش، دو میلیون و 628 هزار و 141 نفر نیز دوز دوم را تزریق کرده‌اند و مجموع واکسن‌های تزریق شده در کشور به 11 میلیون و 808 هزار و 230 دوز رسید. افراد واجد شرایط برای تزریق واکسن حتماً در…
مهر وزارت بهداشت خبرنگار روابط عمومی 

  

پاندنی کرونا و افزایش تعداد مبتلایان در دهکده بازی های المپیک باعث شده تا مراسم اهدای مدال ها نیز تغییر کند.
ورزش۳ المپیک بازی 

  

آخرین وضعیت کرونا در ایران پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) : بیشتر بخوانید طرح صیانت از فضای مجازی چیست؟ قتل خونین در پارک / 3 برادر پسر جوان را تیکه پاره کردند قیمت خودرو ایستاد! + جزییات کافی شاپ امین حیایی کجای تهران هست؟ قیمت خانه در مناطق مختلف تهران را بدانید + جدول
نامه نیوز خودرو ایران فضای مجازی 

  

افزایش 1.5 برابری مراکز بستری موقت بیماران کروناییفرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران از اتخاد تدابیر لازم برای رفع کمبود تخت بیمارستانی جهت بیماران کرونایی در تهران خبر داد و گفت: مراکز ارایه خدمات بستری موقت کرونا در پایتخت از چند روز پیش تاکنون 1.5 برابر افزایش یافت.
اقتصادنیوز تهران پایتخت