انصاف‌نیوز 

 •   گوناگون

  چند سوال از آیت‌الله موسوی خوئینی‌هانقی آقالو، روزنامه‌نگار و عضو تحریریه “سلام”، در یادداشتی برای “راهبرد” خطاب به آیت‌الله سیدمحمد موسوی‌خویینی‌ها نوشت: حضور آیت‌الله سیدمحمد موسوی‌خوئینی با سلام و آرزوی سلامتی و توفیق برای جنابعالی پرواضح است که نامه جدید شما درباره لزوم شرکت گسترده مردم و فعالان سیاسی در انتخابات آتی ریاست‌جمهوری، همچون نامه‌ها و بیانیه‌های قبلی‌تان از روی … نوشته چند سوال از آیت‌الله موسوی خو...
  انصاف‌نیوز روزنامه انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری 

 •   گوناگون

  اشتباه حسین باستانی در مستند بی بی سیحسین قاسمی در یادداشتی تلگرامی با عنوان «اشتباه حسین باستانی در مستند بی بی سی» نوشت: 1- حسین باستانی در مستند کودتای خزنده مدعی شده است که فردی که در فایل صوتی حسین طائب در جلسه آذر ماه 1363خوانده می شود، رییس سازمان اطلاعات سپاه است: «اکبر گنجی به حسین طائب، رئیس فعلی سازمان اطلاعات … نوشته اشتباه حسین باستانی در مستند بی بی سی اولین بار در انصاف نیوز پدیدار شد.
  انصاف‌نیوز باستانی بی بی سی ماه 

 •   گوناگون

  دیدگاه امام درباره حجاب زنان تازه مسلمان شدهبرنا نوشت: دکتر سعید رمضان، داماد شهید حسن البناء ، مؤسس و نخستین مرشد اخوان المسلمین مصر، پس از آن که در مصر ناصرى محکوم به اعدام شد، به سوریه رفت و به انتشار مجله «المسلمون» که ارگان تئوریک اخوان بود، ادامه داد. وی پس از این واقعه به اروپا رفت و مرکز فرهنگی اسلامی … نوشته دیدگاه امام درباره حجاب زنان تازه مسلمان شده اولین بار در انصاف نیوز پدیدار شد.
  انصاف‌نیوز امام خمینی حجاب زنان 

 •   گوناگون

  «شاه از سیاره دیگری آمده بود» [+واکنش‌های توییتری]«‏فارغ از اینکه درباره حکومت پهلوی چه فکر کنیم، نمیشه منکر این شد که شخص محمدرضا شاه پهلوی، دولتمردی منحصر به فرد بود که کسی در حد و اندازش نه در بین سیاستمداران جمهوری اسلامی، نه اپوزوسیون و نه حتی منطقه وجود نداره. انگار از سیاره دیگری آمده بود» به گزارش انصاف نیوز این توییت … نوشته «شاه از سیاره دیگری آمده بود» [+واکنش‌های توییتری] اولین بار در انصاف نیوز پدیدار شد.
  انصاف‌نیوز سیاره رضا پهلوی دموکراسی 

 •   گوناگون

  واکنش سپاه به بازرسی کشتی‌های ایران توسط آمریکا چه خواهد بود؟سردار فدوی، جانشین فرمانده سپاه پاسداران گفت: ایران در برابر تلاش آمریکا برای بازرسی کشتی های ما در آب های بین المللی تنها اقدام متقابل انجام نخواهد داد ،بلکه ما در مناطق حساس نیز پاسخ قاطعی به آن ها خواهیم داد...
  انصاف‌نیوز سپاه پاسداران ایران یمن 

 •   گوناگون

  پادشاه عربستان: دست صلح به سوی ایران دراز کردیمپادشاه عربستان گفت: عربستان دست صلح به سوی ایران دراز کرد و تعامل مثبتی برای ایجاد روابط با تهران داشت. به گزارش ایسنا به نقل از الجزیره، سلمان بن عبدالعزیز، پادشاه عربستان گفت: ما خواستار همزیستی مسالمت آمیز و همبستگی میان کشورهای جهان و ملت های آن ها برای مقابله با چالش های مشترک هستیم...
  انصاف‌نیوز عربستان ایران تروریسم 

 •   گوناگون

  «آیت‌الله هاشمی سردار جنگ و فرمانده صلح بود»محسن هاشمی رفسنجانی، رئیس شورای شهر تهران گفت: جای گله ای وجود دارد از صداوسیما و برخی رسانه های رسمی که در چهلمین سالروز آغاز دفاع مقدس، تاریخ پرافتخار این حماسه را با خوانش امروزی و سانسور به نسل جدید ارائه می کنند و براساس سلیقه های جناحی و سیاسی، بخشی از درخشان ترین صفحات سرگذشت … نوشته «آیت‌الله هاشمی سردار جنگ و فرمانده صلح بود» اولین بار در انصاف نیوز پدیدار شد.
  انصاف‌نیوز محسن هاشمی رفسنجانی جنگ شورای شهر تهران 

 •   گوناگون

  لغو حجاب اجباری، کلید احیای امید به اصلاح حقیقیهادی یاسمنی، عضو بخش تحلیلی انصاف نیوز در یادداشتی با عنوان «لغو حجاب اجباری، کلید احیای امید به اصلاح حقیقی» به بهانه‌ی مناظره‌ی تلویزیونی اخیر درباره «حجاب اجباری» و واکنش‌ها به آن نوشت: ابتدا لازم به یادآوری است که این نوشته فارغ از بررسی جنبه شرعی مساله حجاب و اجبار به آن است. مواردی از … نوشته لغو حجاب اجباری، کلید احیای امید به اصلاح حقیقی اولین بار در انصاف نیوز پدیدار شد.
  انصاف‌نیوز حجاب دموکراسی ایران 

 •   گوناگون

  «رزم حسینی با رای قابل قبولی وزیر صمت می‌شود»محمدرضا پورابراهیمی، رییس کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه سابقه رزم حسینی نشان دهنده رویکرد مبتنی بر رویکرد تعاملی با استفاده از ظرفیت های علمی و تخصصی در حوزه اجرایی است اظهار کرد: برداشت ما این است در صورت رای اعتماد مجلس به آقای رزم حسینی (که پیش بینی می شود با رای قابل قبولی به … نوشته «رزم حسینی با رای قابل قبولی وزیر صمت می‌شود» اولین بار در انصاف نیوز پدید...
  انصاف‌نیوز بازار خودرو بانک مرکزی بانک 

 •   گوناگون

  آقای روحانی، دقیقا کجایی؟مصطفی داننده در عصرایران نوشت: محمد رحمانیان کارگردان شهیر تئاتر ایران، این روزها نمایشی را روی صحنه برده است به نام«عشق روزهای کرونا». این نمایش شامل چند اپیزود است که یکی از آنها «بانو و گربه ملوس» نام دارد یا بهتر بگویم نام داشت. انطور که رحمانیان می‌گوید این بخش از عشق روزهای کرونا به … نوشته آقای روحانی، دقیقا کجایی؟ اولین بار در انصاف نیوز پدیدار شد.
  انصاف‌نیوز حسن روحانی تئاتر ایران 

 •   گوناگون

  «مذاکره برای آمریکا گره گشایی خواهد کرد»یک فعال رسانه‌ای اصولگرا گفت: مذاکره برای آمریکا گره گشایی خواهد کرد و منافع زیادی برای او خواهد داشت. آمریکایی که امروز همه می‌بینند منزوی است. باز این حرف ما نیست. تحلیل رسانه‌های اروپایی و خود آمریکایی را ببینید. تعبیر منزوی بودن آمریکا را امروز ما نمی‌گوییم، گاردین می‌گوید. ایندیپندنت می‌گوید، روییترز می‌گوید...
  انصاف‌نیوز ایران و آمریکا رسانه ایران 

 •   گوناگون

  نمکی: روزه سکوت گرفته‌امایسنا نوشت: وزیر بهداشت در دل نوشته ای خطاب به شهید سردار سلیمانی با اشاره به مشکلات مبارزه و مقابله با کرونا گفت: من امروز از سربازانم در جبهه سلامت شرمسارم. دکتر سعید نمکی در دلنوشته ای خطاب به سردار دلها که در صفحه اینستاگرام خود منتشر کرده، آورده است:« در چهلمین سالروز دفاع مقدس … نوشته نمکی: روزه سکوت گرفته‌ام اولین بار در انصاف نیوز پدیدار شد.
  انصاف‌نیوز اینستاگرام سلامت سردار سلیمانی 

 •   گوناگون

  ایران بازی «نجات جورج فلوید» را می‌سازد!سردار نقدی، معاون هماهنگ‌کننده سپاه در آیین آغاز مرحله نهایی دومین رویداد سراسری تولید محتوای دیجیتال بسیج گفت: سوژه اول یک بازی موبایلی و رایانه‌ای است که «نجات جورج فلوید» نام دارد و باید به گونه‌ای طراحی شود که این شهروند سیاهپوست از دست پلیس آمریکا نجات پیدا کند...
  انصاف‌نیوز بازی سپاه پاسداران رایانه 

 •   گوناگون

  چرا اجبار بر حجاب ناکام ماند؟حجت‌الاسلام سیدعلی میرموسوی در یادداشتی با عنوان «چرا اجبار بر حجاب ناکام ماند؟» در کانال تلگرامی «مجمع مدرسین و محققین حوزه علمیه قم» نوشت: اختیاری و اجباری بودن حجاب، از مسائل مناقشه برانگیزی است، که هر از گاهی بحث درباره آن در فضای عمومی داغ می شود. با وجود سرمایه هنگفتی که تا کنون برای … نوشته چرا اجبار بر حجاب ناکام ماند؟ اولین بار در انصاف نیوز پدیدار شد.
  انصاف‌نیوز حجاب دولت حوزه 

 •   گوناگون

  اطلاعات خبرگزاری فارس از مستند “کودتای خزنده”خبرگزاری فارس توضیحات محمدعلی صمدی، پژوهشگر دفاع مقدس را با عنوان «ماجرای مستند “کودتای خزنده” بی‌بی‌سی‌ فارسی» و توضیح اینکه «اخیرا بی بی سی فارسی در مستندی به صوت نواری به جا مانده از دفاع مقدس می پردازد که در آن گفتگویی از صحبت های فرماندهان وجود دارد . اما ماجرای این فایل صوتی چیست؟»، … نوشته اطلاعات خبرگزاری فارس از مستند “کودتای خزنده” اولین بار در انصاف نیوز پدیدار شد.
  انصاف‌نیوز بی بی سی فارسی بی بی سی 

 •   گوناگون

  راز سربه‌مهر مسکن مهر لوکس «قصر دریا» در محمودآبادمسکن مهر قصرفیروزه محمودآباد را باید تنها پروژه در نوع خود به شمار آورد که هیچ شباهتی به مسکن مهر و مسایل و مشکلات دامنگیر آن ندارد؛ آپارتمان‌هایی که از نظر قیمت به آپارتمان‌های بهترین نقطه شهر ساری مرکز استان مازندران تنه می‌زند و از لحاظ امکانات هم چیزی کم و کسر ندارد ، مگر … نوشته راز سربه‌مهر مسکن مهر لوکس «قصر دریا» در محمودآباد اولین بار در انصاف نیوز پدیدار شد.
  انصاف‌نیوز مسکن مهر وام مسکن مسکن 

 •   گوناگون

  سمفونی ای کاشعلی‌رضا ایمانخانی، دانش آموخته علوم سیاسی در یادداشتی ارسالی به انصاف نیوز با عنوان «سمفونی ای کاش» نوشت: حدود ده روز قبل بود که خبر اجرای حکم قصاص نوید افکاری رسانه ای شد و این خبر با اما و اگرهای بسیاری در جامعه همراه بود. اگر چه قصاص قاتل حق خانواده مقتول بوده و در … نوشته سمفونی ای کاش اولین بار در انصاف نیوز پدیدار شد.
  انصاف‌نیوز قوه قضاییه خانواده قصاص 

 •   گوناگون

  سردار علایی: باید اسناد جنگ در معرض دید عموم قرار بگیردسردار حسین علایی، فرمانده اسبق نیروی دریایی سپاه پاسداران گفت: باید تمام سازمان ها و کسانی که اسناد و مدارک جنگ در اختیارشان است آن اسناد را در اختیار محققین قرار دهند...
  انصاف‌نیوز حسین علایی جنگ امام حسین 

 •   گوناگون

  واکنش آشنا به «کودتای خزنده»: جاسوسی جنگی استحسام‌الدین آشنا، مشاور رئیس‌جمهور روحانی با اشاره به مستند «کودتای خزنده» که اخیرا از شبکه‌ی بی بی سی پخش شد، گفت: کاری که انجام شد یکی از نمونه‌های خیانت به ملت ایران و جاسوسی جنگی است. ایرنا نوشت: مشاور رییس‌جمهوری مستند اخیر بی‌بی‌سی را یکی از نمونه‌های خیانت این شبکه به ملت ایران و جاسوسی … نوشته واکنش آشنا به «کودتای خزنده»: جاسوسی جنگی است اولین بار در انصاف نیوز پدیدار شد.
  انصاف‌نیوز جاسوسی مشاور رئیس جمهور 

 •   گوناگون

  انتقادات صریح کیوان ساکت و پاسخ خانه موسیقیکیوان ساکت، نوازنده و آهنگساز درباره مدیریت خانه موسیقی می‌گوید: تا به حال هیچکدام از انتخابات خانه موسیقی بدون حاشیه نبوده است. انتخابات خانه موسیقی مرا به یاد الکساندر لوکاشنکو (رئیس جمهور بلاروس از 1994 تاکنون) می‌اندازد؛ چراکه روند ریاست جمهوری بلاروس مانند غیرقابل تغییر بودن اعضای هیات مدیره خانه موسیقی است...
  انصاف‌نیوز کیوان ساکت رئیس جمهور بودجه 


 • بعدی  

  اخبار برگزیده
  

اگر روحانی و احمدی ‌نژاد با هم رقابت کنند، احمدی نژاد پیروز می شوددولت آقای روحانی، دولت یکدست و وزرا هم از یک جناح نبوده و بعضا حتی همفکر شخص حسن روحانی هم نبوده‌اند. او موجب شده نوعی نارضایتی و ناخشنودی از جانب مردم و رای‌دهندگان به او ایجاد شود. دولت روحانی در سطح ملی موفق نبوده است.
مستقل‌آنلاین حسن روحانی روزنامه وام 

  

سخنرانی روحانی ساعت 9 امشب در مجمع عمومی سازمان مللتمام وجوه جهان امروز متأثر از کرونا است آنچنانکه هفتاد و پنجمین مجمع عمومی سازمان ملل نیز با سخنرانی‌های ضبط شده‌ی سران برگزار خواهد شد
۵۵ آنلاین سازمان ملل نیویورک توئیتر 

  

برای انتخابات 1400 با شخصیت‌ها و احزاب تاثیرگذار اصلاح‌طلب رایزنی می‌کنیمدر جلسه شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی ایران، موضوع انتخابات1400 مورد بررسی قرار گرفت. همچنین غلامحسین کرباسچی گزارشی از دیدار با مهدی کروبی ارائه داد.
ایلنا انتخابات ریاست جمهوری اصلاح طلبان غلامحسین کرباسچی 

  

دارویی برای تعدیل پاسخ التهابی در کووید-19 شدیدمحققان "دانشگاه مالاگا"(University of Malaga) و "مرکز نانوپزشکی و زیست فناوری اندلس"(BIONAND) اسپانیا در مطالعه اخیرشان اظهار کرده‌اند از یک دارو می‌توان برای تعدیل پاسخ التهابی در موارد شدید کووید-19 استفاده کرد.
مملکت‌آنلاین درمان فناوری دارو 

  

تصمیم جامعه روحانیت برای انتخابات 1400عضو شورای مرکزی جامعه روحانیت مبارز گفت که این تشکل برنامه ای برای معرفی کاندیدا در انتخابات 1400 ندارد.
مثلث جامعه روحانیت مبارز خودرو پدر 

  

جزئیات تحریم های جدید آمریکا پس از مکانیسم ماشه + فیلمرئیس‌جمهور آمریکا بیانیه‌ای درباره تحریم‌های جدید اعمال شده علیه جمهوری اسلامی ایران صادر کرد.
گسترش رئیس جمهور جمهوری اسلامی ایران جمهوری اسلامی 

  

افرادی که نباید ماسک بزنندافرادی که بدون کمک قادر به برداشتن ماسک از صورت‌شان نیستند، شامل نوزادان و کودکان خردسال و همچنین افرادی که دچار سختی تنفس هستند، نباید از ماسک استفاده کنند.
مستقل‌آنلاین ماسک ورزش کودکان 

  

دونالد ترامپ، سال‌ها پیش از ریاست جمهوری خود معتقد بوده که اوباما قصد یک حمله نظامی به ایران را دارد چرا که این حمله بر موقعیت او در افکار عمومی و نظرسنجی‌ها موثر است. حال برخی گزارش‌ها و اقدامات آمریکا حاکی از فعال شدن این تئوری ترامپ در شش هفته باقیمانده به انتخابات آمریکاست.
رویداد۲۴ واشنگتن دونالد ترامپ خاورمیانه 

  

سخنگوی دولت نشست خبری این هفته خود را در سیستان بلوچستان برگزار کرد و با مقایسه دولت صدام و ترامپ به تشریح شباهت‌های آن‌ها در صدمه به ایران پرداخت.
رویداد۲۴ صادرات غیرنفتی سازمان بهداشت جهانی رئیس جمهور 

  

محصول جدید ایران خودرو در راه است | تصاویر و مشخصاتمدیر پروژه خودروی سورن سال از آمادگی ایران خودرو برای تجاری سازی این محصول در یک ماه آینده خبر داد.
خودروتک ایران خودرو ایران خودرو 

  

ممنوعیت تردد خودرو در برخی خیابان‌های تهران امروز اول مهرمدیریت‌های شهری در بسیاری کشورها در روز جهانی بدون خودرو، شهروندان را به پرهیز از استفاده از خودروهای شخصی ترغیب می‌کنند. این روز مقارن با اول مهر ماه، با پویش سه‌شنبه‌های بدون خودرو که در دوران شهرداری پیروز حناچی از سوی مدیران شهری پیگیری می‌شود، همزمان شده است.
خودروتک خودرو شهرداری تهران تهران 

  

اقدام ادعایی آمریکا در بازگشت تحریم‌ها علیه ایران با واکنش رسانه‌ها و تحلیلگران مختلفی روبرو بوده و همگی حاکی از یک واقعیت انکار نشدنی است: انزوای بی قید و شرط ایالات متحده!
رویداد۲۴ رسانه ایالات متحده آمریکا ایران 

  

متهم اصلی بحران در بازار خودرواختلاف قیمتی که علتی جز تعلل شورای رقابت در قیمت گذاری خودرو و غیرواقعی بودن قیمت‌های اعلام شده توسط این شورا ندارد.
خودروتک خودرو خودروسازان بازار خودرو 

  

ترامپ قبل از انتخابات ناچار به لفاظی است/ ادعای فعال‌سازی اسنپ بک کلاهبرداری ترامپ است/ آمریکا حق استناد به هیچ یک از مفاد برجام را ندارد/ جهان مخالف احیای تحریم‌هاستاستاد دانشگاه شیکاگو تاکید کرد: جهان مخالف احیای تحریم‌های سازمان ملل است و آمریکا حق استناد به هیچ یک از مفاد برجام را ندارد.
ایلنا دونالد ترامپ ترامپ سازمان ملل 

  

تحریم‌های آمریکا علیه ایران در راستای معامله قرن انجام می‌شودیکی از رهبران جنبش حماس اعلام کرد که تحریم‌های آمریکا علیه ایران در چارچوب عملی کردن نقشه معامله قرن صورت می گیرد.
۵۵ آنلاین ایران جمهوری اسلامی ایران جمهوری اسلامی 

  اخبار داغ
  

تاثیر مصرف ویتامین بر جلوگیری از ابتلا به کرونامحققان دانشکده بهداشت دانشگاه علوم پزشکی تهران توصیه می‌کنند افراد برای افزایش سیستم ایمنی بدن از مولتی ویتامین‌ها در مبارزه با بیماری کووید- 19 استفاده کنند. مصرف ویتامین‌ها باید منطقی باشد زیرا مصرف زیاد برخی ویتامین‌ها با عوارضی همراه است. مصرف میوه‌ها و سبزیجات تازه در رژیم غذایی روزانه به عنوان منبع غنی ویتامین‌ها توصیه می‌شود.
گسترش دانشگاه علوم پزشکی تهران تهران سیستم ایمنی 

  

جوانان می‌توانند ناقل خاموش ویروس کرونا باشندرئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: جوانان می‌توانند ناقل خاموش ویروس کرونا بوده و این ویروس را به اع
خبرفوری جوانان ویروس استان بوشهر 

  

زالی: هفته آینده برای تهران از نظر کرونا سخت‌تر خواهد بودفرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران گفت: به نظر می‌رسد هفته آینده هفته سخت‌تری در تهران در رابطه با بیماری کرونا باشد و حتما باید به سمت اعمال محدودیت‌ها حرکت کنیم.
اقتصادنیوز علیرضا زالی تهران وزارت بهداشت 

  

فوت تلخ 5 مادر باردار بر اثر ابتلا به کرونارییس دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: وضعیت بیمارستان‌های ما نیز در حالت خوبی قرار ندارد؛ چراکه بسیاری از کادر درمان نیز به بیماری مبتلا شده‌اند و متأسفانه 5 مادر باردار براثر ابتلا به کرونا جان خود را ازدست‌داده‌اند.
اقتصادنیوز اصفهان بیمارستان سرمایه 

  

توصیه های مهم درباره زندگی با کرونازندگی با کرونا این روزها دیگر به امری معمول برای همگان بدل شده است و چه خوب است که در چنین شرایطی اصول این نوع زندگی را هم بیاموزیم.
اقتصادنیوز موبایل وزارت بهداشت استرس 

  

تجربه تاثیرِ اقدامات ضدکرونایی بر مهارِ آنفلوآنزاشیوع کروناویروس طی چند ماه گذشته اخبار مضطرب‌کننده زیادی را در پی داشته اما در آفریقای جنوبی پدیده‌ای موسوم به "حذف مجازی آنفلوآنزای معمولی" به عنوان یک پیامد مثبت جانبی و نادر مورد توجه قرار گرفته است.
گسترش تعطیلی مدارس ماه دستورالعمل 

  

کرونا حمله بیولوژیک؟مشاور وزیر بهداشت و مدیر هماهنگی بین دستگاه‌های اجرایی در ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا با اشاره به وضعیت تخت‌های بیمارستانی نیروهای مسلح، گفت: بر اساس بررسی‌های میدانی از سوی کارشناسان بهداشت در مراکز پادگان‌های نظامی سراسر کشور، معدل رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی قطعا از معدل کشوری بالاتر و آمار ابتلا در آن‌ها کمتر است.
مستقل‌آنلاین مشاور وزارت بهداشت حوزه 

  

سه پیش بینی از قیمت دلار در روز 5 شنبهاقتصاد نیوز: دیروز دلار روند پرهیجانی را پشت سر گذاشت نقطه حساس مورد انتظار معامله گران شکست و فضای کاهشی در بازار تعدیل شد.
اقتصادنیوز قیمت افزایش قیمت دلار 

  

ماجرای نامه قالیباف به رهبر انقلاب درباره ستاد ملی کرونا + ویدئوحسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت مجلس از نامه قالیباف به دفتر رهبر معظم انقلاب درباره حضور دو نفر از نمایندگان مجلس در ستاد ملی کرونا خبر داد و گفت که دولت هیچ کدام از نماینده‌ها را به جلسه ستاد ملی کرونا دعوت نمی‌کند.
اقتصادنیوز رهبر انقلاب دولت 

  

رئیس دانشگاه علوم پزشکی استان گفت:785 نفر از کادر درمان به کووید 19 مبتلا شدند و از این تعداد 153 نفر بستری شدند و تعدادی از مدافعان سلامت استان جان خود را در راه حفظ سلامت دیگران از دست دادند که به روح این عزیران درود می‌فرستیم.
صراط درمان کرمانشاه جامعه پزشکی 

  

نمادهای مورد توجه خودرویی در بورس امروز منفی شدند.
نامه نیوز خودرو زیبایی مهناز افشار 

  

عضو سازمان نظام روانشناسی و مشاوره ایران، معتقد است با شروع موج سوم کرونا در پاییز باید منتظر اوج گرفتن اضطراب ابتلا به این بیماری در جامعه باشیم.
نامه نیوز مهناز افشار ازدواج الناز شاکردوست 

  

فوری: الهلال از لیگ قهرمانان آسیا کنار گذاشته شد؛ / کرونا جان مدافع عنوان قهرمانی را گرفتکنفدراسیون فوتبال آسیا مدافع عنوان قهرمانی الهلال را از ادامه این تورنمنت کنار گذاشت.
ورزش۳ بازی ازبکستان لیگ قهرمانان آسیا 

  

یک اقدام ساده برای جلوگیری از ابتلا به کرونای شدیددانشمندان اعلام کردند با یک اقدام ساده می‌توان خطر ابتلا به کرونای شدید در فرد را کاهش داد.
برنا