خودروتک 

  اخبار برگزیده
  

شایعات عجیب درباره دختر رئیسی و همتی / واکنش همتی چه بود؟+ سنداین روزها شایعات زیادی درباره کاندیداهای ریاست جمهوری شکل گرفته است؛ شایعاتی که شکل آن‌ها تغییر پیدا کرده و خانواده‌ نامزدها را هدف قرار داده است.
نامه نیوز وام کودکان شورای نگهبان 

  

اقدامات اسرائیل هیچ سنخیتی با اندیشه‌های یهود ندارد/ زمان آن فرارسیده که اسرائیل را مجبور به پرداخت هزینه‌های بازسازی غزه کنیمحقوق بشر، حقوق بشر است و طبق منشور سازمان ملل متحد بخشی از حقوق بین الملل قلمداد می‌گردد. خواه پرونده سین کیانگ و اویغورها، میانمار و روهینگیا باشد یا اسرائیل و اعراب فلسطینی. روش صحیح دفاع از حقوق بین الملل از طریق سازمان ملل متحد است و از تحقیقات مستقل تحت نظارت شورای حقوق بشر سازمان ملل آغاز می‌شود.
ایلنا سازمان ملل متحد سازمان ملل شورای حقوق بشر سازمان ملل 

  

بمب نقل و انتقالاتی در پرسپولیس؟+جزئیات بیشتریکی از افراد فعال در امور نقل و انتقالات که با بازیکنان خارجی ارتباط خوبی دارد، مدعی شد یکی از بازیکنان خارجی مطرح در فوتبال ایران خیلی دوست دارد پرسپولیسی شود.
خانه فوتبال پرسپولیس فوتبال بازی 

  

مصوبه‌ای برای جلوگیری از واگذاری سِمت‌‌های متعدد به مسئولان نداریم/ برخی چند شغله‌ها حتی صلاحیت یک شغل را هم را ندارند/ "احساس مسئولیت" در کشور خیلی کم استعضو شورای عالی انقلاب فرهنگی با تاکید بر اینکه "احساس مسئولیت" در کشور خیلی کم است، گفت: در حقیقت مقوله تربیت در کشور ما خاموش است، اگر احساس مسئولیت را در بحث تربیت تفهیم می‌کردند، خیلی از مشکلات کاسته می‌شد.
ایلنا شورای عالی انقلاب فرهنگی عکس رسانه 

  

رفتار دوگانه جریان اصلاحات در قبال لاریجانیعضو شورای مرکزی جبهه پیروان خط امام و رهبری می‌گوید شورای نگهبان نه معصوم است و نه علم غیب دارد. به همین دلیل نیز مبرا از اشتباه نیست، اما در جامعه قانونمند باید حتی از تصمیم غلط یک نهاد قانونی تبعیت کرد.
فردا علی لاریجانی شورای نگهبان بانک مرکزی 

  

گاف نامزد انتخابات ریاست جمهوری درباره چینرئیس اتاق ایران و چین ادعای علی رضا زاکانی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در 1400 را درباره چین زیر سئوال برد.
۵۵ آنلاین انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری چین 

  

کراس اوور جدید چینی با برند ایرانی به نمایندگی ها رسید + عکسبهمن موتور در ادامه دور جدید فعالیت خود در بازار خودروهای کراس اوور شهری ، دومین محصول خود را راهی نمایندگی های فروش کرد.
خودروتک بازار خودرو عکس خودرو 

  

صداوسیما امروز برای کاندیداها چه برنامه ای دارد؟امروز سه شنبه (11 خرداد ماه) و در پنجمین روز از تبلیغات نامزدها در صداوسیما، پنج برنامه تلویزیونی و چهار برنامه رادیویی مربوط به کاندیداهای ریاست جمهوری برای نخستین بار به پخش‌ می رسد.
مثلث ایران محسن رضایی ماه 

  

خداحافظی بازار خودرو با دلالانچهارشنبه گذشته طرح اخذ مالیات از عایدی سرمایه در صحن علنی مجلس مصوب شد. این طرح با هدف حذف دلالان و سفته‌بازان در بازارهای عمومی کشور از جمله بازار خودرو و مسکن در دستور کار قرار گرفته بود. به نظر می‌رسد تصویب کلیات طرح در صحن علنی مجلس تا حدود زیادی بر کاهش رانت بازار‌ها از جمله خودرو تاثیرگذار باشد.
خودروتک بازار خودرو خودرو مالیات 

  

همتی جفت پوچسه شب پیش در حالیکه همتی در کلاب‌هاوس گفتگوی مستقیم داشت، جو انتخاباتی بازار ارز را زیر و رو کرد. دلار بیش از 600 تومان رشد کرد و به کانال 24هزار تومانی قدم گذاشت.
مستقل‌آنلاین ارز قیمت ارز نرخ ارز 

  

دروغ گویی به سبک احمدی نژاد!احمدی نژاد : آقای دکتر الهام ممکنه در یک جلسه بقیه هیچ وقت حضور نداشته.
مستقل‌آنلاین احمدی نژاد عکس شورای نگهبان 

  

قالیباف رئیس مجلس باقی ماندانتخابات هیات رئیسه مجلس در سال دوم در صحن علنی مجلس برگزار شد.
۵۵ آنلاین اصولگرایان فریدون عباسی 

  

یک دولت متعادل و انقلابی باید مذاکره را در دستور کار خود قرار دهد/ شأن سپاه اجل از این است که بازوی یک جناح شود/ سیاست بنزینی دولت خاتمی درست بود/ احمدی‌نژاد نباید خدمات جریان‌های دیگر را به نام خودش می‌زدمعاون سیاسی وزیر کشور دولت نهم، گفت: به نظر من یک دولت متعادل و انقلابی باید مذاکره را در دستور کار خود داشته باشد اما در حد خودش و در حاشیه نه در متن.
ایلنا فیزیک مکانیک دولت 

  

مجمع نیروهای خط امام به رد صلاحیت نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اعتراض کرددر پی رد صلاحیت گسترده نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری از سوی شورای نگهبان، مجمع نیروهای خط امام بیانیه‌ای صادر کرد.
ایلنا امام خمینی انتخابات ریاست جمهوری ریاست جمهوری 

  اخبار داغ
  

زالی: مرگ و میر کرونایی در تهران 17.5 درصد کاهش یافتسلامت نیوز: فرمانده عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلان شهر تهران اعلام کرد: مرگ و میر ناشی از کرونا در تهران نسبت به چند هفته قبل حدود 17.5 درصد کاهش یافت...
سلامت‌نیوز علیرضا زالی مرگ حمل و نقل 

  

اضافه شدن واکسن «برکت» به واکسیناسیون کشوری کرونا؛ از هفته آیندهسلامت نیوز: وزیر بهداشت گفت: مجوز مصرف اضطراری واکسن کووایران برکت صادر شد و مجموعه برکت از امروز محموله ای را که آماده کردند، تحویل همکارانمان در معاونت بهداشتی می دهند که از هفته آینده به مجموعه واکسیناسیون کشوری خواهد پیوست. به گزارش سلامت نیوز به نقل ار ایسنا، دکتر سعید نمکی گفت: همانطور که در کشورهای دنیا و کشورهایی مانند ترکیه، امارات و.....
سلامت‌نیوز واکسیناسیون سلامت ترکیه 

  

احسان علیخانی کرونا گرفتسلامت نیوز: احسان علیخانی مجری و تهیه کننده برنامه تلویزیونی عصر جدید به کرونا مبتلا شد. به گزارش سلامت نیوز به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، تهیه کننده برنامه تلویزیونی عصر جدید به کرونا مبتلا شد. حال این مجری تلویزیونی رو به بهبود است و روز های پایانی قرنطینه را در خانه می گذراند. علیخانی این روز ها دوره نقاهت کرونا را در خانه سپری می کند.
سلامت‌نیوز احسان علیخانی سلامت 

  

ستاد کرونا: محدودیت زنان باردار و شیرده در نوع تزریق واکسن کرونادکتر مسعود مردانی در گفت و گو با ایرنا افزود: اطلاعات کافی در زمینه ایمنی واکسن کرونا در زنان شیرده وجود ندارد از آن جا که واکسن های کرونا زنده هستند به نظر نمی رسد خطری برای نوزاد داشته باشند.
۵۵ آنلاین زنان بارداری وزارت بهداشت 

  

تخفیف برای کارمزد معاملات بورس اجرایی می‌شود؟بهشتی، عضو هیئت مدیره و معاون اجرایی سازمان بورس و اوراق بهادار در گفت و گویی: اخذ تصمیمات جدید در مورد تخفیف 30 درصدی کارمزد‌های معاملاتی در بازار بورس محال نیست، اما تمام تلاشمان را خواهیم کرد تا این موضوع آخرین گزینه ما باشد.
گسترش سازمان بورس و اوراق بهادار 

  

تاکنون 5 میلیون و 205 هزار دوز واکسن کرونا در کشور مصرف شده است به گزارش خبرگزاری مهر، مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت بهداشت اعلام کرد: تا کنون 4 میلیون و 354 هزار و 445 نفر در کشور دوز اول واکسن کرونا رادزده اند. بر اساس همین گزارش، 851 هزار و 207 نفر نیز دوز دوم واکسن کرونا را تزریق کرده اند و مجموع واکسن های تزریق شده در کشور به 5 میلیون و 205 هزار و 652 دوز رسید.
مهر وزارت بهداشت روابط عمومی 

  

علائم کرونای جهش یافته تفاوت کرده استبه دلیل تغییر علایم، بیماری کووید-19 با سرماخوردگی عادی اشتباه گرفته می شود.
مملکت‌آنلاین استرالیا سازمان بهداشت جهانی سرماخوردگی 

  

احسان علیخانی کرونا گرفت/ مردم دعا کننداحسان علیخانی به بیماری کرونا مبتلا شده است و این روز‌ها دوره نقاهت خود را در خانه سپری می‌کند. احسان علیخانی ار مجریان خوب کشورمان است. احسان علیخانی متولد سال 61 است.
شما‌نیوز احسان علیخانی بهار پرسپولیس 

  

استمرار کاهش خروج سهامداران از بورسبرای دومین روز پیاپی روند نزولی خروج پول حقیقی از بورس ادامه یافت.
اقتصادنیوز پول 

  

آموزش کامل سیو سود در بورسدر این مقاله قصد داریم هم تعریف دقیق این تکنیک را برای شما انجام دهیم و هم اصول و نحوه انجام آن را به طور کامل شرح دهیم.
برنا سود 

  

معاملات مشکوک دو سهم دارویی در بورسدر روز رشد 8989 واحدی شاخص، اولین رکورددار افزایش سرمایه، دو شرکت دارویی، دو زیرمجموعه ایران خودرو به همراه 10 نماد دیگر ، مشمول معاملات مشکوک شدند.
گسترش ایران خودرو خودرو شاخص 

  

افت 60 هزار تومانی قیمت سکهقیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید امروز (دوشنبه، 24 خردادماه) در بازار تهران با کاهش 60 هزا
خبرفوری قیمت تهران بازار تهران 

  

جدیدترین آمار قربانیان کرونا در کشور امروز 24 خرداد + اینفوگرافی پایگاه خبری تحلیلی نامه نیوز (namehnews.com) : بیشتر بخوانید فیلم 18+ کشف یک موجود ترسناک فراطبیعی در رفسنجان + پلیس چه گفت؟ امیر جعفری بازیگر معروف از خواهرش رونمایی کرد دوقلوهای مجید صالحی در ماشین لوکس پدرشان +عکس جزئیات جدید درباره 11 ابر بدهکار بانکی نامبرده شده در نامه همتی آخرین قیمت پراید صفر و دسته دوم امروز اعلام شد+جدول قیمت
نامه نیوز پلیس عکس قیمت 

  

خدمات مراکز روزانه توانبخشی در دوران پاندمی کرونا ادامه داردمعاون امور توانبخشی سازمان بهزیستی کشور از استمرار خدمات مراکز روزانه آموزشی توانبخشی بهزیستی با استفاده از بسته آموزش و توانبخشی از راه دور در کنار خدمات حضوری خبر داد.
برنا بهزیستی آموزش 

  

آغاز صادرات واکسن ایرانی کرونا از زمستان/تزریق عمومی واکسن برکت به گزارش خبرنگار مهر، سعید نمکی، بعد از ظهر دوشنبه در گفتگوی تلفنی با شبکه خبر به جزئیات روند تولید واکسن های ایرانی پرداخت و گفت: مرحله سوم کارآزمایی واکسن برکت بر روی 14 هزار نفر و واکسن پاستور نیز بر روی 25 هزار نفر انجام شد و در نهایت مدارک این مرحله به وزارت بهداشت ارسال گردید. وی افزود: اکثر کشورهای دنیا در مرحله سوم در صورتی که فاز یک و دو به خوبی پیش برود و بی عارضه بودن…
مهر زمستان وزارت بهداشت خبرنگار